FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Morze Arktyczne
Author Message
Lord Richard 
Student


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 31
Posted: 23-02-2009, 20:10   

Łukasz wrote:
Gram sobie i nie mam już siły do tego poziomu. Jestem w miejscu gdzie przesuwa się kolumny za pomocą rękawicy thora. To już zostało zrobione. Młotem thora też zniszczyłem jedną rzecz (może tego jest więcej). Skakałem po ruszających się platformach które wyżej się pojawiły i doskoczyłem do miejsca gdzie chwytam się krawędzi. Ktoś strzelał do mnie ogniem i tempo się zwolniło. To to miejsce
[url=http://img204.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


Super ale jaki masz problem??? Może jaśniej kolego???
_________________
Bóm.
 
 
 
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 23-02-2009, 20:29   

Nie ktoś a Natla, a "tych rzeczy" jest znacznie więcej. Uaktywniasz je po przez "wpychanie bloków na swoje miejsce". Następnie musisz odnaleźć pieczęć i rozbić ją młotem. Pieczęci jest bodajże 5. Trudno opisać czynności które masz do wykonania gdyż jest ich jeszcze całkiem sporo skoro zbiłeś jedynie jedną pieczęć.
 
 
julka199 
Nowicjusz


Joined: 28 Apr 2009
Posts: 1
Posted: 28-04-2009, 14:20   

Mam następujący problem:
Przesunęłam blok na drugim piętrze i zeszłam niepotrzebnie na pierwsze. Teraz nie wiem, jak wejść na górę, ewentualnie jak zacząć poziom od początku.

EDIT:

Wielkie dzięki. :D
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 28-04-2009, 14:29   

Jeżeli chcesz zacząć poziom od nowa to wczytaj automatycznego save'a który jest na początku levelu.

A co do powrotu na wyższe piętro to o ile dobrze pamiętam to należy doskoczyć do zniszczonej podpory a tam można odbijać się między ścianami i dostać się wyżej. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Sharpay 
Nowicjusz



Joined: 14 Apr 2009
Posts: 9
Location: katowice
Posted: 02-06-2009, 15:45   

HEJ może mi ktoś powiedzieć gdzie jest trzeci klucz mocy?jestem aktualnie tam przy bramie jeden klucz miałam drugi i trzeci były w wierzach po bokach ale gdzie jest czwarty?!pomocy!!!! ;( ;( :( :pozdro:
_________________
larcia
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 02-06-2009, 16:34   

W lewym wejściu od bramy znajdują się dwa klucze potrzebne do otworzenia jej.Zresztą co będę się rozpisywał, tu masz filmik pokazujący właśnie ten początek:
http://www.youtube.com/watch?v=5DapVSpKf10

Przy okazji pokazane są wszystkie sekrety właśnie z tego etapu gry :)

Pozdrawiam
 
 
 
tony1984 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2009
Posts: 2
Posted: 05-06-2009, 09:50   

Witam serdecznie forumowiczów. Mam problem w ostatnim levelu. W zasadzie to już praktycznie koniec gry. Mianowicie zeskakuje z tej centralnej kolumny na ostatnią podporę, po której ześlizguje się na platformę, a następnie niszcze młotem ostatnią blokadę czy coś. I co dalej?? No właśnie nic, powinien pokazać sie filmik końcowy a tu lipa. Gra toczy się nadal mimo że wszystkie podpory już zlikwidowałem. Nic nie ominąłem, po prostu jest niemożliwością coś ominąć, przynajmniej tak sądze. Miał ktoś z was podobny problem?? Zainstalowałem też patcha 1.1 i nadal to samo. Na marginesie mam Viste x64. Przez całą grę nie było żadnych problemów tylko teraz...
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 05-06-2009, 15:35   

tony1984, upewnij się że wszystko zrobiłeś. Tu masz filmik http://www.youtube.com/wa...bM&feature=fvst

A tak poza tym to gra jest legalna?? Bo takie błędy to mi na pirata wyglądają. Nie słyszałam jeszcze o takim problemie. Google też milczy. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
tony1984 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2009
Posts: 2
Posted: 06-06-2009, 17:24   

Rozwiązałem już mój problem. Zinstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej GForce 9800GT o oznaczeniu 185.85. Po wgraniu tych sterów odpaliłem z czystej ciekawości grę i wszystko było ok, film się pojawił. Pozdrawiam wszystkich fanów Lary Croft.
 
 
Lindeloth 
Nowicjusz



Joined: 15 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 03-08-2009, 15:14   

Witam!

A co mam zrobić jeśi przesunęłam na początku ten kamień którego nie powinno się przesuwać?? on mi teraz tarasuje drogę i nie mogę dostać się na górę. Wróciłam więc, żeby go przesunać z powrotem ale się nie da już..
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-08-2009, 15:37   

Zaraz moment, o jakim kamieniu ty mówisz? Bo jakoś nie mogę tego miejsca sobie właściwie umieścić. Podaj więcej szczegółów. Jaki level konkretnie. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Lindeloth 
Nowicjusz



Joined: 15 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 03-08-2009, 15:56   

Wszystko ok, znalazłam wyjście...
Level ostatni

A chodziło o to: pisaliście, że ten jeden kamień "magiczny" którego na samym dole nie dało się przesunąć, bo nie było do niego mostku, trzeba przesunąć na samym końcu ( na górze ) bo inaczej blokuje przejście. A ja go przesunęłam na samym początku i nie mogłam się dostać na górę, ale najwidoczniej są dwa wyjścia na górę, bo na tym poziomie górnym gdzie przesuwa się ten kamień jest taka ściana z kółkiem na kotwiczkę, wystarczy się trochę podciągnąć do góry i skoczyć w bok na ściankę z eliksirem życia i już jesteś na samej górze.
 
 
K.C.T.R 
Nowicjusz


Joined: 11 Oct 2009
Posts: 29
Posted: 03-02-2010, 14:14   

Mam problem.Jestem w "Out of time"(Ps2).Chciałam wepchnąc kolumnę na samym dole(to była (dla mnie) 2. kolumna).Zrobiłam to,był checkpoint i chcę wrócic.Niestety nie mogłam.Jeszcze na dodatek jak chcę wejśc do góry,obok stoi(czy tam lata) Natla.Atakuję ją,a ona nic!Pomocy!!!
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 03-02-2010, 14:23   

Atakowanie Natli nic nie da, nie jest możliwe pokonanie jej zwykłą bronią - musisz po prostu jej unikać, dopóki nie wepchniesz wszystkich kolumn i nie rozwalisz wszystkich paneli nad kolumnami.

K.C.T.R wrote:
chcę wrócic.Niestety nie mogłam.


Nie bardzo rozumiem tego zdania, jak to "nie mogłam"?
* http://laracroft.pl/tr8/sol7.htm - tutaj możesz sobie poczytać;
a tutaj nawet pooglądać:
* http://www.youtube.com/watch?v=oJ5PMYS6tY8
* http://www.youtube.com/watch?v=o77qSnLEdMk
To powinno ci pomóc, a jak nie, to więcej szczegółów podaj :p
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
króliczek8989 
Nowicjusz


Joined: 25 Feb 2010
Posts: 1
Posted: 25-02-2010, 11:03   

Witam mam problem z grą otóż jestem na statku gdzie mam się z niego wydostać jest taki moment gdzie lara biegnie gra się zwalnia i na nią leca płonące beczki to muszę szybko uciekac w bok a potem jest scena gdzie lara musi spiąć się na drabinke a potem na takie kółka i jeszcze wyżej i tu mam problem jak chce się spiąć na wyższe kółka to lara zeskakuje mi do tyłu POMOCY!!!
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 25-02-2010, 11:32   

Jedyne co mi przychodzi do głowy to że albo zmienia ci sie ustawienie kamery i wtedy zmieniają sie ustawienia klawiszy WSAD.

Chyba że wybrałeś złą trasę i Lara po prostu spada. :) Zerknij w razie czego do solucji.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Katka 
Nowicjusz


Joined: 21 Sep 2009
Posts: 23
Posted: 02-07-2010, 18:07   

Nie bardzo wiem, jaki statek, ponieważ na Morzu Arktycznym nie ma żadnego statku :/ Jeśli móiwsz o palących się beczkach, to chodzi ci o Morze Śródziemne ;) Doszłaś już tam, gdzie jest taka bleka, kładka, nie wiem jak to nazwać, co Lara musi na to wejść? Jeśli nie, to próbuj, próbuj i nie trać cierpliwości :) Jeśli jednak nie da się, to graj od ostatnego punktu kotrolnego, możesz ostatecznie zacząć cały statek od początku, to nei jest trudne ;) To z kamerą też jest prawdopodobne.
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 02-07-2010, 20:08   

króliczek8989, jeśli chcesz ,żeby Lara skoczyła do góry to nie możesz naciskać samej spacji (bo wtedy Lara automatycznie odskakuje do tyłu) musisz wcisnąć górną strzałkę (albo W) i spacje, wtedy Lara skoczy w górę. :)
 
 
Black Angel 
Student



Joined: 04 May 2009
Posts: 62
Posted: 30-07-2010, 20:16   

Mam taki problem kiedy wracam do Morza Arktycznego przez PDA w miejscu zaraz po spotkaniu z matką cały ekran robi się czarny. Słychać kroki, skoki i strzały Lary ale widać tylko pasek z życiem i nabojami i PDA. Próbowałem włączyć mapę sonarową ale nie ma tam nic nawet tego pionka nie widać. Pomocy. ;(
 
 
Sami324 
Nowicjusz


Joined: 15 Oct 2010
Posts: 1
Posted: 25-10-2010, 14:46   

mam taki problem
wiecie moze jak dostac sie do ostatniego przycisku?
rozwalilam 2 pozostale ale te letajace platformy sie przemiescily i nie wiem ja wskoczyc do trzeciego przycisku ;(
pomorzcie :)
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 25-10-2010, 16:29   

Sami324, do ostatniego przycisku jest taka:[spoiler:5394b12e5a]droga do ostatniego panelu i zniszczenie go
Gdy filmik się skończy, podejdź do krawędzi najbliższej centralnej konstrukcji. Poczekaj na latające półki i wskocz na którąś z nich. Teraz musisz skakać po półkach tak, aby być coraz wyżej i coraz bliżej centralnej konstrukcji. Gdy już znajdziesz się na najbliższej środkowi półce, skocz na jedną z krawędzi znajdujących się na obracającej się dookoła kamiennej obręczy. Nad tobą znajduje się podobna obręcz, poruszająca się w przeciwnym kierunku – skocz i na nią. Poczekaj, aż dojedziesz do miejsca, gdzie nad tobą zobaczysz rząd kamiennych krawędzi – przejdź na nie i wspinaj się do góry. Gdy tylko będziesz mógł, przesuń się w lewo, za róg, i kontynuuj wspinaczkę tędy. Na samej górze wróć na środek. Teraz czeka cię kolejne spowolnienie czasu i kolejny pocisk Natli. Uniknąwszy go, skocz na kamienną obręcz nad tobą. Teraz poczekaj, aż znajdziesz się dokładnie nad ostatnią z podpór utrzymującą konstrukcję – wówczas puść się krawędzi i zjedź prosto do ostatniego panelu. Wystarczy już tylko jeden ruch Mjolnira. Obejrzyj finalną scenkę.
[/spoiler:5394b12e5a]
http://www.laracroft.pl/tr8/sol7.htm
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 30-10-2010, 15:04   

Słuchajcie... dawno juz za mną Underworld original... a teraz po prostu nie mogę wyjść z zachwytu nad wersją PS2. Uważam, że TR Underworld na PS2 ma swój własny urok i szczerze... tylko ci którzy do końca przeszli normalną wersję wiedzą, o co mi chodzi.

Zresztą nie będę ukrywał, że kilka z plansz TR Underworld na PS2 to po prostu kilka moich snów z dzieciństwa. Jakoś tak wyśniłem sobie Land of the Dead w 100% kiedyś. A i przy okazji... na mojej szafce w końcu zrobiłem ołtarzyk poświęcony Larze, a tygrys made in china w końcu się dopasował z figurką...

oooo.... jakie to słodkie...
 
 
Kotowata13 
Nowicjusz



Joined: 23 Oct 2010
Posts: 11
Location: ZKL
Posted: 01-11-2010, 16:39   

mam małe pytanko... Kiedy chciałam zrobić relikt na morzu arktycznym robiłam jak trzeba było powciskałam przyciski wspięłam się na lince by się rozhuśtać ale nie mogłam go wziąć bo była ta trucizna obejrzałam gameplay i tam ten kto grał wziął relikt. To do ch :censored: ry jasnej dlaczego nie moge go wziąć. Nerwicy dostanę zaraz :[
_________________
Siema, elo itp
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-11-2010, 18:35   

Kotowata13, bo tam jest czasówka. Musisz więc wyłączyć wodospad z eithirem -wciskając wszystkie przyciski a potem szybko dostać się do reliktu. :)
Dodatkowo jeśli zginiesz to musisz od nowa włączyć wszystkie przyciski.
W razie dalszych kłopotów polecam solucję o tu:KLIKNIJ!!
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Kotowata13 
Nowicjusz



Joined: 23 Oct 2010
Posts: 11
Location: ZKL
Posted: 03-11-2010, 16:34   

Bardzo dziękuje za odpowiedź Asyenna. :-)
_________________
Siema, elo itp
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo