FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR1 Gold, TR2 Gold, Times Level
Author Message
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 25-08-2004, 15:24   TR1 Gold, TR2 Gold, Times Level

Ten topik będzie o goldach Tomb Raiderów. Co o nich myślicie? Jakie są Wasze ulubione levele? Co prawda jest już topik The Lost Artifact, ale on jest tylko o trzecim goldzie. Nie lubię TR1g, bo jest niedopracowany, w ogóle nie ma fabuły. Natomiast drugi gold jest znacznie lepszy, ma fabułę i ciekawe levele. Tego pierwszego to ja do końca nie przeszedłem, więc też za dużo nie mogę mówić. Najbardziej lubię w dwójce goldowej: Furnace of The Gods i The Cold War.
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-08-2004, 15:34   

Ja przeszłam tylko demko TR2 gold i podobało mi się :) Teraz przechodzę powolutku TR3 gold i jest poprostu CUDOWNY :!: Kocham Szkocję, ten klimat, to jest coś :kwiatek:
I nawet się wgramoliłam tam, gdzie helikopter stoi :P
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 25-08-2004, 15:51   

Przeszedłem wszystkie goldy. Pierwszy był raczej nędzny, drugi juz o wiele lepszy(zwłaszcza ukyty level :) ) a trzeci gold to już perełka :) bardzo mi się podobal. Czasem też za gold uwazam TR5 :P

Podobno jest spór czy trzeci gold nazywa sie lost artifact czy artefact. U mnie jest artifact :P
_________________
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 25-08-2004, 15:57   

Moim zdaniem nazywa się The Lost Artifact, bo tak wszędzie jest. Na aukcjach na TRPL, wszędzie :) . Drugi gold zgadzam się był znacznie lepszy od pierwszego, ale trzeciego nie mam i nie przeszedłem. Mam nadzieję, że niedługo będzie w sklepach :) .
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 25-08-2004, 16:13   

ten trzeci gold będzie na pewno w Polsce. Pytanie tylko: kiedy? Tego nikt nie wie... moze w tym roku, może w przyszłym.. nie wiem.
_________________
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 25-08-2004, 16:16   

Że będzie to ja też wiem, ale właśnie powstaje pytanie kiedy. Tego nie wiadomo. Ja czekam cierpliwie :) . Nie powinni wydawać tego golda za pieniądze. Teraz nie można go kupić, a demo TR3g kusi mnie :D ...
_________________
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 25-08-2004, 17:58   

Ja tylko dodam, że na pudełku, które było w Polsce jest "Lost ArtEfact". To był import z niemiec, ale wątpię, żeby to miało ze sobą związek. Tak sobie teraz pomyslałem... "Artefact" to może British English a "Artifact" to American English...
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 25-08-2004, 18:03   

No tak może być, Grzeko. W końcu angielski z Wielkiej Brytani się różni, od angielskiego z Ameryki końcówkami i jednymi literami. Np. jest w English "center", a w American "centre", a w TR2 był level "The Theatre" u niektórych, a u niektórych "Opera House", nie wiem dlaczego. Ale przecież TR3Gold jest angielską grą, nie? Więc powinno być "The Lost Artifact"
_________________
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 27-08-2004, 20:50   

U mnie jest Artifact. O jakim ukrytym levelu do TR2 Gold mówicie? Przeszłam tylko demo. A TR1 Gold przeszłam kiedyś całe, ale nieszczególnie mi się podobało. Zwłaszcza moment, w którym zaatakowało mnie stado czerwonych mumii i centaurów. Teraz ta gra nie działa mi pod XP. W ogóle cudem działa TR1, tylko dzięki tandetnemu patchowi pod XP, który robi z gry sold-outa. Gold3 jest super, ale też przeszłam do tej pory tylko demo. Jest fantastyczne! Teraz mam już pełną wersję. Jeśli ktoś jest zainteresowanyh skąd ją wytrzasnąć prosze o kontakt przez priv ;)
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 01-09-2004, 16:42   

Mówimy o levelu Nightmare in Vegas. To jest poziom bonusowy w TR2Gold. Ja tam się normalnie (zbierając wszystkie sekrety) nie dostałem, tylko zainstalowałem patcha udostępniającego dostęp do tego poziomu :D . Jednak mam nadzieję, że w to Boże Narodzenie uda mi sie zebrać wszystkie sekrety.
_________________
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 01-09-2004, 16:54   

a ja pamiętam, ze choc zebrałem wszystkie sekrety (sprawdzałem nawet w solucji) bonusowy poziom mi się nie "włączył" i też bawiłem się w zmianę nazwy pliku :-) .
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 01-09-2004, 23:05   

A może można save'a ściągnąć? Ja przechodzę teraz TR2 po raz n-ty, a potem wezwę TR2 Gold Golden Mask. Przechodzę chronologicznie z wyjątkiem Unifinishe Bussines, który nie działa z XP.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 02-09-2004, 20:36   

Jeśli mam XP TR Gold na bank nie będzie Ci chodził.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 03-09-2004, 14:00   

Ale mam 98 i chodzi mi :) . Już jestem przy alei kolców :p i zdobyłem dwa sekrety. Mam nadzieję, że dzisiaj przejdę Return to Egypt.

EDIT BY MEKCAL
A ile jest wszystkich sekretów w tym levelu?
_________________
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 09-10-2004, 10:34   

Przeszliście może TR1GOLD? Pierwszy level mi sie podobał, drugi mniej, w trzecim się wkurzyłam, na początku czwartego rzuciłam grę w pizdu ;P


MACPHISTO
Zuch dziewczyna ;) :P
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 12-10-2004, 18:39   

Ja przeszedłem TR1Gold. Wcale taki zły nie był :P . Czwarty level był chyba najfajniejszy, bo nie było czerwoności Atlantydy, tylko parę skał i mumii :) .
_________________
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 12-10-2004, 20:10   

Nie. Jak dla mnie TR1GOLD to porażka serii.. Ble.

MACPHISTO >>> czy ty się ze mnie nabijasz? ;P


MACPHISTO
Po prostu się z tobą zgadzam ;)
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 13-10-2004, 17:01   

Ja nie powiedziałbym, że porażka, bo są to po prostu zwykłe levele, może trochę trudniejsze od tych znanych z TR1 & TR2. Bardziej pasuje określenie dla TR1Gold: "taki sobie". Najdłuższym i najtrudniejszym levelem był Temple of the Cat. Tak mi się wydaje. Minusem jest też brak fabuły.
_________________
 
 
 
Catwoman 
Student



Joined: 08 Oct 2004
Posts: 65
Location: Piła
Posted: 13-10-2004, 20:52   

Nie powiedziałabym, że minusem, bo to jest po prostu zwykły gold, który tym się różni od zwykłego TR, że fabuły nie posiada.

:P
_________________
huh?
 
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 14-10-2004, 10:22   

Quote:
Ja nie powiedziałbym, że porażka, bo są to po prostu zwykłe levele, może trochę trudniejsze od tych znanych z TR1 & TR2.

Hm, trudne czy nie - niewątpliwie stanowczo za długie i po prostu nudne. Monotonne. Nie wyróżniające się niczym ciekawym. Według mnie pozbawione typowego klimatu TR1.
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 14-10-2004, 17:16   

Wszystkie pozostałe goldy mają fabułę, więc nie wiem, skąd taka opinia :P

Typowego klimatu TR1 nie posiadają, ale nie są też aż tak długie (oprócz Temple of the Cat). Trochę monotomii może rzeczywiście tam jest.
_________________
 
 
 
Catwoman 
Student



Joined: 08 Oct 2004
Posts: 65
Location: Piła
Posted: 14-10-2004, 20:26   

Hm?
Powiedz mi więc fabułę do goldów 2-3, bo chyba coś niedoinformowana jestem ;P
_________________
huh?
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 14-10-2004, 20:44   

W TR2Gold przecież wiadomo, że Lara odwiedza Alaskę i szuka tam legendarnej Złotej Maski ;) , a TR3Gold ma najlepszą fabułę z goldów. Lara poszukuje piątego artefaktu stworzonego ze rdzenia meteorytu. Aby więcej poczytać wejdź w dział TR3Gold na WoTR.
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-10-2004, 20:46   

W TR1 gold Lara ponownie odwiedza świątynię kota oraz wyrusza na mityczną Atlantydę, by być moze odszukać Scion, który zostawiła poprzednim razem.. w TR2 gold lara rusza na poszukiwania legendarnej Maski Tornarsuk, ukrytej gdzies w okolicach Alaski. W TR3 gold Lara musi odnaleść piąta, ostatnią częśc meteorytu.

W każdym goldzie jest fabuła... tyle, że o wiele skromnmiej przedstawiona niz w regularnej serii.

CEZ:
Hę? spóźniłem się, Mekuś był szybszy :p .. no ale nic, o TR1 gold nic nie napisał :P
_________________
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 14-10-2004, 20:50   

O fabule w TR1Gold nie wiedziałem i dlatego nic o niej nie napisałem :P . Ale już dzięki Tobie znam ją :) .

I widzisz, Catwomen?? W każdej części TR i goldzie jest fabuła, jesteś po prostu niedoinformowana :] .
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo