FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka
Author Message
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 15-03-2009, 15:22   

Oki dodam jednego aktora do mojej listy ulubionych- Brendan Fraser. Prawie wszystkie moje ulubione filmy są z nim :) seria "Mumii" oraz "Podróż do wnętrza Ziemi" wymiatają :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 23-03-2009, 23:13   

Napiszę o tym tu, bo nie znalazłam lepszego tematu. Jako że tak szybko się starzejemy, to człowiek czasem powraca do rzeczy przypominających mu beztroskie dzieciństwo :P Nie jestem wyjątkiem, dlatego czasami powracam do ukochanej serii filmów z Panem Kleksem, najczęściej do Akademii Pana Kleksa.
Najbardziej rozpoznawalnym i zapamiętanym aktorem (poza Fronczewskim, Niemczykiem i Buczkowskim) jest chyba Sławek Wronka, czyli odtwórca roli Adasia Niezgódki. Dawno już szukałam w internecie informacji o dalszych losach tego aktora, ale nic nie znalazłam. Aż tu nagle dzisiaj, przeglądając (po raz n-ty) przepastne zasoby Google znalazłam informację, że Sławek Wronka to obecnie dr inż. Sławomir Wronka pracujący w Instytucie Problemów Jądrowych w Świerku i na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej :D ponadto znalazłam jego zdjęcie! Nareszcie!
Dlatego wszystkim, którzy mają dość sentymentalny stosunek do różnorakich przygód Pana Kleksa przedstawiam:

Sławek Wronka "wczoraj i dziś" :D
_________________

 
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 26-04-2009, 20:39   

Może najpierw zaczne od tych najlepszych-
:czubek:
-Arnold Schwarzeneger, za role w terminatorach i nie tylko
-A. Jolie, za całokształt :)
-Summer Glau, za role Cameron Philips w serialu
''TERMINATOR- KRONIKI SARAH CONNOR''. Właściwie to w tym serialu są prawie sami
fajni aktorzy, ale o tym serialu jest osobny temat więc o nim nie będę pisał
http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1851 -link do tego tematu, jakby kogoś interesowało.
-Daniel Creig, za role Bonda w ostatnich dwóch częściach :bullshit:
-E. Murphy- za role w komediach i w góle :axe:

To teraz ci trochę gorsi-

Cameron Diaz, Paris Hilton i bracia Kaczyńscy, wiadomo za jak film. :kijek:
:narka:
_________________
All eyes on me...
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 27-04-2009, 21:38   

Ja nie cierpię Johna Travolte. Mam uraz do niego za kwadratową twarz i plastikowy uśmiech od kombinerek.

Natomiast bardzo lubię Nicolasa Cage'a. Wg. mnie świetny aktor, wiele rewelacyjnych ról ma ;-) .
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 02-05-2009, 16:11   

Nienawidzę Scarlet Johansson.
Mówcie co chcecie, ale dla mnie to taka ciepła klucha.
Szalenie irytuje mnie jej obecność.
Jest beznadziejna, wygląda na niedorobioną i ma tak głupkowate spojrzenie jakby jej ktoś przyfasolił patelnią w łeb.

Natomiast polubiłem, właściwie to pokochałem Keirę Knightley.
Ma cudowne spojrzenie, w ogóle piękna kobieta z niej.
Każdy film z nią przyjemnie mi się ogląda, jest świetną aktorką.

ps. Jak można porównywać Johansson do Jolie?

_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 02-05-2009, 16:39   

Nienawidzę polskich aktorów . Moją ulubioną gwiazdą jest Angelina Jolie . Zaczęłam się nią interesować od jej roli w Tomb Raiderze . Lubię też Brendana Frasera . Za to nienawidzę Nicolasa Cage'a . Nie gra źle, ale nie przypadł mi do gustu . Jest dosyć brzydki :) .
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 02-05-2009, 18:57   

Też uwielbiam Keire Knightley. Pierwszy raz zobaczyłam ją w filmie ,,Duma i uprzedzenie''. Nie zakochałam się w niej ;P ale uwielbiam ją. Gra najczęściej w filmach kostiumowych i według mnie doskonale pasują na nią wszystkie kreacje. :)

Co do porównywania Scarlett z Angeliną to nie ma czego porównywać. Bezpretensjonalnie Angelina przewyższa tę pierwszą pod względem talentu, a nawet urody.
Scarlett lubię, ale nie jest moją ulubioną aktorką. Ale przyznaje, że było z nią kilka fajnych filmów. :)
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 02-05-2009, 21:01   

Esmeralda, a jakich znasz tych Polskich aktorów, że tak ich nienawidzisz?
Proszę Cię, tylko nie wypisuj mi Kasi Cichopek czy Marcina Mroczka bo padnę trupem.
Chętnie się dowiem jakich aktorów i za co nie cierpisz. Tak szczerze powiedziawszy myślałem, że jak rzucisz taki oto tekst:
Quote:
Nienawidzę polskich aktorów

to go przynajmniej 2 zdaniami wyjaśnisz.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 02-05-2009, 22:05   

Wielu z nich to beztalencia . Takie mam zdanie . Niektórzy są całkiem dobrzy, ale większość nie . Może masz inne zdanie, ale mnie do gustu nie przypadł Cezary Żak ani
Dariusz Kowalski . Wolę innych .
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 02-05-2009, 22:14   

Esmeralda wrote:
Wielu z nich to beztalencia . Takie mam zdanie . Niektórzy są całkiem dobrzy, ale większość nie . Może masz inne zdanie, ale mnie do gustu nie przypadł Cezary Żak ani
Dariusz Kowalski . Wolę innych .


Na Żaku i Kowalskim świat polskiego kina/teatru się nie kończy,
Mamy wielu świetnych aktorów. Większość z nich grywa tylko w teatrach i produkcjach tj. "Dzień Świra", "Ryś", "Rejs". Kilku odeszło już na emeryturę, niektórych można spotkać nadal w serialach, albo w reklamach (Marek Konrad, Bożena Dykiel). Powiedzmy sobie szczerze, że Polska Kinematografia nie daje im zbyt wielkiego pola do popisu. Mało filmów ambitnych jest produkowanych w ciągu roku. Tak to czuję, ale mogę sie mylić.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Yans 
Podróżnik



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 288
Location: Z ziemi
Posted: 02-05-2009, 22:16   

Hrithik_Roshan wrote:
Natomiast polubiłem, właściwie to pokochałem Keirę Knightley.


Keira Knigthley , ach Keira Knigthley .
To prawda , jest ona niesamowita .
Pierwszy film jaki z nia ogladalem to "Krol Artur" .
Swego czasu toczyla boj z Kirsten Dunst o uznanie w moich oczach
i o pierwsze miejsce .
Kirsten Dunst miala niesamowicie genialny (u mnie ) poczatek ,
rola w filmie "Piekna i Szalona " a potem w "Zakochany bez pamieci" .
Keira poczatek duzo slabszy - Krol Artur .
Ale to jednak Keira Knigthley wygrala i ja bardziej cenie na dzien dzisiejszy .
Ujela i zachwycila mnie jej rola w swietnym filmie "Domino" .
Opartym na prawdziwych wydarzeniach (na faktach autentycznych :D )
opowiadajacych o córce znanego aktora , ktora porzuca kariere modelki i
zostaje łowcą nagrod .
Keira (Domino) jest twarda , odwazna , bezczelna , pyskata ,
arogancka, smiala i pewna siebie ,jest... GENIALNA ! ^^

http://www.youtube.com/watch?v=6Of0gxSz8Vk
_________________

 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 03-05-2009, 11:51   

Kim do cholery jest Daniel Kowalski? :O Czy tam Dariusz... Pierwsze słyszę w ogóle. Przy takich wzorcach to faktycznie można popaść w poczucie ogólnej beznadziei. Mroczki przed oczami po prostu :p

W ogóle rozbrajające argumenty tu widzę. "Nienawidzę Nicolasa Cage'a. Nie gra źle, ale jest dość brzydki" :D Swoją drogą to też ciekawy powód do nienawiści.

Jeśli chodzi o Scarlet Johansson to jednak mam do niej jakąś słabość. Nie wiem skąd to się bierze, ale na ogół widząc, że gdzieś gra, wolę ten film zobaczyć, niż go nie oglądać. Zresztą Vicky Christina Barcelona tylko to potwierdza. Chociaż Penelopce oczywiście do pięt nie dorasta :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 03-05-2009, 15:11   

Raczej nie dorasta. I widać to w tym filmie Vicky Christina Barcelona. :)
Dla Scarlett by było lepiej gdyby nie brała za często udziału w filmach z większymi gwiazdami niż ona, które mają większy talent itd. Chociaż, w sumie mogłaby się wtedy uczyć od bardziej doświadczonych aktorów, aktorek. Jak na taką młodą gwiazdę to ma potencjał i już kilka dobrych filmów za sobą.
Mam nadzieję, że będzie rozwijała swój talent, bo na razie to nie można jej porównywać z Angeliną czy Penelope Cruz. Może niektórzy mają inne zdanie. :)
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 04-05-2009, 10:52   

Hrithik_Roshan wrote:
Natomiast polubiłem, właściwie to pokochałem Keirę Knightley.
Ma cudowne spojrzenie, w ogóle piękna kobieta z niej.

Zgadzam się, jest naprawdę bardzo dobra aktorką. Mnie się szczególnie spodobała w nowej wersji "Dumy i uprzedzenia". Oczywiście, też bardzo lubię Angelinę Joli m.in za "Wanted", "Kolekcjonera kości", "Mr & Mrs Smith".
Jeśli chodzi o aktorów to ubóstwiam Sean'a Bean'a szczególnie za rolę w "Czasie patriotów". Zresztą on zawsze gra negatywne postaci w każdym filmie. Poza tym Bruce'a Willisa za "Piąty element".
Jeśli chodzi o polskich aktorów to lubię Bartosza Opanię. Natomiast pokolenie młodych aktorów w tym panny Jabłczyńskiej doprowadza mnie do białej gorączki :gupek:
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-05-2009, 11:33   

Osobiście nie trawię jakoś aktorów którzy robią z siebie głupka w filmach. Np. Cezary Pazura (przejadł mi się po 13-tym posterunku) czy Brendan Fraser. Role rolami ale oni obaj mają jakieś takie miny że odechciewa mi sie filmu oglądać bo nawet gdy jest poważnie to mam wrażenie że zaraz coś głupiego zrobią albo powiedzą. :P
To silniejsze ode mnie. :mrgreen2:

Mr Macphisto wrote:
Kim do cholery jest Daniel Kowalski? Czy tam Dariusz... Pierwsze słyszę w ogóle.

Mac, zobacz tu: http://pl.wikipedia.org/w...owalski_(aktor)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 04-05-2009, 11:50   

Mr Macphisto, hahaha.
Mroczki przed oczami i Cipkopki w lodówce.

Jeśli Żak ujdzie to Kowalski totalnie NIE!
Jego filmografia nie wskazuje na aktorstwo wysokich lotów, o ile wogóle na aktorstwo wskazuje. Pazurę lubię ma dobry kunszt i potrafi nieźle wykreować swoją postać.
Esmeraldo wydaje mi się, że to twoje zdanie było troszkę bezmyślne, jeśli pod uwagę bierzesz Miodowe Lata i Plebanię.
Nie wolno nam zapominać o prawdziwych Polskich aktorach (M.Konrad, J&M Stuhr, K. Janda etc.) Jeśli nie słyszałaś o tych nazwiskach to zapoznaj się z nimi i później decyduj się na wysmażenie takiej opinii.
Bo troche kojarzy mi się z sytuacją "ty wobec wrzechświata". "Nienawidzę polskich aktorów, przed oczyma Kaja Paschalska" i cisza.....

Asyenna, ja lubię.
Jednak bardzo trudno mi się przekonać do nich kiedy grają poważne role, troche mi to nie gra z ich wizerunkiem. Nie wyobrażam sobie np. Sandlera w takim filmie jak "Oszukana" lub "Obywatel Milk" (zaśmierdziało Oscarowym klimatem xD )
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-05-2009, 12:15   

Hrithik_Roshan wrote:
Jednak bardzo trudno mi się przekonać do nich kiedy grają poważne role, troche mi to nie gra z ich wizerunkiem. Nie wyobrażam sobie np. Sandlera w takim filmie jak "Oszukana" lub "Obywatel Milk" (zaśmierdziało Oscarowym klimatem )


No właśnie o to chodzi. Są to aktorzy którzy są na stale wtłoczeni na jedną półkę i raczej z niej już nie wyjdą. Sami się zaszufladkowali.
Dobry aktor ma szeroki wachlarz możliwości.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-05-2009, 18:44   

Hrithik_Roshan wrote:
Esmeralda napisał/a:
Wielu z nich to beztalencia . Takie mam zdanie . Niektórzy są całkiem dobrzy, ale większość nie . Może masz inne zdanie, ale mnie do gustu nie przypadł Cezary Żak ani
Dariusz Kowalski . Wolę innych .


Na Żaku i Kowalskim świat polskiego kina/teatru się nie kończy,
Mamy wielu świetnych aktorów. Większość z nich grywa tylko w teatrach i produkcjach tj. "Dzień Świra", "Ryś", "Rejs".


Owszem. Jednak jedyną legendą polskiego kina która mnie nie rozczarowywuje jest Daniel Olbrychski (taa,ten ojciec mało znanego aktora co ostatnio wydał nawet płytę i czasem gotuje coś w "Pytaniu na śniadanie"). Aktor bez ukończonych studiów aktorskich, który grał w 5 filmach nominowanych do nagrody Oscara...
Dziadek Daniel, mimo leciwego wieku wciąż dobrze się trzyma, wciąż gra w produkcjach polskich jak i zagranicznych. Moim zdaniem jest jedynym polskim aktorem,o jakim można powiedzieć że posiadł również sławę w zagranicznym przemyśle filmowym. Dowodem jest choćby rola w "Salt" z Angeliną Jolie (w kinach w 2010r.) czy udział we francuskim trillerze "Anthony Zimmer" u boku Sophie Marceau. Nie wspomnę o wielu nominacjach czy nagrodach i świetnych kreacjach w naszych rodzimych produkcjach. Poprostu prawdziwa gwiazda, której całe dzisiejsze młode pokolenie polskich aktorzyn może czyścić buty.
 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 09-05-2009, 17:45   

ulubiony aktor? HUGH JACKMAN! za role Van Helsing'a(van helsing) i Wolverin'a (x-men)
http://img11.imageshack.us/img11/6559/hughjrf.jpg
Aktorka? KATE BECKINSALE - Selene (underworld), Anna (van helsing)
http://img11.imageshack.us/img11/8110/kateg.jpg
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 10-05-2009, 23:25   

Tez lubię Kate Beckinsale, szczególnie jako Evelyn w Pearl Harbor. Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. W Underworld tez mi się bardzo podobała.
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 11-05-2009, 09:46   

Keira Knightely, rzeczywiście. Ja także bardzo ją lubię, już od kilku lat. Poza jej talentem aktorskim cenię fakt, że nie podnieca się swoją popularnością. Gdyby mogła, wolałaby pozostać w cieniu, broni swojej prywatności i ma świadomość, że nie jest i nigdy nie będzie jednostką idealną. I zawsze wytrwale dąży do celu, poświęcając dla udoskonalenia roli całą siebie. Chociaż wydaje mi się, że to akurat cecha charakterystyczna dla każdego zodiakalnego barana. Nie wierzę w bzdurne horoskopy, ale na własnym przykładzie wiem, że zawziętość i upór są bardzo w tej kwestii przydatne.
To zabawne, ale zauważyłam, że mam słabość do pięknych aktorek (także mogłabym wymienić jeszcze tu szereg innych, równie wspaniałych celebrytek); a jeśli okazuje się, że - tak jak ja - też są zodiakalnymi baranami (mam hopla na punkcie swojego znaku, bo nie poznałam jeszcze nikogo, kto będąc baranem, nie posiadałaby chociaż jednej, świetnej cechy, za którą możnaby go pokochać :D ), to już w ogóle zaczynam odczuwać poczucie identyfikacji z daną aktorką. ;) Oczywiście, słabość w sensie czysto estetycznym. Myślę, że każdy - bez względu na wiek i płeć - lubi patrzeć na pięknych ludzi. A ja, prywatnie preferuję mężczyzn. ;]
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 15-05-2009, 16:31   

Świetne zdjęcia Marilyn Monroe na stronie Ernsta Haas'a : http://www.ernst-haas.com/celebrity02.html

Generalnie można tam znaleźć dużo sławnych postaci (zwłasza związanych z filmem) uwiecznionych na starych zdjęciach, trzeba sobie poszukać, na każdej stronie jest ktoś inny. Dla smakoszów zdjęć vintage to prawdziwa uczta.


_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 29-07-2009, 17:43   

Asyenna wrote:
Osobiście nie trawię jakoś aktorów którzy robią z siebie głupka w filmach. Np. Cezary Pazura (przejadł mi się po 13-tym posterunku)


kiedyś bardzo go lubiłam, z czasem się przejadł, ale mogłam go strawić. jednak po tej aferze z zającową no to już jakoś nie mogę na niego patrzeć :P i też mało go widać gdziekolwiek.

z większego światka uwielbiam Jeta Li - aktorów-Azjatów darzę uwielbieniem :D pomijając Jackiego Chana, którego nie lubię. role Jeta w każdym z filmów jakie obejrzałam (Danny the dog, The warlords, War, Mummy 3, Fearless, itd.) jego gra aktorska była po prostu świetna. A druga sprawa, że mam słabość do przystojnych Azjatów... :P

aktorka? Angie. bez dwóch zdań. a powody to... uważam, że poprzednicy wyczerpali temat znacząco :D

Znienawidzeni aktorzy? Może nie tyle znienawidzeni co po prostu ich nie lubię. I nie ma jednego takiego, który jest tym najgorszym. Mam swoją listę aktorów, na których nie mogę patrzeć :P Długa... niestety ;]
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 29-07-2009, 20:41   

Najbardziej znienawidzony aktor to jest Daniel Radclife jak go widzę to mi się nie dobrze robi, nie wiem co wszyscy w nim widzą gdyby Harry Potter Movie miał innego aktora za Harrego to by było lepiej, a aktorki to nie mam kiedyś była nią Megan Fox ale jakoś mi przeszło.
A ulubione aktorki to ich jest dużo ale wymienię te top. :)
Rhona Mitra, Angelina Jolie, Kate Beckinsale, Milla Jovovich, Lindsay Lohan.

Ulubieni aktorzy jest ich na pewno mniej bo nie jestem gej :P <żart>
Vin Diesel, Chris Evans i Eric Mabius :)
_________________
 
 
Alexak 
Nowicjusz



Joined: 17 Dec 2009
Posts: 28
Location: Bruocella
Posted: 20-01-2010, 23:22   

Ulubiony Aktor : Adrian Brody,za role w pianiscie i King Kong'u,bardzo dobry aktor.
Ulubiona Aktorka : Jak wiekszosc bardzo lubie Keire Knightley,widzialam juz ja w wielu filmah,i w kazdym zagrala doskonale,Helen Bohnam-Carter rowniez podziwiam.
I lubie jeszcze Anne Hathaway,nie wybitna,aczkolwiek dobra aktorkac i lubie ogladac te glupie komedie romantyczne :p

Znienawidzony Aktor : Ten co gral w Mumii i Bedazzled zapomnialam jak mu byla na imie,juz sama jego twarz mnie odpycha,a do tego jego zerowe zdolnosci aktorskie...
Oraz Jackie Chan i Chuck Norris,w kazdym filmie tylko walki,bo grac nie umieja :/
Znienawidzona Aktorka : Aktualnie brak ;)
_________________
- Je crois s'avoir quel est votre problème...
- Quoi,je suis trop...Séduisant?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo