FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Seria Naruto Ultimate Ninja Storm
Author Message
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 03-03-2013, 21:23   Seria Naruto Ultimate Ninja Storm

Sam jestem sobą wtrząśnięty ;( Ale te gry są bardzo dobre ;) Zakupiłem drugą część serii (Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 ) która już leci do mnie pocztą Polską . Tym czasem postanowiłem poszperać po znajomych i internecie . I tak : Fabuła jest taka jaka jest , ale napewno nie najgorsza (znan na wyrywki iż oglądałem na początku anime , gdzieś do 200 odcinka :D ) ; Grafika - Cudo cell- shading prezętuje się pięknie , szczegóły są dopracowane a oko cieszą areny na których toczą się walki ; świetna alternatywa dla tekkena :) Jedyna wada to to że seria przeznaczona jest tylko dla konsol ;) Daje tu 5 :D A w co o tej serii myślicie ? Co wam się w niej podoba a co nie ? Czekam na wypowiedzi ^ ^
 
 
Siepenka 
Nowicjusz



Joined: 15 Mar 2013
Posts: 7
Posted: 15-03-2013, 17:54   

Moim zdaniem chyba najlepsza bijatyka na konsole(no prócz równie dobrego dragon balla). System walki jest dobry, a poruszanie się po całej arenie jest fajne i przyjemne. Fabułe i tak w sumie każdy zna na pamięć z anime jeśli oczywiście oglądał.
Odradzam kupowania Generations, bo jeśli chodzi o singla to go po prostu zepsuli. Tam są tylko walki, nie ma prawie żadnych walk bossowych, walka, walka i tak w kółko. Tak czy siak właśnie wyszła 3, ale szanse zagrania w nią będę miał dopiero w maju.
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 15-03-2013, 19:45   

Siepenka, Generation faktycznie był jakiś nijaki ;) A może walka onlina w dwójce i na ps3 jeśli takową wersje jego mość posiada :) ? I mam pytanie bo nie wiem czy mam poprostu wrednego buga czy coś tym podobnego :/ [spoiler:11dbd3224c] orocchimaru vs naruto > QTE już jako lis > wciskanie trójkąta do pochłoniecia bańki dochodzi do połowy paska i zatrzymuje się ; w innych tego typu sekwencjach nie było problemu [/spoiler:11dbd3224c] Pomnę że nie aktualizowałem gry . Z góry dziękxxxx :D
 
 
Siepenka 
Nowicjusz



Joined: 15 Mar 2013
Posts: 7
Posted: 15-03-2013, 20:17   

Niestety, ale nie posiadam internetu na PS3, a głównie i tak gram u kolegi.
Co do buga, mi się takowy nie zdarzał, chociaż też nie aktualizowałem gry(w końcu nie mogę). Może jednak aktualizacja pomoże, różne rzeczy się zdarzają :P .
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo