FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Południowy Meksyk
Author Message
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 28-02-2009, 13:57   

Ta kamienna głowa leży przy gruzach w tunelu (wjeżdża się do niego, po otworzeniu krypty w sali z posągami starożytnych władców), w miejscu gdzie trzeba zsiąść z motoru. Gdyby nie krótki przerywnik filmowy, bardzo łatwo można by ją przegapić.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
tnt 
Nowicjusz


Joined: 09 Mar 2009
Posts: 2
Posted: 09-03-2009, 18:24   

mam problem z wyjściem z komnaty po tym jak mam juz pas, widze te gzymsy po ktorych mam sie chyba wspiac, ale nie wiem ktoredy... mam niby przewrocic kolumne ale nie wiem w jaki sposob, zeby dostac sie na mlot, ale jka mam ja przewrocic?
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 09-03-2009, 19:29   

To było niedawno w tym temacie wspominane, żeby kolumnę zostawić w spokoju, jeżeli zależy ci tylko na wydostaniu się stąd. Zauważ, że kamienne węże mają od spodu obręcze - możesz się złapać nich za pomocą linki.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
tnt 
Nowicjusz


Joined: 09 Mar 2009
Posts: 2
Posted: 10-03-2009, 05:48   

ja juz probowalam na rozne sposoby i nie mam pojecia jak mam to zrobic... :( stoje na samym dole, moge wspiac sie na jedna z kolumn i to robie a potem lapie sie obreczy podciagam do gory... i nie wiem co dalej, wiec wchodze na drazek - lawa przestaje leciec i wczesniej moglam wskoczyc na ta kolumne, ktora mozna przesuwac, ale teraz jak juz ja przesunalam to jest za daleko i nie wiem co zrobic :( nie moge z jednego lba weza przejsc na drugi ten wyzszy leb tzn na obrecz... a sugerujecie ze mam to zrobic i gzymsy po ktorych zeszlam nie beda mi przydatne... nie wiem jak mam wyjsc, dokladnie jak przeskoczyc z jedniej obreczy na druga...
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 10-03-2009, 07:08   

Youtube to najlepsze lekarstwo :) . http://www.youtube.com/watch?v=_peHmykfQKA
Mam nadzieję , że się uda :D .
 
 
Lea 
Nowicjusz



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 8
Posted: 13-03-2009, 18:58   

Zdobyłam już pas, chciałabym ukończyć wreszcie Meksyk, ale nie mogę wrócić. Sytuacja wygląda tak:




Patrzyłam już na youtube - tam klapy są od razu uniesione. Chyba, że coś przegapiłam jakąś dźwignię, zapadnię...?
_________________
From this moment, your every breath is a gift from me.

Lara Croft
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 13-03-2009, 19:01   

Lea, to wygląda na błąd gry. Wiem że takie coś się w przypadku tego levelu i mostów zdarzało. Wczytaj ponownie save'a a może będzie ok.
A jeśli nie to niestety ale może cię czekać powtarzanie levelu od początku. Lub też poprostu pobierz save'a kogoś innego. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Lea 
Nowicjusz



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 8
Posted: 13-03-2009, 19:04   

Ech... tego się obawiałam. No cóż dziękuję :)
_________________
From this moment, your every breath is a gift from me.

Lara Croft
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 18-03-2009, 15:10   

Hejka :) Mam problem ktry z całą pewnością był poruszany na forum, ale nie jestem w tym temacie na bieżąco a strasznie jest tu dużo stron. No więc: Tam gdzie jest pokazówka że Lara mówi że (sorry za powtarzanie) kalendarz majów ma 360 dni, to jak chcę ruszyć tą czaszką albo tym drążkiem, to sie nie da! To jest jakoś zabllokowane! Chyba że trzeba było dalej jechać jak się było przed wejściem do tej świątynii. Please! Help me!
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 18-03-2009, 15:22   

Polo_Gard, a zdobyłeś czaszkę którą trzeba ustawić na podeście na środku tego kalendarza?
Jeśli tego nie zrobiłeś to wróć do pierwszysch ruin -na początku poziomu i poszukaj tam. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 18-03-2009, 15:32   

Jaki podest? Tam na początku ruin to jest jakiś zaczep na linkę i podest. I dziury pionowe w ścianie. Jak ciągne tą linką to nic się nie dzieje o co chodzi? Może wtedy coś się dzieje a ja nie wiem co? :gupek:
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 18-03-2009, 16:01   

Podest czyli ten posąg po środku -jest to jaguar bez głowy. :)

A przy pierwszych ruinach musisz się wspiąć po ścianach do góry i wejsć do srodka przez okno po lewej stronie. Potem z użyciem linki i kółka do zaczepiania się zchodzisz piętro niżej do kolejnego okna.

No widzisz -jednak coś tam było. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 06-04-2009, 22:07   

Jak ktoś ma problem z Meksykiem, to mam autorską solucję do etapu Meksykańskiego - mogę na maila wysłać - wszystkie sekrety i apteczki, relikty itp ;D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
mati240397 
Nowicjusz


Joined: 09 Apr 2009
Posts: 3
Posted: 11-04-2009, 10:39   

Ej ludzie mam problem mianowicie jak wchodzę do komnat z tymi dużymi pająkami to ich tam w-ogóle nie ma a jak oglądałem se filmik na you tube to one tam były.
Kto mi pomoże???


Sory za ortografie xD

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 11-04-2009, 13:47 ]
Ty mistrzu nie przepraszaj za ortografie, tylko lepiej stosuj się do jej zasad. Przypominam, że to forum jest zalecane od 16 roku życia, więc znajomość ortografii jest delikatnie mówiąc.. bardzo mile widziana.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 11-04-2009, 16:07   

mati240397, ale co ci mamy poradzić na brak pająków? Może poprostu wyzdychały. :P

A na poważnie to wygląda mi na jakiegoś buga. choć nikt nie mówił do tej pory o czymś takim.
Owszem przeciwników nie ma już w grze ale gdy grasz po skończeniu gry jako Poszukiwacz skarbów.
A nie pobrałeś tak czasem save'a z ukończoną już grą?

A czy gra to oryginał?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 11-04-2009, 16:17   

mati240397, to chyba dobrze, że ich nie ma. Nie musisz się przynajmniej męczyć z zabijaniem ich :D U mnie akurat były, ale takie problemy śmierdzą mi podobnie jak Asyennie, czyli piractwem.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 11-04-2009, 16:31   

A ja radziłabym sprawdzić, czy napewno jesteś w tym miejscu . Może jeszcze nie ten most ? U mnie były . Grałam 4 razy i za każdym razem były. Trochę dziwne . :)
 
 
mati240397 
Nowicjusz


Joined: 09 Apr 2009
Posts: 3
Posted: 11-04-2009, 17:43   

Ja gram na PS2 gra oryginalna i nie ściągałem savów a jak tak lubie sie wyżyc na pająkach xD to thx

Połączone

a i jeszcze jedno w innych lokacjach też nie spotkałem zwierząt np czerwonej jaszczurki w Tajlandii
Przeszedłem cały meksyk a pająków ani śladu

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 11-04-2009, 22:36 ]
Odbierz prywatną wiadomość ;-)
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 11-04-2009, 18:50   

Bo grasz na PS2. Na tej konsoli wersja TRU jest niemiłosiernie poobcinana i brakuje wielu elementów. Widocznie usunęli nawet przeciwników w kilku lokacjach.
 
 
Sharpay 
Nowicjusz



Joined: 14 Apr 2009
Posts: 9
Location: katowice
Posted: 26-05-2009, 14:12   

hej mam problem jak mam wyjść z tego niebieskiego basenu gdzie przesunełam kolumnę z hieroglifami i zdobyłam pas?pomocy PLIZ!!!!!!!!!!!!! ;( ;(
_________________
larcia
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-05-2009, 14:14   

Wspiąć się przesuwaną kolumnę i rozejrzeć - o wężowy pysk wyżej można zaczepić linkę i doskoczyć do gzymsów na jednym z filarów.
_________________
 
 
benterenten 
Nowicjusz


Joined: 27 Jul 2009
Posts: 2
Posted: 27-07-2009, 17:47   

WITAM. Pytanie mam odnośnie tych kaledarzy. Jak je do colery ustawic, krece nim i w prawo albo w lewo nie moge ustawic ich w jednej lini. help !!
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 27-07-2009, 18:04   

benterenten, ponieważ musisz najpierw rozłączyć koła aby móc je ustawić niezależnie od siebie. Pokręć dźwignią na środku kalendarza a zobaczysz że zębatki się oddalą i będziesz mógł ustawić poszczególne kręgi. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
benterenten 
Nowicjusz


Joined: 27 Jul 2009
Posts: 2
Posted: 27-07-2009, 22:52   

krece 15 w jedna strone a pozniej w druga i zawsze brakuje jednego zeba rzeby bylo rowno i nic :/ to jest jedyny problem na jaki napotkalem od poczatku gry. czy mozesz to dokladniej opisac?
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 28-07-2009, 00:21   

http://www.laracroft.pl/tr8/sol4.htm - solucja .
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo