FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kolekcjonerstwo
Author Message
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 26-06-2007, 21:18   Kolekcjonerstwo

W tym temacie możecie się pochwalić swoimi kolekcjami, ich zdjęciami, od kiedy coś zbieracie i tak dalej... xD

Ja, jak każdy może się domyśleć zbieram wycinki, single i płyty Beyonce oraz Destiny's Child.
Mam segregator w którym mam artykuły Beyonce.
Ogólnie posiadam:
14 plakatów z Beyonce
10 singli Beyonce
8 singli Destiny's Child
3 płyty Beyonce
3 płyty Destiny's Child
kalendarz z Beyonce
mega plakat z Beyonce (taki do antyramy).

Interesuję się Beyonce od 2004 roku więc już 3 lata.
Uwielbiam ją za jej wygląd, sposób bycia, głos, taniec, teledyski.
Jutro zamieszczę zdjęcia mojej kolekcji xD
 
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 26-06-2007, 22:33   

Hmm... Ja zbieram oczywisci wszystko o TR i Angie, oraz o Egipcie. Mam obecnie dwa duze segregatory z wycinkami, figurkę, ksiażkę na podstawie filmu, miałam keidyś 8 komiksów ale miła koleżaneczka mi je ukradła, gdy "pożyczała" i tłuamczyła ze pies je zjadł o czym się dowiedziałam po roku... No, ale nie o tmy mowa - poza tym wiele plakatów, zegarek of course z TRL, koszulkę z TR Movie i prawie wsyztskie ęgayetoweę i ęcyasopismwoeę wydania TR-ów. Jeśli zaś chodzi o Egipt, to posiadam:
- jeden segregator z wydawanymi "Egipt: Faraonowie i Bogowie"
- jeden segregator z wycinkami i informacjami
- dwie figurki kotów: jedna mniejza, jedna dość duiża
- zestaw figurek z wydawanego "Egipt:Faraonowie i Bogowie"
- urnę kanopijską z głową Horusa
- papirus prosto z Egiptu (prezent o przyajciółki mamy:))
- dwa wisiory ANKH
- nieco zdjeć z hieroglifami i obeliskami z wycieczki do Włoch
Oprócz tego kolekcjonuję też:
- zakrętki od Tymbarków (ale nie wiem ile ich mam, a jestem za leniwa by liczyć:)
- muszelki
- świeczki:)
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 27-06-2007, 11:42   

A ja także prócz kolekcjonowania wszystkiego co związane z Larą Croft i Tomb Raider'em, zajmuje się zbiereniem informacjio na temat dzikich kotów,orek,gadów,itp. Ogólnie - drapieżników.Posiadam również nie małą hodowlę zwierzaków ;) . Najwięcej mam zwierząt terrarysycznych. Po prostu to moja pasja...
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 27-06-2007, 14:19   

Ja też staram się kolekcjonować wszystko co związane z Tomb Raiderem :) , a oprócz tego... To może zabrzmieć trochę dziwnie.... Kolekcjonuje sentencje, myśli sławnych ludzi, wiersze - które mnie inspirują, czasem krótkie moralizatorskie opowiadania. Mam już dosyć sporą kolekcję - niestety zdarza się, że jakaś 'myśl' mi się powtórzy, ale trudno.
Poza tym zbierałam kiedyś znaczki - mam dwa klasery, ale potem przestałam. Znudziło mnie.
_________________

 
 
 
Aurelie 
Praktykant



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 127
Location: Łódź
Posted: 27-06-2007, 16:05   

Ja kolekcjonuje plakaty, wycinki i artykuły o serialu LOST :) od mniej więcej października.. ale mam narazie mało bo większość ze świata seriali
 
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 27-06-2007, 20:29   

Niezapominajka wrote:
To może zabrzmieć trochę dziwnie.... Kolekcjonuje sentencje, myśli sławnych ludzi, wiersze - które mnie inspirują, czasem krótkie moralizatorskie opowiadania.

Niezapominajka! Wcale nie dziwne! Ja też zbeiram sentencje, ale nie traktuję tego jak kolekcjonerstwo... Bardziej jak wskazówki na życie czasami a poza tym wiele się przydaje podczas pisania róznego rodzaju referatów, esejów, etc:)
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 27-06-2007, 22:46   

Aggusska, fajnie :) . Ja traktuję raczej jak kolekcjonowanie, bo mam tego sporo - czasem się przydają, ale raczej rzadko. Mam już trzy bloczki sentencji + osobno książke i jeszcze na luźnych kartkach zapisane.
Aha! Najlepiej przydają się do pisania pamiętników :-P
_________________

 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 28-06-2007, 14:52   

Ja jeszcze jakis rok temu kolekcjonowalam porcelanowe sloniki (takie malutkie), ale mi sie znudzilo. Mam ich kilkanascie. Babcia mi czasem przynosi jeszcze jakies (niekoniecznie porcelanowe) bo nie powiedzialam jej ze juz nie zbieram. Na pewno to zrobie :) . Jeszcze zbieralam znaczki ale to to juz kompletna nuda jak dla mnie. Staram sie tez kolekcjonowac rzeczy zwiazane z TR ale jakos nie moge znalesc zrodel (albo nie umiem). Ale tak bardzo to mi nie zalezy. Wole gre od sterty jakis "papierkow", itp. Aha zbieralam jeszcze do niedawna wycinki z gazet na temat gwiad (szczegolnie Dody) ale juz tego nie robie. Dode lubie za spiew a tak wszystko gromadzic o niej to nie... Obecnie nie zbieram nic ale rozgladam sie za czyms chociaz nic na sile :) .
 
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 13-01-2008, 20:59   Wasze Kolekcje gierek :)

Tak jak w temacie: pochwalcie się swoimi kolekcjami gier (oryginalnych :> ) poróbcie kilka zdjątek i wstawcie je tutaj - pokażcie światu (ekhem forum :p ) ile nazbieraliście gier, a ile straciliście kasy :) Ja swoje fotki dodam już wkrótce :) :pozdro:
PS Jeśli temat was zaciekawi to jestem godzien geniuszu Einsteaina :>
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 13-01-2008, 22:01   

Ostatnio zdobyłam oryginał Orca The Killer Whale z 1977r. :D
KOCHAM ORKI :D :!!:

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 13-01-2008, 22:46 ]
Tak, to już wiemy. Co to ma wspólnego z kolekcjonerstwem?
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 24-01-2008, 14:09   

Ja kolekcjonuję oryginalne filmy bollywoodzkie. Postanowiłem mieć każdą nowość i staram się dążyć do tego. Ogólnie takiego rodzaju hobby mi nie wychodziło nigdy. Mogę również powiedzieć, że "zbieram" zdjęcia. :)
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 24-01-2008, 19:12   

Hrithik_Roshan, gdzie ty kupujesz te bollywoodzkie perełki? ;) Bo ja nie widzę tego zbyt wiele w moim okręgu. Np. w Empiku widziałam raz tylko "Żonę dla zuchwałych" i więcej takich produkcji nie zauważyłam...
_________________

 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 24-01-2008, 19:17   

Niezapominajka, ja kupuję właśnie najczęsciej w empiku, zdarza mi się również zamkówić na www.merlin.pl. Ostatnio trafiłem na Czasem Slonce.... za 20 zł w Realu, a od niedawna jest Gdyby jutra nie było w "Pani Domu" za 9,90 :)

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 24-01-2008, 20:04 ]
W MediaMarkt filmy z Bollywood mają własny dział. Przynajmniej w moim MM :p
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 25-01-2008, 18:58   

A ja właśnie dostałam e-mail z Empiku o tytule "Klasyka Bollywood już na DVD". :P
Sama niezbyt przepadam za tymi filmami, ale może Wy skorzystacie z propozycji Empiku. ;)
Więcej tu, tu, tu, a jak chcecie jeszcze więcej to łatwo znajdziecie. :P
 
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 25-01-2008, 19:13   

Ja kolekcjonuję konsole nintendo xD Mam już szeroki zestaw: nintendo64, game cube, gameboy color, gameboy advance, nintendo wii, nintendo ds :) Praktycznie od urodzenia gram w gry wideo razem z bratem i jego kumplem ;) mam jeszcze "starego" pegazusa, ale tego to się już nie da włączyć :mrgreen2:
 
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 12-02-2008, 20:20   

Ja kolekcjonuję figurki wszelakiego rodzaju. I naklejki. Kiedyś zbierałam też breloczki, ale mi się znudziło...
Wiem, może troche przygłupie, no ale...
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Piterek 
Praktykant


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 126
Posted: 24-03-2008, 12:14   

Ja zbierałem przez jakiś czas naklejki, ale teraz głownie zbieram monety, chociaż mam dopiero trzy klasery z monetami, szczególnie zbieram te dwuzłotówki, co w niektórych bankach można kupić.
 
 
 
Pinka 
Student



Joined: 30 Dec 2007
Posts: 54
Posted: 25-03-2008, 18:48   

Ja kolekcjonuje figurki słoników, mam już 9 słoni i jestem zadowolona ze swojej kolekcji. Ciągle się moją kolekcją chwalę w szkole :D , jakbym nie skasowała zdjęcia to bym wam pokazała moją kolekcję :) . Kolekcjonuje też fajne gadżety z TR :) .
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 20-04-2008, 17:38   

Może pochwale się moją kolekcją... płyt Michaela Jacksona, :hihi: którą ciągle uzupełniam.
Do tego dodam dwie płytki Janet Jackson.

Na niektórych płytach MJ'a pisze jeszcze stara cena, bo tata je kupował, w czasie premiery, które oczywiście zostały mu przeze mnie zabrane na wieczne nieoddanie :hihi:



Są to płyty:
- MJ'a: Off the wall, Thriller, Bad, Dangerous, Invincible
- Janet Jackosn: Control, Rhythm Nation 1814
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 20-09-2008, 20:07   

Hmm moje kolekcje...

Z TR niczego nie zbieram bo cytuje moją mamę "to beznadziejne rzeczy które zawalają miejsce i zbierają kurz!"

Zaczęłam zbierać puzzle drewniane (puzzle z drewna, 3D, bardzo fajne). Na razie mam tylko węża i kościotrupa bo zamknęli sklep w którym to sprzedawali. Rozglądam się za innym sklepem.

i zbieram kolczyki. mam ich dosc sporo, nie wiem dokladnie ile.

wiecej nic.
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
paula.kielce 
Student


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 40
Location: Kielce
Posted: 21-09-2008, 20:12   

Ja kolekcjonuję plakaty i gazety. Ostatnio uzbierałam ponad 100 plakatów z gazet i około 40 magazynów z czego wyrzuciłam niepotrzebne i zostały mi tylko 22 plakaty i 3 gazety xd Zaczynam kolekcjonowac od nowa :D
_________________
Paula xxx
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 14-10-2008, 16:19   

Hah ja mam trochę dziwaczne hobby. Otóż uwielbiam kolekcjonować roboty! Wzięło się to z tego, że zamiast lalek barbie dostawałam zabawki przeznaczone dla chłopaków. Ogólnie nie bawiłam się jakimiś tam misiami bo to dla mnie była strata czasu. Pamiętam jak bawiliśmy się z bratem w wojnę za bajtla. Jakieś pistolety, laserowe miecze - było extra! Teraz już mogę sobie pomarzyć o takiej zabawie. Przecież 19-letni pachoł nie będzie się ze mną klockami bawił na podłodze, o żal. Ale tak mi się to spodobało że do teraz mam na tym punkcie bzika. Kilka zdjęć:





A zgadnijcie co znalazłam dzisiaj w szafce!!! Myślałam że ze śmiechu padnę! :p Kiedyś zbierałam z chipsów :) Trochę się tego jadło kiedyś, teraz już mniej :p
Zdjęcia:
http://img147.imageshack....dsc00023qo6.jpg
http://img123.imageshack....dsc00022td3.jpg

:pozdro: :wotr:
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 14-10-2008, 18:02   

O! Bardzo fajny temat i widzę, że jeszcze w Nim się nie wypowiedziałem :D
Jako, że jestem mistrzem w wydawaniu pieniędzy na byle co, to troszkę tego się nazbierało ;)

Kolekcja magazynu CD-Action

Osobiście zbieram od 35 numeru, a te brakujące (od pierwszego) dostałem w prezencie od Wujka. W latach 2000-2003 miałem kryzys gospodarczy więc z tego okresu brakuje mi wiele numerów. Dziś zbieram je raczej nałogowo, czytając sporadycznie, a jeszcze rzadziej zaglądając do "talerzu" :)

Kolekcja Gorillaz

Wspaniały zespół, grający bliżej nieokreślony gatunek muzyczny, który pokochałem po usłyszeniu "Tommorow Comes Today", nie wspominając już o tym co się stało gdy usłyszałem "Feel Good Inc." :jumper: W posiadaniu miałem też ich single, jednak zastąpiłem je zaraz po zakupie DVDków.

Kolekcja Nekketsu Kunio Kun

Gry w które w dzieciństwie kochałem grać na Pegasusie... kilka lat później przerodziło się to w pasję... stworzyłem nawet stronę ( http://www.kunio.pl ) i zacząłem kupować oryginalne gry. Niestety import z Japonii troszkę kosztuje, więc jak by z lekka się zniechęciłem :)

Kolekcja serialu dla nastolatek :P

Wprawdzie dopiero zacząłem tą kolekcję (jak widać posiadam 2 sezony) to (nie boję się do tego przyznać! :P ) One Tree Hill jest moim ulubionym serialem!!!

Gry... trudno nazwać to kolekcją :)

Jeśli na rynku pojawia się dobra gra - kupuję ją!

Gorzej sytuacja wygląda z PlayStation... TDU, FF XII, Colin 2005, Driv3er to gry które nie podobają mi się i wkrótce trafią na aukcję. Nie wiem dlaczego, ale rzekome hity na PS2 jakoś nie są dla mnie ... na półce brakuje jeszcze Most Wanted i Underground 2 - aktualnie pożyczone :)

Kolekcja... czegoś :)

Już sam nie wiem ile pieniędzy w to włożyłem... ile części kupiłem... ile sprzedałem... ile razy przeszedłem każdą z części... wiem, wstyd, że nie ukończyłem jeszcze jedynki... ile jeszcze będę grał... i ile w całym życiu zajęło mi czasu samo granie... tak... właśnie w tym miesiącu mija 10 lat jak gram w Tomb Raidery... wizyta Alison była idealnym prezentem ;(
_________________
 
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 19-12-2008, 14:36   

Kolekcja gier : )




Kolekcja gier ciąg dalszy...





A tutaj już kolekcja Tomb Raider : )

Tomb Raider Collection, AoD, Tr3, Tr2 na psx, anniversary edycja kolekcjonerska, underworld, komiksy witchblade i inne z TR, książka kolebka życia, pistolecik ASG podobny do tego co ma Lara i przewodnik... brakuje pióra, które mam w piórniku hehe.





No i kolekcja z Władcy pierścieni, mała, ale jest : ).





I kolekcja związana z moją fascynacją morzem, podróżami morskimi, piratami, statkami itd. : )





To tyle : ). Bym pokazał jeszcze kolekcję muzyki (jeśli chodzi o oryginalne płyty to nie mam ich zbyt wielu :P ) ale to innym razem może : )
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 19-12-2008, 15:32   

Niektóre z tych płyt są starsze ode mnie.
W większość z nich nigdy nie grałam ani nie słuchałam.
No i nie miałam czasu po przeprowadzce żeby je uporządkować...

_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo