FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Screeny z TR8
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-12-2007, 13:56   Screeny z TR8

Pierwsze graficzne materiały z TR8!

Screeny:













Concept Arts:

_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 14-12-2007, 14:17   

Cóż, sądząc po jakości ze screenów obawiam się że mój komp nie zniesie takiej gierki, a szkoda :/ bo końcówka Legendy zaostrzyła mi apetyt na Crystalsową robotę ;P
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 14-12-2007, 14:18   

Hmmmm. Euforia mija, ale gra wydaje się być fajną ( w końcu to TR, musi być fajny!). Nie będę przytaczać newsa ze strony, ale tylko wspomnę, że bardzo podobają mi się zawarte w nim myśli i pomysły autorów gry. Screeny są fajne, czekam na większe by móc podziwiać Larę w pełnej okazałości. Na okładce gazety 'Play' Lara jak widać się trochę postarzała, ale mam nadzieję, że w samej grze będzie wyglądać młodziej. Bardzo, ale to bardzo fajny skąpy strój :) Pomysł deszczu przypomina klimat monsunowy, zaliczam to na plus. Lokacja pokazana na kilku screenach przypomina kościół/kaplicę z Peru w TR Legend. Pewnie jest to poziom wprowadzający do gry - jakieś podziemne świątynie, być może to tam będą jakieś portale ( z resztą nie pokazali by nam środka gry od razu :D ). W końcu Lara nauczyła się wchodzić na drążki i strzelać wisząc na krawędzi ! ( chyba, że mam amnezję i nie pamiętam tego z poprzednich części). Looking forward to relasing new stuff :)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 14-12-2007, 14:23   

Z trudem, bo z trudem ale doczytałem się, że crystalsi chyba zajrzeli do takich tytułów po klimat jak Prince of Persia... Sądząc po screenach można zakładać, że padło na Warrior Within... Klimat... Hmm... Oby lara nie straciła na Legendowej grywalności ;D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-12-2007, 14:32   

Jestem zawiedziona. Grafika nie wyglada na ulepszona, Lara wcale nie jest tak olsniewajaca, jak zapowiadal Eidos w pierwszych informacjach. Wszystko wyglada nieco szaro, nie tylko otoczenie, ale i sam stroj Lary. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
_________________
Miow.
 
 
 
Ader 
Praktykant



Joined: 14 Aug 2006
Posts: 131
Location: P-kowo
Posted: 14-12-2007, 14:34   

Krtomb-->Jeśli nowy silnik graficzny będzie na tyle kompatybilny ze starszymi komputerami co ten z TRL i TRA (na moim starym kompie z 256 MB ramu Gforce 3 Ti i prockiem 1,8 grałem w Legende na średnio-wysokich detalach i grało się dobrze) to nie ma się czego bać :)
_________________
Nim dasz na tace, puknij się w glace!
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 14-12-2007, 14:35   

Kasia Trent: chyba nie muszę przypominać, że początkowo przed premierą Legend nie było nawet mowy o Next-Genie a screeny były z gorszej grafy... Tu też pewnie wszystkiego nie pokazują... Poza tym chyba lepiej jak gra wygląda na realistyczną niż z przejaskrawionymi kolorami... Mnie to narobiło smaczku... :P :mrgreen2:

Ader--> Niestety mój procek ma raptem 1,2 Ghz i Legenda po prostu na next-gen mi się katastrofalnie tnie... Pocieszam się że idą święta i może lepszy sprzęt spadnie :D :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-12-2007, 14:48   

krtomb >> edytuj posty! :kosa:
_________________
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 14-12-2007, 15:01   

Cóz... okolica jest całkiem ładna... No, moze faktycznie jest trochę szarawo... Strój Lary jakoś mi nie pasuje, może później się przyzwyczaję... Ogólnie dobrze się zapowiada... Zobaczymy co z tego wyniknie ;)
_________________
:)
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 14-12-2007, 15:03   

Cez --> Sorx, zapomniałem się ;P Że tak zacytuję Palpatine'a z SW: "Oh, please, don't kill me"
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-12-2007, 15:04   

Quote:
Poza tym chyba lepiej jak gra wygląda na realistyczną niż z przejaskrawionymi kolorami...


Grales Ty w Crysis albo CoD: Modern Warfare??

Zagraj, wtedy pogadamy o realistycznej grafice :P

Spojrzmy prawdzie w oczy, Tomb Raider nie dogoni najnowszych produktow. Co nie znaczy, ze nie zagram w Underworld, TR bawi mnie nadal, ale mam coraz wieksze wymagania, jesli chodzi o gry.
_________________
Miow.
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-12-2007, 15:04   

No, całkiem nieźle. Podoba mi się możliwość strzelania trzymając się jednocześnie ściany/krawędzi. Na jednym ze screenów bardzo ładnie widać rękę Lary pełną napiętych mięśni - mmm :) Otoczenie pełne krzaczorów i innych roślinności wygląda całkiem ciekawie ;) Same budowle i tło poziomów też obiecujące ;)
Lara zbytnio się nie zmieniła, jesli chodzi o jej wygląd. Strój - może faktycznie jest zbyt ciemny, ale to pewnie efekt "moczenia" ubrania pod wpływem deeszczu. Wydaje mi się, że w wersji suchej wygląda całkiem przyjemnie :) Wreszie są jej ramiona w wersji NextGenowej ;)

No to teraz tylko trailer i potem ten tmat bedę się starał omijać szerokim łukiem ;)
_________________
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 14-12-2007, 15:19   

No, nawet mi siem podoba. Starają się Crystalsi, nie chcą dać plamy. Podobaja mi się możliwość strzelania z krawędzi i te inne animacje. Otoczenia piękne(ta roślinność i ten deszcz :love: ), ale dla mnie to wszystko, szczególnie budowle, wygląda bardziej na świecące(jakby ze szkła) niż na realistyczne ;) Zobaczymy jak będzie dalej. Co do samej Lary, podoba ni się, że ją postarzeli, bo taka młoda wiecznie nie może być, ale nie podoba mi się jej strój. Nie chodzi o kolor, chodzi o krój: gołe ramiona, strasznie krótka bluzka itp. Lara nigdy się tak nie ubierała. w TR9(jak wyjdzie) to ją w ogóle poślą w samym staniku.

To moje zdanie. :)

:pozdro: :wotr: :narka:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-12-2007, 15:25   

Scion wrote:
Nie chodzi o kolor, chodzi o krój: gołe ramiona, strasznie krótka bluzka itp. Lara nigdy się tak nie ubierała.

Na Wyspach Pacyfiku miała szorty i bardzo krótą bluzkę na ramiączkach - dużo bardziej skąpa niż ten strój zaprezentowany na screenach.

A, no i zapomniałem zapytać. Jak myślicie - czy ta nowa akrobacja to wchodzenie na krawędź ze staniem na rękach czy też może przewrót przez jakiś mur? Na stanie na rękach mi to nie wygląda bo ma za bardzo pochylony w tył tułów.
_________________
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 14-12-2007, 15:29   

Menkaure wrote:
A, no i zapomniałem zapytać. Jak myślicie - czy ta nowa akrobacja to wchodzenie na krawędź ze staniem na rękach czy też może przewrót przez jakiś mur? Na stanie na rękach mi to nie wygląda bo ma za bardzo pochylony w tył tułów.


Mnie to bardziej wygląda na zwykłą krawędź, no ale, kto wie.

Menkaure wrote:
Na Wyspach Pacyfiku miała szorty i bardzo krótą bluzkę na ramiączkach - dużo bardziej skąpa niż ten strój zaprezentowany na screenach.


Oj, raz, a poza tym tam wyglądała jakoś tak mnie gole, a tu pada deszcz :P

:pozdro: :wotr: :narka:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 14-12-2007, 15:34   

Kasia Trent wrote:
Jestem zawiedziona. Grafika nie wyglada na ulepszona, Lara wcale nie jest tak olsniewajaca, jak zapowiadal Eidos w pierwszych informacjach. Wszystko wyglada nieco szaro, nie tylko otoczenie, ale i sam stroj Lary. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.


Chciałem zauważyć ze po włączeniu Legendy w NG również wszystko stawało się bardziej szare. Znikało przesycenie kolorów, waląca po oczach zieleń czy też pomarańcz skał. NG urealistycznia otoczenie stąd efekt większej ilości szarości.

Screeny mi się podobają. Jedyne co mnie martwi to instalacja gry ponieważ odkad zmieniłem kompa uparcie wyskakuje mi błąd CRC zarówno przy TRA jak i przy TRL.
I nie pomogło osobne podłączenie napedu dvd i dysku chociaż wcześniej pomagało na starszym kompie :|
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Pietras 
Praktykant


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 190
Location: Wawa
Posted: 14-12-2007, 15:39   

Uważam ze grafika prezentuje się pieknie i absolutnie na czasie. Wcale nie odstaje od najnowszych tytułów. I mówię to ja, wieczny narzekacz na poziom grafiki w TR. Pamiętajcie też że to dopiero pierwsze screeny i gra może wyglądać nawet lepiej w dniu wydania.
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 14-12-2007, 15:42   

O ja pierdołam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje serce tego nie wytrzyma! Boskie screeny! :!!: :!!: :!!:
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 14-12-2007, 15:58   

Screeny prezentują się całkiem nieźle :) . Muszę przyznać, że pokazana lokacja wydaje się interesująca - grafika niczego sobie. Ciekawa jestem jak to będzie z tą grywalnością... I długością gry. No, ale trochę zawiodłam się na wyglądzie Lary... Chociaż tutaj akurat mało ją widać - tak z przodu. Nie podoba mi się, że Lara nie ma już warkocza (tak! Będę na to narzekać wiecznie :P ), a na tej okładce z Play'a jej twarz nie wygląda jakoś dobrze... No w każdym bądź razie "nie tak olśniewająco"... No cóż... Poczekamy zobaczymy.
_________________

 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-12-2007, 16:02   

Kolejne screeny :P :D







_________________
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 14-12-2007, 16:18   

BOŻE!!!!!!!! NIE MOGĘ!!!!!!!!!!!!! CUDOWNE! :D ;( ;(
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 14-12-2007, 16:24   

Jak dla mnie screeny miotą. Cała ta "szarość", o której mówicie tylko sprawia, że gra wydaje się jeszcze ładniejsza. Nie spodziewałam się, że cokolwiek crystalsów mi się tak spodoba. Ale nie mów hop, zobaczymy później.
_________________
Unholy
 
 
maax_87 
Podróżnik



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 541
Location: Szn
Posted: 14-12-2007, 16:30   

noo :) to chyba sobie nie pogram.
lokacja iście w stylu tomb raidera. Warunki pogodowe i klimat robią wrażenie. Lokacja wydaje się sporych rozmiarów więc może będzie szansa żeby trochę pobłądzić :)
Co do wyglądu Lary. Praktycznie wiele się nie zmieniła, nabrała szczegółów i ma twarz z agresorem :) nie mogę się przyzwyczaić, choć było już tyle ewolucji, że powinienem.
Dużo się pewnie jeszcze zmieni wiec cierpliwie czekam :)
_________________
TR:AtH Fanpage: www.facebook.com/tombraider.horizon
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 14-12-2007, 16:32   

O rany.. teraz jest super :) i te efekty ^^ wspaniałe :) piękne niebo jest :D
_________________
:)
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 14-12-2007, 16:33   

Pozwolicie, że zacznę od najmniej istotnej kwestii: od ubranka ^^
Gdy zobaczyłam pierwszy screen, od razu pomyślałam: Ooo, alleluja, w końcu obcięli jej te paskudne rękawki z Legend! Dla mnie znakiem charakterystycznym Lary, obok warkocza, były odsłonięte ramiona. No sami powiedzcie, czy w classicach Lara kiedykolwiek miała króktki rękawek? Nie. Tym większa więc była moja radość na widok nowych materiałów. Mała rzecz, a cieszy :P Jednak jak sie później przyjrzałam, to strój rzeczywiście ma trochę wad: za skąpy i za bury. Jej turkusowe body zawsze świeciło sie z daleka, a i strój z Legend miał ciekawszą kolorystykę... No i skąpość. Gołe ramiona tak, dekolt do pępka i goły brzuch - już mniej... Niech nawet dekolt zostanie, ale mogli by wydłużyć tą bluzkę. Popieram tu Sciona, niedługo zrobia tak jak w zapowiedzi K@ta... >.<

Natomiast jeżeli chodzi o widoczki, to mnie się jak najbardziej podoba. Dżungla, deszcz, ruiny - czego chcieć więcej :D Na poziom grafiki też nie narzekam, bo w tej kwestii wymagająca nie jestem. Tylko te wnętrza świątyni coś zbyt bardzo mi przypominają te legendowe... Mam nadzieję, że mimo wszystko będzie nam dane pobiegać po jakiejś bardziej oryginalnej lokacji, bo na razie jakichś rewelacji jeśli chodzi o zmienność klimatu nie widzę...
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo