FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony czarny charakter w TR to...
Author Message
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 11-05-2005, 17:51   Ulubiony czarny charakter w TR to...

Chciałbym się dowiedzieć który czarny charakter jest waszym ulubionym. Werner Von Croy, Natla, Luise i Pierre...? Za co ich podziwiacie, krytykujecie... Czemu im się nie udało dojść do celu (pomijając ogólny fakt że zadarli z Larą :mrgreen: ). I czy chcielibyście by przeszkadzali oni Larze w następnych częściach... (nawet jeśli nie żyją) :wink: :)
  
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-05-2005, 17:54   

Ja lubię wszystkich, ale najbardziej chyba Pierre'a i Larsona, bo są zabawni :mrgreen: Ale przeszkadzać Larze w następnych częściach, to oni już nie mogą, bo nie żyją... biedaczki :mrgreen: Chociaż... w TR wszystko jest możliwe :p
_________________
Miow.
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 11-05-2005, 18:34   

Moim ulubionym czarnym charakterem jest Werner Von Croy. Był chytry, przebiegły, cwany. No i wyślizgiwał się Larze z rąk a to już umiejętność. :) Szkoda że go zabito bo bym chętnie go zobaczył w dalszych częściach... Ale kto wie... :614:
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 11-05-2005, 18:35   

Ja nie wiem, dokładnie ale sądzę,że ten wspaniały Kucharz,którego trzeba było zabić łomem to było zabójcze i superowe.
LARA GÓRĄ!!!!!!!!!!!!
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 11-05-2005, 19:27   

Moim ulubionym czarnym charakterem w TR są Larson i Pierre - powiem to samo co Kasia, że oni są zabawni :mrgreen:
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-05-2005, 20:33   

Czarnicharakterzy nie są od lubienia tylko od nienawidzenia XD D ja tam lTRAOD (czy tam tego ruskiego goscia w tym płaszczy niebieskim) bo fajne filmiki z nim są XD D
_________________
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 13-05-2005, 14:41   

A jakie sa według was najśmieszniejsze momenty z czarnymi charakterami? Wedułg mnie jednym z takich jest momnet w Streets of Rome, kiedy Lara gada z Larsonem pod świątynią a potem jest jakiś huk czy coś takiego i Larsonowi palas ię gacie...Jak zrobię screena, to go tutaj zamieszczę :lol: Chyba, że ktoś zrobi to przede mną :mrgreen:
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 14-05-2005, 00:28   

Najfajniejsze były te małe stworki w TR5, w Irlandii :D I te ich odgłosy.
Niom, z Larsonem i Pierre były śmieszne sceny, w np Coloseum, jak Lara przestraszyła Pierre, a ten upadł :D
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 14-05-2005, 00:36   

Ja mam wrażenie ze przez cały czas trwania tego tematu m tu miejsce jeden wielki offtopic. TO Lara jets jednym czarnym charakterem w TR :p reszta jest milusia :mrgreen:
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 14-05-2005, 11:01   

bro, a ty znowu się czepiasz? :> Jak ci się ten topic nie podoba, to nie pisz w nim postów :lol: a Lara NIE jest czarnym charakterem cffaniaczku :lol:
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 14-05-2005, 11:05   

UPS. Ale kicha! Dopiero teraz zobaczyłem błąd. :oops: :oops: :oops: Kurcze zawsze się mylę z tym imieniem.
Nie wiem czemu zawsze przekręcam imię LARSON na Luise czy jakoś tak...

WIELKIE SORKI!!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 17-05-2005, 09:24   

Jeszcze do listy moich ulubionych czarnych charakterów dodam Von Croya - podoba mi się jego uparte dążenie do celu i tajemniczy umysł :P
 
 
Eve 
Nowicjusz



Joined: 01 May 2005
Posts: 17
Posted: 17-05-2005, 13:15   

moimi ulubionymi czarnymi charakterami są Larson, Pierre, ten kucharz w TRC, którego musze trzasnąć łomem...Hmmm...i to by było na tyle :P
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 17-05-2005, 16:02   

Dla mnie suuuper był także Ekchard. Ta rękawica i wogle. Fajnie go zrobili i wymyślili. Ze tak jak "smakosz" (ten film :P ) wyrywa ludziom organy (robi to jednak w bardziej <trochę> cywilizowany sposób) Fajnie jakby Lara musiałaby się z nim pojedynkować w następnych częściach.
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 06-08-2005, 10:36   

Moimi ulubionymi czarnymi charakterami w TR są: Larson i Karel. Nie wiem dlaczego, tak poprostu przypadli mi do gustu pd pierwszych minut grania. ;) :mrgreen:
 
 
 
Akagi 
Praktykant



Joined: 19 Dec 2004
Posts: 138
Location: Biała Podlaska
Posted: 06-08-2005, 12:23   

Moimi ulubionymi "czarnymi" postaciami są Pierre'a i Larsona. Oni są śmieszni z tymi ich odzywki w TR5. Po nich jest kucharz. Spodobał mi się gdy próbował zrobić z Lary "kotlety". :mrgreen: :wink:
_________________
(...)Don't try to live so wise.
Don't cry coz you're so right.
Don't dry with fakes or fears.
Cuz you will hate yourself in the end(...)
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 23-02-2006, 22:43   Czarny charakterek...

Ulubiony czarny charakter? Hm...U mnie w elicie najgorszych,najczerniejszych postaci przoduje Verner Von Croy. Uważam że jest w TR4 niezwykle wyrafinowany, nieprzewidywalny i ma przewage nad Larą z uwagi na doświadczenie w eksploracji światyń,poza tym Lara odczuwa w stosunku do niego sentyment,lęk a może nawet strach. Z uwagi że to jej były mentor który wiele wie i potrafi ludzom zgotowac piekło... jest nieprzewidywalny i zna Larę dlatego wie jak ją podejść. Zdobył u mnie szacunek poniewaz jako jedyny w eksploracji światyń czy grobów tylko on może sie z nia równać. Jako jeden z nie wielu był "Pierwszy" przed Larą i potrafił ją wyprzedzić gdy ona była przed nim a ten wyczyn z pozycji "drugiej" to już chyba sie nikomu nie udało z przeciwników Lary.
Drugą postacia na równi z Von Croyem jest mademoiselle Jacquline Natla. Dyrektor olbrzymiego przedsiembiorstwa "Natle Technologies". Zleceniodawca zdobycia Scionu w TR1 oraz pradawna władczyni Atlantydy... Ma ona w sobie cos diabolicznego a zarazem niezwykłego co czyni ja wyjatkową.
Lubie jeszcze Larsona i Pierra za to że są zabawni...
 
 
Enlieen 
Student


Joined: 18 Feb 2006
Posts: 71
Location: UK,Notts
Posted: 23-02-2006, 22:54   

Moim ulubionym czarnym charakterem jest Eckhardt (tez nie wiem jak to sie pisze) lubie te jego hmm... jakby to powiedziec... "przechwalki" i jak to bylo w ktoryms poscie te teksty Lary do Eckhardta :561:
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 24-02-2006, 17:51   

Ekchardt to ciekawa postać. Bardzo mroczna. Co ciekawe, w komiksie Dark Aeons jest mowa o... alchemiczce Ekchardt (nie jestem pewna czy jest taka sama pisownia), kochance czeskiego króla. Szkoda, że wiekszość przeciwników Lary to tak mało rozwinięte postacie. Np Bortolli jest ciekawy, ale w sumie niewiele o nim wiadomo. Czy Lara w Legend będzie miała jakiegoś głównego przeciwnika? Czasem nie nadążam za nowościami. Studia :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 24-02-2006, 18:26   

Ekchardt rzeczywiście jest fascynujący. :P Z tego co wyliczyłam on ma koło 550 lat... :P A to już świadczy o niezwykłości jego postaci i o bogatej historii... :P
Wogóle wszyscy przeciwnicy w TR byli fajni. :D Niektórzy trochę nudni, ale cóż... Ja np. bardzo lubię Larsona i Pierre'a... :P Są rozwalający. :D
Chciałabym żeby w TRL przeciwnikiem była jakaś kobieta. :p Jak Sophia czy Natla. :P Lara miałaby wreszcie godnego siebie przeciwnika. :D
 
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 24-02-2006, 19:22   

Quote:
Chciałabym żeby w TRL przeciwnikiem była jakaś kobieta. Razz Jak Sophia czy Natla. :P Lara miałaby wreszcie godnego siebie przeciwnika. :D


Ja też bym chciał, żeby przeciwnikiem byla jakaś kobieta, no bo co to za frajda non stop tłuc facetów :wink: ? I żeby dorównała Larze sprytem (bo urodą nie da rady :P ) I mimo, że Larson i Pierre też mi sie podobali (z tego, co tu przeczytalem, to są najpopularniejsze czarne charaktery) to wolałbym, żeby tym razem główny przeciwnik Lary był równie inteligentny i przebiegły jak ona sama. L. i P. byli zabawni, ale troche aż za głupi- poza tym, od zabawnych rozmów będziemy mieć Zipa :D
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 24-02-2006, 19:39   

Na poczatku produkcji nowego TR to producenci mówili że Larze będzie pomagac kobieta która przez WIĘKSZOŚĆ gry będzie jej sprzymierzeńcem. Przez wiekszość czyli pod koniec będzie tez wrogo nastawiona.... no i macie damski czarny charakater :mrgreen: Ee... tak na marginesie czy to czasem nie chodziło im o Alistar( nie wiem jak sie pisze imie tej kobiety)?
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-02-2006, 05:55   

Chodziło o Anayę, starą przyjaciółkę Lary. Alistar to facet i on również pomaga naszej kochanej bohaterce w jej nowej przygodzie. A wrogiem - co już wiemy - jest James Rutland Jr, ale czy przybędą jacyś inni, to się okaże ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 25-02-2006, 10:50   

Kasia Trent wrote:
Chodziło o Anayę, starą przyjaciółkę Lary. Alistar to facet i on również pomaga naszej kochanej bohaterce w jej nowej przygodzie. A wrogiem - co już wiemy - jest James Rutland Jr, ale czy przybędą jacyś inni, to się okaże ;)


A Yakuza to co? Też przyjaciele, że ich nie zaliczasz do wrogów. :P ;)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-02-2006, 10:51   

Nie, Yakuza to cała ogranizacja, a mi chodziło o oddzielnych typków :P ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo