FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona postać w AOD
Author Message
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 11-10-2007, 14:28   

Moje ulubione postacie w AOD to:

• Lara Croft
• Kurtis Trent
• Louis Bouchard
• Eckhardt
• Joachim Karel

A przeciwnicy to:

• Zabójca który został wynajęty przez Boucharda w apartamencie Von Corya
• Czerwonego ducha :690: .
• Tego jakby "człowieka mutanta" nr 2.
• Szczury :hehe:
 
 
Proto 
Student



Joined: 14 Nov 2007
Posts: 54
Location: Helheim
Posted: 14-11-2007, 20:20   

hmmm Kurtis jest the best... Najbardziej podoba mi się scena jak już po zabiciu Boaza kona ale w ostatnim momencie rzuca swoim ostrzem które ucina głowe Boaz... :-P
_________________
Lara Croft wrote:
Well then, why don't you stay here and consider the future. Make sure I'm not in it, however. You won't enjoy seeing me again.

 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 29-11-2007, 19:35   

al-Kahinat wrote:
Może to być też sentyment: zazwyczaj tak jest że nadzwyczaj lubimy naszego pierwszego Raidera i tak już nam zostaje.

Nie w moim przypadku :) Jak przeszłam Last Revelation to byłam nawet szczęśliwa, był dla mnie trochę straszny [kupiłam go z miesiąc po premierze więc młodziutka malutka byłam :P teraz jestem weteran, hah! ]
Pomijając Larę, bo chodzi o Anioła ciemności a ona jest wszędzie :-P , to Kurtis ( coś w nim jest takiego, że nie przyszło mi do głowy bębnić racicami o podłogę i krzycząc 'Ja chcę Larę!'... taki odpoczynek od Lary, którą kocham - bez skojarzeń ;] ), Karel (bo zrobił z Eckhardt'a idiotę w ostatnich sekundach jego Monstrumowatego życia :P ) i kierowca ciężarówki ( rozbrajający akcĘt...).
Ja tam każdego za coś lubię w AOD oprócz Carvier. Kojarzy mi się z moherem i zabieraniem dowodu babci...
 
 
Skrzatynka 
Student



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 48
Location: Szczecin
Posted: 09-12-2007, 22:32   

ja też nie dodam nic nowego..... :-P
oczywiście, że moje ulubione postacie to :
-na 1 miejscu lara croft
-na 2 kurtis trent
raczej żadne ''czarne charaktery'' do gustu mi nie przypadły no ale to już rzecz gustu

:)
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 22-12-2007, 11:34   

Ostatnio polubiłam Margot Carvier. Fajna postać, tylko szkoda, że zadzwoniła po policję - Lara mogłaby wyciągnąć z niej jeszcze jakieś informacje :P . No i Karel też jest spoko :D .
_________________

 
 
Lady Dora 
Nowicjusz



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 6
Posted: 22-12-2007, 18:26   

Niezły jest jeszcze ten facet (chyba Anton Gros) z którym Lara zakłada się o złoty zegarek, to jest w kościele gdzie się odbywają walki bokserskie, Lara do niego strasznie pyskuje( "Am I talking too fast for you?") a on jej biedny he jeszcze ten zegarek na koniec oddaje. :D
A, i czerwony duch, ktoremu Lara zwiewa na czworaka. Rany jakie on odgłosy wydaje, aż ciary po pleckach przechodzą :stres:
I jeszcze szkielety-pokraki z Tomb of Ancients i The Hall of Seasons, wygladało toto jakby się miało zaraz rozsypać :rofl: świetne były :hehe:
O Croft nie muszę się rozpisywać :> - wisienka na ciasteczku... :tak:
 
 
 
apukalacza 
Nowicjusz


Joined: 01 Dec 2007
Posts: 1
Posted: 07-01-2008, 18:50   

Ja najbardziej lubie Lare, Kurtisa i Karela
_________________
apuka
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 07-01-2008, 19:06   

apukalacza wrote:
Ja najbardziej lubie Lare, Kurtisa i Karela


Zaraz się Admini i Moderzy zezłoszczą więc, ja tylko napomknę, że lepiej tu wybór uzasadnić i napisać dłuższy, treściwy post :)

Lady Dora wrote:
I jeszcze szkielety-pokraki z Tomb of Ancients i The Hall of Seasons, wygladało toto jakby się miało zaraz rozsypać świetne były


Heh, podobnie jak mutanty :P Jeśli chodzi o przeciwników, to chyba najbardziej lubię właśnie mutanty :) Sympatyczne są, heh.

Zastanawia mnie to, co się z Gundersonem stało? Przecież nikt go nie zabił i został jako jedyny nie unieszkoliwiony czarny charakter.
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 07-01-2008, 19:06   

Moje ulubione postacie to:
- Lara,
(...długo, długo nic...),
- Bouchard,
- Janice,
- Luddick.
:p
_________________
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 07-01-2008, 19:20   

--=AngiE=-- wrote:
Zastanawia mnie to, co się z Gundersonem stało? Przecież nikt go nie zabił i został jako jedyny nie unieszkoliwiony czarny charakter.

Być może Gunderson miał się jakoś roskręcić w kontynuacji AoD. Ostatni raz widzimy go w BioResearch (tuż przed śmiercią Boaz). Cóz, podobnie jak z Kurtkiem nie dowiemy się jak się potoczą jego losy. Cóz. W sumie aż tak znaczącą postacią w grze nie był.
_________________
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 07-01-2008, 19:44   

Menkaure wrote:
--=AngiE=-- wrote:
Zastanawia mnie to, co się z Gundersonem stało? Przecież nikt go nie zabił i został jako jedyny nie unieszkoliwiony czarny charakter.

Być może Gunderson miał się jakoś roskręcić w kontynuacji AoD. Ostatni raz widzimy go w BioResearch (tuż przed śmiercią Boaz). Cóz, podobnie jak z Kurtkiem nie dowiemy się jak się potoczą jego losy. Cóz. W sumie aż tak znaczącą postacią w grze nie był.


Znaczącą nie, ale może jeśli pracował dla Cabal to w kontynuacji miał być ważny. W końcu trochę Cabal'owych tajemnic znał ^^
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 13-01-2008, 22:28   

Ulubiona postać: Kurtis Trent. W zasadzie dużego wyboru nie miałam. Po pierwsze, nie grałam w AOD. Jedynie z grą zapoznałam się za pomocą stron Internetowych i youtube, ale w zasadzie mi to wystarczyło. Inny powód to taki, że jest drugą grywalną postacią. Poza tym jest tajemniczą postacią, mało o nim wiadomo, ale dzięki temu jest ciekawą osobą.

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 13-01-2008, 23:21 ]
Skąd możesz wiedzieć bez grania kto jest Twoją ulubioną postacią? Na podstawie stron internetowych to jednak trochę mało chyba...
 
 
*Paula Trent* 
Nowicjusz



Joined: 09 Jan 2008
Posts: 12
Posted: 14-01-2008, 13:35   

Według mnie Kurtis Trent.Zbiega po tych schodkach jak Lara,nie no jak dziewczyna normalnie... :hehe: A ta delikatność drzwi... :tak: No wogóle to ma świetny głos,śmiesznie się czołga i wogóle...lubię takich faci. :mrgreen2:
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 14-01-2008, 14:08   

Delikatność drzwi? Ciekawe...Mam rozumieć, że lubisz "faci", którzy się śmiesznie czołgają? Oj, mało jest takich, ale pewnie znajdziesz, jak dobrze poszukasz.

Angie, mutanty lubię za to, że miały wyraźny pociąg do pana Trenta. Poza tym występowały w poziomach Kurta, które uwielbiam i były na talerzu, gdy chciał się rozerwać - to też się liczy.
_________________
Unholy
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 14-01-2008, 15:31   

Skoro napisałam, że mam ulubioną postać to znaczy, że mam. I nie ważne w jaki sposób.

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 14-01-2008, 17:48 ]
No jasne, pisz co Ci tam ślina na język przyniesie, nieważne, że bez sensu.
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 14-01-2008, 17:28   

Mi się podobało to, że nie wszystkie mutanty atakowały Trenta, bo niektórym łapki związali. Poza tym fajne rzeczy mozna z nimi robić- na przykład ja ustawiłam się w trójkącie z dwoma mutantami. Raz po raz włączałam niewidzialność przez co moi wrogowie się nawzajem zabili... ^^" Jak mi się uda to filmik nakręcę...
Mutantowie to moi przyjacielowie i już :p Pierwszego się przestraszyłam ale jak zaczął do Kurtisa sapać to już padłam... Tak więc moja klasyfikacja [nie licząc Lary] to:
-Kurtis [za całokształt]
-Karel [za zrobienie wszystkich w jajco]
-Mutanty [za sapanie Kurtisowi do ucha :p ]
Taka pierwsza trójka.


Aniaa wrote:
Skoro napisałam, że mam ulubioną postać to znaczy, że mam. I nie ważne w jaki sposób.

Czytać streszczenie i stwierdzić, że fajna fabuła, a przeczytać książkę i dołożyć do tego, że autor np. ją pisze ciekawym językiem. Lekka różnica.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 14-01-2008, 18:46   

Ale jeszcze jest solucja na youtube. Też na jej podstawie można co nieco się dowiedzieć. W każdym razie popieram swój typ. Zresztą podałam powód dlaczego go lubię i to powinno wystarczyć.
 
 
jupi 
Nowicjusz


Joined: 14 Jan 2008
Posts: 3
Posted: 14-01-2008, 19:06   

Oczywiście dla mnie najlepsza jest Lara jest wspaniała jak ta gra według mnie to jedna z najlepszych gier z całej serii Tomb Raider a Lara jest głównym plusem tej gry i fajnie wygląda.Fajne ma ciuszki :D też chciałabym takie miec i wogóle jest ładna tylko że to jest zbiór polygonów i tekstur.
:pozdro:
 
 
*Paula Trent* 
Nowicjusz



Joined: 09 Jan 2008
Posts: 12
Posted: 14-01-2008, 20:51   

al-Kahinat wrote:
Delikatność drzwi?


Chodzi o to,że tak delikatnie otwiera drzwi i to w nim lubię. :P

[ Komentarz dodany przez: K@t: 14-01-2008, 20:52 ]
Szwak, jakież to romantyczne.

[ Komentarz dodany przez: Integral: Pon Sty 14, 2008 20:54 ]
No pewnie. W końcu ważne jak facet wchodzi ^^.
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 09-04-2008, 19:48   

KK wrote:
Ostatnio polubiłam Margot Carvier. Fajna postać, tylko szkoda, że zadzwoniła po policję - Lara mogłaby wyciągnąć z niej jeszcze jakieś informacje :P .



Margot Carvier hmm fajna postać ;P ciekawa, pasowałaby na żone Wernera Von Croya a nie na przyjaciółkę. Szkoda że marnie skończyła, jak się okazało została zamordowana przez Pietera Von Eckhardt wspomina o tym Janice w jednej z rozmów ... :(
_________________
GrzesFrodo
 
 
Angelika 
Student



Joined: 14 Apr 2008
Posts: 32
Posted: 14-04-2008, 16:06   

Moją ulubioną postacią jest Kurtis mimo,że nie może chodzić i topi się w wodzie do kolan :D

[ Komentarz dodany przez: Integral: Pon Kwi 14, 2008 16:10 ]
Ale treściwiej proszę, bo każdy post będzie leciał do kasacji.
 
 
Pan Zemsta 
Nowicjusz



Joined: 23 Apr 2008
Posts: 7
Location: Ze wsząd.
Posted: 23-04-2008, 17:17   

Okej, to może być nudne, monotonne i w ogóle takie bardzo nieklarowne, ale i tak napiszę, że moją ulubioną postacią w tej grze jest Lara. Zapewne każdy się spodziewał takiego zdania, bo przecież nie można byłoby niczego innego wywnioskować.

Lara jest moim faworytem przede wszystkim dlatego, iż zmieniła się bardzo, jeśli zaczniemy porównywać tę grę z innymi. Stała się nieco bardziej zamknięta w sobie, zdeterminowana, o ile tak można napisać. Zdeterminowana to ona była zawsze, ale nie w takim stopniu, jaki jest przedstawiony w tym TR.

Strasznie podoba mi się te jej nowe wcielenie. Znaczy nie jest one aż takie nowe, ale trzeba przyznać, że inne i nieco odmienne. W każdym bądź razie jak by tego nie nazwać jest postacią bardzo wszechstronną w tej części jak w w pozostałych.


Kurtis także podobał mi się, ale nie znam jego przeszłości i historii, więc nie będę pisał, czy się zmienił, czy nie. Aczkolwiek jest to także postać, która wywarła na mnie wrażenie dosyć spore, bo nie mogę napisać, że ogromne, bo byłby to wtedy przesada.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-04-2008, 19:48   

1. Lara - Ładną ma buźkę i cięty język ^^
2. Werner Von Croy - Zawsze go lubiłem, sam nie wiem czemu.
3. Pieter Van Eckhardt - Fajnie wyglądał z tą rękawicą i całkiem fajny głos miał.
4. Karel - Za ten fajny zwrot akcji
 
 
Niklan 
Nowicjusz


Joined: 02 May 2008
Posts: 10
Posted: 03-05-2008, 09:22   

Tylko i wyłącznie jedna osoba- LARA CROFT!!!!!!!! :D

[ Komentarz dodany przez: Cez: 03-05-2008, 09:43 ]
Pisać dłuższe posty!
 
 
Sweet Angel 
Nowicjusz



Joined: 16 May 2008
Posts: 1
Location: Shire
Posted: 23-05-2008, 13:53   

Moją ulubioną postacią a AoD jest zdecydowanie Kurtis! Jest taaaaki ładny i te jego niebieskie oczy..... :D Na drugim miejscu jest oczywiście Lara. Czarnych charakterów nie lubię ;P
_________________
Za nami dom,
Przed nami świat.
I ścieżki, które nasz zaznaczy ślad.
Przez cień i mrok,
Po nocy brzask,
Aż gwiazd na niebie zalśni blask.
Mgła i zmierzch i chmurny dzień...
Rozwieją się...
Rozwieją... się...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo