FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Trainer do polskiej wersji
Author Message
Alina 
Student



Joined: 01 Apr 2013
Posts: 96
Posted: 09-08-2014, 14:00   Trainer do polskiej wersji

Witam! Mam TR AoD od lat, brat dostał same płyty od kumpla, a że w to nie gra, to dał mi. Jest to wersja angielska 1.0. Chciałabym ją spolszczyć (żeby napisy były PL), ale jak to zrobię to nie działa trainer, ponieważ spolszczenie wymaga aktualizacji, a po aktualizacji ten trainer nie działa.


Stąd moje pytanie, czy ktoś z Was miałby namiary, na trainera dla polskiej wersji, albo na spolszczenie do wersji 1.0? Albo z innej beczki, może są jakieś kody do TRAoD'a? Wiem, że to laickie, gra nie jest aż taka trudna, ale są momenty, których nijak bez pomocy nie dam rady zrobić, chodzi o Czerwonego Ducha i Boaz. Proto jest łatwy, wystarczy odskakiwać na bok i walić do niego z giwery jednocześnie, ale duch i Boaz to masakra jakaś... Gdyby jeszcze po duchu było widać, że już jest ogłuszony... Ostatnia walka z Ekchardem i Karelem też łatwa nie jest, ale tu już bym sobie poradziła pewnie...
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 09-08-2014, 15:34   

Na Ducha są sposoby ;) Co do Eckhardta - również można go załatwić stojąc w jednym miejscu bądź skacząc i uważając na to, czym miota (szczególnie na iskry).

Co do instalacji spolszczenia. Nie wiem jak to się technicznie odbywa, ale pamiętam, że wystarczyło pobrać polską wersję i zainstalować ją w folderze z grą. Ja sam miałem wersję 1.0 i wszystko chodziło ok. Nie wiem, może zwyczajnie robisz coś źle? Ustaw jeszcze może zgodność z Win XP/98. AoD jest swego rodzaju wyzwaniem dla początkujących :)
_________________
 
 
Alina 
Student



Joined: 01 Apr 2013
Posts: 96
Posted: 09-08-2014, 15:37   

A nie wiesz czasem skąd pobrać takie spolszczenie o którym piszesz? Zależy mi, by to spolszczenie nie zmieniło mi wersji gry...

Po aktualizacjach i spolszczeniach na które trafiałam, gra normalnie się uruchamia i działa, po prostu trainer który mam wtedy nie działa, a i o inne trainery trudno.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 09-08-2014, 17:08   

Patch z j. polskim ma już wszystkie dostępne łatki (build 52) i nie znajdziesz żadnego, który pozostawi grę w wersji 1.0 - przynajmniej ja o czymś takim nie słyszałem.
_________________
 
 
Alina 
Student



Joined: 01 Apr 2013
Posts: 96
Posted: 09-08-2014, 17:32   

No to lipa. Gdyby chociaż była jakaś możliwość edycji save'a, albo takie kody jak w jedynce czy dwójce (skoki, obroty itd). No nic, to zostaję przy wersji angielskiej 1.0.
 
 
blackbee045 
Nowicjusz


Joined: 16 Oct 2014
Posts: 1
Posted: 16-10-2014, 20:30   

Zależy mi, by to spolszczenie nie zmieniło mi wersji gry...

Po aktualizacjach i spolszczeniach na które trafiałam, gra normalnie się uruchamia i działa, po prostu trainer który mam wtedy nie działa, a i o inne trainery trudno.
_________________
Sign up with 1D0-541 latest dumps for getting incredible online EMC courses exam and passguideguides
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 16-10-2014, 21:17   

A czy nie możesz po prostu grać z językiem angielskim jako głównym? Z tego co mi wiadomo, Patch PL ma już wszystkie oficjalne łatki, więc po instalacji polskiej wersji językowej automatycznie nie jest to już wersja 1.0.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo