FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Zabawy, zabawki...
Author Message
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 19-08-2005, 13:12   Zabawy, zabawki...

Co tam może to trochę dziwny topic ale co tam... Przypomnijcie sobie lata dzieciństwa i opiszcie tu swoje ulubione zabawy, zabawki... Możę nawet bajki jak ktoś chce... :P :P:P Po prostu słodki świat dzieciństwa... :)
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 20-08-2005, 15:11   

ulubione zabawki :?: oj, jak miałam jakies 7, 8 lat to pamiętam, ze ciąlge bawiłam się lalkami i czytałam bajki Disney'a :P a Ty Frik :?: ale po co się pytam, ty jeszcze jsteś dzieckiem przecież :P
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 20-08-2005, 15:16   

lara_croft wrote:
:P a Ty Frik :?: ale po co się pytam, ty jeszcze jsteś dzieckiem przecież :P


:P :P:P No wiesz co... :P :P:P Bez komentarza... :P

Ja gdy miałem 7-8 lat to lubiłem bawić się klockami Lego... Czasami się mi coś tam udało zbudować... :P Albo u babci się bawiłęm zabawkami z Kinder-Niespodzianki -> parę mi się udało uzbierać.. :P :P:P
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 20-08-2005, 15:19   

heh w swoim czasie tezaaweczki z kinder-niespodzianek to były ity :lol:nawet mi kilka pozostało z nich do dzisiaj :lol: jkakaś żabka na łyżwac czy co :p i teżkiedys bawiłam się klockami :P no ale co mi tam, powpsominac beztroskie czasy dzieciństwa :P
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 20-08-2005, 15:28   

Quote:
ale po co się pytam, ty jeszcze jsteś dzieckiem przecież


lol, a ty już nie jesteś, bo przeciez przekroczyłaś magiczną granicę 18-ki :p phi :P Akurat w twoim przypadku ta dwucyfrowa liczba przekłada się na rzeczywistość tak jak zawyżony rozmiar buta, który pasuje tylko teoretycznie :p .

Dziwi mnie jedynie, że na liście twoich ulubionych zabawek z dzieciństwa nie ma betoniarki, gwoździ, noży, tasaków (i innych ostrych narzędzi). Ale ok, nie wszystko trzeba pamiętać...

A swoją drogą, to prześcigacie się w zakłądaniu coraz to głupszych tematów i niedługo będzie trzeba zorganizować tu jakieś zawody :p
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 20-08-2005, 15:38   

Moją ulubioną zabawą był "chowany", a zabawką taki wielki pluszowy słoń który był większy ode mnie. :mrgreen: A z bajek to oglądałam "Muminki" i "Smurfy". Ale ja do tej pory oglądam "Smurfy", a wogóle to lubię bajki. :mrgreen:
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 20-08-2005, 15:41   

No chowany był super - goniany też miał swój urok.... A te bajki były super... Ja lubiłem też Disneya - Kaczora Donalda i Myszke Miki.... :P :P:P
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 20-08-2005, 15:47   

Ahh. Dzieciństwo jest super. Ja cały czas bawię się w chowanego, podchody i takie inne. A Disney'a uwielbiam. Chociaż nie pamiętam kiedy ostatnio olądałam jakąś jego kreskówkę... Ja tam lubię prawie wszystkie bajki.
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 20-08-2005, 19:41   

jeśłi chodzi o moje ulubione bajki, to kiedyś lubiałam oglądac ajki Disney'a, Smerfy, no i oczywiście Muninki :mrgreen: :P BTW, bajek nie oglądam od jakichś 5 lat :P
 
 
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 22-12-2006, 20:23   

Fajny temat :D .Ja jak miałam 5-8 lat bawiłam się lalkami Barbie z koleżanką pod ławką na lekcjach :-P To dopiero była zabawa jak na zebraniu nauczycielka oddawała moim starym lalki zabrane na lekcji i jak się skarżyła przez 3 godziny...A oprócz tego bawiłam sie w ''Chowanego'' ''Berka'' itp. Grałam na kompie w RÓŻNE gry :619: i nic więcej już nie pamiętam bo było to z wieki temu... :pozdro:
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-12-2006, 22:09   

Ja się bawiłam samochodzikami, klockami Lego i rzucałam lalkami po pokoju :P Opcjonalnie bawiłam się w garażu taty niedziałającym magnetofonem, kompletem kluczy czy zepsutym zegarem od sprężarki. Później jeszcze podbierałam bratu zdalnie sterowane samochody i pistolety-zabawki... Puzzle do tej pory kocham :D
Mój brat za to bardzo polubił mój domek dla lalek i lalki itself.

Jak to się mówi - nieproporcjonalnie się u nas testosteron rozłożył :p
_________________
; p ; >>
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 22-12-2006, 22:16   

Hehe jak ja byłam mała to tylko autka i klocki Lego :)
Jak dostałam lalkę to się na niej wyżywałam albo przez okno :)
Lubiała kolorowe książeczki i jak tatuś mi bajeczki opowiadał :)

Zabawy...
Jak miałam 7-9 lat tata uczył mnie samoobrony :D
Albo lubiałam Berka :D

Dzieciństwo wspominam wspaniale...
Jeszcze mieszkałam na Tauzenie to już cudo :)
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 28-06-2007, 20:21   

Eh... Ja od zawsze wolałam zabawy z chłopcami:) Jakoś tak lepiej było niż skakać na skakance czy grać w gumę... Za to wolałam skaknie po drzewach, zabawę w policjantów i złodzieji, podchody i chowańca... Z takich bardziej kobeicych lubiłam zabawy lalkami, ale szczególnie ustawianie misków na tapczanie i zabawę w szkołę. Kiedys miałam nawet włąsny rozwód z facetem, z którym w 2kl podstawówki chciano mnie wyswatać... Jak ja go nienawidziłam! Moja kumpela znała, że jak nas tak ąłćzą to trzeba nas rozwieść... Jeny, ale głupie byłyśmy... Ale zaabwa fajna ogólnie... Bawiłam się jeszcze w podróżowanie jak Lara i tory preszkód po mieście...
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Stjarna 
Student



Joined: 25 Jun 2011
Posts: 30
Posted: 26-06-2011, 09:39   

W dzieciństwie to ja po prostu kochałam grać na komputerze :D Najpierw grałam na PC mojego wujka w Mortal Kombat (pojedynki z nim), Crazy Taxi, Worms Armageddon, Warcraft III... Potem (w 2005r.) dostałam swój własny komputer i pierwszą grą, którą odpaliłam na nim był Prince of Persia The Sands of Time :D Do dziś mam do niego wielki sentyment i nawet 2 lata temu kupiłam trylogię PoPa :love:
Oprócz gier uwielbiałam grać w piłkę nożną (również z moim wujkiem; ja strzelałam, on bronił), poza tym teraz też to lubię, tylko z kondycją trochę gorzej :hop:
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 26-06-2011, 10:38   

Z kondycją gorzej? Masz dopiero 14 lat :D .

Hmm, co ja lubiłam robić w dzieciństwie? :p Chyba też byłam skłonna raczej kręcić się z chłopakami niż szlifować bruki z dziewczynami. Pogrywać pogrywałam przede wszystkim w platformówki na psx - no i w TR :) . A w Mortal Kombat to ja jeszcze na czterech dyskietkach grałam na Amidze czy innym Commodore :hihi: . I w Street Fighter!
_________________
; p ; >>
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-05-2012, 22:02   

Haha!

Życie może być wspaniałą zabawą o ile ma się jazdę we łbie. Jak się nie ma jazdy, to się jest tępym trybikiem do końca życia.

Zabawa polega na tym, że jakimś cudem pojawiłeś się w tym chlewie i nikt nie pytał Cię o zdanie. A skoro tak, masz do wykorzystania maksimum potencjalu energetycznego i finansowo-intelektualnego. warto zainwestować.

TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI I CHLOPCZYKI W TEJ MAŁEJ PIASKOWNICY
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 05-05-2012, 22:13   

http://www.youtube.com/watch?v=giyfinpDi6M

Aleocochozi??

W sensie, że się z nami żegnasz?? (wreszcie)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 05-05-2012, 22:28   

Haha!! uśmiałam się po pachy :) zarażasz swoim optymizmem :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo