FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
LOST: Zagubieni
Author Message
Da Vinci 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2006
Posts: 13
Posted: 13-02-2006, 09:15   LOST: Zagubieni

Serial przedstawia historię ocalałych z katastrofy samolotu grupy rozbitków na tropikalnej wyspie kryjącej w sobie wiele tajemnic... Serial zdobył ogromna popularność w Polsce i na całym świecie. Otrzymał róniez wiele nagród i nominacji do złotych Globów,nagród Emmy za muzyke czy casting a ostanio nawet Oscara w kategorii najbardziej dramatycznego serialu... W planach twórcy maja nakręcić az pięć sezonów,podobno obecnie zaczynąja już kręcić trzeci sezon.Niedawno TVP1 zakończyło emisje pierwszego sezonu nakręconego w 2004r. (w Polsce premiera tego sezonu na DVD odbedzie się w kwietniu ).
Obecnie drugi sezon emituje od niedawna stacja AXN gdzie cieszy sie on ogromna popularnością... Zakładam ten topic Byśmy mogli pogadać o tym serialu i wszystkim co jest z nim związane!
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 13-02-2006, 12:37   

to chyba w czwartki leci :P albo leciało :P w kazdym razie obejrzałem kilka odcinków :) i musze przyznac ze jest zajefajny ten film :) szkoda tylko ze nieogladałem wszytskich czesci :( zatrzymnałem sie na tym jak ten dym leciał z sierotka wyspy :)
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 13-02-2006, 13:41   

Coś czuję, że ten temat ucieszy Ceza. :P LOST na TVP już się skończył, teraz na AXN leci drugi sezon. ;)
Ja oglądałam kilka odcinków pierwszego sezonu i musze powiedzieć, że serial jest bardzo dobry. ;) Podobał mi się, ale jakoś nie wpadł mi w oko tak, żeby maniakalnie oglądać każdy odcinek. :P :P Świetna fabuła, fajne 'efekty' i dobra gra aktorów. ;)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-02-2006, 14:17   

Hmm.. jest co prawda temat o serialach.... :roll: ale ok. Myslę, że wybitne seriale warto wyeksponować :)

Serial LOST jest jednym z moich ulubionych seriali, zaraz za Sliders, 24 i X Files :) Pierwszy sezon, który oglądałem dwa razy na AXN wciągnął mnie niesamowicie :) Podoba mi się ta wszechobecna tajemica na wyspie oraz główne postacie, swietnie skonstruowane :) Locke'a najbardziej lubię :D Nastepnie Jacka, Kate, Sayid'a, Hurley'a, Sawyer'a! :) Sezon pierwszy skończył się zaskakująco, ale jeszcze wiekszy szok mozna było przeżyć w odcinku 2x01. Naprawdę długo mnie nic w filmie czy serialu tak nie zaskoczyło :) W tym tygodniu zobacze sobie odcinek 2x14.. i w sumie to juz druga połowa tego sezonu.... :(

Serial rzeczywiscie ma miec więcej sezonów, jednak watpie by był juz kręcony sezon 3. Zaczną go kręcic najprawdopodobniej w lipcu, sierpniu. Były też plotki o rzekomym filmie pełnometrazowym bazującym na tym serialu, ale wątpie by ten pomysł był zrealizowany.

Tak więc... w tym temacie komentujcie nowe odcinki... te z drugiego sezonu, ale przy użyciu emotki :spoiler: Mysle, że o tym sezonie bedzie mozna dopiero swobodnie porozmawiac jak sie pojawi na TVP1. Teraz zbyt mało ludzi to ogląda, a po co psuc im zabawę... tak wiec ostrzezenie o spoilerach jest niezbedne.
_________________
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 13-02-2006, 16:19   

No ja oczywiście też oglądam. Nic nie przegapiłem narazie. Tylko cholera AXN nie mam..
No ale nie dawno okazało się , że jeden gościu z którym jestem podłączony do sieci blokowej ma udostepnione na dysku wszyściuteńkie odcinki :mrgreen: . Jakościowo są gówniane ale nie mogłem się powstrzymać i 2x01 obejrzałem :mrgreen:

No i prawda. Szok. Ale najbardziej ucieszyło mnie to , że serial absolutnie nic nie stracił w drugiej serii. Przeważnie między sezonami serialom zmienia się ekipa , próbują wciskać niektóre rzeczy na siłe , brakuje pomysłów , ulatuje gdzieś klimat itd. Ale w Lost wszystko jest tak jak było albo nawet lepiej.

Narazie czekam na nieszczęsne TVP bo jednak oglądanie wszystkiego na 13 calowym monitorze , z jakością porywnywalną do telefonowej kamery i z jeszcze "lepszym" dzwiękiem to nie to. ( No jeszcze tylko 2x02 se oglądne :mrgreen: )
_________________
 
 
 
Da Vinci 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2006
Posts: 13
Posted: 13-02-2006, 19:53   Fajny blog o Zagubionych...

Znalazłem ciekawa stronkę-blog o serialu "LOST" gdzie często można znależć info na temat aktorów czy nowych odcinków... :mrgreen:

Oto link: http://chaotic.blox.pl/html
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 15-02-2006, 22:31   

a moze ktos mi powiedziec co było po tym jak ta ten czarny dym było wuidac z sredka wyspy?? czy oni odnalezli dynamit?? i wogole komu udało sie wydostac z wyspy i wogole?? :P
 
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 17-02-2006, 15:17   

Na lost.gwrota.com masz opisy odcinkow.
 
 
Da Vinci 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2006
Posts: 13
Posted: 17-02-2006, 19:56   Trzeci sezon "LOST" ... czyli pierwsze plany

Scenarzystki serialu "Alias - Agentka o stu twarzach" - Monica Breen i Alison Schapker, dołączą do ekipy piszącej nowe odcinki innej popularnej serii - "Lost - Zagubieni". Będą tworzyły, pisały i produkowały nowe odcinki.

Zarówno "Lost", jak i "Alias" są dziełami jednego człowieka, reżysera "Mission: Impossible III" - J.J. Abramsa. Breen i Schapker pracowały nad "Agentką" przez trzy ostatnie sezony serii. Nim rozpoczęły karierę pisarską, zajmowały się pracą akademicką. Obie mają tytuły doktorów habilitowanych. Ich pierwszymi seriami były "Frasier" oraz "Dharma i Greg".

Już wiadomo, że do trzeciej serii serialu "Lost: Zagubieni" powróci większość gwiazd serii. Żeby ponownie zebrać aktorów, producenci zaproponowali im solidną podwyżkę. Każdy z aktorów zarobi niemal 80.000 dolarów za każdy nowy odcinek. Do tej pory otrzymywali połowę tej kwoty.

Fundatorami kolejnej serii będą amerykańska sieć telewizyjna ABC i brytyjska stacja Channel 4. Pierwszy odcinek drugiej serii "Zagubionych" oglądało w stanach 23.4 miliona widzów. W Polsce na kanale AXN niedawno rozpoczęto emitowanie drugiego sezonu serialu.


Mnie decyzja o trzcim sezonie Zagubieni bardzo cieszy... lubie aktorów,plenery i ten charakterystyczny klimat jaki mogę spotkać tylko w tym serialu!
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 23-02-2006, 15:51   "Lost"-"Zagubieni"

Myślę że to bardzo dobrze że powstanie trzeci sezon... Serial "Lost" zdobył duże uznanie na całym świecie i uważam że dobre seriale należy kontynować.
Ja osobiście lubię ten serial i obejrzałem wiekszość odcinków pierwszej serii i jak na razie ogladam na bierząco kolejny sezon. Drugi sezon-"Lost 2" możemy obecnie obejrzec na polskiej stacji telewizyjnej AXN w każda niedzielę o godzinie 20:00 .

Znalazłem ciekawa stronę o serialu "Lost"...
http://lost.gwrota.com/ Polecam wszystkim!
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 06-05-2006, 11:16   "LOST" - nowe info

J.J. Abrams (twórca "Zagubionych") pokazał się w programie Howarda Sterna, gdzie promował głównie Mission Impossible 3, ale chętnie dyskutował też o swoich innych projektach. Stern pytał go również o "Zagubionych", a J.J. podał kilka nowych ciekawostek doyczących serialu. Oto najlepsze fragmenty:

- Tylko 4 osoby na świecie znają zakończenie serialu,
- Scenarzyści serialu znają zakończenie ale w międzyczasie wymyślają poboczne historie
- Są plany usunięcia Michelle Rodriguez (Anna-Lucia Cortez) z serialu!
- Zakończenie 2 sezonu będzie "Szokujące"
- J.J. nie lubi plotkować o swoich pracownikach
- Wszyscy twórcy serialu są przeciwko powtórkom i przerwom w emisji sezonu. Uważają, że to psuje nastrój w oglądaniu.
- Abrams miał napisać scenariusz do "Wojny Światów", ale był zajęty pracą nad pilotem "Lost".
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 06-05-2006, 11:21   

Ostatnio wyemitowany w Stanach odcinek 2x20... po prostu POWALA. Koniecznie zobaczcie i skomentujcie :P Szok.. szczena mi opadła .. przez pare minut nie mogłem uwierzyc w to co sie stało :P :o
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 06-05-2006, 11:45   

Znam też ten odcinek Cez :-P (" Two for the Road") Normalnie szok ... nie wiem jak mozna było zrobić coś takiego. Scenarzyści chyba nie mieli już zbytnio pomysłów co zrobić z postaciami a zwłaszcza z Libby. Mam nadzieje że się z tego dziewczyna wykaraska ;(

W PL niedawno została wydana pierwsza powieść nawiązująca do serialu "LOST"
jej autorka jest Cathy Hapka, rozprowadzaniem ksiażki w kraju zajmuje sie wydawnictwo "Amber". Oto krótki opis fabuły :) :

Faith Harrington, badaczka przyrody, może stać się kluczową postacią dla przetrwania grupy na wyspie. Ale wydarzenia, w wyniku których trafiła na pokład lotu 815, wywołały w niej poczucie winy i utratę wiary we własne siły. Wspominając tragiczną przeszłość, musi poradzić sobie z trudną teraźniejszością. Czy ten tajemniczy świat da jej szansę na nowe życie? Czy Faith stanie się ofiarą wyspy i jednego z jej śmiertelnych zagrożeń?

Link dla chętnych do zamówienia :-P :
http://www.amber.sm.pl/ksiazka.php?indeks=007464
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 11-05-2006, 21:55   

Mam dla Was news z jednej ze strn o serialu ... xD Wszystko o usunięciu Cynthii Watros z obsady:
Libby jest martwa, ale nie skończyliśmy jeszcze z Cyntią

Wywiad przeprowadzony dla TV Guide z producentami serialu. Skrót najważniejszych rzeczy.

Q: Jaki był powód zabicia Libby?

Carlton Cuse: Czuliśmy, że nie mieliśmy już dla niej historii. (...) Zaczęliśmy myśleć jakie historie będziemy opowiadać w 3 sezonie i nie mieliśmy nic dla Libby co by się nam podobało. Z drugiej strony myśleliśmy, że zabicie Any Lucii będzie dramatyczne, ale nikt się nie spodziewał, że postrzelimy też Libby.

Damon Lindelof: I oczywiste jest to, że Libby dostanie tą niesamowitą historię, której próbkę już poznaliśmy [odc. Dave]. Wiemy, że spędziła trochę czasu w zakładzie psychiatrycznym, a pomysł, że zabijemy ją przed możliwością wyjaśnienia jak tam trafiła, i damy widzom szansę zgadywania... powiedzmy, że opowiemy ta historię ale już pośmiertnie. Dowiemy się o historii Libby w następnym sezonie. Libby jest martwa, ale nie skończyliśmy jeszcze z Cynthią

Q: Więc zobaczymy jeszcze Cynthię w następnym sezonie?

Damon: Zobaczycie ją w ostatnim odcinku tego sezonu.

Q: Ale czy zobaczymy ją w następnym sezonie?

Damon: Taki jest nasz plan.

Dalej wywiad koncentruje się na przyszłej karierze Cynthii i tym jak wspierają ją koledzy z planu, oraz na tym jak aktorka przyjęła wieść, że odchodzi serialu [bardzo źle].
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 11-05-2006, 22:32   

wsyztsko fajnie..ale jest to gdzxies do sciagniecia z olskimi napisami albo cos? bo nieogladałem od poczatku :/ i jakos tak glupio sie teraz oglada :P
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 12-05-2006, 00:41   

Ja w ogole widzialem moze dwa odcinki i to ze srodka pewnie i nic nie rozumiem ? Wiem ze kawalek czegos kiedys ogladalem ze samolot sie rozbil i byl jakis lekarz ale nawet nie wiem czy to ten serila :P ale ogólnie do bani, co oni są na jakiejś wyspie w dżungli i tam jakieś nowoczesne labolatorium i bunkier jest ? o co w tym chodzi ?Poplątany ten serial tak masakrycznie że chyba bardziej niż moda na sukces :P Na razie nie wiem czemu zdobywa taką popularność, lubjuż zdobył raczej :P
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 12-05-2006, 05:56   

Paciej..... ten serial trzeba ogladac od poczatku i najlepiej z kazdym odcinkiem :P :O Pierwszy raz słysze by ktos go tak ogladał... jakies odcinki ze srodka. Nic dziwnego, ze nie rozumiesz o co chodzi. Przeciez w tym serialu jest tyle ukrytych aluzji, ze głowa mała :P Fani wyłapuja chocby najdrobniejsze smaczki. Polecam ten serial od pierwszego odcinka pierwszego sezonu do końca :P Sezon trzeci juz w pazdzierniku :)
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-05-2006, 00:09   

No i po finale drugiego sezonu :) Jak tam wrazenia? :) Nie moge sie doczekac końca wrzesnia, kiedy to zacznie sie emisja trzeciego sezonu :)

Mi drugi sezon bardzo sie podobał. Serial nadal trzyma poziom, te zagadki.. ahh.. zamiast odpowiedzi jest coraz wiecej pytań ;)
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 31-05-2006, 18:11   

Jak narazie to jestem jeszcze w trakcie drugiego sezonu i poczekam jak stacja AXN skończy emisje za kilka tygodni ;) Jak narazie sezon ten jest dobry,mam nadzieje że trzeci który ma podobno być emitowany tej jesieni będzie również utrzymany na dobrym poziomie jak dwa obecne :-P
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 02-06-2006, 21:48   

Właśnie na jednej ze stron znalazłem ciekawa parodię serialu "LOST" :
http://albinoblacksheep.com/flash/lost Warto wejść! :-P :pozdro:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-06-2006, 23:10   

To jest GENIALNE :D :D :hehe: :hehe: :hehe:
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 09-06-2006, 21:40   

Oto treść postu z jednej ze stron o "Zagubionych", jak widać serial nadal jest na topie:

Zagubieni" dostali dwie nominacje do nagród przyznawanych przez Television Critics Association, 200 - osobowego stowarzyszenia zrzeszającego krytyków telewizyjnych. Nagrody te uważa się za preludium do przyznania nominacji do nagród Emmy. Obejmują one sezon 2005-2006.

Program roku

"Chirurdzy" (ABC)
"Zagubieni" (ABC)
"The Office" (NBC)
"Rodzina Soprano" (HBO)
"24" (Fox)

Najlepszy serial dramatyczny:

"Chirurdzy" (ABC)
"House" (Fox)
"Zagubieni" (ABC)
"Rodzina Soprano" (HBO)
"24" (Fox)

W zeszłym roku "Lost" był nominowany do 4 nagród a ostatecznie wygrał dwie: Najlepszy serial dramatyczny i Najlepszy nowy program.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-06-2006, 15:35   

Dzis na TVP1 o 20:15 zobaczymy dwa pierwsze odcinki słynnego serialu "LOST: Zagubieni" z pierwszego sezonu. Polecam :) Sezon drugi można ogladac na AXN, a sezon trzeci juz od pazdziernika w USA.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 13-06-2006, 16:40   

Oo, ciekawe.
Wczoraj jeszcze oglądałam kolejny z AXN (nawiasem, leci nie tylko o 20, ale też o 23.40, co mi np. bardziej pasuje ;) ). Jakos trzy tygodnie sobie odpuszczałam (wszyscy kochamy szkołę, szczególnie na koniec weekendu), ale wczoraj usiadłam i znowu mnie wmurowało. I nie ma tłumaczenia, że ten film jest nudny, to trzeba oglądać ! ^^

Szkoda jednak, że emitują to tylko raz w tygodniu i to po jednym odcinku, przez to czekanie mi życie przez palce przecieka :P Szczególnie teraz gdy znowu łyknęłam namiastkę i tupię z niecierpliwości :D
_________________
; p ; >>
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 21-06-2006, 14:51   

Mam pytanie. We Wtorek tydzień temu leciały pierwsze dwa odcinki tego serialu na TVP1. Oglądałem pierwszy raz i powiem że bardzo mi się spodobało. Chciałbym odbejrzeć następne ale nie wiem kiedy będą ( wczoraj nie było :/ ) I moje pytanie brzmi czy ktoś z obecnych wie kiedy będą puszczać kolejne odcinki :?: Bo przeszukałem cały teletydzień i telegazete i za cholere nie mogę znalesć :P
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo