FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Easter eggi

Jaki jest najlepszy easter egg w Tomb Raider: Anniversary?
Kapelusz i bat Indiany Jonesa
100%
 100%  [ 2 ]
Logo Legacy of Kain na stroju do nurkowania Lary
0%
 0%  [ 0 ]
Portret Kaina w domu Lary
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 2
Total Votes: 2

Author Message
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 10-10-2017, 00:19   Easter eggi

W Tomb Raider: Anniversary znajduje się kilka fajnych easter eggów. Najbardziej znany i, moim zdaniem, najciekawszy to kapelusz i bat Indiany Jonesa. Można go zobaczyć w grobowcu Qualopeca: https://www.youtube.com/watch?v=4D1qOgi3ncs Dwa inne, o których słyszałem, to logo serii Legacy of Kain na klatce piersiowej na stroju do nurkowania i portret Kaina z tej serii w domu Lary. Wiedzieliście o tym? Udało się Wam samemu zaobserwować te easter eggi?
_________________
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 10-10-2017, 19:49   

Kapelusz i bat Indiany Jonesa to stary Easter egg, który pojawił się już w TR4 w kilku kolejnych miejscach (min Kambodża), razem ze szkieletem filmowego archeologa - więc fakt, że wstawiono go i tutaj. Portret Kaina w posiadłości Lary był już w TR Legend rok wcześniej.

Samo logo również rodu Kaina na stroju piankowym widziałem.

Aż dziw bierze, że w 10-letniej grze komuś chce się jeszcze szukać easter eggów, ale fajnie że ktoś jeszcze Anniversary dziś ogrywa. Gdyby nie fakt, że ukradli pomysł Core, przez co ostatecznie wypchnęli ich spod serii, to pewnie miałbym dziś większy sentyment do tej części.
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-10-2017, 10:50   

Do Easter Eggów wliczyłbym też niewidzialną platformę w Sanctuary of the Scion. W TR1 był na niej sekret (UZI), w TRA to po prostu fajny smaczek. Pamiętam, że byłem zaskoczony kiedy totalnie od czapy postanowiłem skoczyć przed siebie i okazało się, że Lara wylądowała na kawałku niewidzialnej podłogi - nie spodziewałbym się wtedy po CD, że pamiętali o takim elemencie.
_________________
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 16-10-2017, 20:49   

Dla mnie niektóre z tych easter eggów są zaskoczeniem. O odniesieniach do serii Legacy of Kain słyszałem, ale o kapeluszu i bacie Indy'ego – nie. Podobnie z platformą w Sanctuary of the Scion. Jak widać chyba za mało grałem w TRA :P

Z kolei bat Indiany Jonesa w TR4 jest dla mnie jeszcze większym zaskoczeniem. W klasykach pojawiały się easter eggi np. pudełka z TR 2 Gold na biurkach w Willard's Lair w TR 3 Gold, ale ten jest bardziej subtelny – mniej oczywisty i trudniejszy do zauważenia. Na pewno nie przypominam sobie żadnego miejsca w TR4, gdzie się pojawił, więc mam jeszcze co odkrywać w czwórce :)
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo