FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Voted : 185
Total Votes: 185

Author Message
dzemm 
Nowicjusz



Joined: 24 Jan 2008
Posts: 8
Posted: 24-01-2008, 18:47   

Karimka jest świetna jeżeli chodzi o wyglądanie i kręcenie tyłkiem do zdjęc. Na pewno nie jest stuprocentową Larą . oglądając wywiady z nią mam wrażenie że jest za sympatyczna za miła i za słodka bo przecież Lara powinna być zadziorna pewna siebie taka wiecie kobieta z jajami :D ;) :mrgreen2:

no i po jakiego grzyba jej te jasne pasemka


P.S.Lara Weller rządzi :mrgreen2:
_________________
'W najmroczniejszym zakamarku każdej duszy drzemie cień zła.'
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 24-01-2008, 19:00   

Ja nie lubię Karimy. Mi ona nie przypomina Lary, raczej panienkę, która chodzi z zadartym noskiem i mówi "Oh, patrzcie jestem Larą. Jestem sexy, i najlepsza. Chowajcie się przed moim pięknem". :roll:

Z resztą w TRU będzie inna modelka (na szczęście). A więc "Żegnaj Karimo!".

Porównajcie sobie sami Larę i Karimę. Normalnie nieprawdopodobne podobieństwo :|



P.S. dzemm witam na forum. Aha- po kropce pisze się wielką literą

:pozdro:
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 24-01-2008, 19:07   

Co by tu dużo mówić. Nie lubię Legendy, Crystalsów i ch zakichanych innowacji. Ale Karimę lubię. Ma sympatyczną twarz, fajny sposób bycia, a co do słodkości... pamiętajcie, że to idealnie jak Lara w Legend. Mamusia, tatuś i chwila na wspomnienia w drodze po Klucz Ghalali... Bleah, Karima jest już mroczniejsza ^^
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 24-01-2008, 19:11   

--=AngiE=--, ty byśą chyba najbardziej chciała, żeby "modelką" Lary został mroczny Kurtis :P

Dobra, to był żart. ;)

A co do Karimy to jeszcze trochę tego "brzuszka". No cóż, jak na Larę, to ma go za dużo...
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 24-01-2008, 19:54   

Lady Justine wrote:
--=AngiE=--, ty byśą chyba najbardziej chciała, żeby "modelką" Lary został mroczny Kurtis

Dobra, to był żart.


"Coście się mojego faceta czepili" cytując koleżankę, którą kojarzono z Bruce'm Willisem :p
Nie no, Karimę lubię i w mojej głowie rodzi się myśl, że Karima wyciąga Larę z dołu zwanego Legend. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to jedyny prawdziwy plus TR7 :p

Co do brzuszka- przynajmniej nie jest chuda jak np. Jolie*.

*nawet przed jej masakrycznym chudnięciem, ostatnimi czasy.
 
 
dzemm 
Nowicjusz



Joined: 24 Jan 2008
Posts: 8
Posted: 24-01-2008, 20:21   

Wiem, że po kropce pisze się wielką literą, ale nie jestem na lekcji j.polskiego więc jeżeli czyjeś oczy ucierpiały to przepraszam i obiecuję poprawę :) .

Aha, z początku też uważałam Karime za laskę która wygrała casting na Lare i oczekuje od wszystkich zachwytu jaka jest piękna i podobna do L. jednak z czasem przekonałam się do jej osoby, ale tylko do JEJ osoby. Nie widzę takiej słodkiej dziewczynki w roli kobiety, która rozwala 2 razy większych od siebie facetów i nawet jej się paznokieć nie złamie :D .
Więc Karima tak ale Karima jako Lara NIE ;) .

Skąd wiadomo że Karima nie będzie modelką w TRU?

[ Komentarz dodany przez: Integral: Czw Sty 24, 2008 20:28 ]
Z któregoś ze skanów, innymi słowy to są oficjalne informacje.
_________________
'W najmroczniejszym zakamarku każdej duszy drzemie cień zła.'
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 26-01-2008, 12:53   

Witam
Moim zdaniem jest dobrą modelką lary.Jest ładna, a zwłaszcza kiedy ma rozpuszczone włosy.
W ankiecie podałem odpowiedz drugą: dobra, ale czegoś jej brakuje.
Uznałem tak, ponieważ jakby miała zagrać w tomb raider zamiast angeliny(krążą takie plotki)to by sie nie nadała, gdyż nie ma tego "gniewu" , usposobienia lary itd.
Ale poza tym jest ok. :D

A nawiązując do modelki lary, to twierdze, ze moja siostyczka(2 latka) w przyszłości sie nada.Ma brązowe włosy i oczy tak jak lara. ;) :P
_________________

 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 26-01-2008, 16:07   

Quote:
A nawiązując do modelki lary, to twierdze, ze moja siostyczka(2 latka) w przyszłości sie nada.Ma brązowe włosy i oczy tak jak lara. ;) :P

Dobry żart! hahaha! ;)

Quote:
W ankiecie podałem odpowiedz drugą: dobra, ale czegoś jej brakuje.


Zgadzam się, wg mnie brakuje w niej wszystkiego, co ma Lara, jest po prostu przesłodzona... Fuj... Nie ma tego "gniewu", nie lubię jej... >_<

Quote:
Jest ładna


Teraz się nawet nadaje, ale za czasów TRL, fuj, klusek nie przyjmujemy :p (nie dotyczy kluz_kii)
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 26-01-2008, 18:08   

Co do Karimy, to mi się osobiście podoba, ma taką sympatyczną twarz :) A czy jest podobna do Lary z Legendy (?!) trudno powiedzieć, chyba żadna modelka nie będzie wyglądać jak wirtualna Lara. Denerwującym faktem może być to, że co nowa odsłona Tomb Raider'a to i nowa modelka :/
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 01-02-2008, 19:21   

Zgadzam się w pełni z Arturem. Uważam, że jak na Larę, której zadaniem jest reprezentować prawdziwą pannę Croft w naszym świecie, jest bardzo dobra. Przynajmniej miła dla fanów :) Pozatym fajna była też Jill. Naturalna dziewczyna, lubi ekstremalne sporty i uważa bycie Larą za super zabawę. Takie modelki są ok, osobiście uważam że tylko McAndrew była do bani :)
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 01-02-2008, 22:11   

Powiem szczerze, że im więcej oglądam zdjęć Karimy tym mniej mi Croft przypomina.
Przyłapuje się na bezensownym doszukiwaniu się podobieństwa.
Tylko na początku mi się podobała, ale to dlatego, że miałem świetne zdjęcia (jak jest w bikini i ma grzywkę na twarzy). Teraz gdy do neta wpłyneło więcej zdjęć i miałem czas je obejrzeć stwierdzam, że "Adebiba" to kiepski wybór.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 01-02-2008, 23:08   

Można by się spierać długo, i godzinami przecież tak naprawdę każdy z nas ocenią każdorazowo modelkę na swój sposób. Chodzi mi o to iż każdy ma swój gust i jednemu się podoba bardziej drugiemu mniej, to rzecz oczywista. Co do najlepszej modelki która upodobniła się do Lary jest według mnie oczywiście Rhona Mitra, a Karima również nie jest taka zła, ale samej panny Croft aż tak bardzo nie przypomina, z drugiej strony wygląda tak sympatycznie że nie potrafię nic złego napisać o Adebibe.
 
 
SilverMoon 
Nowicjusz



Joined: 31 Oct 2008
Posts: 17
Posted: 12-01-2009, 14:19   

dla mnie ona jest beznadziejna , coś jest w niej co mnie odrzuca.Dla mnie zawsze najlepsza bedzie Angelina Jolie chociaż nie jest wliczana we wcielenia Lary.
 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 15:38   

Karima jest moją ulubioną modelką. jest naprawdę super i ze wszystkich pasuje na Larę najbardziej! może nie jest idealnym odwzorowaniem panny Croft, ale drugiej Lary nie ma, więc na pewno extra wybór
_________________
Lara 4ever
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 19-05-2009, 17:24   

Klaudixa wrote:
może nie jest idealnym odwzorowaniem panny Croft, ale drugiej Lary nie ma

A dopiero co czepiałaś się, że biodra Jill de Jong nie są takie, jak Lary. A tu patrz! Karima nie musi być do Lary podobna.

Według mnie jest ona zbyt cukierkowa, co wiele osób potwierdzi. Ciągle ten słodziutki uśmieszek na twarzy i pokazywanie, jaka to ja jestem fajna Lara. Oczywiście, pasuje do wizerunku Legendowej Lary, ale Legendowa Lara, to nie do końca Lara Croft, jaką znaliśmy dotychczas.
_________________

 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 21:12   

przynajmniej pasuje na jakąś Larę.

HarryCruise wrote:
Legendowa Lara, to nie do końca Lara Croft, jaką znaliśmy dotychczas.


no niby tak, ale to ciągle ta sama Lara. takie samo poczucie humoru, spryt tylko bardziej wygimnastykowana i zamiast warkocza ma kitkę.

HarryCruise wrote:
A dopiero co czepiałaś się, że biodra Jill de Jong nie są takie, jak Lary


hmm... wygląda na to,ze muszę się czegoś czepiać :hehe: a Karima mi odpowiada
_________________
Lara 4ever
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 20-05-2009, 08:50   

Jak dla mnie Karima jest idealna do roli Lary Croft z legendy, ale nie podoba mi się uśmiech Lary z TRL, nie wiem czemu ale uważam że jest przesadzony :P

ALE NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE KARIMA JEST SUUPER!!!! :jumper:



:pozdro: for :wotr:
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
bysiek 
Nowicjusz



Joined: 11 Aug 2009
Posts: 8
Posted: 11-08-2009, 20:41   

Karima jest świetna! Od pierwszych zdjęć schudła xd. To zdjęcie jest najlepsze xd
http://www.destructoid.co..._Adebibe_01.jpg
Moim zdaniem jest ona idealna do roli w Legendzie.
_________________
LARA CROFT TOMB RAIDER
LEGEND, ANNIVERSARY, UNDERWORLD
BIG FAN
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 23-08-2009, 00:02   

A mi Karima nie podeszła. Po prostu cała jej osoba nie pasuje do imidżu Lary, jej twarz jest zbyt długa, uśmieszki za słodkie.
Do tego, gdy stoi i się szczerzy, zawsze wydaje mi się, że próbuje być wyższa niż jest.
http://laracroft.pl/pix/karima161.jpg
Zresztą, tak samo mam w przypadku innych modelek, imo najlepszą dotychczas była Rhona Mitra, po prostu miała w sobie to COŚ.
 
 
Olamagato 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2009
Posts: 20
Location: inąd
Posted: 31-08-2009, 22:56   

Tragedia. Kwadratowa twarz, zbyt szeroka szczęka, nie wygląda w ogóle na wysportowaną, figura kloca z tym napasionym brzuchem, to jakiś żart.

Eidos lepiej poszukałby sobie wśród gimnastyczek, albo studentek. LC, to oczywiście ideał, więc trudno znaleźć taką osobę, która spełniłby wszystkie warunki bo byłaby wtedy autentyczną LC.
No ale bez przesady. Wokół polskich akademików można znaleźć w ciągu kilku godzin znacznie bardziej odpowiednie kandydatki (nie wspominając o ukraińskich czy rosyjskich). I to zarówno pod względem wyglądu jak, inteligencji i osobowości.
A znaleźli jakiś antyreklamowy pasztet do natychmiastowego zapomnienia.
Zapomnieli o jednej ważnej zasadzie - najlepszą kandydatką byłaby taka, która nie chciałaby nią być.
_________________
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-09-2009, 10:41   

Quote:
A znaleźli jakiś antyreklamowy pasztet do natychmiastowego zapomnienia.

... co jest wierutną bzdurą, bo przez 2 lata promowania gry (i wizyt w wielu krajach) pokazała, że jednak budzi dużą sympatię. Nie muszę zresztą dodawać, że od pierwszych sesji zdjęciowych mocno się "wyrobiła" i zdecydowanie nabrała formy.

Z drugiej strony nie wiem skąd ten nagły najazd, przecież od czasu Karimy mieliśmy już Alison, której wybór też miał swoich przeciwników i zwolenników, cóż :p
_________________
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 29-09-2009, 20:13   

Karima jest jak dla mnie całkiem podobna do Lary, zdecydowanie bardziej niż Alison.
Karimy wielką fanką i zwolenniczką tez nie jestem ale nie jest zła przyznam szczerze nie ma sie czego czepiać, dobra na początku kariery miała trochę brzuszka ale potem
K@t wrote:
mocno się "wyrobiła" i zdecydowanie nabrała formy.
i to jest fakt potem się zdecydowanie lepiej prezentowała, cóż robota jaka jest odgrywanie Lary ma jakieś zobowiązania i trza mieć kondyche. Ale jeszcze czegoś mi w niej brakuje, najlepszą modelka by było skrzyżowanie Alison z jakąś inną modelką co dawniej promowała serię dajmy np Rhone Mirtę, czyli podobna z twarzy + kondycja, w którą wchodzą wygibasy w stylu Ali
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
marta19900 
Nowicjusz



Joined: 15 Nov 2008
Posts: 20
Posted: 09-10-2009, 12:44   

Ja wolę Alison Carroll, Carima Adebibe nie przypadła mi do gustu, nie mam nic przeciwko niej, ale... U Carrol podoba mi się to,że trenowała gimnastykę jak postać, którą promuje. Pozwala jej to przyjmować takie pozy jak Panna Croft i jest to efektowne.
jednocześnie zgadzam się z Sas_ , że:
Quote:
Karima jest jak dla mnie całkiem podobna do Lary, zdecydowanie bardziej niż Alison.
_________________

Tworzenie Chomika
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-10-2009, 14:10   

Quote:
Carima Adebibe

Karima.

Piszesz więc, że wolisz Alison bo potrafi przyjmować pozy upodabniające ją do Lary, ale jednocześnie kwitujesz posta stwierdzeniem, że Karima jest jednak bardziej do niej podobna? :p
_________________
 
 
marta19900 
Nowicjusz



Joined: 15 Nov 2008
Posts: 20
Posted: 09-10-2009, 21:36   

Tak, Karima, nie wiem dlaczego napisałam przez "c";)
Quote:
Karima jest jak dla mnie całkiem podobna do Lary, zdecydowanie bardziej niż Alison.

Chodziło mi tylko o wygląd fizyczny;)
_________________

Tworzenie Chomika
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo