FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pomysły na custom do zrealizowania
Author Message
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 17-10-2009, 19:40   Pomysły na custom do zrealizowania

Ostatnio nie robiłem żadnych leveli gdyż postanowiłem się podszkolić w LE. Aktualnie mam kilka fajnych i pare oryginalnych pomysłów. Nie wiem który zrealizować gdyż nie chcę zacząć drugiego nie kończąc pierwszego dla tego proszę was o pomoc w wyborze. Głosować możecie w ankiecie.
Oto pomysły:

~Lara jako super bohaterka rodem z komiksów.
Świat gry był by kolorowy, nieco pokręcony przez co oryginalny. Lara walcząca z przestępcami i mutantami odziana w skąpe lateksy i maski. Każdy z leveli był by osobnym rozdziałem. Gra nie układała by się w całość.

~Resident Evil
Sheva powraca, tym razem na statku którym jedzie do Europy, jednego ze spokojniejszych teraz miejsc na ziemi. Niestety na statku jest przestępca który i tam rozprzestrzenia wirusa. Sheva nie wiedząc jakie zagrożenie na nią czyha spokojnie podróżuje na rajskim statku. Raj się staje koszmarem dopóki dopóty Sheva nie spotyka pierwszej bestii.

~TR: AOD Gold
Czyli Gold do Angel of Darkness. Lara przekonana o tym że Kurt żyje rusza na jego poszukiwania. Dowiadując się z raportu o istnieniu laboratorium udaje się w nadziei odnalezienia Kurta. Gra dzieje się zaraz po wydarzeniach z AOD. Klimat bardzo podobny, może nieco bardziej osadzony w mroku.

~Lara jako SexBomba
Custom w klimatach filmów B*tch Slap: the Movie czy Planet Terror. Gorąca laska rozgramiająca wszystko co się rusza, przeklinająca jak szewc i twardsza niż nie jeden facet. Gra obsadzona w na uboczach Teksasu. Piach, słońce, WYSOKA temperatura i GORĄCY KLIMAT (+16) XD ;)

~Klasyka
Czyli słynne niebieskie body i Lara penetrująca świątynie. Stary dobry klimat odtworzony na nowo.

Moimi faworytami jest AOD Gold i Lara w wersji odważniejszej :D Proszę o głosy i pomoc.
_________________


 
 
 
drener 
Student



Joined: 25 Jun 2009
Posts: 45
Location: Z tego świata!
Posted: 18-10-2009, 14:30   

Jak dla mnie podoba mi się pomysł Lara jako SexBomba. :)
To może być ciekawe,o ile w ciekawy sposób to zrobisz.Niewiem jak inni,ale ja sądzę że to może być bardzo interesujące.Zrób to jak najlepiej.To jest orginalny pomysł.Niech ktoś się jeszcze wypowie na ten temat.Powodzenia w produkcji customu.To tyle,ile mam narazie powiedzenia. :narka:
Jak rozwiniesz pomysł to skomentuję to.
_________________
Do premiery zostało 85 dni!
PEARL OF KOJADA!
 
 
Misiaczek008 
Nowicjusz



Joined: 18 Oct 2009
Posts: 4
Location: Łódź
Posted: 18-10-2009, 15:57   

Myślę że powrót do klasyki byłby najlepszy ;)
Ale pomysł z SexBombą też jest kuszący :P
 
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 18-10-2009, 17:22   

no ale w sumie co drugi custom polega na penetrowaniu świątyń, dla tego ja skusił bym się albo na Gorącą Larcie, RE albo AOD Gold
_________________


 
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 19-10-2009, 21:28   

Doprawdy wszystko jedno, bylebyś wreszcie tylko dociągnął którykolwiek z tych pomysłów do końca i zamienił na 100% grywalny level :]
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 20-10-2009, 09:42   

No też o tym mażę. Zdecydowałem się na Resident Evil. Aktualnie zajmuje się wymyślaniem customa od strony artystycznej to znaczy, strój dla Shevy, obrazki loadingu itd. Strój już bym miał wczoraj gdyby nie drobne komplikacje, teraz muszę go wymyślać od zera gdyż strpix chyba zbytnio mnie nie lubi XD Czyli po prostu zamiast sklejać różne modele w całość muszę prze kolorować któryś na Scheve. Nowością może być śnieg w RE ;)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 20-10-2009, 15:33 ]
Mażę? :D
_________________


 
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 24-10-2009, 20:32   

A więc cutomem będzie Resident Evil: Harbour (azyl)

Fabuła:
Sheva jako agent BSAA udaje się na upragniony urlop. Udaje się do Europy jednego z pozorów najspokojniejszych miejsc na ziemi. Płynie ona tam luksusowym statkiem. Wydawało by się że wszytko jest ok gdyby nie to że na statku też pasuje zaraza. Tajemnicza kobieta, która z pozorów wydaje się normalną uczestniczką rejsu, rozprzestrzenia Las Plagas kontynuując dzieło Weskera. Na statku panuje chaos i zagłada.
Przeżyją tylko nie liczni.
W Europie będzie nie co inaczej niż w tradycyjnym Resident Evil. Będzie panowała tam zima. Sheva nie będzie szukała tam nic innego jak tylko ucieczki z tego zarażonego też miasta.

Wybrałem zimę gdyż uważam że biały puszysty śnieg w połączeniu z czerwoną krwią, zniszczonym miastem i z mutantami to coś nowego i fajnego :)

Ciekawostką na statku będzie garderoba... no właśnie kogo ;>

Postaram jutro wrzucić model Shevy. Nie będzie to jak na razie jakaś rewelacja.

POŁĄCZONE

Wybaczcie że post pod postem.
Chciałem zaprezentować mały art, myślę że Ciekawy ;>

http://zapodaj.net/images/7088b6205b7c.jpg

Proszę o opinie ;)
_________________


 
 
 
marta19900 
Nowicjusz



Joined: 15 Nov 2008
Posts: 20
Posted: 03-01-2010, 17:03   

The Darkness wrote:
Chciałem zaprezentować mały art, myślę że Ciekawy ;>
http://zapodaj.net/images/7088b6205b7c.jpg
Proszę o opinie ;)
Twój art dobrze pasuje do levelu: Resident Evil: Harbour, który chcesz stworzyć. Utrzymany w mrocznej tonacji, z krwistymi elementami. Jedna rzecz, która mi się mniej podoba to zbytnia "cukierkowatość" głównej bohaterki (Sheva)- mam na myśli różowe usta i bardzo delikatne spojrzenie. Reszta jest w porządku ;)
_________________

Tworzenie Chomika
 
 
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 05-02-2010, 11:22   

Ja mam nieco inny pomysł na custom. :)

,,Kamień ciemności.''
Lara od kilku dni ma tajemnicze sny. Widzi w nich jakiś tajemniczy przedmiot jednak nie może rozpoznać co to jest bo jest za ciemno. Przedmiot lekko pobłyskuje i nagle cały się rozświetla oślepiając Larę. Gdy światło ugasa Lara widzi jakiś symbol. Te sny nie dają jej spokoju i Lara postanawia się dowiedzieć czegoś więcej o tym symbolu. Znajduje w swojej bibliotece książke i okazuje się że to symbol boga ciemności, syna chaosu -EREB'a. Lara postanawia zbadać jego świątynie znajdującą się na wyspie Kiriati. (niedaleko Afryki).
Odnajduje świątynie i dociera do jej głównej sali gdzie znajduje wielkie zamknięte drzwi przed którymi stoi niewielkie podium (jak z TRL na Excalibur) w którym jest wyryte wyżłobienie. Lara odczytuje napisy na podium ,,Drzwi do skarbu Ereba, boga ciemności otworzy jedynie ten kto zdobędzie amulet nocy''
Lara dowiaduje się od przyjaciela swojego ojca że amulet nocy został podzielony na 3 części -kamień zachodu, zmierzchu i świtu. Dowiaduje się od niego również że pierwszy z nich znajduje się w Indiach, na górze Czin. Zdobywa go w pagodzie i znajduje tam informacje o lokalizacji następnego-Morze Śródziemne. Zdobywa go i tak jak poprzednio dowiaduje się że ostatni znajduje się na Granlandii. Również ten zdobywa. Lara łączy amulety i ponownie wyrusza na wyspę Kiriati. Lecz ktoś już tam na nią czeka. Okazuje się że przyjaciel ojca Lary wykorzystał ją aby zdobyła dla niego amulet nocy.
Zostaje schwytana, jednak udaje jej się uciec i z powrotem znajduje się w sali z podium.
Elliot Aronson (przyjaciel taty Lary) umieszcza amulet nocy w podium i uwalnia boga ciemności. Potwór poważnie go rani i Elliot traci przytomność. Lara walczy z potworemi go pokonuje. Zdobywa kamnień ciemności. Świątynia zaczyna się walić. Lara chce pomóc Elliotowi ale już go tam nie ma... Lara ucieka z wyspy i dołącza kamień ciemności do swojej kolecji.

Levele:
Wyspa Kiriati (dżungla-ciemno,mroczno,burzliwie,deszcz,świątynia-coś jak w TRU, znaki na ścianach itp.) http://www.trsearch.org/Items/3333
Indie (plaża,las,pagoda,jasno) http://www.trsearch.org/Items/3278
Grenlandia (śnieg pada, świątynia w skałach) http://www.trsearch.org/Items/3341
Morze Śródziemne (pod wodą, rekiny, jak w TRU) http://www.trsearch.org/Items/3335
Powrót na wyspę (już pod świątynią,dużo walki,nejemnicy,boss) http://www.trsearch.org/Items/3333

Oczywiście między levelami można by zrobić jakieś cutscenki. :D
Dodać animacje, itp. :P
Potrzebuje jakiegoś dobrego twórcy leveli. Maax bardzo mi się podobał twój Ancient Artifact więc jesteś mile widziany. Oczywiście inni też. J zająłbym się dopracowaniem fabuły, renderami itp. Ale w tworzeniu leveli jestem cienki.
Tylko pytanie kto się tego podejmie?? :(
Składać propozycję...
 
 
Memphos 
Nowicjusz



Joined: 21 Feb 2010
Posts: 2
Location: Lęsziny
Posted: 21-02-2010, 20:26   

Cześć!Jestem nowy na forum i trochę jeszcze wszystkiego nie opanowałem, ale narazie coś tam wiem :) .Mam pomysł na te dwa customy: na Lare seksbombę i na zwykłego TR.Zacznę od zwykłego.
City of Idalhi
Wiatr spokojnie przelatuję dziką dżunglę.Dotyka egzotycznych roślin.Penetruję piękne wodospady.Podziwia piękno Tanzani.Jednak coś tu nie pasuje.Słychać szum jakiegoś pojazdu.Czy to jacyś kłusownicy przyszli na polowanie?Nie, to tylko panna Croft wyrusza w następną przygodę.Ubrana w ciemnozielony podkoszulek i czarne spodnie będzie szukała pradawnej mapy do miasta Idalhi.Widać że będzie to następne wariackie przeszukiwania grobowców.Z dzikiej dżungli do pierwszego kawałka mapy trudno się będzie dostać.Czy zdoła wyzwaniu?Czy nie zginie?To się okaże...
Na razie nie chcę dużo zdradzać.Bo jak opowiem od początku do końca to już nikt nie będzie chciał w niego grać (narazie nie mam Room Editora, ale najważniejsze,że mam pomysł :) )
Levele:
Tanzania:(Najpierw piękna rozpościerająca się dżungla poprzez stary labirynt, aż do grobowca szamana po jego część mapy.Spotkamy tam także starego kolegę...)
Jordania:(Pustynia, wąwóz i Petra.Czyli dodać to plus to=druga część mapy.)
Islandia:(Chłodne klimaty.Dużo wspinania i kryształowe sanktuarium trzeciego kawałka mapy.)
Mikronezja:(Plaża, mroczne jaskinie i ognisty grobowiec wraz ostatnim kawałkiem mapy.)
Pewnie polecą pytania: a co z Idalhi?
Odpowiedź:Będzie dopiero w 2 customie(jak zrobię 1).
_________________
,,Mózg jest jak komputer: ma złe i dobre oprogramowania.Złych próbujemy się pozbyć, a dobrych używać"
 
 
Arahja 
Nowicjusz



Joined: 13 Nov 2012
Posts: 15
Location: Equestria
Posted: 15-11-2012, 16:44   

Dobrze by było, gdyby ktoś w końcu zrobił remake AOD'a. Bardzo chętnie bym zagrała, mogłabym zostać testerką? ;)
Jeżeli chodzi o remake AOD, to dobrze by było zawrzeć kwestie, które były początkowo w fabule, a zostały wycięte, np. motyw Szamanki, o którym czytałam w którymś z tematów na forum. Może w końcu Aniołek byłby jedną z lepszych gier z serii? ;)
_________________
 
 
Venalo 
Nowicjusz


Joined: 17 Feb 2013
Posts: 2
Posted: 17-02-2013, 21:27   

AOD Gold - Myślę ,że Właśnie taki temat byłby ciekawszy . I może nawet lepszy pomysł Z tym Mrokiem ? Jeszcze romantyczna scenka xD . Musiałbyś się zastanowić Dlaczego Ona go Poszukuję :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo