FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider: The Two Amulets
Author Message
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 07-03-2008, 17:13   

Ja się nie czuję zbyt pewnie, a screeny dałam po dopiero po pewnych poprawkach i poprawiam nadal żeby było idealnie, a jak na razie nie zajmuję się ściganiem z jawi kto da więcej screenów. Dobrze wiedziałam, że jak dam coś to zaraz wyjdzie 1000 komentarzy, że to całkowite g****. Ale na razie się nie zbyt tym przeraziłam, bo to dopiero pierwsze pokoje, które nadal poprawiam. I nie obrażając się inteligentnie wejdę w program i zrobię jak mi radziliście. Ach, a poza tym to jak pan jawi chce dalej ze mną robić level to niech natychmiast poprawia te całkowicie nie pasujące do siebie tekstury i przeczyta jaki klimat jest w lasach równikowych i da łaskawie deszczyk zenitalny oraz po ciemni okolicę, gdyż tam gdzie Lara się wybrała jest tyle drzew, że na dół światło nie dociera i niech przypadkiem nie daje trawy, bo tam jej nie ma. Jeśli jednak nie poczujesz się na siłach, by zrobić tą dżunglę zrobię ją za Ciebie i śpieszyć ze screenami się nie będę i przypadkiem nie bierz tego posta za to, że się wyżywam z powodu wcześniejszych komentarzy. A jak na razie to ja dalej robię Nepal.
Dzięki za poprawki. :D
:pozdro:
_________________
:O
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 08-03-2008, 11:25   

Ok. Dziękuję za komentarze (szczególnie za krytykę - ona może pozwoli mi ruszyć głową). Na razie robię drzewa po których skaczemy i cośtam jeszcze...
przepraszam Sklejka - następnym razem się poprawię - ten creen był wrzucony na szybko bez poprawek - zupełnie idiotycznie. No więc mam nadzieję, że ten mój level trochę bardziej ewwoluuje.
Pozdrawiam i rzyczę (sobie) poprawy w następnych częściach. :pozdro: dla :wotr:
_________________

 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 29-03-2008, 17:37   

Nie moge edytować.

Miałem awarię twardego dysku no i większość danych się skasowała włącznie z projektami. Zaczynam od zera - prosze o wyrozumiałość. Mam nadzieję, ze znowu za jakiś czas zarzucę screenami.

[ Komentarz dodany przez: Integral: Nie Mar 30, 2008 12:38 ]
A ja mam nadzieję, że nie nas.
_________________

 
 
 
S3th 
Student



Joined: 27 Jan 2008
Posts: 52
Location: Rybnik
Posted: 15-06-2008, 19:21   

Widzę mały zastój w tym topicu, no cóż, albo prace stoją, albo kolejna awaria kompa.
Przyznać muszę, że w tworzeniu customów nie mam zbytniego doświadczenia - czasem tylko bawię się Dxtre3d, a oryginalnego edytora od Core Design nie potrafię opanować, ale wierzę że nadam się do pomocy. Moja pomoc opiera się na 2 zasadach:
1. Nie ingeruj w plany innych.
2. Wykonuj polecenia innych.
Czekam na oferty pracy :)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 15-06-2008, 20:58 ]
To ja zastrzegam i przypominam, że "oferty" wysyłamy na privie !
_________________
TR1-5 100%, TR6 - 100%, TRL - 100%, TRA - 100%, TRU - 100%
Wniosek? Są gorsi...
 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 05-07-2008, 19:31   

Dziękuję w moim imieniu, ale ja pomocy nie potrzebuję ;) . Może zrobisz swój własny custom :??:
Prace posuwają się do przodu i oto screen początkowej lokacji w pierwszym levelu. Jako atrakcję wymyśliłem, że trzeba będzie chodzić po liściach, ale nie wiadomo przez które się przenika :> . Wszystkie lokacje i plany mam w głowie i ujawnię je w odpowiednim momencie. Nie myślcie, że mi się odechciało tylko potrzebuję dużo czasu, a wakacje wkrótce się skończą :( . No więc oto z dawna oczekiwany screen :mrgreen2: :
Proszę o komentarze. Mam nadzieję, że będą trochę cieplejsze od tych ostatnich :hehe:
:pozdro:
_________________

 
 
 
Narya 
Podróżnik



Joined: 09 May 2008
Posts: 224
Location: że znowu? xD
Posted: 05-07-2008, 19:52   

Hmm... ja się za bardzo (jeszcze) nie znam, ale dla mnie wygląda to dobrze. Moze nie jakoś arcywspaniale w stylu The Beggining, ale co tu porównywać... Ma klimat :) A ten pomysł z liśćmi jest dobry, o ile go ładnie wykonasz :)
_________________
Death, come near me, be the one for me...
 
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 05-07-2008, 22:29   

jawi, mi się Twój najnowszy screen z gry podoba. jedynie brak fakiegos oswietlenia no i cieni więcej ;) To tylko moje sugestie wiem jak cieeezko jest robic cos w TRLE bo sa aktualnie tworze lvl i wiem ze jest to strasznie męczące. A na kiedy przewidujecie wydanie ??
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 06-07-2008, 09:23   

Jawi, mam parę zastrzeżeń, dlaczego gałezie drzewa mają inną textóre niż pień ?? I ja bym zmienił jakoś tą ścianę którą pokryłeś liśćmi, np. na ścianę jakiejś świątyni.
_________________


 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 06-07-2008, 12:16   

Matteusz nie wiadomo, kiedy nastąpi wydanie,a jeszcze na dodatek straciłem kontakt ze Sklejką więc nie mogę nic powiedzieć. A poza tym widać promienie słoneczne po prawej stronie u góry ;) . Nie chcę robić jakiegoś strasznego mroku.
The Darkness wydaje mi się, że ta tekstura gałęzi bardziej pasuje do zieleni, ale jeśli więcej osób będzie miało zastrzeżenia to zmienię to.
Ściana świątyni? Nie wolałem pokryć to zielenią ponieważ lepiej się ona komponuje z teksturą u góry.
_________________

 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 06-07-2008, 18:36   

Przeciez galezie sa w porzadku. Nie wiem co sie wam w nich nie podoba.
Przepraszam, ze tak dziwnie pisze, ale pisze z innego laptopa, a on nie obsluguje polskich liter.
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 08-07-2008, 22:56   

Jawi straciłeś ze mną kontakt, bo gg i net mi się zepsuł na moim kompie. :P Przyślij mi jeszcze raz na prv swoj numer ok?
Screen jest o wiele lepszy od poprzedniego i ma ładne, takie delikatne oświetlenie, co mi się podoba. (Mrok możesz zrobić głębiej w tej dżungli.) A z tymi gałęziami to wg mnie jest wszystko ok, ale żeby było ładnie mógłbyś tam dać jakieś korzenie zwisające z góry. (Prześlę Ci kiedyś link) Na moje screeny musicie troszkę poczekać, ponieważ muszę dopracować kilka pokoi i poczekać na internet. Poza tym chyba zrobię Grecję zamiast Chin, bo tam byłam i to lepsze miejce. ;) Razem ze screenami podam inne nowości, bo teraz mi mniej wygodnie. Pozdro!
_________________
:O
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 10-07-2008, 19:56   

Może zasugerować wam kraje, jakie mogłaby odwiedzić Lara, czy już macie gotowy plan?
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 14-07-2008, 12:46   

Dzięki, ale w sumie propozycje mogą się przydać czemu nie :jumper: . Tylko na PW, żeby tutaj nie robić off-topa.
_________________

 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 25-07-2008, 13:38   

Piszę post pod postem, ale wiecie jak jest ;) .
No więc pracowałem nad wodospadami i się strasznie namęczyłem. Wodospady są ruchome więc git. O to screeny:





Jeśli się przyjrzycie zobaczycię odpryski wody.
:pozdro:

P.S. Sklejka mój nr GG to 201718. Nie wiem dlaczego, ale na PW się nie chce wysłać. Proszę aby z tego numeru nie korzystały osoby postronne.
_________________

 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 19-08-2008, 13:20   

Nowe screeny. Niestety gra w tej lokacji wywala się więc powiedzmy do końca tygodznia będą screeny z góry. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się tym interesuje :jumper: :


Oraz nowy strój Lary do dżungli made by me and thanks to The Darkness:
Ujęcie z tyłu:

Ujęcie z boku:

I finalne z przodu (najważniejsze :D ):
_________________

 
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 19-08-2008, 17:30   

Przykro mi to mówić ale to wygląda STRASZNIE. Drzewa bardzo nie ładne, a strój ? Jak bluzka z lumpeksu na wagę. Kilo 2.50zł. Sorry ale lepsza by była cała zielona a drzewa ? Nieco urozmaicone np liśćmi na każdym piętrze a nie tylko u góry.

Pozdrawiam Pa
_________________


 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 19-08-2008, 19:04   

Quote:
Jak bluzka z lumpeksu na wagę. Kilo 2.50zł.

Przepraszam bardzo, ale w lumpeksie są bardzo ładne rzeczy. Nie wiem co masz do tanich ubrań na wagę! W lumpie można kupić rzecz z takim samym napisikiem, która normalnie kosztuje 500 zł. za 2. I tak nikt nic nie zauważy! Nie, że tam kupuje, ale ok. czasem.. Koniec off topica. Osobiście wolałabym poprzedni strój, ale wybór należy do jawi. Wg mnie bardzo ładne te podziemia, czy tam coś... Drzewa można by rzeczywiście poprawić. Moje screeny jak naprawią mi net. Pozdro!
_________________
:O
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 19-08-2008, 19:21   

Pff, The Darkness, zrzędzisz jak stara panna, a twoje levele są o wiele gorsze, w dodatku żaden nie ukończony.
Jawi, ładnie ci wychodzi tworzenie, ale czy nie myślałeś nad tym, żeby bardziej zazielenić drzewa i dać dłuższe gałęzie?

Jednakże fakt, strój nie pasuje, sądzę, że lepiej by tam pasował strój klasyczny.

Jednakże nie zniechęcaj się, twórz, twórz, a z pewnością będzie coraz lepiej ;)
 
 
milkshake 
Student


Joined: 05 Jul 2008
Posts: 99
Posted: 21-08-2008, 10:26   

Wodospady wyszły bardzo fajnie :]

Off: Kocham, gdy robimy z Tomb Raidera rewię mody i wybieramy Larze ciuchy i wdzianka xD
Btw: Są jakieś strony z ciuchami Lary do customów? Szukałem i jedyna, jaką znalazłem, prezentowała te do Legend...^^
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 21-08-2008, 12:37   

milkshake - laraslevelbase.org albo trsearch.org, oczywiście jest znacznie więcej, ale tutaj chyba jest największy wybór. :)
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 23-08-2008, 16:43   

Probowałem trochę ściemnić strój i wyglądał lepiej. Ale wpadłem na pomysł, który jest kompromisem. Koszulka zostaje gacie się przebiera. George Maciver w Jungle Ruins też miał takie "wojskowe" spodnie. Voila:


I jak teraz?
_________________

 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 23-08-2008, 16:51   

Następnym razem wysyłaj w formacie .jpg, .PNG cholernie długo się ładuje.

A outfit o wiele lepiej wygląda, trochę wg. mnie za jasne portki, ale kolorem lepiej się mieszają z otoczeniem.
 
 
Narya 
Podróżnik



Joined: 09 May 2008
Posts: 224
Location: że znowu? xD
Posted: 25-08-2008, 09:16   

Dużo lepszy strój niż poprzedni, ale ja usunęłabym te jasne ''plamy'' ze spodenek. Żeby były jednokolorowe.

Mogłabym się przyczepić do twarzy, ale to już każdy inny gust ma i co innego mu się podoba. (Ja bym wolała coś w stylu twarzy od Po Yu)
_________________
Death, come near me, be the one for me...
 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 20-09-2008, 18:05   

Pierwszy render z TR:TTA :!!: :


P.S. Narya to JEST głowa od PoYu (Patrz strój "Anniversary Re-New" i "Dark Raider"
_________________

 
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 20-09-2008, 20:04   

Poza usunięciem oka,dodaniem kilku cieni,delikatnej zmianie koloru spodenek i bluzki
Croft oraz dodaniem napisu nic nie zostało zrobione.Trochę głupio mi oceniać pracę CD.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo