FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona postać w AOD
Author Message
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 17-03-2007, 10:51   Ulubiona postać w AOD

Niewiem dlaczego, ale tak lubię Eckhardt'a że coś. Może to niektórych ździwi, ale myślę, że to najlepsza postać w TAOD. Bo Kurt to mnie tak drażni, że coś. Strasznie nie lubię jego grzywy. :-P Lara też jest super, ale jakoś nie bardzo mi odpowiada. Ciekawe jaką Wy lubicie najbardziej postać w AOD. :) :) :) :) :)
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-03-2007, 10:55   

Co prawda ja tehardta, ale nie wiem czy ten temat doczeka jutra. Co do najlepszych postaci to
- Kurtis
- Lara
- Eckhardt (Karel wyglądał jak debil w tym swoim stroju)
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 17-03-2007, 11:01   

Szymon_Trent, Co masz na myśli???
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 17-03-2007, 11:17   

Nie wiem po co nowy temat , bo już chyba taki był , ale do rzeczy :

-Lara
-Kurtis
-Eckhardt (kurde trudne słowo xD ..)

P.S. Eckhardt jest nawet spox chodź go w AoD troche nie lubiłam , po rozmowie (nieudanej) zabił Larę , a ja musiałam przechodzić od nowa kanały bo , zapomniałam zrobić save xD hihi :P
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-03-2007, 11:30   

Diana Trent wrote:


P.S. Eckhardt jest nawet spox chodź go w AoD troche nie lubiłam , po rozmowie (nieudanej) zabił Larę , a ja musiałam przechodzić od nowa kanały bo , zapomniałam zrobić save xD hihi :P

Ale Eckhardt nie rozmawial z Larą w Luwrze. Tylko ten Bouchard (chyba dobrze napisałem nazwisko). A co do KK to widać się myliłem i nie wykosili ten temat.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Gloomy Angel 
Student



Joined: 09 Feb 2007
Posts: 44
Posted: 17-03-2007, 12:41   

Moje ulubione postacie to oczywiście Lara i Kurtis ;) No i lubię jeszcze Karela, w końcu nie bez powodu bohaterka mojego opowiadania nazywa się Angelina KAREL. I jakoś jeszcze do gustu przypadła mi Boaz, nawet nie wiem czemu...
_________________

 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-03-2007, 13:47   

Do postaci lubianych dorzucam Wernera von Croya chociarz widzimy go tylo w filmikach. A Boaz no jak komuś szybko działa komputer to moze ją zaliczyć do ulubinych postaci.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Gloomy Angel 
Student



Joined: 09 Feb 2007
Posts: 44
Posted: 17-03-2007, 14:07   

Akurat lubię Boaz, bo przeżyła katastrofę lotniczą, co nieodłącznie kojarzy mi się z LOST. Poza tym, co jest zresztą dziwne, przypomina moją ulubioną nauczycielkę :609:
_________________

 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 17-03-2007, 21:28   

Ja lubię oczywiście Larę i Kurtisa no i Wernera Von Croy'a. :) Pani Carvier też jest spoko. Ma porządek w biurze w Luwrze, ale za to można łatwo coś tam odszukać... :-P Bouchard za to wydaje mi się wielkim naiwniakiem... Przypomina m mojego kolege :hehe:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
doma 
Student



Joined: 05 Apr 2007
Posts: 40
Location: Toruń
Posted: 07-04-2007, 14:30   

Ja najbardziej lubię Larę i Kurtisa(jak prawie wszyscy :-P ).A tak w ogóle to sobie nie wyobrażam ich związku.I co by wtedy było??Niech ktoś mi powie :-P .

CEZ:
Małe Kurtiski? :P
 
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 07-04-2007, 14:32   

dla mnie to oczywiste- lara croft :-P
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 07-04-2007, 21:15   

No i nie ma to jak Kurtis(chociaż jak słyszałam niektórzy przy rozgrywce walili klawiaturą o ścianę).
Cavier też moze byc. Boaz - ujdzie... Kobiety w AoDzie wogóle są ładną kreacją(jak Lara). Ten mrok...ech
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 08-04-2007, 16:18   

moja ulubiona postacia w aod jest jak najbardziej lara croft-w koncu to ona jest glowna bohaterka w tr :P .a kurtisa nie trawie :p . po co oni go w ogole wprowadzili do gry :fire:
byc moze kiedys sie do niego przekonam ale watpie. :narka:
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 08-04-2007, 18:18   

Szczerze mówiąc to lubie w aod te charaktery po złej stronie. Eckhardt (PS. Czy on był czymś w rodzaju Nephilima bo w końcu można było go zabić tylko okruchami periapu), Karel i Boaz. Ciekawe jest to że Eckhardt nie był jakimś ,,dzikim psychopatą" gdyż bał się o swoich ludzi. Chodzi mi oto że gdy Boaz powiedziała mu że Proto uciekł to ona zamiast częstego w takich charakterach ,,śmiania się jak nigdy wcześniej" wkurzył się bo uznał że Proto jest zbyt niebezpieczny.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 30-04-2007, 10:10   

Szymon_Trent wrote:
Szczerze mówiąc to lubie w aod te charaktery po złej stronie.


No wiesz, ja też lubię złe charaktery. No cóż, w nie każdym TR można zrobić Super Lare a szczególnie w AOD. Jakby sterowanie było fajne i Lara by ruszała się szybciej to miała by u mnie 10/10 :D .
_________________

 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 08-05-2007, 08:44   

Po hmm... określę to tak - zostały mi dwa levele do konca wiec pozwolę sobie napisac coś wiecej czyli lista ulubionych postaci:
Lara - mroczna, śliczna i tylko ubierać sie jak ona! Kierowanie i tak dalej zostawmy, bardzo mi sie podoba - fani Legend przepraszam, ale bardziej niż ta z TR 7 :matrix:
Kurtis - ciekawa osobowość, lekko nadgorliwa i w dodatku głupia (trzeba ją było w Luwrze całować!!!). Szkoda ze nie rzucal ostrzem, ale ja sie z Eidosem jeszcze policzę
Boaz - miała bardzo fajną sukienke i żal mi dziewczyny.
Von Croy - tak, tak wiem! Zostawil Lare w Egipcie i w dodatku jak wrocila to zamęczał biedną dziewczynę ale i tak go lubię. Taki moherowy dziadziuś z fajną no...żeby nie było skojarzeń... no tym kijkiem z dziwną głową(wiem co to było ale nie powiem!)
Putai - prawdopodobnie szamanka, za to tez sie z Eidosem policzę, po tekstach z nią ją lubię i to nawet bardzo. Nie mogło jej byc w grze, prawda? PRAWDA?!

Z tego wszystkiego lubiłam jeszcze Janice(mała rola ale co?!) i Eckharta - miał fajną osobowość.
Kogos pominelam? Nie :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 08-05-2007, 14:28   

Quote:
Boaz - miała bardzo fajną sukienke i żal mi dziewczyny.

Z powodu sukienki Ci jej żal? xD

Moją ulubioną postacią zawsze był Kurtis. :690: Sympatyczny gość, chociaż trochę może flegmatyczny i nadgorliwy jak już powiedziała Alisasi. :P Ale to w końcu nie jego wina. :-P
Na drugim miejscu oczywiście Lara. ;)
I zawsze miałam słabość do Karela... Chociaż zupełnie nie wiem czemu... :gupek: :D
 
 
 
navo87 
Praktykant



Joined: 26 Jan 2007
Posts: 128
Posted: 08-05-2007, 14:39   

E... dziwny ten temat.. ale jak juz sie wypowiadamy to sie wypowiem :) Mi sie podobaja wszyscy ktorzy umieraja :> Hihihi... eh.. no pawaznie to kto inny moze mi sie podobac jak nie Lara?? Kurtis mi nie przeszkadzał dopóki nim nie zagralam :-P Von Croy eh.. nie lubie odkąd musialam przejsc level treningowy w Tr4 ;/
_________________
Bajka o porze i selerze: Jest właśnie pora i se leże ;P
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 08-05-2007, 19:58   

O no właśnie - Kurtis nie przeszkadza dopóki sie nie zacznie nim chodzić.
A wtedy...
A co do Boaz - tak, żal mi jej ale nie z powodu sukienki tylko z powodu no... wiesz...
:spoiler:
że się tak wyrażę jej przemiany w robaczka
:spoiler:
A spoiler bo popsułam sobie całą grę czytając forum i tłumaczenia tekstów :P
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 16-05-2007, 08:43   

Co prawda mowilem już o swych ulubionych postaciach, ale teraz je bardziej szeroko opisze:
Eckhardta za jego dziwną ideologie i pragnienie wzbdzenia Nefilimów, oraz śmierć przez swego własnego wspołpracownika.
Kurtisa Trenta za to że poświęcił życie ratując je Larze aby pomścić ojca,
Wernera von Croya bo biedny staruszek został zastrzelony przez Karela,
Lare Croft za to że udało jej się uciec przed policją i w końcu zamordować i Karela i Eckhardta.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Aleksandra 
Student



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 44
Location: Stolica
Posted: 20-06-2007, 15:19   

Pomijając Larę, bo to chyba oczywiste, że to ulubiona postać większości osób ^^ to wciąż intryguje mnie Karel. Jest w nim coś niezwykłego. Do tego Kurtis, pomijając fatalne sterowanie nim ^^ Trzymam kciuki za Larę i Kurtisa xD o ile on w ogóle przeżył, ale zapewne tak...
_________________
"I only trust my instincts."

Lara Croft
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 20-06-2007, 15:35   

Lara w Endżelu mi się nie za bardzo podobała, dlatego obstawiam - jako moją ulubioną postać - Kurtisa. Bez żadnych romansów, bez "subtextu". Lubię go za to, jak pokazano go w filmikach i za poziomy, bo pomimo jego ciężkich ruchów, miło było odzipnąć od mhhrocznej Lary.

Kurtis all the way! *rysuje sobie twarz Trenta na czole*
_________________
Unholy
 
 
Aleksandra 
Student



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 44
Location: Stolica
Posted: 20-06-2007, 18:41   

A mi się tam mroczna Lara spodobała. Co prawda było to pierwsze TR w jakie grałam, więc nie miałam wtedy żadnego porównania. Tylko słyszałam, że Lara zwykle latała po grobowcach. Myślę, iż była to bardzo miła odskocznia. Fabuła angel of darkness zdecydowanie mnie zachwyciła.
_________________
"I only trust my instincts."

Lara Croft
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 20-06-2007, 18:46   

Może to być też sentyment: zazwyczaj tak jest że nadzwyczaj lubimy naszego pierwszego Raidera i tak już nam zostaje.
Dla mnie TR to MUSI być latanie po grobowcach. Po to kupuję tę grę, żeby trochę się uprzygodzić. Mroczność Lary na początku mi nie przeszkadzała, potem zaczęła drażnić. Ale cóż, różne gusta. ;)
_________________
Unholy
 
 
Zee 
Student



Joined: 12 May 2007
Posts: 78
Posted: 21-06-2007, 17:13   

Dla mnie Lara i Kurtis. Lara - za charakter, teksty i ładny wygląd. Zresztą to Lara i lubię ją w każdej części TR. A Kurtisa, m.in. za to, że jest jednym z kluczowych elementów fabuły i wprowadza w pewnym stopniu świeżość do gry. Tyle xD
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo