FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR1 Gold, TR2 Gold, Times Level
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-08-2011, 09:03   

Złote monety, złota czaszka i złote sztabki. Podobnie jak w samym TRII - trzy sekrety na level. Skoro strzelasz do panter, to już przegapiłeś już jeden. Sekrety w Golden Mask to jedne z lepiej ukrytych znajdziek w serii.
_________________
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 25-08-2011, 09:16   

GeBeT, sekrety w TR2 Gold to złota czaszka, monety i sztabki. Nie są jakoś bardzo trudno ukryte, więc większość powinieneś znaleźć bez problemu ;) Kiedy ja grałem, nie znalazłem tylko dwóch lub trzech. Najgorzej jest pod koniec gry.


K@t, moim zdaniem są proste :p Przyznaję się, że jakieś 2 sekrety znalazłem przypadkowo, bo wszedłem w "złą" drogę. Zresztą - ja mam tak, że jak wybiorę jedną z kilku [dróg], a potem nie można się z niej cofnąć, to wracam się save'em i sprawdzam pozostałe opcje :D
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-08-2011, 09:20   

Quote:
Nie są jakoś bardzo trudno ukryte, więc większość powinieneś znaleźć bez problemu ;)

To mamy jednak dość odmienne zdanie :D Pamiętam, że w ostatnich dwóch levelach jest ciężko ze znalezieniem wszystkich. Zwłaszcza, że część wymaga zejścia z głównej ścieżki i zrobienia czegoś więcej, poza przeskoczeniem na ukrytą półkę (jak w TR2 :p ) Wprawdzie to nie poziom The Lost Artifact, ale to i tak jedne z lepiej ukrytych sekretów imo:)
_________________
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 25-08-2011, 12:18   

K@t wrote:
Skoro strzelasz do panter, to już przegapiłeś już jeden.

Nieźle poukrywane, teraz wszystko zaczynam od nowa. :murek:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 25-08-2011, 15:41   

No i doszedłem do miejsca, w którym skończyłem. Tym razem już nie przegapiłem sekretu (złotych sztabek).
Kerbi25 wrote:
Nie są jakoś bardzo trudno ukryte, więc większość powinieneś znaleźć bez problemu ;)

Są bardzo dobrze poukrywane :P , w TR II czasem wręcz leżały ci pod nogami, a tu są w jakiś szczelinach, do których może nawet do głowy nie przyjść, że trzeba tam włazić, bo coś tam będzie. :nc:
:narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 25-08-2011, 16:07   

Oj tam, jak dla mnie są proste :p Jak ktoś dokładnie wszystko eksploruje to i znajdzie. W pierwszym levelu sekrety są chyba najłatwiej ukryte, toteż miałem wszystkie trzy.
I tak jak mówiłem - pod koniec gry jest je najtrudniej odszukać.

GeBeT wrote:
No i doszedłem do miejsca, w którym skończyłem. Tym razem już nie przegapiłem sekretu (złotych sztabek).

A masz złote monety, które są na samym początku? :D
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 25-08-2011, 16:26   Sekrety, w dodatku do TR II.

No, mam złote monety, musiałem się wracać do początku poziomu, i znowu przechodzę wszystko od nowa :p . Znalazłem także złote sztaby, też były nieźle ukryte (w najgłębszym wykopie, jak na złość na końcu tunelu, gdzie była oczywiście pantera). Teraz postanowiłem przejść bezapteczkowo całą grę, póki co, udaje mi się. ;) :pozdro:
Kerbi25 wrote:
W pierwszym levelu sekrety są chyba najłatwiej ukryte, toteż miałem wszystkie trzy.

Chyba będę musiał korzystać z opisu, bo bardzo mi zależy na tym ukrytym poziomie, nie mogę przegapić żadnego sekretu :) .
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 27-08-2011, 14:54   Nie da się przechodzić poziomów w TR II Gold.

Dzisiaj grałem sobie w TR II Gold, no i przeszedłem pierwszy poziom. Niestety, zamiast przejść dalej wyświetlił mi się taki błąd :fire: . Jest on w załączniku. Kliknij, to się powiększy: :narka:



:wisi:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 27-08-2011, 16:29   

GeBeT, oryginał czy pirat?
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-08-2011, 16:52   

Jak można piracić tytuł, który od momentu premiery dostępny jest w sieci za darmo? :p
_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 27-08-2011, 17:06   

K@t, żeby grać w dodatek trzeba mieć TR2. więc się pytam czy ma pirata czy nie.

Widziałem już takie errory, i były związane z piratami.

GeBeT, Spróbuj ściągnąć golda z innej strony, może pomoże ;)
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 27-08-2011, 17:53   Kłopoty z TR II Gold!!! :-(

lechu1235 wrote:
GeBeT, oryginał czy pirat?

Oczywiście, że orginał, ja z reguły nie piracę gier. :p Mam parę cracków z czasów, kiedy była kiepska dystrybucja, ale akurat golda mam oryginalnego TR II Gold. :mrgreen:
lechu1235 wrote:
GeBeT, Spróbuj ściągnąć golda z innej strony, może pomoże

Tylko pytanie :??: , z jakiej strony, nie chciałbym sobie ściągnąć czegoś niedobrego, ,np.: wirusa :) . Może ktoś zna jakieś autoryzowane strony? Jeśli tak, to powiedzcie. :thanx: :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 27-08-2011, 18:13   

Quote:
Może ktoś zna jakieś autoryzowane strony?


A laracroft.pl to pies?
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 27-08-2011, 18:20   Z jakiej strony BEZPIECZNIE ściągnąć TR II Gold?!

lechu1235 wrote:
A laracroft.pl to pies?

Nie, to jest strona internetowa, nie zauważyłeś, że nie szczeka? :D NO DOBRA, DO RZECZY, chodzi, o to, że mam kompa wspólnego z rodzicami, którzy myślą, że cały Internet, to bród, smród i ubóstwo i nie pozwalają mi ściągać z żadnej nieautoryzowanej strony. :[ Kiedy będę miał własnego kompa?! :placz:
:narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-08-2011, 19:42   

Trzeba było kupić Ultimate Edition 2009 i problemu by nie było :p Powiedz rodzicom, że laracroft.pl to oficjalna strona. Zaufana, sprawdzona i bez ryzyka zarażenia jakimkolwiek syfem.
_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 27-08-2011, 19:59   

K@t, Nie zgodziłbym się z tym. Pamiętam że kiedyś ściągnąłem coś z waszej strony z wirusem... i chyba nie tylko ja ;)

<A co GeBeT, w Twoim słitaśśnym Ultimate Edition (2003) co wszystko w nim jest, i TR1 i TR2 nie są Sold-outami za 80 dych nie ma takich dodatków? >
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 27-08-2011, 20:15   

lechu1235 wrote:
Twoim słitaśśnym Ultimate Edition
Jakim Ultimate Edition z 2003 roku?. To jest Lara-Pack, czy tam coś takiego, żadna nie Ultimate Edition. :gupek:
lechu1235 wrote:
za 80 dych

Za 8 Dych, bo 80 dych, to 800 zł.
lechu1235 wrote:
nie ma takich dodatków?

Przecież są takie dodatki, tylko nie działają, błąd miałeś w załączniku :) .
:narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 27-08-2011, 20:25   

Quote:
Za 8 Dych, bo 80 dych, to 800 zł.


NIE-e bo ja mam przelicznik 1$=1Euro :)

Możesz śmiało ściągnąć z laracroft.pl, prze chwilką zassałem i wirusów nie ma.
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 27-08-2011, 20:26   

lechu1235 wrote:

Możesz śmiało ściągnąć z laracroft.pl, prze chwilką zassałem i wirusów nie ma.

A jaki masz program antywirusowy? :??: :) Jakiś dobry?
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 27-08-2011, 21:16   No i po goldzie!!! :-(((

No i rozmawiałem z rodzicami o tym ściąganiu i nic. Z goldem
mogę się pożegnać ( papa :papa: ) przynajmniej na kilka lat, aż kupię własnego kompa. :murek:
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 27-08-2011, 21:34   

GeBeT, jezu, po prostu się nie pytaj tylko ściągnij, tam na 100% nie ma wirusów, to polska oficjalna strona jest... :nietak:

I muszę coś jeszcze wrzucić, bo mi się przypomniało, jak tak słucham o tych twoich "problemach z wirusami": http://www.youtube.com/watch?v=vPPXH1ebo6k :D

Wiem że offtop i w ogóle, ale nie mogłam się powstrzymać :diabel:
_________________
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 28-08-2011, 00:03   

lechu1235 wrote:
K@t, Nie zgodziłbym się z tym. Pamiętam że kiedyś ściągnąłem coś z waszej strony z wirusem... i chyba nie tylko ja ;)


Proszę łaskawie nie pierdolić, nie oskarżać i nie straszyć innych. Owszem, zdarzyło się, że stosowny software informował o wątpliwościach co do strony głównej serwisu (nastąpiło kilka ataków, na co natychmiast reagowaliśmy), ale nie rozpowszechniamy plików z jakimkolwiek syfem! A i zabezpieczenie samej strony od tamtego czasu wzrosło. Dziękuję za uwagę.

World of Tomb Raider, tudzież laracroft.pl jest oficjalnym polskim serwisem, autoryzowanym przez lokalnego wydawcę, jakim jest Cenega Poland. A przy okazji szczegółowo doglądanym przez wydawcę głównego, ale tym się nie przejmujemy :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 28-08-2011, 11:41   

Udało się namówić rodziców, aby ściągnąć z tej strony ten dodatek, tylko pytanie, czy to nie jest ta sama wersja, co ja mam (ewidentnie problem był z wersją, zła wersja była), tylko jakaś 1396809 czy nowsza. :??: :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 28-08-2011, 20:47   

Klasyczne TR nie miały raczej takich problemów jak dzisiejsze gry - ściągnięcie dodatku typu Gold w przypadku starych dobrych Tombów nie powodowało, że gra kolidowała z dodatkiem i na odwrót - także bez obaw. Ja miałem kilka wersji TR2 - kilka pudełkowych takich DVD a jedna z jakiejś gazety (piszę miałem bo kotek trenował pazurki na niemal każdej mojej klaczycznej TR bo zawsze gdzieś na wierzchu zostawiałem) i dodatek ściągnięty z WOTR nie robił różnicy - zawsze chodził :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-08-2011, 20:52   

Quote:
ściągnięcie dodatku typu Gold w przypadku starych dobrych Tombów nie powodowało, że gra kolidowała z dodatkiem i na odwrót

Dokładnie. Szczególnie, że gra instalowała się niezależnie od podstawki i wymagała jedynie oryginalnej płyty w napędzie. Swego czasu przeszedłem Golden Mask pobrane od nas i nie było żadnych problemów.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo