FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mody do TRU
Author Message
Shas'J1996 
Nowicjusz


Joined: 07 Dec 2010
Posts: 1
Posted: 07-12-2010, 17:00   

Mi też TRU Outfiter nie chce działać. Sygnalizuje że aktywował a nic się nie dzieje.
Proszę pomóżcie
 
 
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 05-06-2012, 15:38   

Witajcie forumowicze! :) Jestem tu nowy i mam kłopot. Chciałem aby w tomb raider underworld młot thora był niewidoczny. Przeczytałem na tym forum że to możliwe dzięki programowi gimp. Ale kiedy włączyłem texmod z gotowym modem (postępowałem według wskazówek) młot był biały ;( Zrobiłem to: otworzyłem obraz z młotem,nacisnąłem opcje dodaj kanał alfa,zaznaczyłem wybrany obszar,wyczyściłem i ukazała się szchownica,zapisałem. Potem zamieniłem obraz na mod w texmodzie. Plik był w formacie dds. Coś robię żle??? :gupek:
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 05-06-2012, 15:57   

Niestety, możliwość " wycinania" obiektów tak aby były niewidoczne jest możliwe tylko w TRL i TRA. W TRU nie można ;)
 
 
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 06-06-2012, 13:56   

Szkoda ;( ;( ;( ale dziękuje za pomoc :) Ale mam jeszcze 1 problem. Czytałem o TRU SCU że dzięki niemu można mieć młot Thora w każdej wybranej lokalizacji,motor i chodzić w wybranym stroju np. w Tajlandii w stroju do nurkowania.Więc ściągnąłem program,zaznaczyłem ustawienia ,,dziubkiem'' :p i niestaty nie widziałem przycisku RUN :gupek: Lecz gdy nacisnąłem na pulpicie ikonę TRU (TRU SCU ył włączony) gra się załadowała , wcisnąłem F10 i....nic ale potem zginąłęm i gra wywaliła mnie do pulpitu- DLACZEGO?? :fire: :fire: Mam Windowsa 7. Proszę o szybką odpowiedż. :mrgreen2: :mrgreen2:
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 06-06-2012, 17:16   

Niestety w europejskiej wersji gry TRU SCU też nie działa ( czytaj posty z tematu, tam wszystko było powiedziane ;) ). Jak Ci się nudzi, to pooglądaj i poczytaj o nowym TR, wtedy underworld przestanie się liczyć hehe :D ( oczywiście to tylko moje zdanie :) )
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 07-06-2012, 01:20   

kondo96 wrote:
Niestety w europejskiej wersji gry TRU SCU też nie działa ( czytaj posty z tematu, tam wszystko było powiedziane ;) ). Jak Ci się nudzi, to pooglądaj i poczytaj o nowym TR, wtedy underworld przestanie się liczyć hehe :D ( oczywiście to tylko moje zdanie :) )


Ponoć to zależy od cracka. Niby na *zakazanym forum* autor pisał jakiej wersji trzeba używać, ale po ściągnięciu tego, co zalecał gra zwyczajnie przestała mi działać.... Nie próbowałem zagłębiać się w to dalej. Nie działało to paa. z TRAOD SCU i TRL SCU nie było żadnych problemów.
 
 
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 31-07-2012, 09:35   

A jednak można wycinać obiekty w TRU.Na stronie www.tombraiderhub.com w modach do tomb raider underwold,jest dział other downloads i w nim od razu na 1 stronie jest mod mother by zipper.Ściągnąłem go i lara nie miała słynnego kucyka B-) jak ktoś umie tak robić to proszę o szybką odpowiedź:-)
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 04-08-2012, 18:30   

Krystian1009 ... Gdybyś przeczytał ten temat to już znałbyś odpowiedź...
W TRU jest możliwość "wycięcia" obiektów, ale tylko tych, które "obsługują kanał alpha .
Tak dokładniej chodzi tu o kucyk, grzywkę, brwi i rzęsy Lary oraz innych postaci.... o "wycinaniu" reszty obiektów możemy niestety tylko pomarzyć ;)
Po raz kolejny zachęcam Cię do dokładnego zapoznania się z tematem, na pewno ktoś tam napisał w jaki sposób "wyciąć tekstury, tak aby wszystko ładnie wyglądało :)
 
 
Draconem 
Nowicjusz


Joined: 07 Feb 2014
Posts: 3
Posted: 07-02-2014, 20:24   

Mam mały problem z TexMod. Praktycznie żaden mod mi nie działa. Mody ściągam z http://www.tombraiderhub.com/ . Chciałem pobrać jakieś bikini podmieniające kostium nurka do ciepłej wody. Ściągnąłem ok 6 modów, żaden nie działał. niektóre podmieniały tylko włosy, inne nie działały w ogóle. ściągnąłem sporo modów żeby zobaczyć czy któryś zadziała. Poprawnie działało może ze 3, a ogromna większość albo zmieniało tylko część albo nic. Zdarzało, się również, że wgrany strój był przykryty przez oryginalny kostium (część wystawała poza niego). Ktoś wie o co może chodzić? Mam wersję 1.1. Gra kupiona wraz z CD Action. Są może inne programy oprócz TRU SCU którym można podmienić stroje w Underworld?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo