FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona dobra postać

Jaka jest twoja ulubiona pozytywna postać z klasycznego TR'a?
Winston
21%
 21%  [ 3 ]
Ojciec Patrick (TR5)
35%
 35%  [ 5 ]
Charles (TR5)
0%
 0%  [ 0 ]
Zip (TR5)
28%
 28%  [ 4 ]
Admirał Mikhailov (TR5)
0%
 0%  [ 0 ]
Jean-Yves (TR4)
0%
 0%  [ 0 ]
Barkhang (TR2)
14%
 14%  [ 2 ]
Voted : 14
Total Votes: 14

Author Message
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 17-09-2010, 23:34   Ulubiona dobra postać

Ciekawi mnie jakie są wasze ulubione dobre postacie z gier. Bo moją ulubioną postacią jest chyba Ojciec Patrick z TR5. Poza tym że jest poprostu fajny to jeszcze dużo zyskał u mnie w scenach kiedy sobie jaja robił z tego Demona na wyspie. A kim są wasi faworyci?
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 18-09-2010, 11:36   

Z tego co kojarzę, było więcej "dobrych postaci".
1. Moją ulubioną chyba zawsze będzie panna nie-zawsze-dziewica Janice. Może zbytnio się nie udziela w grze(za co chętnie spaliłbym na stosie całe Core Design), jednak zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia i jak na razie nie ma nikogo, kto mógłby zająć jej zaszczytne pierwsze miejsce. :p
2. Po niej zaraz leci Margot Carvier, może dziewuszka nie jest najmilszą osóbką na świecie, ale przynajmniej ma ładny głos i jeszcze ładniejszą chałupę. A, no i pracę ma niczego sobie, pozazdrościć takiej. Szkoda tylko, że odbiło jej się to na zdrowiu.
3. Uwielbiam strzelać do Winstona. :D
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 26-09-2010, 19:14   

Lubię Zipa. Ma świetne poczucie humoru i jest bardzo pomocny.
Kolejna postać to Kurtis. Według mnie wątek z jego udziałem jest bardzo interesujący, szkoda, że bardzo krótki.

Jeszcze jedno: w ankiecie jest błąd. W TR5 owszem, był Mikhailov, ale to była negatywna postać. Dobrą był Admirał Yarofev.
 
 
kotowata12
[Deleted]

Posted: 27-09-2010, 15:39   

Aniaa napisał/a:
Lubię Zipa. Ma świetne poczucie humoru i jest bardzo pomocny.
Kolejna postać to Kurtis. Według mnie wątek z jego udziałem jest bardzo interesujący, szkoda, że bardzo krótki.


Zip zgadzam się humor miał niesamowity :hehe: .
Kurtis ciekawy i to jak ale nie był sprawny fizycznie (Lara skokała o wiele dalej od niego) .

pmkkoch napisał/a:
3. Uwielbiam strzelać do Winstona. :D

No to jest fajne ale w TRL i TRA kule odbijały się od nich :gupek: .
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 11-10-2010, 20:07   

Widzę że Ojciec Patrick narazie górą. :) Ja gdybym miał takiego księdza jak Ojciec Patrick w parafii to bym do kościoła codziennie chodził :D
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Ta NoWa 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 31-12-2010, 11:51   

Mi najbardziej do gustu przypadł Ojciec Patrick. nie wiem czemu :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 31-12-2010, 16:22 ]
To kiepsko, że nie wiesz.
_________________
A życie jak z bajki...
 
 
Kotowata13 
Nowicjusz



Joined: 23 Oct 2010
Posts: 11
Location: ZKL
Posted: 31-12-2010, 17:17   

ZIP I WISTON! Co tu dużo mówić obaj są świetni. Genialni i niesamowici
_________________
Siema, elo itp
 
 
AngkorWat 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2010
Posts: 5
Posted: 02-01-2011, 13:49   

Winston najbardziej, ponieważ był najczęściej spotykaną postacią (przynajmniej ja tak twierdzę) i bardzo przyjazną :) :pozdro:
_________________
Tomb Raider!?
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 10-07-2011, 17:24   

Kotowata13 wrote:
ZIP I WISTON!


O, tak :D ja nadal pamiętam zamykanie Winstona w lodówce w TR2, uwielbiam to robić :D tak jakoś go polubiłam, stary, dobry Winston :)
A Zipa zaczęłam nazywać jednym z bardziej lubianych w Legendzie... ale jesteśmy w dziale o klasykach, więc nie wiem, czy pisanie o Legendzie byłoby tu stosowne ;-)
Ale moją ulubioną postacią we wszystkich częściach TR na zawsze pozostanie... Lara :jumper:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 04-08-2011, 17:52   

Moją ulubioną dobrą postacią w grze była Anaya Imanu, szkoda że tak mało o niej wiem :) Przykre jest to że większość dobrych postaci ginęła w grze: Mademoiselle Margot Carvier (TRAOD), Admirał Yarofev (TR5), Mnich Brat Chan Barkhang (TR2), Azizus Żołnierz Sergeant (TR4), Thomas Luddick (TRAOD) szkoda nawet Alister Fletcher :( tyle dobrze że nie brakowało ich w grze :)
_________________
GrzesFrodo
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 06-08-2011, 10:12   

Moimi ulubionymi postaciami (oprócz Lary) to:
Winston (TR2)
Louis Bouchard (TRAoD) - sam już nie wiem, czy on był ,,ten dobry czy ,,ten zły'' już się pogubiłem, zawiła fabuła.
Zip (TR: Legend)
:narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
aśka990127 
Nowicjusz


Joined: 25 Dec 2011
Posts: 7
Posted: 25-12-2011, 20:11   

Bardzo spodobały mi się żarty Zipa w Legendzie ale wybieram Ojca Patricka. :)
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-11-2013, 17:26   

Winston ;) Uwielbiam te jego ,,śledzenie" Lary przez cały jej pobyt w domu. W Anniversary był nieprzewidywalny: Gdzie stanie teraz? ;)
_________________
alphabet boy
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 15:36   

Ah uwielbiam księdza a raczej pastora Patryka :) jest zajebisty xd z wielką chęcią wymienił bym mojego starego proboszcza na niego :) wszyscy narzekacie ( nie wymienię imienia bo same hejty będą leciały :* ) na tego gościa :) z Aod :) przecież taka była z niego beka :p przecież twórcy sobie z nas jaja robili chodził jak te szkielety :) :) kurtis he he he :pozdro:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 28-01-2014, 23:24   

Moją ulubioną postacią oczywiście był (jest) kurtis trent, poza Larą rzecz jasna. Sam on zapadł mi w pamięć po tych jego "specjalnych" levelach w AOD. Świetnie się bawiłam w sanatorium grając inną postacią niż Lara. Zawsze cichutko marzyłam o tym że Kurtis i Lara będą razem, bo no i tak- ile ich będzie dzielić, tym więcej będzie łączyć :) chciałabym żeby chłopak się jeszcze pojawił, nawet jako postać epizodyczna, występująca w jednym czy dwóch przerywnikach ^^
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 14-08-2014, 16:02   

Moje ulubione dobre postacie to:
1.Winston - poczciwy, miły starszy pan... ale nie wiem czemu potrafi się teleportować w Tomb Raider Anniversary... trochę się teraz boję Posiadłości Croftów... :(
2.Ojciec Patrick - jego dialogi z Upiornym Jeźdźcem były lepsze niż scenariusze Quentina Tarantino. :tak:
3.Zip - jego poczucie humoru nie jest wybitne... :gupek: , ale można się pośmiać.
4.Admirał Yarofev ( nie Mikhailov ) - Tak mi go było szkoda... że go polubiłam. :hehe:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo