FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Błędy / Bugi / Problemy
Author Message
R4idery 
Student



Joined: 22 Jun 2012
Posts: 43
Location: Kraków
Posted: 17-08-2012, 18:17   

Mam problem .. gram na laptopie i nie mam tej drugiej klawiatury numerycznej, a nie mogę przypisać klawisza rozglądania się pod coś innego .. ciężko mi się bez tego gra. Da się coś z tym zrobić?
 
 
bobban 
Nowicjusz



Joined: 14 Jul 2013
Posts: 13
Posted: 21-08-2013, 13:03   

Witam,mam pewien problem.Po uruchomieniu TAOD z wersji ,,Kolekcja Klasyki'' na moim laptopie widać jedynie czarny ekran. Dodam,że mam laptopa z Windows 8.Z góry dziękuję za pomoc.
_________________
Ukończyłam:
TR Legend
TR Underworld

Tomb Raider uzależnia :D

Nie lubię Tomb Raider 2013 -.-
 
 
bobban 
Nowicjusz



Joined: 14 Jul 2013
Posts: 13
Posted: 21-08-2013, 18:57   

Wcześniejszy post już nieaktualny,proszę o usunięcie go. :thanx:
_________________
Ukończyłam:
TR Legend
TR Underworld

Tomb Raider uzależnia :D

Nie lubię Tomb Raider 2013 -.-
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-08-2013, 10:05   

Postów z rozwiązanymi problemami nie usuwamy. Więcej - warto by napisać jak się problem rozwiązało, w razie gdyby ktoś w przyszłości napotkał podobny ;) .
_________________
 
 
bobban 
Nowicjusz



Joined: 14 Jul 2013
Posts: 13
Posted: 26-08-2013, 14:12   

A więc napiszę jak problem rozwiązałem :) W ustawieniach karty graficznej zaznaczyłem punkt VMR9 i gotowe. Ktoś już o tym na forum pisał,a ja wcześniej tego nie zauważyłem :)
_________________
Ukończyłam:
TR Legend
TR Underworld

Tomb Raider uzależnia :D

Nie lubię Tomb Raider 2013 -.-
 
 
rebel 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2013
Posts: 8
Location: Kołobrzeg
Posted: 01-01-2014, 16:20   

Hejka, pomoże/wyjaśni mi ktoś pewna sytuację?
Mam problem w Paryskim Gettcie ( jak to się odmienia XD ), a mianowicie, gdy podchodzę do Bernarda i zaczynam z nim rozmawiać ( aby zdobyć informacje o tym klubie Le Serpent [?] Rouge ) to on, dosłownie, zacina mi się! I to jeszcze w tym samym zdaniu "Odejdź ode mnie". Żaden przycisk nie działa, nie mogę ani zapisać, ani wyjść do menu, ani nawet wczytać ostatni save!
Czy wy też mieliście taką sytuację?
 
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 01-01-2014, 19:34   

U mnie takiej sytuacji nie było w grze w Paryskim Gettcie, kiedy podchodziłem do Bernarda i zacząłem z nim rozmawiać. A jak masz zainstalowaną grę? Odpala się na jednej płycie? Czy wybrałaś instalacje maksymalną, czy inną? Może by wystarczyło przeczyścić ścierką z mikrofibry płytę i może pójdzie dalej.
 
 
rebel 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2013
Posts: 8
Location: Kołobrzeg
Posted: 01-01-2014, 21:35   

Ojeju, instalację wybrałam maksymalną, gra jest oryginalna ( kupiona, a nie ściągnięta z Internetu ). Nie rozumiem, o co chodzi z otwarzaniem z jednej płyty. Daję płytę numer 1, jeśli o to chodzi.
Czasami mam jeszcze gorszy problem ( znowu w tym Gettcie, kurna! ), a mianowicie znikające tekstury. Tu mi nie chodzi o kawałek chodnika czy ściany, mi znika tekstura z całego poziomu!! Zostają jedynie obiekty interaktywne tj. studzienka kanalizacyjna, drzwi!!!!
 
 
 
vardoger 
Nowicjusz


Joined: 24 May 2011
Posts: 11
Posted: 01-01-2014, 21:46   

Dziwne... u mnie czegoś takiego nie ma. Ogarnij może patche, jeśli jeszcze nie masz, tak nic innego mi nie przychodzi do głowy. W sytuacji z Bernardem ewentualnie można tyle zrobić, co pójść do Pierra w tej sprawie (o ile nie pomieszałam faktów) jeśli taki bug się pojawia. Co do teorii z płytą, to jeśli jest pełna instalacja, to raczej nie jest to wina owej płyty.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 27-01-2014, 17:54   

Ja mam znowu problem z instalacją. Kiedy instaluje wyskakuje mi błąd pliku mapy PARIS5. Pomóżcie plis. Miałem Aod kupionego na allegro ale mi zginął i teraz pożyczyłem od kuzyna a on pobrał z neta ... jemu poszła a mi nie.
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 13:51   

Ludzie przy instalacji wyskakuje mi okno Error 1305. Error reading from file D:/Data/Maps/PARIS5_5.GMX.CLZ Verify that the file exists and that you can access it.[/b]
Pomocy nie zadziałało na innym komputerze czy to może wada płyty czy tego TR. ;( :gupek: :fire: :!!: :!!: :!!:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-01-2014, 15:06   

Jeśli nie zadziałało na innym komputerze, to prawdopodobnie jest to wina płyty/plików na niej. Jaka to wersja gry? Skąd?
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-01-2014, 17:53   

Posty usunięte. Nie piracimy i piractwa TR nie propagujemy w żadnej formie. Zwłaszcza, że oryginalną grę (i całą serię) można wyrwać za grosze, dosłownie. Następnym razem będzie warn, więc tym samym kończymy temat problemów z instalacją.
_________________
 
 
ADR8000 
Nowicjusz


Joined: 21 Apr 2014
Posts: 5
Posted: 21-04-2014, 16:49   

Witam!
Mam problem z płytami, a mianowicie full instalacja na dysku - normalnie można grać, aż do momentu kiedy w parish getto po wpisaniu pinu do drzwi i wczytywania się poziomu z cmentarzem - wyskakuje "please insert disk 1" - po włożeniu płyty pomieli trochę napęd i dalej nic - nadal włóż płytę - tylko po co jak jest full instalacja? Próbowałem z minimalną instalacją i przed tym momentem z cmentarzem normalnie wczytuje poziomy z płyty. Próbowałem różne instalacje, patche - nawet obraz płyty 1 zrobiłem - nadal nic i grać dalej nie można.
A i jeszcze takie pytanie te patche to wystarczy v52 tylko wgrać? Czy wszystkie w kolejności od v42?
Edit jeszcze próbowałem odpalić poziom z pod programu TRAOD SCU - też nie idzie, ale następny poziom Buchard"s hideout normalnie działa jak i inny. Jak nie to jak ktoś by mógł podesłać sensowny save w kryjówce buchard.
Edit2 odpowiedni save znalazłem :)
Pozdrawiam.
 
 
ADR8000 
Nowicjusz


Joined: 21 Apr 2014
Posts: 5
Posted: 21-04-2014, 18:37   

Już myślałem, że sobie pogram, a tu znowu cd 1 - tym razem poziom the louvre.
 
 
QiO 
Student



Joined: 17 Feb 2014
Posts: 34
Posted: 22-08-2015, 23:05   

Może nie do końca dobry temat, ale umarłem ze śmiechu, gdy zobaczyłem jak głowa Lary wygląda od środka. xD
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 23-08-2015, 00:44   

Aż się łezka w oku kręci :p stare, dobre czasy AoD :)
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo