FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR Underworld - Na czym gracie??

Na czym będziesz/ grasz w TRU??
XBOX 360
11%
 11%  [ 28 ]
PC
71%
 71%  [ 173 ]
PS2
6%
 6%  [ 16 ]
PS3
5%
 5%  [ 13 ]
Wii
0%
 0%  [ 2 ]
Nintendo DS
0%
 0%  [ 1 ]
Notebook
3%
 3%  [ 8 ]
Voted : 241
Total Votes: 241

Author Message
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-10-2008, 20:14   TR Underworld - Na czym gracie??

Hejka! Jakoże Tomb Raider Underworld ma ukazać się na wielu platformach, zarzucam topic gdzie przed premierą możemy pogadać o tym na czym zamierzamy grać w TRU a po premierce na czym gracie i jakie macie wrażenia... Ja zamierzam zagrać w TRU na XBOX 360'tce... A Wy??
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 23-10-2008, 20:16   

To moze chociaz moglbys wymienic wszystkie platformy, co? :p Sonde zaraz edytuję...
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-10-2008, 20:18   

Z założenia Nintendo Wii i DS są w Polsce mało popularne a główna oś rozrywki trzymać się będzie na tych 4 platformach ale jeśli ktoś poczuł się pominięty (jakaś platforma??) to sorki ;D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 23-10-2008, 20:21   

Tradycyjnie już na PC, tak samo jak od 12 lat. Tyle tylko, że tym razem kusi mnie Xboxowy padzik podpinany do pieca, więc może jakaś innowacja jednak się wprowadzi... :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
ouroboros 
Podróżnik



Joined: 19 Jun 2008
Posts: 244
Posted: 23-10-2008, 20:24   

A na PC !
Jestem tak zatwardzialym PCtowcem,ze szok .
Oczywiscie X'a 360 tez bardzo lubie,ale - TR:U na PC zagosci :)
_________________
"I've lived many times longer than your entire civilization, but i've never seen such delicious irony..."
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 23-10-2008, 20:25   

Ja zagram na mojej PS3, PC, i na Xboxie 360 bo jestem ciekaw jak będzie się prezentował TRU na poszczególnych konsolach możne jeszcze namówię siore żeby sobie na DS'a kopiła :mrgreen2: .
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-10-2008, 20:28   

Dodatki? Dodatki to dopiero na XBOX'a 360!! I to jakie!! Kolejne godziny rozgrywki ;D
Ja początkowo też myślałem że jednak PC, ale okazało się, że mój komp nieeeee pociągnie tego potwora, a na zakup nowego to na razie jakoś nie mam ochoty. Dlatego XBOX-360 (po części dlatego, że na X-a jest jeszcze jedna gierka, której na PC nie ma i nie będzie "SW Force Un...." - sorki za :offtopic: ) i zostaję na XBOX'ie
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 23-10-2008, 20:34   

janek04, wow, musisz być nieźle "nadziany" :P

Ja na PC gram oczywiście. Nie posiadam żadnej konsoli, a i tak by mi się to nie opłacało. Mam stary TV i i tak nie zobaczyłabym tych wszystkich wypasionych efektów. A poza tym, rodzice nie dopuściliby mnie do TV, więc pozostaje mi komp ;) . Martwię się tylko czy mi pójdzie, bo mieszczę się w dolnej granicy.
_________________

 
 
 
ouroboros 
Podróżnik



Joined: 19 Jun 2008
Posts: 244
Posted: 23-10-2008, 20:34   

Mr Macphisto wrote:
Xboxowy padzik podpinany do pieca,

Ah...musze przyznac,ze mnie tez korci do niego :P
wygodniej sie chyba gra, prawda ?
Dotychczas gralem tylko na Xboxie 360...i wrazenia fajne...ah, te wibracjee :P


Powinno CI pojc, ale nie spodziewaj sie,ze bedzie super szybko chodzic, nawet - jak na "minimal" bylo pass...Komputery i jego podzesply to baardzo zdradziecka technika .

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 23-10-2008, 20:37 ]
Wygodniej jak wygodniej, Grzeko sobie zupełnie nie radził :D

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 23-10-2008, 20:56 ]
Pfff, bez przesady już może! :p
_________________
"I've lived many times longer than your entire civilization, but i've never seen such delicious irony..."
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 23-10-2008, 20:39   

janek04 wrote:
Ja zagram na mojej PS3, PC, i na Xboxie 360 bo jestem ciekaw jak będzie się prezentował TRU na poszczególnych konsolach możne jeszcze namówię siore żeby sobie na DS'a kopiła :mrgreen2: .

Przestań szpanować, że wydasz ~600pln na jedną grę
Niezapominajka wrote:
Ja na PC gram oczywiście.

ouroboros wrote:
na PC !

Mr Macphisto wrote:
adycyjnie już od PC,



Same.
 
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 23-10-2008, 20:39   

Ja mam zbyt slaby komputer żeby móc zagrać w TRU na nim. Dlatego zabezpieczyłem się rok temu w xboxa. Jestem zdania, że konsole są bardziej wygodniejsze w użytkowaniu.

PS: W życiu nie odpuścił bym możliwości wczucia się w grę i wrażeń tego ,,prawdziwego świata''. Wow. A do 27.10... kilka dni... tylko kilka dni... :roll:

EDIT:
janek04 wrote:
Ja zagram na mojej PS3, PC, i na Xboxie 360

A Wii nie masz? :D
  
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-10-2008, 20:43   

Rzecz jasna PC, chociaż kusi mnie jednak kupno konsoli - ceny utrzymują się na fajnych poziomach, a nie widzi mi się pakowanie forsy w kompa znowu..



PaweŁIndyK wrote:

A do 27.10... kilka dni... tylko kilka dni... :roll:


Demo ma się ukazać w tygodniu zaczynającym się 27, więc ja obstawiam raczej 30., akurat na weekend.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 23-10-2008, 20:45 ]
ja obstawiam 31 :p

[ Komentarz dodany przez: Kaci: 32-13-2008, 20:64 ]
załóżmy, że w nocy z 30/31 :p
  
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 23-10-2008, 20:50   

Ja gram tradycyjnie na PC. Jakoś konsole mi nie przypadają do gustu, choć powiem że są wygodniejsze bo nie trzeba przynajmniej co roku ładować worka forsy żeby działał przyzwoicie :(
 
 
 
ouroboros 
Podróżnik



Joined: 19 Jun 2008
Posts: 244
Posted: 23-10-2008, 20:52   

janek04 wrote:
Ja zagram na mojej PS3, PC, i na Xboxie 360 bo jestem ciekaw jak będzie się prezentował TRU na poszczególnych konsolach możne jeszcze namówię siore żeby sobie na DS'a kopiła :mrgreen2: .


Tak szczerze mowiac, toż to przeciez sensu nie ma !
PC, PS3 i X360 graficznie sie nie beda roznic... Jak to w artykule bylo "wersje na peceta, Xboxa 360 i Playstation 3 praktycznie niczym się między sobą nie różnią" - odsylam do pelnej wersji artykulu Lubisz szpanowac,co ;) ?
_________________
"I've lived many times longer than your entire civilization, but i've never seen such delicious irony..."
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 23-10-2008, 21:12   

PC i nic innego. Żadna z konsol nowej generacji nie zapewni tak wysokich rozdzielczości, jakie można osiągnąć na komputerze, a co za tym idzie, szczegółowość grafiki wzrośnie. Poza tym, wszystkie części przeszedłem na PC-ie i tak pozostanie. Mam jeszcze PS2, ale nie wydaje mi się, żeby kupno tej gry na poczciwą czarnulę miało jakikolwiek sens.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 23-10-2008, 21:16   

Ja na PC'eta tylko dlatego, że ma być w pl. Gdyby się ukazało wydanie po polsku na xboxa zaraz kupuję. Jednak i tak zamierzam później kupić(gdzieś w lutym) wydanie xboxowe by pograć na lepszych detalach w porównaniu z mym PC. Jednak zaznaczam xboxa bo będę miał dodatki więc...
_________________

  
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 23-10-2008, 21:21   

Zastanawiałem się nad xbox'em, nie miałbym przynajmniej problemów z pójdzie czy nie pójdzie czy jeszcze pokaz slajdów. Próbowałem już grać padem od xbox'a i powiem, że masakra jak dla mnie w szczególności z obrotem kamery. Cóż, zapewne to kwestia przyzwyczajenia do klawiszy. Także PeCet rządzi!
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 23-10-2008, 21:31   

A dlaczego nie można wybrać kilka opcji ankiety? :]

Ja standardowo nabędę dwie wersje:
- PlayStation 2... choć boję się, że będzie ustępowała pod względem technicznym, uwielbiam grać w nowsze (od AoD) Tomb Raidery właśnie na tej konsoli.
- PC, a raczej laptop z podłączonym padem od PS2 - do grania w szkole podczas nudnych wykładów :P Jeśli PS2 się nie spisze, to pozostaje również jako alternatywa w domu :)

No, w przyszłym tygodniu demo.... zobaczymy co to będzie :D
_________________
 
 
 
eemuu 
Praktykant



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 197
Location: Łaziska Górne
Posted: 23-10-2008, 22:15   

PC. Kiedyś myślałem o zakupie konsoli ale gry już mnie nie kręcą jak dawniej (ale miłość do Lary i miasteczka Silent Hill nie zginie nigdy :) ). Od wielkiego dzwonu trafi się gra, którą ukończę w całości. I w sumie nie opłaca się inwestować w coś co będzie stało i obrastało kurzem :mrgreen2: A że Pc wcale taki słaby nie jest to jakoś w tego TR jeszcze zagram w komfortowych warunkach.
 
 
 
Virus 
Praktykant


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 131
Posted: 23-10-2008, 23:30   

Rob3rt wrote:
Ja standardowo nabędę dwie wersje:
- PlayStation 2... choć boję się, że będzie ustępowała pod względem technicznym, uwielbiam grać w nowsze (od AoD) Tomb Raidery właśnie na tej konsoli.
- PC


Ze mną sytuacja identyczna, jednakże bardziej zamierzam skupić się na wersji konsolowej; być może, między innymi, ze względu na ubogi stan posiadanego PC.

kluz_kaa wrote:
Mam jeszcze PS2, ale nie wydaje mi się, żeby kupno tej gry na poczciwą czarnulę miało jakikolwiek sens.


Tak sądzisz? Bo aż zaczynam się z lekka wahać. To znaczy, zdaję sobie sprawę o uboższej grafice, w porównaniu z innymi platformami, ale bardziej interesują mnie kwestie w typie gameplay'u, czy ewentualnych bug'ów. Ktoś orientuje się w tej sytuacji?
_________________
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 24-10-2008, 00:07   

Nie nie lubie szpanowac ale tak sie sklada ze mieszkam w Londynie i chodze do koledzu, który mi placi 30 funtów za tydz. wiec sie to troche uzbiera i mam dosc spore kieszonkowe. W anglii taki xbox kosztuje 200 funtów to nie jest tak sporo tak samo jest z ps3 a gry chodza po 30 funtów wiec jeden tyd i mam gre i jesze jak kupujesz dwie gry na raz masz jedna za friko. :offtopic:
A co do wersji na PC to bylo muwione ze bedzie troche lepsza niz na PS3 i Xboxie 360. :)
A dlaczego kupuje trzy wersje poniewaz na xboxie sa ciekawe osigniecia za które mozna kupywac nowe filmy i inne takie duperele, a na ps3 sa trofea a nadziany nie jestem tylko wole infestowac w sprzet niz jak inni w ciuchy czy cos innego. Sorrka za :offtopic:
_________________
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 24-10-2008, 09:27   

Ja zrobię mały OT ale nie potrafię wytzrymać:
Za osiągnięcia w xboxie nie można nic kupować, na to są specjalne karty-zdrapki z MicrosoftPoints, mówione się pisze przez "ó", a ciekawy jestem gdzie jest tak, że jak kupujesz jedną grę to drugą masz za friko? Znam kilka osób w Anglii (Londyn też) i jakoś nikt nie dostaje tam drugiej gry gratis(bo znam ich z pewnego forum).
Koniec OT.
A co do wersji na której zagram, to jeśli powstanie to pewnie zakupię sobie na komórkę, ale jedynie dla umilenia jazdy samochodem, itd. W sumie ciekawiłaby mnie też wersja na DS'a. Ciekawi mnie te sterowanie.
_________________

 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 24-10-2008, 15:52   

Mozana kupywac bo wczoraj kupilem nowe piosenki Britney Spears i mi nie wmawiaj ze nie mozna bo jak by kazdy mial kupywac 1200 punktów za 40 funtów to by microsoft byl tak bogaty ze nie musieli by wydawac nowych xboxów a uwiez mi 1200 punktów to strasznie malo mozna kupic za nie tapetki z TRL i by bylo po punktach :( . A co gier za friko to sa czyli promocja Buy two get one free i mi tez tego nie wmawiaj niemieszkasz w Londynie to nie gadaj ze masz znajomych którzy sie nie znaja na wypatrywaniu dobrych promocji to nie moja wina :) koniec :offtopic: (sorrka za bledy ortograficzne) ;)
A CO JA PRZED CHWILA NAPISALEM CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM KUPUJESZ 2 GRY I JAK MASZ PROMOCJE A ZAWSZE JEST GDY GRY SWIEZO WYCHODZA NA RYNEK TRZECIA DOSTAJESZ ZA DARMO LUB ZA POLOWE CENY JEZZU CZY TO TAK CIEZKO ZROZUMIEC NIE WIEM Z KAD TO SIE W WASZYCH GLOWACH WZIELO ZE JEDNA A KOLEDZ TO JAK LICEUM A NIE JAK KOLEGA O GOSH
_________________
  
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 24-10-2008, 15:53   

janek04 wrote:
Nie nie lubie szpanowac ale tak sie sklada ze mieszkam w Londynie i chodze do koledzu, który mi placi 30 funtów za tydz. wiec sie to troche uzbiera i mam dosc spore kieszonkowe. W anglii taki xbox kosztuje 200 funtów to nie jest tak sporo tak samo jest z ps3 a gry chodza po 30 funtów wiec jeden tyd i mam gre i jesze jak kupujesz dwie gry na raz masz jedna za friko. :offtopic:
A co do wersji na PC to bylo muwione ze bedzie troche lepsza niz na PS3 i Xboxie 360. :)
A dlaczego kupuje trzy wersje poniewaz na xboxie sa ciekawe osigniecia za które mozna kupywac nowe filmy i inne takie duperele, a na ps3 sa trofea a nadziany nie jestem tylko wole infestowac w sprzet niz jak inni w ciuchy czy cos innego. Sorrka za :offtopic:


Nie łżyj. Kolega Ci daje kieszonkowe? :| Lol, jak się kupi jedną grę to drugą masz za friko? Hahahahahahaha <333 Tak się składa, że mój wujek mieszka w Londynie i gdy do niego przyjechałem (było to w wakacje) czegoś takiego nie było, a kupiłem sobie tam jedną grę. I nie wierzę Ci, że mieszkasz w Londynie. Teraz tak udajesz, że nie masz polskich znaków. A w innych twoich postach są "ł", "ż", "ź" itp. I robisz straszne błędy ortograficzne :hehe: Ty masz 15 lat? Ja mam Ci w to wierzyć?

Aby nie było :offtopic: to ja zawsze gram na PC - może sobie kupię xboxa - ale nie wiem jak mi się będzie sterować na padzie i raczej zostanę przy pececie ;)

w sondzie oczywiście wybrałem PC :)
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 24-10-2008, 16:05   

Zakończcie tą bezsensowną dyskusję, z której i tak nic nie wynika i skupcie się na właściwym temacie.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo