FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TOMB RAIDER: Easter Egg Contest!
Author Message
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 05-04-2009, 21:42   TOMB RAIDER: Easter Egg Contest!



Zbliżają się święta Wielkiej Nocy. Postanowiliśmy umilić wam ten czas organizując jako moderacja, oczywiście za zgodą i wiedzą administracji, konkurs, którego motywem przewodnim będą święta wielkanocne.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do nas rysunek lub opowiadanie.

W rysunku (odręcznym lub na komputerze) zawarte muszą zostać jednocześnie elementy i z serii Tomb Raider i ze świąt Wielkiej Nocy.

Opowiadanie o obojętności ok. 2-3 stron również musi zawierać poprzednio wymienione motywy.

Do wygrania są unikalne rangi pod nickiem na Forum WoTR, oczywiście dyktowane przez zwycięzców. Każdy ma szansę wygrać, liczy się pomysł i zaangażowanie w swoją pracę!

Regulamin:
1. Konkurs trwa od 5 do 15 kwietnia 2009 roku.
2. Każdy zarejestrowany użytkownik Forum WoTR może zgłosić swoją kandydaturę tylko raz i tylko w jednej kategorii.
3. Opowiadanie bądź rysunek należy umieścić w temacie konkursowym.
4. Prace pisemne prosimy umieszczać na www.shorttext.com a w treści postu umieścić link do opowiadania.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przeciągu tygodnia od dnia jego zakończenia.
6. Zwycięzcy będą mogli sami wymyślić rangę.
7. Ranga zostanie przyznana na czas nieokreślony.
8. Wszelkie pytania prosimy kierować poprzez prywatne wiadomości na forum do kluz_kii lub e_g'a
9. Wszelkiego rodzaju plagiaty zakończą się dyskwalifikacją.

Organizatorzy konkursu:
kluz_kaa & e_g

Jury:
kluz_kaa, e_g, Jerrem_Y


_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 07-04-2009, 19:08   



Edit: Zdjęcie robione aparatem, więc zdźiebko niewyraźne :P
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 13-04-2009, 16:14   

Moja teraz . Niezbyt mi się uało i pewnie nie wygram, ale co szkodzi umieścić ? Najwyżej zobaczycie najgorsze opowiadanie w swoim życiu, hehe :p . Wiem głupie jest, ale nie mam czasu pisać nowego . Tu ono jest http://www.shortText.com/59xsxj
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 13-04-2009, 17:14   

Niom ciom, mowiłam że będzie obciach, ale tak się namęczyłam (bo akurat podłożę i metoda rysowania dość niewdzięczna :P )
Nie smiać się. Do oceny to raczej daję to pomarańczowe, to zielone to tylko taka podlizywajka :D
I troche niewyraźne bo focie, cięzko bylo zeskanowac niestety ;/

Z jednej strony KLIK
Z drugiej strony KLIK
W kompozycji KLIK
W kompozycji z o kilka stopni innego ujęcia KLIK

Ale obciach i tooo
 
 
kopek94 
Praktykant



Joined: 06 May 2008
Posts: 103
Location: Wrocław/JG
Posted: 14-04-2009, 01:15   

Oto jest! Ukończone punktualnie o godzinie 01:06, po katorżniczej, 3-godzinnej pracy publikuję to za długie, przegięte i dziwne opowiadanie ;)

http://www.shorttext.com/wxcvz9fu

Ogółem to stać mnie na więcej, ale napisałem to jak napisałem(była wena!), ocena należy do szanownego Jury.
Wszystko co znajduje się w tej pracy jest mojego autorstwa(łącznie z wierszowaną improwizacją).
Życzę miłego załamania;)
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
— Phil Bosmans
 
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 14-04-2009, 12:27   



kliknij aby powiekszyć

Moja praca. Stara była lepsza ale zaginęła w boju. Nie jest to jakiś cud ale chcę sprawdzić swe umiejętności. :)
_________________

 
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 14-04-2009, 13:41   

Ładne prace, ale powariowane :) .

A teraz moje dzieło w załączniku. Jakby były problemy z przeczytaniem to proszę mnie o tym poinformować.
http://www.shortText.com/gk0ejvd

"Jest to opowieść z jajem. I to dosłownie pownieważ dowcipów tu brak. "
Sąsiadka z góry

"Perwersyjna opowieść"
The Times

"Aby ją przeczytać musiałam kupić dwa kilo kawy, by nie zasnąć"
Twoja Stara

Edit:
Ups, trzeba było uważnie czytać ze zrozumieniem :oops:
Teraz jest już link u góry.

TB and Easter Egg.zip
Download 319 Time(s) 14.6 KB

_________________

 
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 14-04-2009, 14:52   

Nic dodać, nic ująć :) ENJOY
_________________

 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 14-04-2009, 18:00   

Też wrzucę swoją pracę :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 14-04-2009, 21:50   

No to moja kolej. Ciekawe, czy jestem ostatni. Dobra, trochę mnie z tym zeszło bo nie mogłem nic wymyślić. Aaa, i kopiowałem z Worda więc wszystko było po skopiowaniu bez ładu i składu więc poprawiłęm co nieco i musiałem zrobić linijkę przerwy pomiędzy dialogami ponieważ coś się złego stało z ShortText.com i tak musiałem zrobić :( No, w końcu nie najlepsze ale jest.

http://shorttext.com/m89u9ci


EDIT:
Lathspell jak możesz wymyślać takie wzruszające rzeczy o Larze. "A na tej namaluję kwiatek" z tą minką i pozą wzruszyło mnie totalnie. I ten Winston bez serca... Taka Larcia i kwiatuszek....
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-04-2009, 12:57   

Chcialbym przypomniec zapominalskim, ze dzis ostatni dzien nadsyłania prac :p Przyjmujemy do polnocy.
_________________
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 15-04-2009, 14:31   

Dobrze, wiem, że to nie szczyt ani moich możliwości, ani wielka literatura, ale miałam świetną zabawę, pisząc to. Enjoy :mrgreen2:

Seth i Jajko
_________________
Unholy
 
 
Lord Richard 
Student


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 31
Posted: 15-04-2009, 18:25   

http://www.shortText.com/hvrj6ccb . Proszę :P Brzydkie, wiem ale liczy się udział a nie wygrana :)
_________________
Bóm.
 
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 16-04-2009, 00:02   

Rzutem na taśmę!

http://www.shorttext.com/263bmn3

Edit:
u mnie było 00:00 :-P
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 16-04-2009, 12:22   

Nie przyjmujemy już prac. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przeciągu 7 dni.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 20-04-2009, 20:03   

ROZWIĄZANIE KONKURSU



Chciałem zacząć od serdecznych gratulacji dla WSZYSTKICH odważnych uczestników! Miło było patrzeć na rosnące zainteresowanie zabawą i każde kolejne przysyłane prace :)

Po zaaaaaaaażartych dyskusjach, moderacji WoTR w końcu udało się wyłonić zwycięzców! Chociaż wszystkie prace wydały nam się godne nagrodzenia, musieliśmy wybrać mistrzów każdej kategorii i właśnie ich obdarować naszą łaską!

Zwycięzcą w kategorii
Najzajebistszy Wielkanocny Rysunek
został:

[spoiler:87bc8f771d]Bobonton2[/spoiler:87bc8f771d]

Zaplusowały żywe kolory, bardzo ciekawy pomysł, staranne wykonanie. Biedny Artur wciśnięty w pisankę rozłożył nas na łopatki. Mamy szczerą nadzieję, że to nie jest Twoja ostatnia praca i jeszcze nas zaskoczysz swoją pomysłowością biorąc udział w kolejnych WoTRowych figielkach.

Zwyciężczynią w kategorii
Najbardziej Odjechane Opowiadanie Wielkanocne
została:

[spoiler:87bc8f771d]Esmeralda[/spoiler:87bc8f771d]

Mimo bardzo młodego wieku i niezbyt wielkiej wiary w swoje poetyckie siły, ta Pannica dosłownie zauroczyła nas swoją historią. Starannie napisane, ciekawe opowiadanie, pobudzające wyobraźnię (szczególnie moją dość niebezpiecznie wybujalą :D ). Czyta się lekko i przyjemnie. Mimo tego, że autorka amputowała wiele kończyn naszej ukochanej bohaterki, to historia "podróżniczki, która walczyła z kurczakiem" zdecydowanie zasługuje na miejsce I!

Postanowiliśmy wyróżnić kilka osób, które znalazły się o włos od zwycięstwa! Oto one:

[spoiler:87bc8f771d]ninti (grafika) al-Kahinat (opowiadanie) oraz millo (opowiadanie)[/spoiler:87bc8f771d]

Jakiekolwiek by nie były wyniki, to w tym konkursie nie ma przegranych! Mam nadzieje, że każdy świetnie się bawił tworząc przepiękne prace i biorąc udział w zabawie ;-)

Serdecznie gratuluje wszystkim odważnym i zapraszam do kolejnych wspólnych figli!

Do zwycięzców: proszę o kontakt ze mną (kluz_kaa) w sprawie ustalenia rang.
:pozdro: :wotr:
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 20-04-2009, 20:35   

Gratuluję zwycięzcom, zwłaszcza bobonowi, bo jego praca ogólnie najbardziej mi się podobała, wrzucając do jednego worka opowiadania i arty.

Zabawa była na całego i dziękuję z całego ciastka, że zmusiliście mnie do napisania czegokolwiek, bo miałam odwrót wena jak stąd do Atlantydy (może Lara w 9 będzie szukać kahinowego wena?). Juhuu i więcej takich konkursów :p
_________________
Unholy
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 20-04-2009, 20:55   

Jak zwykle nie wygrałem ale cóż próbowałem...moje prace nigdy się nikomu nie podobają ale cóż próbowałem. I to się liczy. A co do tego co powiedziała al-Kahinat to się zgadzam, więcej takich konkursów! ;)

EDIT:

Gratuluję zwyciężcom!
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 25-04-2009, 18:24   

Esmeralda odebrała swoją nagrodę. Gratulujemy raz jeszcze. Na wiadomość od bobona czekamy nadal.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo