FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Muzyka z Anniversary
Author Message
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 22-03-2009, 19:57   

Muzyka w Anniversary jes wspaniała. Jest jedną z mocniejszych zalet tej gry. Własciwie muzyka i efekty dwiękowe są zaletą wszystkich tomb raiderów. Mi podoba się motyw z ostatniego poziomu, podczas walki Lary z Natlą. No i ten motyw z MENU też jest fajny, ale ja nie słucham go przed snem. :hehe:
_________________
All eyes on me...
 
 
Zeek 
Nowicjusz



Joined: 03 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 22-03-2009, 22:50   

Muzuka w TRA jest super dobrze że mam wersje z superseller i moge sobie jej posłuchać w wolnym czasie. Taka muzyczka pomga mi się skupić i pracować:)
 
 
Kriss14 
Student



Joined: 05 Mar 2009
Posts: 51
Posted: 24-03-2009, 17:01   

Popieram. Muzyka w TRA jest idealna do tej gry. Wspaniale wyróżnia charakter rozgrywki, podkreśla klimat... W tej części muzyka jest tak zróżnicowana, że nieobeznana osoba mogłaby nie rozróżnić muzyki np. z Peru, od muzyki z Grecji. Troels Folmann znakomicie się spisał!
_________________
See you in Avalon...
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 25-06-2009, 16:34   

Mi muzyka w Anniversary bardzo się podoba. Została starannie dopasowana do odpowiednich momentów :) Szczególną uwagę zwróciłem na muzykę w menu. Do tomb raider'a zawsze będzie typowa ;) W rozgrywce bardzo polubiłem muzykę kiedy spotykamy w Peru niedźwiedzia. Brzmi jakby rzeczywiście działa się jakaś akcja, bo w końcu się dzieje :P Nieraz sobie ją puszczam jak wchodzę w nagrody :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Denerith 
Nowicjusz



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 20
Posted: 03-09-2009, 20:37   

Co do muzyki w TRA, nie mam zastrzeżeń. tak ogólnie, oto jak większość osób, jak widzę, dla mnie jest cudowna. ;) Szczególnie podoba mi się w momencie walki z Raptorami, czy też z Natlą. Ogólnie także Grecja jest ok. A... Po co ja wymieniam? Przecież moge od razu powiedzieć - każdy odgłos w TRA jest cudowny ;)
_________________

 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 28-06-2011, 11:59   

Muzyka z Anniversary jest cudowna :) . Bardzo dobrze pasuje do otoczenia w grze, dzięki niej można lepiej poczuć ten klimat... Dodaje uroku tym wszystkim grobowcom i świątyniom. Nie mam nic do zarzucenia. A pozostałe efekty dźwiękowe także są wyjątkowo udane, szczególnie w Egipcie w Świątyni Khamoon - jak słyszałam te syki, szepty czy co tam to dokładnie było... wow! :jumper: . Robi wrażenie.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Azja_gr13 
Nowicjusz



Joined: 03 Jan 2010
Posts: 6
Posted: 01-08-2011, 21:24   

Takie Mam tylko Pytanie Czy jest coś takiego jak SCORE Soundtrack z TRA???
I Gdzie można go pobrać.
Nie chodzi mi o te 38 utworów w Oryginalnym Soundtracku tylko o inne.
Lub po prostu gdyby ktoś wiedział, gdzie można znaleźć utwór z Pałacu Midasa.
Proszę o pomoc... :??: :croft:
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 02-08-2011, 11:43   

Azja_gr13 wrote:
Takie Mam tylko Pytanie Czy jest coś takiego jak SCORE Soundtrack z TRA???
I Gdzie można go pobrać.
Nie chodzi mi o te 38 utworów w Oryginalnym Soundtracku tylko o inne.
Lub po prostu gdyby ktoś wiedział, gdzie można znaleźć utwór z Pałacu Midasa.
Proszę o pomoc... :??: :croft:


Pewno na youtube można je wszystkie znaleźć, a potem pobrać sobie programikiem ;) .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Azja_gr13 
Nowicjusz



Joined: 03 Jan 2010
Posts: 6
Posted: 02-08-2011, 21:03   

No właśnie rzecz w tym, że nie ma;/
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 02-08-2011, 21:24   

A ja myślę ,że można ich poszukać na tej stronie, wiem, że przy każdym TR Klasycznym (od 1 do 5) jest rubryka soundtrack, nie wiem, jak z Anniversary.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 02-08-2011, 21:35   

GeBeT, jeśli chodzi ci o stronę główną WoTR, to właśnie sprawdziłam i w dziale Anniversary nie ma takiej rubryki :( a szkoda, bo gdyby był jakiś łatwy sposób pobrania muzy z TRA, chętnie bym skorzystała :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 02-08-2011, 22:27   

Tak to prawda, przed chwilą sprawdzałem, w klasycznych jest soundtrack, w tych nowszych nie, ale można poszukać w Internecie.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 03-08-2011, 00:26   

Azja_gr13 wrote:
No właśnie rzecz w tym, że nie ma;/


No to już nie wiem, skąd można to wziąć... Szukałam właśnie na youtube. Nic. Przynajmniej nie pod nazwą ,,Midas Palace".
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 11:08   

A może wziąść jakiś gameplay z youtube'a, zapisać go w fromacie MP3 (czy jakimś takim) i wrzucić go do gry, lub odtwarzać z radia albo z komórki, ja tak kiedyś robiłem, jak w grze nie było muzy.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 03-08-2011, 11:43   

GeBeT wrote:
A może wziąść jakiś gameplay z youtube'a, zapisać go w fromacie MP3 (czy jakimś takim) i wrzucić go do gry, lub odtwarzać z radia albo z komórki, ja tak kiedyś robiłem, jak w grze nie było muzy.


Ale nie chodzi o to, że ktoś nie ma muzyki w grze czy coś. Po prostu chce sobie ściągnąć soundtrack z Anniversary ;P .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 14:21   

Aaa, o to chodzi. Myślę, że można poszukać w internecie albo nagrać muzę w czasie grania (jednak to nie jest najlepszy pomysł, bo będzie słabej jakości). Może także pliki odtwarzane w grze mają format MP3 i wtedy będzie łatwo, bo można je bezpośrednio zgrać na komórkę, odtwarzacz MP3 lub płytę CD, którą można odtwarzać w radiu. Tak zrobiłem z muzyką z gier: Battlefield Vietnam i Commandos 2: Man Of Courage.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Azja_gr13 
Nowicjusz



Joined: 03 Jan 2010
Posts: 6
Posted: 03-08-2011, 21:16   

Nie, nie, nie sam OST nie jest problemem chodzi jedynie o SCORE gdzie jest więcej utworów jak na razie jestem na tropie może uda mi się znaleźć. :pozdro:
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 04-08-2011, 01:12   

Azja_gr13 wrote:
Nie, nie, nie sam OST nie jest problemem chodzi jedynie o SCORE gdzie jest więcej utworów jak na razie jestem na tropie może uda mi się znaleźć. :pozdro:


W takim razie owocnych poszukiwań, ja sama nic nie znalazłam, ale to pewnie dla tego, że szukałam tylko na odwał xD .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo