FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co was najbardziej denerwuje i drazni podczas grania?
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 03-08-2011, 12:21   

Ja mam problemy ze spacją nawet teraz, kiedy to piszę, klawisz skoku zmieniłam już na początku gry, ale czasem nawet literki reagują u mnie z opóźnieniem albo dopiero wtedy, kiedy walę w nie z całej siły... w TRA jest to zdecydowanie niewygodne :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Niezapominajka* 
Nowicjusz



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 8
Posted: 25-08-2011, 20:43   

Mnie najbardziej wkurza level w Egipcie,chyba Obelisk Khamoon czy jak to tam ma... No i w tym obelisku mnie ten moment,w którym trzeba skakać po 3 słupach i jednocześnie unikać zwierających się ścian. Masakra,Lara nigdy mi nie chce trafiać na ostatni słup... taki sam problem mam też z tym słupem w którymś momencie tego levelu :fire:
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-01-2012, 23:18   

Haha! Mnie to najbardziej wkurzały te momenty, kiedy wydawało mi się, że dobrze się rozbujałem, a po spuszczeniu linki okazywało się, że drążka nie chwycę. A już najwięcej nerwów się ojadłem w Wielkiej Piramidzie, w pomieszczeniu z latającymi mutantami i wysuwającymi się platformami.

Na zmianę z bratem to pokonywałem i cholera zajęło nam to koło dwóch godzin. Bleee....
 
 
Fresh 
Nowicjusz


Joined: 12 Jan 2012
Posts: 3
Location: lublin
Posted: 12-01-2012, 19:50   

Zdecydowanie walka z torso.
Był mniej straszny niż w 1 ale za to o wiele trudniejsze.
Po za tym zbeszcześcili bossów z 1 :fire:
_________________
Posiadam części:
TR PSX: Tomb raider 1, Tomb raider 2 , Tomb raider 3
TR Ps2:Tomb raider TAOD ,Tomb raider A ,Tomb raider Under world
TR Ps3(u brata): Tomb raider Trilogy, Tomb raider Underworld
 
 
 
R4idery 
Student



Joined: 22 Jun 2012
Posts: 43
Location: Kraków
Posted: 22-07-2012, 16:08   

No co ty .. walka z Torso w Anniversary jest dużo prostsza niż w TR1. Zauważ, że platforma w oryginalnym TR1 z trzech stron kończy się przepaścią, a w anniwersary przepaść praktycznie jest tylko z jednego strony. W oryginale Torso mógł załatwić Larę jednym ciosem .. a Anniversary się z tym nie spotkałem.
 
 
R4idery 
Student



Joined: 22 Jun 2012
Posts: 43
Location: Kraków
Posted: 22-07-2012, 16:09   

A jeśli miałbym powiedzieć co mnie wkurza, to głównie praca kamery w niektórych momentach ..
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 14-08-2012, 13:03   

Mnie zdecydowanie wku :censored: wiają płupki w levelach obelisk of kahmoon i sanctuary of scion :fire: . Niektóre są wręcz nie logiczne chociażby te trzy sciany w sankturium dziecięcia (przynajmniej na ps2) :wariat:
 
 
Kosior 
Nowicjusz



Joined: 05 Oct 2010
Posts: 21
Posted: 14-08-2012, 21:38   

Taaa. Mnie też chyba najbardziej wpieniały te pułapki przy Obelisku Khamoon. Niektóre były tak cholernie wnerwiające że aż zęby bolały od zgrzytania.

Pierwszy raz jak walczyłem z Torso też nie mogłem ogarnąć, Później już szło lekko, ale pierwszym razem ku***ica mnie brała przy tej walce :) .
_________________
"Stałem się śmiercią, niszczycielem światów"

 
 
dr LOU BITCH 
Nowicjusz


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 13
Posted: 08-09-2012, 18:07   

Najbardziej denerwuje mnie fatalna praca kamery. Psuje radość z gry. Niedawno ukończyłem Underworld i miałem nadzieję, że w Anniversary tego problemu nie będzie. Niestety myliłem się. Kamera lata byle gdzie, powiem można dostać oczopląsu i zawrotu głowy. Najgorzej rzecz się ma w trakcie walk z przeciwnikami, czy przy ważnych ewolucjach. Niby można wyregulować kamerę myszką, ale w trakcie gry i tak ma się dwie ręce zajęte na klawiaturze. Potrzebna zatem trzecia ręka. Kolejna sprawa to walki z przeciwnikami i ich ilość. Moim zdaniem walki są trudne, a stosowanie uników, jedna lipa. Próbowałem kilka razy i nigdy mi się to nie udało, zamiast stosować unik, Lara stała dalej w miejscu. Uważam, że momentami za dużo jest wrogów. Ogólnie mam odczucie, że Anniversary jest o wiele trudniejszy od Underworld.
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 05-06-2013, 16:40   

Ja nie miałam problemów ani z kamerą, ani z walką. Za to irytowało mnie skakanie po słupach, czy tam palach... Czasami skakałam dokładnie na nie, a Lara i tak nie trafiała i spadała. Można sobie wyobrazić, co to oznaczało przy takim na przykład Obelisku Khamoon. W Wielkiej Piramidzie też się nieźle wkurzyłam przez te czasówki - nie lubię czasówek, a te były wyjątkowo irytujące.
_________________
See you in Hell.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 23-11-2013, 16:28   

Ja nigdy nie lubiłam skoków Lary na PS3. Musiałam 2 godziny skakać na tą platformę w (chyba) Vilcabambie.
_________________
alphabet boy
 
 
pablo890 
Nowicjusz



Joined: 29 Nov 2013
Posts: 4
Location: Wrocław
Posted: 29-11-2013, 22:12   

W TR Anniversary ja jestem w Peru w Jaskiniach i skok jest trudny nie wiem jak u was :) :croft:

:) w Vilcabambie można się trochę pomęczyć ale to denerwuje

:) polecam zmienic rozdzielczość w grze to pomaga sam tak ustawiłem :P

[ Komentarz dodany przez: K@t: 02-12-2013, 08:45 ]
E-dy-tu-je-my posty i nie piszemy trzech pod rząd, zwłaszcza o niczym.
 
 
agnes-89 
Nowicjusz



Joined: 13 Jun 2015
Posts: 4
Posted: 17-06-2015, 20:34   

A mnie najbardziej wkurza fakt, że Lara uparcie celuje w inne miejsca oprócz wrogów, tak jak w czasie wielkich akrobacji w Atlantydzie z jednoczesnym zabijaniem latających stworów... przypomina mi się złoty posąg Lary z TR: The Last Revelation, gdzie Lara również kierowała swoje pistolety na swoją własną podobiznę, odbierając sobie tym samym życie.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 29-08-2015, 21:52 ]
Złoty posąg był w TR1, a nie w TR4 The Last Revelation ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo