FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Orientacja seksualna

Jaka jest Twoja orientacja seksualna?
Heteroseksualista
61%
 61%  [ 55 ]
Biseksualista
14%
 14%  [ 13 ]
Homoseksualista
22%
 22%  [ 20 ]
Transseksualista
2%
 2%  [ 2 ]
Voted : 90
Total Votes: 90

Author Message
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 24-03-2008, 20:28   Orientacja seksualna

Pojawiła się potrzeba przeprowadzenia takiej ankiety. Jest ona anonimowa, wyniki są nam potrzebne do celów statystycznych. Proszę tylko o kliknięcie. Do dyskusji o tym temacie służy temat "Homoseksualizm".
 
 
 
henn9438 
Nowicjusz


Joined: 15 Jan 2014
Posts: 1
Posted: 15-01-2014, 12:57   

Jak mam być szczery to te nazwy kojarzą mi się z nową serią pokemonów.
_________________
http://www.solitairewithbuddies.com/
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 15-01-2014, 18:24   

A do czego konkretnie ta cała ankieta?
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 15-01-2014, 19:44   

Przecież pisze, że do celów statystycznych.

A swoją drogą to uroczyście wręczam Złoty Szpadel za odkopanie tematu sprzed 6ciu lat.

_________________
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-01-2014, 19:45   

Ale to zawsze nowe miejsce do spamowania, piszmy o czymkolwiek!!
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 15-01-2014, 22:04   

Ej, wiecie, gender to teraz temat gorący niczym ogniskowy kartofel, także może wywiąże się jakaś dyskusja. No i Kaci ma rację, że to może być gadka na KAŻDY temat. Ostatnio przysłuchiwałem się rozmowie nt. WOŚP. Nawet tam pan z prawej strony wtrącił gender :D
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Lightning 
Nowicjusz



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 28
Location: Wielkopolska
Posted: 16-01-2014, 00:05   

Nie popieram Gender bo boje się że w przyszłości płeć męska i żeńska może zostać zdegenerowana w coś na prawdę obrzydliwego co mogłoby mieć fatalne skutki dla istnienia ludzkości! Podejrzewam że mogła by się zatrzeć po między nimi granica oczywiście pewne rzeczy by się nie zmieniły, aczkolwiek płeć mogłaby utracić swoje atrybuty i różnice. Nie jestem także zwolennikiem 5 płci zamiast 2 podstawowych, a tym bardziej uczenia dzieci w szkołach o tych zboczeniach. ;)
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 16-01-2014, 00:38   

Menkaure wrote:
Przecież pisze, że do celów statystycznych.

Dlatego pytam "konkretnie", po *uja takie statystyki? Co mają udowodnić? Btw, ciekawe wyniki.

Lightning wrote:
Podejrzewam że mogła by się zatrzeć po między nimi granica oczywiście pewne rzeczy by się nie zmieniły, aczkolwiek płeć mogłaby utracić swoje atrybuty i różnice.

Czyli jest lepsza i gorsza płeć?

przeczytaj to i powiedz mi, gdzie widzisz to zagrożenie rozdmuchiwane przez kościół. http://pl.wikipedia.org/wiki/Gender
"ideologia"

Ludzie nie wiedzą nawet o czym dyskutują.Tak bardzo dżenderowa dezinformacja.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 16-01-2014, 07:16   

Lightning, też nie popieram gender :p uważam, że dzieci powinny się bawić czym chcą (bez podziału na zabawki babskie i męskie), a dorośli wiązać, z kim im się podoba i guzik reszcie do tego :)

Quote:
Dlatego pytam "konkretnie", po *uja takie statystyki? Co mają udowodnić? Btw, ciekawe wyniki.

Jak to co? Pewnie się Cez z Igim pokłócili, że to niemożliwe, że na foro jest więcej niż 5-8% niehetero :p To i jest ankieta.
_________________
; p ; >>
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 17-01-2014, 19:41   

A ja dalej nie wiem co to, kurwa, gender jest :nie:
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Lightning 
Nowicjusz



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 28
Location: Wielkopolska
Posted: 18-01-2014, 01:06   

W tym artykule, dokładnie opisano czym jest Gender i z jakimi konsekwencjami się wiąże

"Ideologia zapoczątkowana przez homoseksualistów i feministki. Pragną całkowitego wyzwolenia seksualnego.Zniesienia różnic pomiędzy płciami. Uważają, że to społeczeństwo zmusza nas do hetero seksualności. Jak pisze główna ideolog teorii, Judith Butler w książce „Subversion of Identity” (Obalenie tożsamości), że pragnie ona zniszczyć tożsamość i wstrząsnąć społeczeństwem u samych jego korzeni. Autorka książki „Druga płeć” Simone de Beauvoir, czołowa feministka, mówiła, że „Nie urodziłaś się kobietą! Oni cię nią uczynili! Nie rodzisz się mężczyzną: jesteś nim uczyniony!” Głosiła kontrowersyjne poglądy na temat macierzyństwa, walczyła o legalizację aborcji, a małżeństwo porównywała do prostytucji. W Polsce powiązana z ideologią gender jest Wanda Nowicka, autorka wielu publikacji związanych z gender, przez pewien czas wykładowczyni genderstudies. Instytucje promujące tę ideologie to Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Ponton i Jaskółka."

Dalsza część Artykułu: http://prawdaxlxpl.wordpr...eologii-gender/
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 19-01-2014, 19:23   

Lightning, wiesz w ogóle co to jest ideologia?

Gender studies to w ogromnym skrócie badania poświęcone temu, jak postrzegane są obie płcie w kontekście kulturowym. Czyli np. kobieta w kuchni, facet w pracy. W jaki sposób tworzą się schematy i stereotypy przypisywane poszczególnym płciom. W dalszym kontekście zahacza to o nieheteronormatywne style życia.

Proponuję nie wierzyć wszystkiemu, co znajdujesz w internecie.

Poza tym, nawet jeśli mamy się pochylać nad tym znaczeniem gender, które się lansuje - zarówno transseksualiści i transgenderyści obydwu płci (tak, obydwu, a nie pięciu jak się sugeruje) istnieją już hoho i trochę, skąd nagle teraz kły na nich? :p Tak samo gender studies, jeśli mnie pamięć nie myli, są obecne na polskich uniwersytetach od 2008 r., a zaczęły przeszkadzać dopiero teraz. Co ciekawe, zbiegło się to z wybuchem kilku skandali pedofilskich w kościele :) Może tu jest pies pogrzebany?

P.S. Na pewno chodziło Ci o 5 płci w poprzednim poście? Bo ja myślę, że miałaś na myśli orientacje seksualne.
_________________
; p ; >>
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 19-01-2014, 22:58   

Integral wrote:
jak postrzegane są obie płcie w kontekście kulturowym. Czyli np. kobieta w kuchni, facet w pracy.

I jak rozkłąda się to w róznych kulturach. Bo to, że u nas kobieta siedziała przy garach, nie znaczy że gdzieś na świecie nie było inaczej :) Wschód np. był bardziej "zachodni" od Europy jeśli chodzi o kobiety u władzy, kobiety w polityce itd. Takie porównania tworzą zupełnie osobny dział socjologii, stąd bierze się całe dżęder ^^
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo