FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wymiana Save'ów
Author Message
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 25-03-2008, 16:42   Wymiana Save'ów

Zakładam ten temat dla tych, którzy chcą wymieniać się save'ami z klasycznych Tomb'ów, w których zapisaliście grę w ciekawych miejscach, wraz ze wszystkimi sekretami lub odblokowanymi ukrytymi levelami.

Dołączam save'y z Tomb Raider III zapisane w kluczowych miejscach oraz ze wszystkimi sekretami i bonus levelem.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 25-03-2008, 16:49 ]
hmm.. w sumie temat się przyda

Edit:
Dzięki za wyrazy aprobaty :)
_________________
 
 
Cassidy 
Nowicjusz


Joined: 03 Jul 2008
Posts: 3
Posted: 04-07-2008, 15:08   

Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Grałam w TRIII, byłam przy końcu poziomu z kajakiem. Wpadłam do wody, z której nie było wyjścia, zaraz miały zeżreć mnie piranie. (Mnie czytać jako Larę xD ). Moja siostra zamiast kliknąć w załadowanie gry, wybrała zapis. Czy ktoś może zaoferować mi save'a z tego momentu? Bardzo mi zależy,a niestety nie robilam zapasowych zapisów...
_________________
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.
Mark Twain
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-07-2008, 16:04   

Cassidy, proponuję zajrzeć na stronę Stelli. Są tam save'y do wszystkich poziomów TR3 i nie tylko.
Save'y do TR3 znajdziesz tutaj:
http://www.tombraiders.ne...e/TR3saves.html
:)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Cassidy 
Nowicjusz


Joined: 03 Jul 2008
Posts: 3
Posted: 04-07-2008, 19:08   

Ludziska, co ja bym bez was zrobiła. WoTRowicze są fajni ! ;P Save'y z sieci, kiedyś nie było takiego komfortu... *-*
_________________
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.
Mark Twain
 
 
misti12 
Nowicjusz



Joined: 25 Feb 2008
Posts: 26
Location: Kobióreczek
Posted: 09-08-2008, 10:45   

Mogłabym poprosić sava z ukończonym levelem Wenecja? Bo jakoś coś mi ona nie wychodzi. Z góry dzięki. Ale jakbym mogła prosić o sav tylko z ukończonym levelem Wenecja. Z góry dzięki.
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 09-08-2008, 12:05   

misti12, zobacz na stronie Stelli http://www.tombraiders.ne...e/TR2saves.html
Tam są save'y do wszystkich Tombów. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 20-05-2011, 21:00   

Mam problem. Ściągnąłem save'a z TR3 do poziomu "Madubu Gorge", ponieważ mam tą wadliwą wersję CDA :/ Wklejam save'y do katalogu z grą, a kiedy próbuję wczytać zapis w głównym menu to wychodzi mi z gry z tym słynnym komunikatem, że program przestał działać :(

Tu zaznaczyłem wszystkie wklejony save'y z "Madubu Gorge".


A tak to wygląda w menu. W sumie to trochę dziwne, bo w katalogu jest więcej save'ów niż w menu.


Proszę o pomoc :o
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Sky_lark 
Nowicjusz



Joined: 07 Jun 2011
Posts: 9
Location: Ruda Śląska
Posted: 01-07-2011, 18:18   

Ma ktoś save'a z TR4 z początku Guardian of Semerkhet? Najlepiej w tej sali z ostrzami po przesunięciu dźwigni... Mam buga który sprawia że tej dźwigni zwyczajnie.. nie ma :roll: save'y ze Stelli i innych stron niestety nie działają ;(
 
 
Vanilia 
Nowicjusz



Joined: 20 Oct 2011
Posts: 6
Posted: 20-10-2011, 14:54   

Witam. Czy wie ktoś może dlaczego save'y ze strony Stelli do TR4 mogą nie działać? Tzn wklejam je do folderu z grą, ale w menu ich nie ma...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-10-2011, 15:25   

Możliwe, że korzystasz z innej wersji gry - starszej, bądź nowszej niż ta na której sejwowała Stella.
Save'y wrzuciłaś do folderu po uprzednim ich rozpakowaniu oczywiście? ;-)
_________________
 
 
Vanilia 
Nowicjusz



Joined: 20 Oct 2011
Posts: 6
Posted: 20-10-2011, 15:53   

Oczywiście.
Przynajmniej wiem o co chodziło, dzięki. :)
 
 
raczej_gość 
Student


Joined: 07 Dec 2010
Posts: 49
Location: z miasta
Posted: 29-10-2011, 13:26   

Ma ktoś save z TR:CH z etapu w Irlandii?
_________________
jak chcesz to dam ci rade:
zapnij rozporek nie mieszaj się w cudze sprawy i spraw by twa popularność nie spadła do znajomości poniżej trzech osób
 
 
Player 
Student



Joined: 22 Mar 2012
Posts: 63
Posted: 06-04-2012, 18:54   

Gdzie znajde sejwa z TR1
W tym miejscu
http://www.youtube.com/watch?v=XxQgRVMBans
34 sekunda.Chciałbym save jeszcze przed otwarciem drzwi.
Prosze nie dawać linków ze strony stelli nie działają savey
_________________
[spoiler:e40c1b4013] :banan: [/spoiler:e40c1b4013]
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 15-01-2015, 13:24   

Witam. Pobrałam save'y ze strony Stelli (TR4: KV5, multi-patched version) i wstawiłam je do folderu cd. Gdyby działały to bym tu nie pisała, więc czy ktoś byłby chętny mi pomóc? Zależy mi na wgraniu save, a nie umiem :( Mam TR z Ultimate Edition Premium Games i Windows 7. Z góry dziękuję.
_________________

 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 15-01-2015, 19:55   

Po pierwsze - zapytaj na forum/stronie Stelli bo to strona niezwiązana z serwisem WOTR. Po drugie - zagraniczne serwisy poświęcone serii nie mają dostępu do Ultimate Edition gdyż jest to pakiet wyłącznie polskiego wydawcy, więc save'y z tamtego serwisu mogą być niekompatybilne z grami TRUE... A po trzecie proponuję wstawić zapisy gry do głównego folderu z grą bo folder CD nie służy do ich zapisu czy tworzenia, gdyż emuluje płytę CD która to płyta w oryginalnych wydaniach premierowych tych gier wymagana była do ich uruchamiania...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 06-01-2017, 13:47   

WoTRowicze, pomocy.

Czy jest jakiś normalny, bezawaryjny sposób na przeniesienie save'ów z TR (w moim przypadku 3) do gry zainstalowanej ze Steama? Szczerze, nie ogarniam tego programu. Jednak zakupiłem komplet klasyków właśnie za pośrednictwem tej platformy i chciałbym zapytać - gdzie tu się cholera zapisują save'y ?? Zrobiłem niewielki postęp grając w TR3 z wydania premierowego i chciałbym kontunuować, ale tym razem bez użycia dysku.

Alternatywnie, posiadam również Ultimate Edition, gdzie niby można zainstalować obraz gry i grać bez użycia dysku, ale z drugiej strony tam foldery są strasznie pomieszane i czuję się bezbronny!

Halp :(
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 06-01-2017, 17:33   

Save'y w klasykach mają nazwy "savegame.0", "savegame.1" itd, wyszukaj na poszczególnych dyskach lub w folderach Steama, może tak uda Ci się to znaleźć. Ja poprzez Steama w klasyki nie grałem, nie wiem gdzie to siedzi.
_________________
 
 
(--AGATA--) 
Praktykant



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 111
Posted: 06-01-2017, 23:38   

Ścieżka do folderu z grą-Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\TombRaider
_________________
One, two – EKO coming for you
Three, four – better lock your door
Five, six – grab your crucifix
Seven, eight – gonna stay up late
Nine, ten – Never sleep again
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo