FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Megan Fox jako Lara Croft?

Kto jako Lara w TR Movie 3?
Angelina Jolie
77%
 77%  [ 38 ]
Megan Fox
22%
 22%  [ 11 ]
Voted : 49
Total Votes: 49

Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-01-2009, 16:47   

ninti wrote:
mateusz12 napisał/a:
powstaną fancluby a Angie zostanie spłuknięta w kiblu


No bez przesadyzmu. Ja lubię Angie bo lubię bo jest fajną kobietą, nie tylko dlatego że zagrała w TRM.

dokładnie tak. To że pojawi się ktoś inny nie oznacza od razu że Angie zostanie usunięta ze świata TR. Zbyt wiele osiągnęła żeby ot tak oddać pole. :)
Poza tym to trochę tak jak z modelkami Lary (a robią one o wiele mniej niż Angie w filmach), co jakiś czas pojawia się nowa a czy to od razu oznacza że pozostałe znikają? Każdy ma swoje preferencje.

ninti wrote:
Może ma dysgrafię czy inne ch*jodziejstwo . Chociaz w sumie to nic nie usprawiedliwia, mozzila ma słownik

Taaa, w dzisiejszych czasach to od razu wszystko wyjasnia się jakąś dys-.... A ile tak naprawdę osób na to cierpi a ile poprostu wykręca się z lenistwa?
Dla chcącego nic trudnego -edytory tekstów czy jak wspomniałaś Mozilla są przydatne.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Pietras 
Praktykant


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 190
Location: Wawa
Posted: 29-01-2009, 17:15   

Jerrem_Y wrote:
Ja popieram Megan Fox. Coś świeżego by się przydało bo Angelina jest już za stara.

Być może. Ale to także musi być coś utalentowanego.

Asyenna wrote:
A mnie tam wszystko jedno kto zagra. Najważniejsze żeby był dobry i wciągający film. Moim zdaniem ważniejszy jest dobry scenariusz. Bo nawet najlepsza aktorka nie obroni totalnego gniota.
Poza tym jak narazie nie ma stuprocentowej pewności że Megan zagra Larę. Już nie takie plotki chodziły. :)

Zgadzam się z tobą, kwestia tylko tego iż kiepska aktorka może po prostu zniweczyć cały wysiłek scenarzystów. Dlatego kwestia tego kto zagra Larę nie jest nieistotna.

Ar2r wrote:
Hmm ? A skąd ta pewność ? A jak to było w przypadku Jolie, czy wszyscy od razu zaczeli mówić: ona jest idealna, uzdolniona, wybita itp. bo jakoś sobie nie przypominam. Dlaczego nie dać szansy komuś młodszemu, może właśnie dzięki temu filmowi narodzi się nowa lepsza gwiazda Angeliny Jolie....

No to chyba krótką masz pamięć bo w momencie wybrania Jolie na odtwórczynię Lary miała ona już na koncie 3 Złote Globy i Oskara. Nikt nie miał wątpliwości iż jest świetną aktorką i że przynajmniej nie zaszkodzi filmowi. Fox? Nominacja do MTV Movie Awards. Ależ prestiżowe. Widziałeś ją w Transformersach? Fox to taki żeński Vin Diesel. Zęby zgrzytały mi za każdym razem gdy próbowała "grać". Główny aktor w filmie akcji/przygodowym jest dużo ważniejszy niż mogłby się wydawać. James McAvoy oraz Shia LaBeouf swoimi kreacjami bardzo wiele wnieśli do kiszkowatych Transformersów i średniawego Wanted. Liczcie się z faktem iż nowy film może nie być niczym wybitnym ( i raczej nie przewiduję żeby był). Jeżeli tak właśnie będzie, kiepska aktorka główna tylko pogorszy całą sprawę.
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 29-01-2009, 17:22   

OKej powiedzmy, że Angelina na sto procent nie zagra w nowym filmie. Megan Fox również odpada, więc KTO ? Bo, ja już nie wiem skoro z góry ustalamy że nowy TR z Fox (o ile rzeczywiście zagra) to będzie kiszka z makiem.
Transformers nie oglądałem do końca, bo cholernie mi się nie podoba ten film (to samo Wanted) także ocene jak kto zagrał sobie daruję :p
Jeżeli nie Fox, to ja stawiam na Rhone Mitre :)
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-01-2009, 17:26   

Quote:
Zgadzam się z tobą, kwestia tylko tego iż kiepska aktorka może po prostu zniweczyć cały wysiłek scenarzystów. Dlatego kwestia tego kto zagra Larę nie jest nieistotna.

Może źle to sforumowałam. Poprostu nie liczę że TRM3 będzie czymś wartym uwagi i dlatego średnio mnie przy braku konkretów interesuje że być może Megan Fox zagra Larę. Plotki mnie mało interesują.

Pietras wrote:
Widziałeś ją w Transformersach? Fox to taki żeński Vin Diesel. Zęby zgrzytały mi za każdym razem gdy próbowała "grać". Główny aktor w filmie akcji/przygodowym jest dużo ważniejszy niż mogłby się wydawać. James McAvoy oraz Shia LaBeouf swoimi kreacjami bardzo wiele wnieśli do kiszkowatych Transformersów i średniawego Wanted. Liczcie się z faktem iż nowy film może nie być niczym wybitnym ( i raczej nie przewiduję żeby był). Jeżeli tak właśnie będzie, kiepska aktorka główna tylko pogorszy całą sprawę.

Hhehe no widać takie genialne pokolenie aktorskie rośnie. :P Sami Transformersi to film o którym lepiej szybko zapomnieć. :)

A TRM3 to jak dla mnie wątpliwe dzieło raczej będzie. Już nie takie cuda obiecywali wcześniej.
Ale pożyjemy, zobaczymy. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 29-01-2009, 18:14   

Wiecie co, ja mam cichą nadzieje, aby powstał naprawde fajny scenariusz, oparty na jakimś micie itp, a kto zagra Larę to już nieważne.

Asyenna wrote:
A TRM3 to jak dla mnie wątpliwe dzieło raczej będzie. Już nie takie cuda obiecywali wcześniej.
Ale pożyjemy, zobaczymy.
trzeba uzbroić się w cierpliwość, i poczekać czy te plotki będą miały odzwierciedlenie w obsadzie filmu :)
_________________

 
 
 
Pietras 
Praktykant


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 190
Location: Wawa
Posted: 29-01-2009, 19:34   

Asyenna wrote:
Hhehe no widać takie genialne pokolenie aktorskie rośnie. :P Sami Transformersi to film o którym lepiej szybko zapomnieć. :)

A rośnie rośnie. To że filmy były denne nie oznacza iż wszyscy aktorzy w nich występujący również. Zauważ jak wiele aktorów dostaje nagrody za doskonałe role w przeciętnych filmach.

Ar2r wrote:
OKej powiedzmy, że Angelina na sto procent nie zagra w nowym filmie. Megan Fox również odpada, więc KTO ? Bo, ja już nie wiem skoro z góry ustalamy że nowy TR z Fox (o ile rzeczywiście zagra) to będzie kiszka z makiem.

Na świecie żyje ponad 3 miliardy kobiet. Na pewno jest ktoś lepszy niż Fox.

Ar2r wrote:
Transformers nie oglądałem do końca, bo cholernie mi się nie podoba ten film (to samo Wanted) także ocene jak kto zagrał sobie daruję :p

Nawet najgorszy film można ocenić obiektywnie, w przypadku Transformes i Wanted były to dobre role Shiy oraz Jamesa.
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 29-01-2009, 20:18   

Co do Rhony.To równiez świetna aktorka.Mogłaby zagrać Larę nawet jeśli nie byłaby jej modelką kilka lat temu.
Obejrzyjcie jej foty:
http://images.google.pl/i...bv=2&hl=pl&sa=2
Też mogłaby spokojnie zagrać Larę.
Quote:
OKej powiedzmy, że Angelina na sto procent nie zagra w nowym filmie. Megan Fox również odpada, więc KTO ?

Albo Rhona się zgodzi albo jeszcze ktoś inny.
_________________

 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 29-01-2009, 20:33   

Nie zdziwiłbym się gdyby Megan zagrała młodą Larę, a Jolie dorosłą. Chociaż z drugiej strony obie piękne panie na jednym planie mogłyby się pogryźć :p
Jest na forum profesjonalny grafik, który mógłby "ubrać" Megan w klasyczny strój Lary? Nie chodzi o banalne przyklejenie twarzy bo to sam mógłbym zrobić :P może wtedy przekonam się co do Fox.
_________________
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 29-01-2009, 23:19   

jestem ciekawy jakby tą rolę zagrała Alison Carol w filmie, skoro chce być aktorka to może zagrała by Larę na początek.... :D głupi pomysł co?
_________________

 
 
 
Pietras 
Praktykant


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 190
Location: Wawa
Posted: 29-01-2009, 23:24   

ŁukaszMuział wrote:
jestem ciekawy jakby tą rolę zagrała Alison Carol w filmie, skoro chce być aktorka to może zagrała by Larę na początek.... :D głupi pomysł co?

Mało powiedziane.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 29-01-2009, 23:27   

Quote:
skoro chce być aktorka


Paris Hilton też chciałabyć....
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 29-01-2009, 23:35   

Oj tam, Alison nie byłaby taka zła. Jest po szkole, miny jakoś ostatnio sobie wyrobiła, i jako tako ma doświadczenie jako Lara. Wolałabym, żeby to ona zagrała Croft, nie ta Megan. Ona jest beznadziejną aktorką. :nietak:
_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 30-01-2009, 03:14   

Hrithik_Roshan wrote:

Paris Hilton też chciałabyć....
Hilton nie nadaje się na aktorkę zreszta na nikogo, no może co najwyżej na....Natlę ze względu na kształt twarzy :hihi: no i musieliby ją nieco wydłużyć :D a Alison chyba już zagrała w jakimś filmie, ale nie pamiętam tytułu
_________________

 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 30-01-2009, 03:57   

Quote:
Hilton nie nadaje się na aktorkę zreszta na nikogo, no może co najwyżej na....Natlę ze względu na kształt twarzy no i musieliby ją nieco wydłużyć a Alison chyba już zagrała w jakimś filmie, ale nie pamiętam tytułu

:nietak: to była ironia...
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Carolyn 
Student



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 30
Location: D. G.
Posted: 30-01-2009, 09:36   

No to już chyba nie mamy dyskusji. Czytaliście notkę na :croft: Meg nie zagra Lary.
 
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 30-01-2009, 11:31   

No,to super jak dla mnie :)
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 30-01-2009, 13:11   

Hrithik_Roshan wrote:
to była ironia...
wiem, nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi :mrgreen2: no to może jednak Jolie ją ponownie zagra...
_________________

 
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 30-01-2009, 13:31   

jej, nie moge się doczekać tego filmu... chciałabym aby był już w kinach chociaż nawet nie zaczęli go jeszcze robić. cóż...
Nikt Angelinie nie dorówna, Megan Fox może się schować. Oblicze Angelinie całkowiecie ja przyćmiewa.
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 30-01-2009, 13:52   

Skoro w końcu Megan nie zagra w nowym filmie , to być może ponownie Angelina wcieli się w Larę a jeśli fabuła ma opierać się na początkach Lady Croft to zawsze mogą ją odpowiednio ucharakteryzować i umejkapować żeby wyglądała młodziej, bo jednak jest już ona utożsamiana z postacią Lary i mogłoby nie wypalić obsadzenie kogoś innego w tej roli :)
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 30-01-2009, 14:02   

E co ty gadasz. Przecież ona nadal młodo wygląda.. Nie jest taka stara, ze zmarszczkami, że trzeba jej z twarzy zrobić tapetę! :p
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 30-01-2009, 16:18   

Cieszę się , że Megan nie zagra Lary . Fox jest podobna do Jolie , ale nie ma tak wielkiego talentu i nie jest moją ulubioną aktorką . Mam nadzieję , że za miesiąc nie powie , że nie miała na myśli tego , że nie zagra w filmie , albo , że jednak się zdecydowała.
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 30-01-2009, 16:28   

Esmeralda wrote:
Cieszę się , że Megan nie zagra Lary . Fox jest podobna do Jolie , ale nie ma tak wielkiego talentu i nie jest moją ulubioną aktorką . Mam nadzieję , że za miesiąc nie powie , że nie miała na myśli tego , że nie zagra w filmie , albo , że jednak się zdecydowała.
Dobrze mówisz,nadzieje chyba Fox traci na byćie Croftówną ,a nasza piękna Angelka powaraca,tylko czy dotrfa to do zaczenia nagrywania filmu ?
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 30-01-2009, 17:23   

Ja również się dołączę do ogólnej radości z tego, że ta pindzia nie zagra Croft.
Już napisałem w temacie "TR movie 3?" :

Angelina to jest TO! Croft musi być piękna, kobieca i drapieżna, a nie jak rozciapciane, ciepłe kluchy z migdałowym spojrzeniem.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 30-01-2009, 18:27   

Huh ? Nie wiem czemu się tak jaracie, przecież nie jest potwierdzone, że to właśnie Angelina będzie ponownie filmową Larą ?! Chyba, że coś przeoczyłem :p
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 30-01-2009, 19:18   

Ważne , że to nie Megan będzie Larą . :) Wydaje mi się , że coraz bardziej prawdopodne jest to , że Angelina wystąpi. Jeżeli nie Megen , Rhona i Alison to kto ? Oby tą osobą nie była Valerie Perez , bo i tak wystarczająco pokazała , zo umie w swoim fan filmie. :nie:
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo