FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Muzyka z Anniversary
Author Message
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 22-12-2006, 22:55   Muzyka z Anniversary

Czyli, jaka będzie? Chcecie ulepszonej z jedynki (dodatkowe sample, tony, basy), czy całkowicie innej. Jedną już znamy. Polepszona z jedynki. Bardzo ładna. Chciałbym, aby wszystkie takie były "takie same, ale lepsze!". Co wy o tym myślicie?
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 22-12-2006, 22:57   

Polepszona, chyba za bardzo ją polepszyli :D Pewnych rzeczy jest w niej za dużo :p Słowem - nie podoba mi się :D
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 22-12-2006, 23:10   

Nie mów... Muzyka jest świetna! A trudno, żeby w remake'u była muzyka "niezrimejkowana: :P . Przynajmniej mi się tak wydaje. No, ale faktycznie ciut za bardzo ją przerobili, przez co jest mniej podobna do oryginału niż powinna. Ale jest świetna!
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 22-12-2006, 23:13   

Właśnie dla mnie to "ciut za duże przerobienie" jest ciut za duże i w związku z tym mi się nie podoba całośc :p Rozumiesz ? xF
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Galdir 
Student


Joined: 21 Sep 2006
Posts: 58
Location: Grojec
Posted: 22-12-2006, 23:26   

Maxwell ma trochę racji. Można było przerobić ta muzyczkę midi z 1 części, żeby dobrze brzmiała jednocześnie nie dodając żadnych niekedy zbędnych ozdobników i dodatkowych dźwieków.

Mnie się "zrimejkowany" motyw podoba, ale nic nie wzbudzi we mnie tylu uczuć i wspomnień jak oryginalny mid z menu TR1, był poprostu genialny!
Zawsze muzyka z menu Tomb Raiderów mi się podobała, po prostu byłem w niej zakochany, ale to się skończyło na 6 części i wątpie, żeby wróciło w TRA,ale na pewno trochę wspomnień ten nowy motyw wzbudzi i chwała mu za to, bo TR już stracił swoją charakterystyczną muzykę.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 23-12-2006, 00:08   

Ta muzyka jest boska, a kompozytor, ktorego dane nam było poznac dzieki TR7 jest genialny po prostu :D Oby jak dłuzej był zwiazany z serią TR. Mam nadzieje, ze w TRA bedzie wiele niezwyklych utworów, takze takich opierajacych sie na tych znanych z 1996 roku.

w tym main theme słychac nie tylko motyw z TR1 ale takze z TRM2 :D no ale oba są podobne wiec to nie dziwota ;)
_________________
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-12-2006, 02:07   

O tak Cez popieram......

Najlepsza muzyka w Legend to jak Lara jedzie na motorze w Peru.....:D
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 23-12-2006, 09:48   

Cez wrote:
Ta muzyka jest boska

Oj taak... Słucham ją cały czas w tle, kiedy pracuję na komputerze. Nawet odpręża. Wg mnie TR Theme nie powinno się zmieniać. Tak jak to jest np. w przypadku Indiany Joensa - jeden utwór i tyle. To takie znaki rozpoznawcze. ;)

A kompozytor, rzeczywiście na talent i geniusz w sobie! Bardzo podobają mi się jego utwory i również mam nadzieję, że w TRA usłyszymy więcej tombraiderowych kawałków.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 23-12-2006, 10:56   

Popieram! Ten theme jest genialny! Podobnie jak darekch też słucham jej w tle cały czas :) Jeszcze bardzo mi się podoba ta muzyka z trailera. Nie wiem, czy ona (muzyka) będzie w grze, czy po prostu zrobili ją na potrzeby trailera, ale jest też super...
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 23-12-2006, 10:57   

Rzadko kiedy muzyka z trailera jest w reklamowanej grze czy filmie, ale obym sie w tym przypadku mylił, bo rzeczywiscie jest fajna :)
_________________
 
 
Mihal29 
Student



Joined: 11 Dec 2006
Posts: 97
Location: Wroc
Posted: 23-12-2006, 11:29   

hej muzyka ma motyw przewodni z TR 1 ale mi nie nasowa zadnych wspomnień...szcerze to w pewnym momencie wręcz przypomina mi 3 czesci tomb raider nie wiem dalczego mam takie wrazenie wolał bym cos innego no ale ja i tak nic nie zrobie:P xD
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 23-12-2006, 11:32   

Świetny jest tne theme :D Podoba mi się bardziej od oryginalnego, z jedynki :p Jest bardziej tajemniczy... :>
_________________
 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 23-12-2006, 12:30   

bardzo mi sie podoba tr theme, milo sie go slucha. Fajna jest tez muzyczka na stronie glownej TRA. Na poczatku myslalam ze to ta sama, ale potem jednak po przesluchaniuobu doszlam do wniosku ze jednak nie. Obie bardzo mi sie podobaja :)
Ciesze sie ze w TRA muzyke tworzy ten sam co w Legend :D
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 23-12-2006, 12:41   

No to teraz czekam na przeróbkę muzyczki, jak pierwszy raz zobaczyliśmy wilki :P .
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-12-2006, 13:07   

Trudno oceniac muzyke po uslyszeniu zaledwie jednego kawalka, prawda ?

Sluchalem TRA Theme kilka razy i z kazda chwila podobalo mi sie co raz bardziej. Naprawde czuc ten charakterystyczny klimat, ktorego troszke brakowalo w TRL.
_________________
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 23-12-2006, 13:15   

Ale ten kawałek jest po prostu znakomity i żadna moim zdaniem gra jeszcze nie miała takiego audio. No, może Silent Hill 2, czy pozostałe serie TR... :P
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 23-12-2006, 14:04   

przeszuakalam forumy tomb raiderowe w celu znalezienia tej melodii ze str glownej tranniversary i okazalo sie.... ze to jest ta sama piosenka co tr theme tylko w przyspieszonej wersji.
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 23-12-2006, 14:08   

BullShit! :evil: . To niestety nie jest możliwe. Próbowałem, kombinowałem z tym theme, ale to inna muzyczka. Może to być to samo, ale niektóre dźwięki przyśpieszyli, niektóre ściszyli, dodali nowe, no... i powstało nowe theme.
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 23-12-2006, 14:57   

Piękny ten main theme :P BArdzo mi się podoba i cieszy mnie, że w utworze słychać te charakterystyczne dźwięki, nuty co w oryginale... :P JEst może trochę bardziej nowoczesny, dźwięczny przez ten fortepian (?) ale to dodaje tylko uroku i tajemniczości :P Także główny utwór jak najbardziej na plus :P Bo to jest utwór, który będzie słychać w menu?
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 23-12-2006, 15:16   

darekch wrote:
Wg mnie TR Theme nie powinno się zmieniać. Tak jak to jest np. w przypadku Indiany Joensa - jeden utwór i tyle. To takie znaki rozpoznawcze.


Mi się podoba, że zawsze modyfikują theme, jednak motyw przewodni musi być ;) Małe zmiany wnoszą coś nowego, świeżego :)

Mihal29 wrote:
hej muzyka ma motyw przewodni z TR 1 ale mi nie nasowa zadnych wspomnień...szcerze to w pewnym momencie wręcz przypomina mi 3 czesci tomb raider nie wiem dalczego mam takie wrazenie wolał bym cos innego no ale ja i tak nic nie zrobie:P


No Michałku, to chyba się w TR1 nie grało :690: Dla przypomnienia tutaj jest link do Theme z TR1.

Szkoda tylko, że nie dołożyli chórków, bo Kasia bardzo lubi chórki :690: No ale mam nadzieję, że w całej ścieżce dźwiękowej gdzieś się jeszcze przewiną ;)

Quote:
Bo to jest utwór, który będzie słychać w menu?


Si.


MACPHISTO
I Ty brutusie przeciwko nam? :p Theme z TR1 jest na WoTR!
:wotr: :wotr: :wotr: :wotr: :P
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 23-12-2006, 15:19   

Popieram tych, którym podoba się ta nowa muzyczka z TRA xD
Bardzo mi sie podoba i wydaje mi się, że reszta utworów też będzie taka fajna.
Jak dla mnie to ten kompozytor może twozyć muzyka już do kazdej części TR.
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 23-12-2006, 16:16   

Muzyka w TRl jest genilana xD i taka równeż będzie w Anniwersery. Czy wiecie gdzie można ściągnąć lub odsłuchac main theme z TRA? :narka:



EDIT:

Znalazłęm juz na trchronicles.com :-P :pozdro:


MACPHISTO
Bez kitu, zacznę dawać warny za takie coś :D :D
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 23-12-2006, 16:19   

No wiemy, skąd można to ściągnąć, to przecież chyba oczywiste... :P Z WoTRu, pierwszy news od góry... :P Macie nieraz to, czego szukacie pod nosem, a nie zauważacie... :P
_________________
 
 
 
Guest

Posted: 23-12-2006, 16:33   

:) Kasiu Ja grałem w tą gre zaraz po tym jak sie ukazała :P Oczywiscie słysze ten motywik z Tomb1 ale po chiwli w dalszej czesci nasówa mi sie 3 cześć podobne dźwięki wiadomo ze nie to samo ale podobne. Zdecydowanie jestem za tym aby muzyka byla bardziej w stylu pierwowzoru.Dla mnie za dużo ozdobników a za mało TR1... wiem co mówie ;)
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 24-12-2006, 16:37   

Od dwóch dni słucham tego utworku. Nie da się przestać :) Strasznie nastrojowy i uspokajający :) Czuje choc troche dzieki niemu swiatecznego klimatu :) Właśnie podkręcam głośniej. Kto odpowiada za muzykę, Folman jak mniemam ? Jeśli tak to dobrze :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo