FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pomoc w przejściu
Author Message
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 15-09-2018, 01:38   

Witam...kopę lat mnie tu nie było.
Mam pewien problem z grą, a mianowicie, z przejściem tego nieszczęsnego hwlikoptera pod sam koniec. Macie może jakieś sugestie, jak twgo dokonać? Próbujemy z mężem i za Chiny Ludowe nie jesteśmy w stanie go pokonać. Dwa razy zestrzeliliśmy tą ognistą kulę, co Sofie wyrzuca z trebusza, ale trzeci raz już jest gorzej. Będę wdzieczna za każdą pomoc. W kolejce już czeka świeżo zakupiony Shadow :-)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-09-2018, 11:18   

Cześć :)

Sprawdzałaś ostatni akapit solucji? ;) http://laracroft.pl/tr10/solution4.html

Ewentualnie zobacz w jakiejś wideosolucji w serwisie YouTube. Trzeba być precyzyjnym z tym helikopterem.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 15-09-2018, 11:28   

Yyy wcale nie trzeba być precyzyjnym. Jeśli odblokowało się wybuchowe strzały, to wystarczy nimi naparzać w helikopter aż przejdzie cały cykl - bodaj 3 kolejnych starć z nim - i się rozbije. Dobrze mieć też odblokowane wzmocnienie eksplozji od ręcznie wykonanych materiałów wybuchowych - wtedy uderzenia są skuteczniejsze.

Mam nadzieję, że pomogłem (działa za każdym razem) :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 16-09-2018, 16:18   

Jakoś daliśmy radę :-) dziękuję. Z tą precyzją to różnie bywało, w sumie w ognistą kulę to na czuja strzeliłam ten 3 raz i jakoś poszlo. No a końcówka, już banalna w porównaniu z helikopterem.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo