FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Lara Croft GO
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-02-2016, 20:37   Lara Croft GO

Zapraszam do dyskusji!

W międzyczasie zwracam się do posiadaczy telefonów z WindowsPhone 8.1 Update 2. Czy u was obecnie trwająca promocja -80% ciągle nie jest aktywna w sklepie ? U mnie ciągle jest w cenie podstawowej - 21,50. Na stronie jest za 4,50 PLN, jednak nie mogę jej kupić :/ Troszku szkoda. Jeśli ktoś z posiadaczy WP8.1 zna rozwiązanie bardzo proszę o info, bo promocja się kończy :)
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-02-2016, 20:50   

Gra jest świetna, bardziej TRowa niż TR9 czy TR10 razem wzięte ;) Nie ukończyłem jeszcze tego pakietu dodatkowych leveli, bo przyznam, że są zdecydowanie trudniejsze niż podstawka i nie mam czasu, by je ogarnąć ;)
_________________
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 15-02-2016, 20:00   

Menkaure wrote:
W międzyczasie zwracam się do posiadaczy telefonów z WindowsPhone 8.1 Update 2. Czy u was obecnie trwająca promocja -80% ciągle nie jest aktywna w sklepie ? U mnie ciągle jest w cenie podstawowej - 21,50. Na stronie jest za 4,50 PLN, jednak nie mogę jej kupić Troszku szkoda. Jeśli ktoś z posiadaczy WP8.1 zna rozwiązanie bardzo proszę o info, bo promocja się kończy


W przypadku W10 na PC jak i na Lumii nie mam takiego problemu. Wchodząc do sklepu widzę cenę 4,50zł. I prawdę mówiąc chyba się skuszę bo recenzje są bardzo pozytywne. ;)
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 15-02-2016, 22:40   

Nie mam W10 niestety, a moja Lumia (bez Windows Insider) ciągle widzi 21,50. Co za gówno?!
_________________
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 15-02-2016, 23:10   

Hmm - sprawdziłem i na Lumii 640 z WP8.1 również jest cena 21,50. Obawiam się, że promocja dotyczy tylko urządzeń z W10... :/
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 19-02-2016, 22:28   

Menkaure, chyba niewiele straciłeś. Próbowałem to zakupić, ale mimo wielu prób nie udało mi się. Za każdym razem sklep wyrzucał mi błąd - obojętnie czy próbowałem kupić na Lumii czy na PC. ;)
Także windowsowy sklep dość skutecznie (chwilowo) odbił mnie od tego tytułu. ;)
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 19-02-2016, 23:01   

Aż tak bardzo mi nie zależało na samej grze. Jednak mieć coś w podróży, w co można grać za 4,50 było dosć kuszące - no cóż, MS nie pierwszy raz zawiódł mnie jeśli chodzi o sprzedaż z XBL czy MSS - tak już mają :)
Zobaczymy przy następnej promocji :)
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 19-02-2016, 23:13   

Dziwi mnie to, że Microsoft, firma, która tak bardzo promowała RotTR na swoich Xboxach, nie dopilnowała by inna gra z Lara była na czas aktualizowana na mobilnych Windowsach... Nie mowiac o tym, że dziwne, że w opcji kompatybilności wstecznej Xboxa One, ktora tez sie chwali Microsoft, zabraklo np. TR Underworld czy Legend...
_________________
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 19-02-2016, 23:34   

Cez wrote:
Dziwi mnie to, że Microsoft, firma, która tak bardzo promowała RotTR na swoich Xboxach, nie dopilnowała by inna gra z Lara była na czas aktualizowana na mobilnych Windowsach...

Mnie to w sumie nie dziwi, bo to "trend" już od dłuższego czasu. Paradoksalnie mobilny Windows jest najmniej ważny dla MS. Widać to po wielu ich aplikacjach. No, ale to temat na inną dyskusję.
Cez wrote:
Nie mowiac o tym, że dziwne, że w opcji kompatybilności wstecznej Xboxa One, ktora tez sie chwali Microsoft, zabraklo np. TR Underworld czy Legend...

Te części TR Microsoft raczej już nie interesują. Niby cały czas pojawiają się nowe tytułu - może i wcześniejsze części TR się tego doczekają.
Menkaure wrote:
Jednak mieć coś w podróży, w co można grać za 4,50 było dosć kuszące - no cóż, MS nie pierwszy raz zawiódł mnie jeśli chodzi o sprzedaż z XBL czy MSS - tak już mają

Sklep naprawdę często potrafi ześwirować. Tracą w ten sposób tylko klientów (W tym przypadku co najmniej dwóch ;) ). Ogólnie nieporozumieniem dla mnie jest to, że promocja obejmowała tylko Win10/Win10Mobile. Jednak nadal oficjalnym systemem dla zdecydowanej większości Lumii jest WP8.1. Cóż nie moja piaskownica, nie moje zabawki. ;)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 19-02-2016, 23:41   

:offtopic:

Rocky wrote:
Te części TR Microsoft raczej już nie interesują. Niby cały czas pojawiają się nowe tytułu - może i wcześniejsze części TR się tego doczekają.


A powinny - jesli cos mialoby mnie przekonac do zakupy Xboxa One, to na pewno nie jedna gra, czyli TR10, ale kilka czesci TR jednoczesnie - zwłaszcza, że TR8 miało DLC wydane tylko i wylacznie na X360. Jesli spolecznosc fanów TR od samego poczatku dostałaby taka zachęte, to cała ta wylacznosc Xboxa miałaby sens. A tak nie miała żadnego, bo skupili sie tylko na TR10 i zbyt wiele na tym nie zyskali. Sprzedaż PS4 w tym czasie i tak byla wieksza ;)
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-02-2016, 00:23   

Rocky wrote:
Tracą w ten sposób tylko klientów (W tym przypadku co najmniej dwóch

Żeby było jasne - ja tam na Androida czy iOSa się nie przerzucę bez walki :) To właśnie dlatego wybrałem kolejny telefon z WP - piękny, wygodny i prosty w użyciu. Mankamentem są, fakt, aplikacje - a właściwie ich brak (np aplikacja Ryanair, czy What'sUp (grecka telefonia komórkowa typu Heyah)) częstu uprzykrza życie. Ale to jest swego rodzaju miłość, przyzwyczajenie - od x lat mam skrzynkę pocztową na hotmailu, korzystam z xboxa od 8 (!) lat (z małym skokiem w bok przy okazji ps4 :p ). Z pewnością następny też będzie z WP - mam nadzieję, że już w wersji WP10 :)
MS ma to do siebie, że wprowadzają zmiany, które albo są nieprzemyślane, albo celowo wprowadzają zamieszanie. Niby teraz to odejśćie od steama (może nie odejście, a zwykłe pozostawienie go z boku, dla zasady) - wiele osób twierdzi, że to strzał w kolano jak "platforma" Games for Windows. Pażiją uwidim.

Cez wrote:
Nie mowiac o tym, że dziwne, że w opcji kompatybilności wstecznej Xboxa One, ktora tez sie chwali Microsoft, zabraklo np. TR Underworld czy Legend...


To fakt, przecież TRU był częściowo (i do tej pory jest, nie zapominajmy o tym!) EKSKLUZYWNY na x360 - mówię o bardzo, bardzo udanych dodatkach Beneath the Ashes i Lara's Shadow. TRA jako pierwszy wyszedł w wersji NG na x360 i długo w tej wersji pozostał ekskluzywnie (później ps3 doczekała się swojej odsłony, wszyscy wiemy jak słabej technicznie). Sama Legenda wiele reklam miała właśnie xboxowych - nawet chyba przez jakiś czas miała swoją ekskluzywność, jak dobrze pamiętam. Albo jest to celowe (w sensie jakaś siurpryza z okazji okrągłej 20-tej rocznicy), albo zwczajnie to, o czym mówi Rocky - MS ma już na trylogię (nota bene całkiem niezłą, IMO) zwyczajnie wyjebane.

A co do LC: Go, obejrzałem kilka filmików. Wizualnie gra faktycznie wygląda bardzo ciekawie! Dziwnie wygląda jednak przechodzenie "z kółeczka na kółeczko" - gdyby to było chodzenie może wyglądałoby to płynniej.

Idzie wielkanoc, a wraz z nią pewnie kolejne promocje ;) Może tym razem się uda :p
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 26-03-2016, 12:52   

No i jak przewidziałem - JEST! Jest zniżka na WindowsPhone :)
Migrowałem z systemu WindowsPhone 8.1 na Windows 10 i już po wielkiej zmianie jest zniżka 79% na LC:Go, czyli gra kosztuje 4,50 :)
Pobieramy!!

Przy okazji dodam, że WP10 wygląda bardzo apetycznie !!
_________________
 
 
Grimlock 
Student



Joined: 20 Aug 2006
Posts: 67
Posted: 28-03-2016, 21:24   

Nie m znaczenia czy kupisz Larę Croft GO w sklepie MS na PC z Windows 10 czy smartfonie z Windows Phone 8.1 lub Windows Mobile 10. To Universal Windows App - wybierasz to urządzenie z którego możesz kupić w sklepie taniej. I w ramach tego samego konta Microsoft Account - zainstalować jednocześnie na PC i smartfonie (postęp gry po skonfigurowaniu można z zsynchronizować) i grać na obu.
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 29-03-2016, 00:17   

Grimlock wrote:
Nie m znaczenia czy kupisz Larę Croft GO w sklepie MS na PC z Windows 10 czy smartfonie z Windows Phone 8.1 lub Windows Mobile 10. To Universal Windows App - wybierasz to urządzenie z którego możesz kupić w sklepie taniej. I w ramach tego samego konta Microsoft Account - zainstalować jednocześnie na PC i smartfonie (postęp gry po skonfigurowaniu można z zsynchronizować) i grać na obu.

Tak, masz rację. Jednak jeżeli chodzi o promocję to ta jest dostępna tylko dla Windows 10. ;)

Ja niestety znowu nie mogę jej kupić, sklep cały czas zasypuje mnie błędem, że coś jest nie tak z ich strony. Z innymi aplikacjami takich jaj nie miałem - a tutaj kolejny raz ta sama sytuacja. Chyba nie dane mi pograć w ten tytuł. ;)
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 29-03-2016, 11:32   

Grim, przeczytaj poprzednie posty - dowiesz się, że przy okazji poprzedniej promocji nie było zniżki na WP8.1 :)

@Rocky - nie migrujesz na 10tkę ?
_________________
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 31-03-2016, 17:44   

Menkaure, ależ ja do czynienia mam z W10 od stycznia zeszłego roku od pierwszych wersji insiderowych. :D

Co do gry - po promocji, a mi kolejny raz nie udało jej się zakupić. Już spróbowałem nawet po normalnej cenie nabyć gierkę, na PC jak i na Lumii mam za każdym razem błąd sklepu. A żeby było śmieszniej, przy innych aplikacjach i grach ze sklepu nigdy na taki błąd nie natrafiłem. Lara mnie już nie lubi? ;)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo