FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wasze zdanie

Czy nie uważasz, że przez K@ta forum upada?
Nie, nie uważam tak
37%
 37%  [ 11 ]
Tak, nie uważam tak
13%
 13%  [ 4 ]
Integra mnie wk#rwia
48%
 48%  [ 14 ]
Voted : 29
Total Votes: 29

Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 13:32   Wasze zdanie

Jak w ankiecie. Doszły mnie ostatnio słuchy, że moderator, który generalnie najwięcej udziela się na forum, najczęściej bierze na siebie dialogi z trudnymi userami, ma większościowy udział w aktualizacji i prowadzeniu strony, jest na bieżąco z półświatkiem TR i sytuacją na forum, a prywatnie jest dobrą osobą o niezrównanym poczuciu humoru ma być przyczyną, dla której forum się rozpada :( .

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi, w przeciwnym razie kultura będzie egzekwowana :) .
_________________
; p ; >>
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 22-05-2012, 13:43   

nie mam wlasnego zdania bo na tym forum to zakazane i grozi linczem. Z drugiej strony kusi mnie opcja nr 3


:*
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 22-05-2012, 14:26   

Pewnie podstawiam sobie głowę pod topór, ale co mi tam, napiszę jak jak to widzę :D
23 strona tematu "Tomb Raider - przed premierą" - to nie jest typowa forumowa wymiana zdań, opinii. krtomb z góry przekreśla nowego Tomb Raidera, bo dla niego brak pływania w tej grze to coś absurdalnego - nie będzie elementu, którego cenił w serii, a co robi K@t? Niepotrzebnie drąży temat, broni nowego TR na wszelkie sposoby i próbuje przekonać krtomba do rebota tłumacząc mu, że w tej części może akurat pływanie nie jest potrzebne, a lokacje są tak skonstruowane, że nie będzie na to miejsca. krtomb trzyma się swojego zdania i pomimo przyjęcia wszelkich zmian w TR9, nadal narzeka na brak lokacji pod wodą, przez co ta gra nie ma racji bytu, K@t i reszta ponownie bronią decyzji CD.

Sytuację porównał (trochę niechybnie, ale tak to widzę) bym do tego:
- krtomb chce pić wódkę z przepojką
- K@t mówi, wręcz narzuca, że wcale nie trzeba przepijać, tylko przegryzać ogórkiem :D
- krtomb nie zgadza się co do przegryzki, dla niego to absurd
- K@t nie daje za wygraną i przekonuje, że bez przepojki też idzie wypić wódkę

BTW. Proszę mi nie zarzucać, że nie jestem oczytany w temacie tylko dlatego, że nie wziąłem udziału w dyskusji :D

BTW2. Ale czy w sumie forum przez to upada? Niee...
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 22-05-2012, 14:33   

Rob3rt wrote:
to nie jest typowa forumowa wymiana zdań


Błąd.

P.S. Zagłosowałam na 3, bo mogę.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 14:49   

Rob3rt wrote:
co robi K@t? Niepotrzebnie drąży temat, broni nowego TR na wszelkie sposoby i próbuje przekonać krtomba do rebota tłumacząc mu, że w tej części może akurat pływanie nie jest potrzebne, a lokacje są tak skonstruowane, że nie będzie na to miejsca. krtomb trzyma się swojego zdania i pomimo przyjęcia wszelkich zmian w TR9, nadal narzeka na brak lokacji pod wodą, przez co ta gra nie ma racji bytu, K@t i reszta ponownie bronią decyzji CD.

Szczerze? Mam kilka pytań: serio, gdzie w tym miejscu jest lincz? :) Tak jak piszesz, to wyłącznie obrona decyzji CD lub przynajmniej dystans do niej, nie napaść na usera. Kiedy drążenie tematu jest potrzebne, a kiedy staje się niepotrzebne? Czy musimy prowadzić tylko rozmowy, które są "potrzebne"? Moderatorzy i admini są jednocześnie userami z tego co się orientuję mają prawo do dyskusji. Dlaczego kiedy Krtomb obstaje przy swoim zdaniu to jest w porządku, a kiedy "K@t i reszta" obstają przy swoim, to już jest niedobrze?

To, że ktoś ma inne zdanie, w tym moderatorzy i w tym nieszczęsny K@t, nie znaczy, że od razu ktoś komuś coś narzuca. Prawdę mówiąc wygląda to dla mnie jak problem z postrzeganiem funkcji moderatorów i adminów na tym forum - otóż nie są oni ciałami totalnie nieomylnymi, dyktującymi jedyny słuszny punkt widzenia. Jeśli moderator się nie zgodzi z Tobą w sensie ma inną opinię na jakiś temat to nie znaczy, że Ty masz zmienić swoją, to znaczy, że taka jest jego opinia. To się nazywa dyskusja :) . W grupie trzymającej władzę też są różne opinie nt różnych rzeczy, w tym nadchodzącego TR9.

Odnoszenie każdego słowa do siebie, doszukiwanie się wszędzie aluzji do siebie nazywa się egocentryzmem i bardzo utrudnia życie - nie tylko na forum :) . Problem z postrzeganiem osób "wyżej" wiąże się z nierozwiązanymi kompleksami. Skłonności do kłótni chyba tłumaczyć nie muszę, bo widać jak na dłoni. Podobnie paranoiczne poczucie zagrożenia linczem ze strony innych userów ("wszystkich" jak kr gdzieś napisał).

Równie dobrze można by powiedzieć, że to krtomb bez sensu dalej narzeka, skoro tyle osób już mu wyjaśniło tą rzecz. I te słowa klucze - "lincz", "wszyscy", "nigdy", które robią takie niesamowite wrażenie. Serio to piszę ;) . Co ciekawe, dalej kr sam pisze:
Quote:
Czy naprawdę forum to przyklaskiwanie sobie nawzajem i nie możliwość posiadania własnego punktu widzenia?


No właśnie - czy naprawdę? (a "niemożliwość" pisze się razem)

Inna sprawa, że kiedy pisze się tonem, który sugeruje, że "tak się robi i już" (bo pływanie zawsze było), dyskusja to już tylko kwestia czasu.
_________________
; p ; >>
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 22-05-2012, 16:09   

W wymienionym przeze mnie przypadku linczu nie widzę, czy też napaści na usera (chodź krtombowi tak się wydaje). Na początku user tylko się wypowiedział, wyraził swoją opinię o braku pływania, a nieszczęsny K@t... zaraz zaraz... czytam jeszcze raz całą stronę i w sumie nie wiem dlaczego ta "żyłka pękła", bo nagle ciśnienie wzrosło krtombowi i to chyba raczej po wypowiedzi Menkaure.

Początkowo miałem wrażenie, że właśnie K@t narzuca swoje zdanie, ale i ja się chyba myliłem, więc zwracam honor :P
_________________
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 22-05-2012, 17:02   

zagłosowałem na 3, bo za bardzo kusiło :D :D :pozdro: :wotr: :pozdro: :wotr: :wotr: :pozdro: :pozdro: :wotr:
_________________
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 17:26   

Bardzo interesująca ankieta... Przywodzi na myśl ostatnio popularny żart:

Dziennikarz pyta mieszkańca Korei Płn.:
-Jak się panu żyje w Korei?
-A nie mogę narzekać.

To tyle z mojej strony - pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę posiadania życia poza forum WOTR :)

P.S. Kolejna osoba przywraca mi wiarę w ludzi:
Quote:
Jeśli moderator się nie zgodzi z Tobą w sensie ma inną opinię na jakiś temat to nie znaczy, że Ty masz zmienić swoją, to znaczy, że taka jest jego opinia. To się nazywa dyskusja
:)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 17:30   

Bardzo dziękujemy i również życzymy tego samego!

P.S. Szkoda, że sam nie zauważyłeś tego o czym mówi cytat. Uniknęlibyśmy całej awantury :( .
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 17:40   

Szkoda że w pierwszej kolejności nikt nie zwrócił uwagi na to do czego tak naprawdę piję - a mianowicie do braku szacunku wobec siebie w sytuacji gdy nie zgadzamy się z czyimś poglądem. Ja rozumiem - komuś mogło nie przeszkadzać że w TR9 nie będzie pływania - szanuję to, ale podkreślam: DLA MNIE był to jakiś bardzo istotny element i jeśli go zabraknie będzie mi go silnie brakowało. Takie jest moje zdanie i mogę odczuwać sytuację w subiektywny dla siebie sposób. Nie trzeba od razu tworzyć porównań i niepotrzebnie udowadniać że moje zdanie nie jest prawdziwe - jest moje i już. Koniec kwestii... Szkoda, że musiały pojawić się dziwne warny (nie związane z regulaminem forum) żeby ktoś się zastanowił o co w ogóle było kaman od samego początku...

Nie - nie mam paranoi, nie nie uważam żeby to K@t miał cokolwiek wspólnego z tym, że forum ogarnia rosnąca stagnacja, nie nie mam wrażenia, że wszyscy userzy dybali na moje życie...

I Baj de łej - jeśli chodzi o kwestię użycia słowa "lincz" było to celowe przejaskrawienie z mojej strony i nie chodziło tyle o lincz mojej osoby co tego, że jak tylko wypowie ktokolwiek zdanie, które nie idzie w parze ze zdaniem innych, od razu musi wyjechać na tacy cała plejada kontrargumentów, mających na celu zmianę zdania... Włącznie z takimi, które powodują że User czuje się uznawany za "debila" - nie nie piję do tej konkretnej konwersacji o pływaniu w TR9...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 22-05-2012, 17:59   

Zagłosowałem na 3, bo jestem Gazelą.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 22-05-2012, 18:00 ]
Sam chciałeś, rzmijo!!!

[ Komentarz dodany przez: Rzmija ]
Po prostu paranojaaaa!
_________________

  
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 17:59   

krtomb wrote:
mianowicie do braku szacunku wobec siebie w sytuacji gdy nie zgadzamy się z czyimś poglądem

krtomb wrote:
nie mam paranoi

Oczywiście.

krtomb wrote:
jak tylko wypowie ktokolwiek zdanie, które nie idzie w parze ze zdaniem innych, od razu musi wyjechać na tacy cała plejada kontrargumentów, mających na celu zmianę zdania... Włącznie z takimi, które powodują że User czuje się uznawany za "debila" - nie nie piję do tej konkretnej konwersacji o pływaniu w TR9...

Oczywiście, że nie pijesz do tej sytuacji ani do K@ta, Ty w ogóle do niczego nie pijesz przecież :) .

Kontrargumenty były wyżej zdefiniowane jako dyskusja z czym się zgodziłeś, więc uważam, że sprawa jest jasna pomimo Twojego mącenia teraz.

Sugerowanie, że jeśli "ktokolwiek kiedykolwiek cokolwiek" napisze nie tak, od razu zawsze zostanie zlinczowany jest przejawem paranoi i manipulacji, więc w ogóle nie będę się nad tym pochylać ;) . Natomiast Twoje osobiste poczuwanie się do bycia debilem pozostawiam do rozwiązania Tobie, jako że K@t wielokrotnie zaznaczał, że wypowiada się tylko i wyłącznie w swoim imieniu i tylko i wyłącznie w celu wyrażenia swojego zdania.

I sam jesteś niezgodny z regulaminem :D .
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 18:08   

Quote:
Oczywiście.


I z całą stanowczością ;)

Quote:
Oczywiście, że nie pijesz do tej sytuacji ani do K@ta, Ty w ogóle do niczego nie pijesz przecież


Pewnie, że nie - nigdzie przecież nie wytknąłem palcem, że akurat to K@t jest powodem tego, co dzieje się na forum. Co więcej nie zawsze brak wskazanego winnego jest podstępnym i manipulacyjnym typem posługiwania się uogólnieniami. Sam bym się o coś takiego nie podejrzewał... XD

Przynajmniej nie wykazuję się absolutnym lekceważeniem problemu oraz ignorancją względem tego co mówicie. Przyjąłem do wiadomości zarówno to, co powiedzieliście wprost i to, czego w prost nie mówicie - a szkoda, że nie mówicie bo byłoby znacznie mniej nieporozumień :)

I tak - wyłączyłem shout-box więc prądu zużytego na aluzje do moich tekstów możecie nie marnować - szkoda Waszego czasu. Z wyrazami SZACUNKU, pozdrawiam ciepło :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 22-05-2012, 18:35   

ja w ogole sie wtrące chamsko i przed kolejke i tylko stwierdze ze ten temat to jakas prowokacja manipulacja i w ogole bez sens totalny, bo czemu on ma sluzyc!?!?!

Chyba pokazaniu tylko, ze int jak zwykle jest najpopularniejsza osoba na forum, bo znowu wygrywa w ankiecie :/ //
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 18:38   

Quote:
Chyba pokazaniu tylko, ze int jak zwykle jest najpopularniejsza osoba na forum, bo znowu wygrywa w ankiecie //

Też mi się tak wydaje!! Żądam obalenia Integry! Albo odejdę z forum.

Albo nie.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 18:44   

krtomb wrote:
Sam bym się o coś takiego nie podejrzewał...

Akurat temat założony został po dość personalnej skardze Agniechy1111, ale miło, że wyjaśniłeś, że wcale nie masz go na myśli - pomimo, że wcześniej przecież też do nikogo nie piłeś ;) .

krtomb wrote:
Przynajmniej nie wykazuję się absolutnym lekceważeniem problemu oraz ignorancją względem tego co mówicie.

Dobrze, w końcu możemy więc rozmawiać na poziomie. Na przyszłość częściej się tym nie wykazuj, a więcej takich sytuacji nie będzie :) .

krtomb wrote:
a szkoda, że nie mówicie bo byłoby znacznie mniej nieporozumień

Szkoda, że nie czytasz - wiedziałbyś, że mówimy ;) .

krtomb wrote:
I tak - wyłączyłem shout-box więc prądu zużytego na aluzje do moich tekstów możecie nie marnować - szkoda Waszego czasu.

Jak już pisałam wyżej, powściągnij ściąganie wszystkiego do swojego tematu, bo tak się składa, że jesteś ostatnią osobą do której to piszemy.

krtomb wrote:
życzę posiadania życia poza forum WOTR
_________________
; p ; >>
  
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 18:48   

Quote:
że jesteś ostatnią osobą do której to piszemy


Tak, tak, oczywiście :)

Quote:
Na przyszłość częściej się tym nie wykazuj, a więcej takich sytuacji nie będzie


Staram się jak mogę, ale ciężko kiedy nikt nie daje dobrego przykładu...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 18:51   

krtomb wrote:
Tak, tak, oczywiście

:D zabawne. Po co mielibyśmy to robić? Żeby Cię zlinczować? Po co? Widzę, że jesteś na tropie jakiejś grubej afery :D .

krtomb wrote:
Staram się jak mogę, ale ciężko kiedy nikt nie daje dobrego przykładu...

Czyli nie masz pojęcia jak to się robi? To wiele tłumaczy - skoro nikt z Twojego otoczenia Cię tego nie nauczył, na przyszłość będziemy bardziej wyrozumiali, kiedy następnym razem będziesz wywijał kota ogonem.
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 18:53   

Quote:
Widzę, że jesteś na tropie jakiejś grubej afery


Co prawda jak dotąd nie jestem, ale jeśli zajdzie potrzeba to i chudą aferę wytropię :)

Quote:
To wiele tłumaczy, na przyszłość będziemy bardziej wyrozumiali, kiedy następnym razem będziesz wywijał kota ogonem


Przepraszam, ale jeśli wywijam kota ogonem to wyłącznie w domu i swojego prywatnego kocura :)
Dziękuję za wzięcie pod uwagę mojej jakże ułomnej i niedoskonałej osoby. Będę dozgonnie wdzięczny :) Loffciam wyrozumiałych ludzi ;)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 18:57   

Nadal nie odpowiedziałeś, po co mielibyśmy Ci dokuczać.

Co do wywijania kota ogonem to wszyscy widzieliśmy, jak świetnie Ci szło. Nie zmieni tego nic, co teraz napiszesz.

Dobrze, że napisałeś sam, że jesteś ułomny - pozbędziemy się niezręczności.
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 19:02   

Quote:
Dobrze, że napisałeś sam, że jesteś ułomny - pozbędziemy się niezręczności.


Fakt przebywania w istnym panteonie istot doskonałych nie powinien wytrącać w śmiertelniku przeświadczenia swojej niedoskonałości. Nigdy nie twierdziłem, że jestem ideałem - świadomość swoich błędów jest podstawą do podejmowania prób ich eliminowania :)

Quote:
a co robi K@t? Niepotrzebnie drąży temat, broni nowego TR na wszelkie sposoby i próbuje przekonać krtomba


Mam Deja-vu :>
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 19:06   

To ja w końcu niszczę to forum, czy nie, bo czuję się pominięty :fire:
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 19:06   

krtomb wrote:
Mam Deja-vu

No, ja też. Wbrew temu co piszesz dalej pozostajesz ignorantem i osobą niezdolną do normalnej dyskusji. Napisałeś, że jesteś UŁOMNY, czyli poniżej przeciętnej, a nie NIEDOSKONAŁY. No i ja nie próbuję Cię do niczego przekonać ;) . Na pytanie nie odpowiedziałeś, co jest dowodem na to, że nie ma żadnego powodu, żebyśmy się tak zachowywali - po prostu bierzesz do siebie wszystko jak leci. Osoby czytające ten temat proszę o zastanowienie się dwa razy nad zarzutami formułowanymi przez tego pana w przyszłości ;) . Oczywiście pod niczyim konkretnym adresem i bez odniesienia do żadnej konkretnej sytuacji.

Może teraz ktoś inny się z Tobą pobawi ;) .
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 19:11   

Quote:
po co mielibyśmy Ci dokuczać


Wybacz - w całej swej niedoskonałej ułomności (!) niestety nie posiadam umiejętności czytania w cudzych myślach :/

Quote:
To ja w końcu niszczę to forum, czy nie, bo czuję się pominięty


Spieszę uspokoić - absolutnie nie K@tku! Nie jesteś źródłem zniszczenia :)

Naprawdę "moje" nie musi być na wierzchu Integral, ja nie traktuję tego jako "zabawy" ale jako próbę podjęcia równego dialogu - wciąż zapominam, że przecież nie jesteśmy na równi...

P.S. Ułomność jest pewnego rodzaju niedoskonałością - bądź co bądź, gdybym był doskonały, nie posiadałbym najmniejszych wad i nie popełniałbym błędów...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 19:13   

krtomb wrote:
Naprawdę "moje" nie musi być na wierzchu

To przestań się odzywać.
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo