FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
fan TR ? czy maniak TR?

Czy uważasz się za fana czy fanatyka TR ?
za fana
65%
 65%  [ 121 ]
za fanatyka
28%
 28%  [ 52 ]
ani za tego ani za tego
5%
 5%  [ 11 ]
Voted : 184
Total Votes: 184

Author Message
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 08-01-2012, 23:19   

Jezu (w którego nie wierzę) nie wiem czy to pora żeby czytać, a już tym bardziej ustosunkowywać się jakkolwiek do tak obszernej wypowiedzi... Walnąłeś więcej skomplikowanych słów, aniżeli potrafi to obecny pastor w kościele mojej matki... Generalnie - chyba nic nie powiem, tylko przetrawię to, coś wyprodukował... Ale jutro... tak, zdecydowanie jutro :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 04-04-2012, 09:15   

Zdecydowanie fanka. Tak, kiedyś byłam fanatyczką, plakaty z Larą po całym pokoju porozwieszane, Lara w komputerze co godzinę z przerwami na ubikację i jadełko (i czasami pićko też), ale od kiedy grę przejęli Crystalsi, mój entuzjazm opadł. Tomb Raider nadal jest ważnym dodatkiem do mojego życia i często w niego gram, jednak kiedy byłam młodsza miałam więcej...pary ^^
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 13:35   

Od początku byłam fanką i tyle, nawet nie miałam miejsca na plakaty, figurki, a przebrania to dla mnie tylko nie potrzebnie wydana kasa. Zawsze tylko chciałam mieć wszystkie części. Tyle.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 17-04-2014, 11:17   

Truz_kawka wrote:
Od początku byłam fanką i tyle, nawet nie miałam miejsca na plakaty, figurki, a przebrania to dla mnie tylko nie potrzebnie wydana kasa. Zawsze tylko chciałam mieć wszystkie części. Tyle.


Też tak myślałam, do kiedy nie kupiłam wszystkich części.
_________________
alphabet boy
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 14-08-2014, 14:47   

Wydaje mi się, że fan to wystarczająco delikatne słowo, aby określić mój stosunek do TR... nie mam wszystkich gier z tej serii ( choć mam ich wiele... ). A co najważniejsze skutecznie przenoszę wirusa zwanego "Lara Croft". :muhaha:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo