FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Morze Arktyczne
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-11-2008, 12:04   Morze Arktyczne

W tym miejscu możecie dyskutowac na temat leveli na Morzu Arktycznym. Masz problem z przejsciem jakiegos fragmentu gry? Zapytaj, podajac nazwe konkretnego levelu i opis problemu. Spoilery odpowiednio oznaczaj!
_________________
 
 
Lady Niobe 
Nowicjusz



Joined: 25 Nov 2008
Posts: 3
Posted: 02-12-2008, 11:57   

wie ktos moze jak...

[spoiler:d5cb3d8ba9]wlaczyc ten ostatni "przycisk" w tym wielkim urzadzeniu ktore wlacza Natla? bo jestem juz w momencie po filmiku w ktorym pokazana jest Amanda[/spoiler:d5cb3d8ba9]

z gory dzieki za pomoc :D
 
 
Mazur1996 
Nowicjusz



Joined: 02 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 02-12-2008, 18:13   

Ja także mam problem
[spoiler:a79d5c3c5c]Jestem w miejscu gdzie Natla włączyła swoje urządzenie (już po tym jak Lara zobaczyła swoją matkę itp.). Odsunęłam wszystkie te głazy i... zniszczyłam jeden ten przyciski. I dalej nie wiem... nie mogę nic już zrobić. Skacze, biegam... nic. Patrzyłam na solucję w YouTube i wszystko robie jak tam, a gdy dochodze do momentu zniszczenia drugiego przycisku w tym miejscu mam kamień...[/spoiler:a79d5c3c5c]

Pomóżcie!
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-12-2008, 18:20   

Jeden z głazów jest przesuwalny z wyższego poziomu niż pozostałe, musiałaś go ominąć.
_________________
 
 
Katie2 
Nowicjusz


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 5
Posted: 02-12-2008, 20:17   

Witam.
Mam problem z tym poziomem. Jestem na samym dole .. poprzesuwałam wszystkie te głazy .. i teraz próbuje wejść na górę zeby zniszczyc te przyciski ... ale za cholere nie moge wejsc na wyzszy poziom. Skaczę między dwoma ścianami zeby złapac półke .. potem wskakuje na taki jakby słup. I stamtąd nie mam gdzie skoczyc ... jedynie na takie latające bloki .. tyle ze za nic nie mogę do nich doskoczyc.. Moze mi ktos podpowiedziec? Moze ide nie w tym kierunku?
:pozdro:

Połączony

Juz znalazłam swój błąd :) udało mi sie skonczyc gierkę :jumper:
:pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 03-12-2008, 10:28 ]
Na przyszłość, jeśli znajdujecie rozwiązanie swojego problemu, to podzielcie się nim na forum.
 
 
Mazur1996 
Nowicjusz



Joined: 02 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 03-12-2008, 16:14   

Kate2 to może zdradzisz w jaki sposób rozwiązałaś swój problem? Bo ja jestem w tym samym miejscu i nie wiem gdzie skoczyć...
 
 
 
xMichal91x 
Nowicjusz


Joined: 08 Jul 2008
Posts: 3
Location: Poznań;)
Posted: 03-12-2008, 17:16   

Po prostu jednego z trzech głazów nie wolno odsuwać na dole (bo tym samym uniemożliwisz sobie wejście na wyższy poziom) tylko zostawiasz go tak jak był. Przesuwasz go dopiero na górze!!!:)
 
 
 
Mazur1996 
Nowicjusz



Joined: 02 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 03-12-2008, 17:27   

O.o A ma ktoś może save po tym jak zobaczymy matkę Lary? Lub coś w tych okolicach...
 
 
 
chudy1980 
Nowicjusz


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 2
Posted: 03-12-2008, 19:08   

a ja jestem na samym dole i nie wiem jak przesunac 3 głaz b niema do niego pomostu prosze o pomoc
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 03-12-2008, 19:10   

tego głazu nie da się przesunąć na dole. musisz się wspiąć spowrotem na górę. Miejsce do przesunięcia go jest chyba na drugim piętrze tej konstrukcji.
Będąc na dole w miejscu, gdzie leży mały kryształ (skarb) znajdziesz półki do wspięcia się wyżej.
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 03-12-2008, 19:12   

Spam spam spam. Uczulona jestem! Jeśli macie problem to PRECYZUJCIE go. Interpunkcja nie zaszkodzi.
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 04-12-2008, 15:14   

Ja mam podobny problem jak Mazur1996 :/ . Przesunęłam te trzy głazy na dole, jeden na górze i potem trzeba było rozwalić te jakby przyciski. Jeden rozwaliłam, ale reszta jest na samej górze i właśnie nie ma jak się tam na górę dostać :( . Oglądałam nawet solucję na YouTube i robiłam wszystko według niej, ale właśnie tam jest ta skała wystająca i nie ma się jak na górę dostać.
_________________
World is Mine
 
 
Katie2 
Nowicjusz


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 5
Posted: 04-12-2008, 23:00   

Mazur1996 jak juz będziesz na tym głazie to nie próbuj skakac na ten przesuwający się blok bo za nic ci się nie uda. Obróc się w prawo i skocz na tę platforme. Najlepiej na jej prawą częśc. Potem na kolejna .. a stamtąd już mozesz smiało skakac na te latające bloki :)
:pozdro:
 
 
Lula 
Student



Joined: 19 Feb 2008
Posts: 43
Posted: 10-12-2008, 19:53   

A ja mam problem. Jak Natla przesuwa i cuduje z konstrukcją (po tym jak się pływało w tych tunelach) wyskakują przeciwnicy. Ok. Ale na YouTube po zabiciu ich nie wyskakują. A u mnie ciągle... Nie moge przez to przejść. Ktoś ma tak samo??? A może ktoś wie jak to przejść???
 
 
 
Lord Richard 
Student


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 31
Posted: 10-12-2008, 20:05   

U mnie taż tak jest. Wyskakiwali i spokoju mi nie dawali ;( . Musiałem te stworki zabijać :) Poradzisz sobie to nie takie trudne. Po prostu skacz dużo na coraz wyższe półki, oddalaj się strzelaj itp. :) . Poradzisz sobie :)
_________________
Bóm.
 
 
 
tmerlin 
Praktykant


Joined: 11 Oct 2006
Posts: 147
Location: Szczecin
Posted: 10-12-2008, 21:16   

Po to masz młot Thora by rozwalać wszystkich na około (oprócz początkowo Natli). Aby dostać się wyżej trzeba uzywać latających bloków oraz ... wykorzystać bliskość ścian przy jednym z przesuwalnych kamieni. Dość prosty poziom, trzeba tylko uważać na ogień Natli.
_________________
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
<- =MERLIN=->
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 10-12-2008, 22:31   

Lula, musisz zabić wszystkich żeby więcej się nie pojawiali; trochę ich jest, ale używając młota Thora, wszystko załatwisz szybciej.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Seraphiel 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2007
Posts: 112
Location: Toruń
Posted: 19-12-2008, 21:50   



Takie coś zastałam w trybie poszukiwania skarbów, na schodach, zaraz po wyjściu z wody. Nijak nie można tego ruszyć, a nie przypominam sobie, żeby Lara porzucała takie ustrojstwo w którymś z filmików. Nasuwa się pytanie - CÓŻ TO? :p

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 19-12-2008, 22:55 ]
Przecież to (mini-)akwalung.
 
 
ad 
Nowicjusz


Joined: 20 Dec 2008
Posts: 14
Posted: 27-12-2008, 16:05   

Czesc mam problem na dole przesunolem wszytkie 3 te glazy oprucz jednego bo do niego nie bylo drogi,no i jak je przesunolem to musialem isc na gore aby zniszczyc przycisk,zniszczylem go mlotem i teraz nie wiem jak sie dostac na wyzszy poziom aby odblokowac te ramiona do drugiej tej skaly.Jak ktos wie jak mi pomuc to prosze o pomoc,najlepiej jak ktos moze zdjecia wstawic pokolei jak to sie robi abym wiedzial.Z gory dzieki :(
_________________
ki@ch#us
 
 
Virus 
Praktykant


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 131
Posted: 27-12-2008, 16:12   

Quote:
Czesc mam problem na dole przesunolem wszytkie 3 te glazy oprucz jednego bo do niego nie bylo drogi,no i jak je przesunolem to musialem isc na gore aby zniszczyc przycisk,zniszczylem go mlotem i teraz nie wiem jak sie dostac na wyzszy poziom aby odblokowac te ramiona do drugiej tej skaly.Jak ktos wie jak mi pomuc to prosze o pomoc,najlepiej jak ktos moze zdjecia wstawic pokolei jak to sie robi abym wiedzial.Z gory dzieki :(


Cóż, końcowa zagadka jest dosyć trudna do opisania, więc po prostu odsyłam Cię do wideo-przejścia z YouTube, jako, że chciałeś coś w typie zdjęć:

Część pierwsza - http://pl.youtube.com/wat...feature=channel

Część druga - http://pl.youtube.com/wat...re=channel_page
_________________
 
 
 
ad 
Nowicjusz


Joined: 20 Dec 2008
Posts: 14
Posted: 27-12-2008, 16:40   

Dzieki ale ja wlasnie robilem wszytsko tak samo jak jest pokazane w youtubie,a na gorze ktos napisal zeby na dole nie przesuwac wszystkich trzech tylko dwa a jeden zostawic,wiesz o ktory chodzi,jak tak to napisz mi ktorego mam nie przesuwac,po ktorej stronie on sie znajdoje jak zejdziemy linka i ktory to ok,DZIEKI.A i wiesz moze jak wziasc level odnowa, do tego tesz DZIEKI :(
_________________
ki@ch#us
 
 
marrrcin 
Praktykant



Joined: 01 Mar 2008
Posts: 142
Location: Underworld
Posted: 27-12-2008, 17:32   

Gdzie na tym poziomie znajduje się relikt. Nie moge go znaleźc. Na początku myślałem że do dostania sie do niego służy koło do zahaczenia linki w miejscu gdzie Natla wykonuje rytuał otwarcia Avalonu ale nie umiem sie przedostac za wodospad.
Wracając do mojego pytania, gdzie jest relikt?
Aha nie moge znaleźc jeszcze jednego skarbu. Wie ktos gdzie jest jakis niezwykle trudny do zauważenia skarb?
:pozdro:
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy. Mówią o człowieku więcej, niż on sam chciałby o sobie powiedzieć.
 
 
Virus 
Praktykant


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 131
Posted: 27-12-2008, 17:52   

marrrcin wrote:
Gdzie na tym poziomie znajduje się relikt.
Musisz w tej rytualnej sali znaleźć cztery niebieskie symbole, które można aktywować za pomocą rękawic Thora. Pierwsza jest na bramie przy wejściu, druga, na początku, po lewej, już na kamieniach położonych na tej niby lawie. Trzecia - trochę dalej, na tym samym poziomie. Czwarta i ostatnia - na bramie przy wyjściu. Oczywiście, jeśli symboli nie zauważysz, odsyłam tu:

http://pl.youtube.com/watch?v=0qSPK7ER25E
_________________
 
 
 
ad 
Nowicjusz


Joined: 20 Dec 2008
Posts: 14
Posted: 27-12-2008, 18:30   

Dzieki ale ja wlasnie robilem wszytsko tak samo jak jest pokazane w youtubie,a na gorze ktos napisal zeby na dole nie przesuwac wszystkich trzech tylko dwa a jeden zostawic,wiesz o ktory chodzi,jak tak to napisz mi ktorego mam nie przesuwac,po ktorej stronie on sie znajdoje jak zejdziemy linka i ktory to ok,DZIEKI.A i wiesz moze jak wziasc level odnowa, do tego tesz DZIEKI
_________________
ki@ch#us
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 23-02-2009, 20:08   

Gram sobie i nie mam już siły do tego poziomu. Jestem w miejscu gdzie przesuwa się kolumny za pomocą rękawicy thora. To już zostało zrobione. Młotem thora też zniszczyłem jedną rzecz (może tego jest więcej). Skakałem po ruszających się platformach które wyżej się pojawiły i doskoczyłem do miejsca gdzie chwytam się krawędzi. Ktoś strzelał do mnie ogniem i tempo się zwolniło. To to miejsce


Edit

Lord Richard po prostu nie wiem co dalej mam robić :(
_________________
Witaj Guest
  
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo