FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubione Lokacje
Author Message
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 23-03-2006, 18:54   Ulubione Lokacje

W obydwu ekranizacjach serii gier Tomb Raider Lara podróżuje w różne zakatki globu w poszukiwaniu bezcennych artefaktów... Z Komboży do Wenecji czy z Kazachstanu do Chin...itd. Oglądając filmy podobnie jak w grach mamy swoje ulubione sceny,miejsca (jeżeli takowe mamy) rozgrywające sie w niezwykłych plenerach. To zapierające dech w piersiach widoki sa jednym z najwiekszych atutów filmów o przygodach Pani archeolog.
Ten temat zakładam bysmy mogli sie wypowiadac na temat scenografii w filmach TR, i rozgrywających sie w nich scenach... chyba każdy lubi poczatek TRM na sali trenigowej. :wink: Ja zaczne na poczatek...

W TRM jest wiele niezwykłych scenerii i miejsc które lubie ofladac w czasie filmu jednak najwieksze wrażenie zrobił na mnie klimat światyń Angkor Wat w Kamboży. Podobaja mi sie sceny w dżungli jak i w czasie modlitwy wśród mnichów w świątyniach.... tego nie ma w każdym filmie.

Jeżeli chodzi o TR2M,sequel pod względem plenerów i miejsc nie ustepuje jedynce. Moim ulubionym miejscem w filmie które odwiedza Lady Croft jest zatopiona świątynia Luny na poczatku filmu. Podobaja ,mi sie tam sceny i muzyka... Wszystko wydaje sie niezwykle prawdziwe. Ciekawy pomysł z wpół zatopiona światynią. Klimat podony do tych z gier...

W obu filmach podoba mi sie również klimat Croft Manor. Rezydencja Croftów moim zdaniem została bardzo dobrze ujeta. Różni sie od tej z klasycznej serii gier ale podoba mi sie wystrój całego domu. Połączono wiktoriańską elegancję i nowoczesność :lol:
 
 
Terry Sheridan 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2005
Posts: 12
Location: ja jestem?
Posted: 28-04-2006, 18:40   

Moim ulubionym miejscem w TRM jest całe Croft Mansion, ciekawie jest podgladać w filmie codzienne życie Miss Croft. Podoba mi sie ten dworek co gra rezydencje jak również klatka schodowa i kącik techniczny. Fajnie że teraz można to zwiedzić również w grze :-P
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 04-12-2006, 23:11   

Oczywiście Croft Mannor i Świątynia W Kamodży :D
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 05-12-2006, 09:12   

Ja lubie Croft Mannor i "Martwą strefe" :-P
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 05-12-2006, 10:22   

Dobra "martwa strefa" nie jest zła, ale mi brakowało tego "czegoś"
no i warto podkreślić ze to końcówka filmu mogła by być bardziej efektowna i realna niż takie fajerwerkowe wybuchy :D
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
dagisa 
Praktykant


Joined: 23 Dec 2006
Posts: 102
Posted: 28-12-2006, 03:31   

Croft Mannor był super, zwłaszcza główny hol gdzie Lara ćwiczyła na tych elastycznych linkach... super motyw i super scena
 
 
Powerfull_GIRL 
Student



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 94
Location: KingdomOfDreams
Posted: 01-01-2007, 16:44   

Kambodża, po tym filmie bardzo polubiłam ten kraj i wiele sie dowiedzialam o jego historri i oczywiście Croft Manor!! :690:
_________________
I will never give up
" If you give up your dream
and everything else,
will end right here!!!"
 
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 30-07-2007, 15:21   

A dla mnie najfajniejsza jest Kambodża, rezydencja Lary i jaskinia z terakotowymi zołnieżami......Fajnie by było tak sobie zjechać na linach głową w dół :) ) :rofl:
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Ramzes 
Nowicjusz


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 4
Posted: 04-02-2008, 00:25   

Kambodża - Angkor Wat , standard czyli super Croft Manor i pierwsza scena z filmu tr:movie
_________________
Ja lubie hardcore
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 06-02-2008, 17:09   

Dom Larry z szczególnym wzięciem pod uwagę "siłowni" z robotem w TRM1 i sale z komputerami z TRM2, te w Japonii...
_________________

 
 
 
Vaughn 
Praktykant


Joined: 23 Aug 2008
Posts: 103
Posted: 25-08-2008, 22:29   

Oczywiście Croft Manor.Kambodża-piękna klimatyczna lokacja(świątynie i dżungla).Świątynia Luny(teraz to miejsce kojarzy mi się z misją podwodną na Morzu Śródziemnym w Tomb raider underworld)
_________________
Świat zobaczyć w ziarenku piasku,
Niebo w dzikiej roślinie
Nieskończoność uchwycić w ręku
A wieczność w godzinie-William Blake,Wróżby Niewinności
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 20-01-2009, 15:50   

Ja uwielbiam Croft Manor i walkę z robotem. W kolebce życia uwieeeelbiam miejsce "Kolebka Życia", i Japonia.
 
 
xXAngelinAXx 
Nowicjusz



Joined: 14 Jun 2008
Posts: 16
Location: Europa :)
Posted: 15-03-2009, 18:13   

Croft Manor oczywiście ( najlepsze miejsce z całej rezydencji to miejsce do walki z robotem :) ) A także Japonię i Kambodżę
_________________
Faith isn't part of my programming, so I wanna kill u and then I'll be sure if resurrection is a true...
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 15-03-2009, 19:06   

Jedno wielkie spamowisko. Zamykam.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo