FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
~~Próby czasu~~
Author Message
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 23-05-2012, 18:42   

Ja zrobiłem wszystkie, sposób bardzo prosty. Biorę sobie kod na Excalibura albo Soul Reavera, mam ich na strzał i lecę sobie :)
 
 
 
Gosia-chan 
Nowicjusz



Joined: 26 May 2012
Posts: 8
Location: z Polski
Posted: 27-05-2012, 18:42   

Mnie wkurzają kody na "miecze". Są dla mnie nie poręczne, najlepiej najpierw ogarnąć lvl w którym otrzymujesz kod na "zabicie jednym strzałem" i lecisz. Co prawda to na jedno wychodzi, jeden strzał, a jedno machnięcie mieczem i tak od razu zabija, jednak nie jestem ich(mieczy) zwolenniczką. Najłatwiejszym time tral'em jest Boliwia Powrót oraz Japonia. Najtrudniejszą próbą czasową okazał się dla mnie Kazachstan. Chyba miesiąc się z nim "biłam".
Przepraszam, że w połowie posta odbiegłam od tematu.
_________________
http://www.photoblog.pl/gosiam98/
Watashi-wa Gosza desu ~~
 
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 28-05-2012, 00:06   

Ja uważam Powrót za jeden z trudniejszych, bo boss niezle bije. Kazahstan to chyba w ogóle moje ulubione miejsce, pomimo braku ukochanych przeze mnie zbiorników wodnych i możliwości w nich popływania. Miecze są fajne, Soul Reaver szczególnie!
 
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 27-02-2015, 13:52   

Wiem, wiem... odgrzebuję temat, ale może akurat ktoś się z Legendą użera po latach i nie ma koncepcji na próby czasowe.

Moja sugestia jest taka, żeby najpierw przejść sobie Ghanę z wykorzystaniem skrótu. Tutaj jest filmik: https://www.youtube.com/watch?v=wQpGmQSg0mw. Od siebie mogę dodać, że najtrudniejsze jest przeskoczenie po tych niewidzialnych skałach, ale jak to się już uda, to do końca poziomu zostaje ze 3 minuty gry (czyli próbę czasową kończy się z 15 minut przed czasem). Za Ghanę dostaje się strzelbę z nielimitowaną amunicją.

Oczywiście są zwolennicy przechodzenia najpierw Nepalu (dostaje się Excalibur) i / lub walki finałowej (dostaje się zabijanie jednym strzałem), ale, po pierwsze, walka finałowa wcale nie jest taka prosta (mnie się udało za trzecim razem dopiero), a po drugie, walka mieczem jest taka trochę "dziwna". Osobiście wolę celowanie z broni palnej.

Najważniejsze jest to, że strzelba z Ghany kładzie wrogów na 1 - 2 strzały (czyli prawie jak one-shoot kill za ostatni poziom) a jej używanie to czysta przyjemność. Jak już macie strzelbę, pozostałe próby można przechodzić w dowolnej kolejności.

Jakby ktoś chciał save do wersji premierowej z NG (1.2 May 10 2006), to dajcie znać.
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 27-02-2015, 14:04   

Kylek wrote:
Moja sugestia jest taka, żeby najpierw przejść sobie Ghanę z wykorzystaniem skrótu.

W tej grze próby czasowe są mega proste i osobiście nie widzę sensu w wykorzystywaniu jakichś skrótów/bugów, poza tym to pójście na łatwiznę.

Ja przeważnie przechodziłam najpierw Nepal, bo jak dla mnie jest najprostszy, chociaż zdarzało mi się też grać po kolei jak leci. Finałową walkę zawsze zostawiałam sobie na koniec. No i zamiast walczyć z przeciwnikami to po prostu ich omijałam, o ile to było możliwe ;)
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo