FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ile wam zajęło?
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 14-07-2011, 18:39   

Ja TRA przeszłam w jakieś 15h, ale bez wszystkich artefaktów i relikwii. Nadrabianie tych zaległości zajęło mi około 10h (wiem, okropnie dużo.!), w końcu musiałam dokładnie przeszukać prawie każdą lokację, a przy artefaktach czy relikwiach, które były na czas... dla mnie to płacz i zgrzytanie zębów, tylko się za głowę złapać i włosy rwać :murek: . Z TT też się trochę namęczyłam, choć w miarę szybko je przeszłam (te trudniejsze przechodziłam za 3/4 razem). Przyznaję, były trudne, ale jak już się kilka razy poziom przechodziło, dało się triala ukończyć bez frustracji :) .
W sumie- około 30h. Wolałabym coś dłuższego, ale co poradzę :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 15-02-2012, 23:08   

Przejście nie moje, ale chciałem to pokazać. ;x
TRA w 40 minut! O.O
http://www.youtube.com/watch?v=xDQlP0T2Zmo

---

Ja aktualnie zaczynam Egipt. Peru i Grecję udało się przejść na 100% a czas pokazuje niecałe 5 godzin. ; - 0
 
 
 
Player 
Student



Joined: 22 Mar 2012
Posts: 63
Posted: 25-03-2012, 13:28   

Ja całą gre przeleciałem na ślepo ze wszystkimi sekretami itp w 32 h.Wiem że długo ale za to 100% gry przeszłem.
_________________
[spoiler:e40c1b4013] :banan: [/spoiler:e40c1b4013]
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 25-03-2012, 13:56   

Inna sprawa, że sekrety nie wymagały szczególnego kombinowania. Nie to co w TR4 z sekretem w levelu Catacombs gdzie przypadkiem wpadłem na sposób otwarcia tych drzwiczek na platformach podczas poszukiwania Tridentów... I w dodatku stosunkowo niedawno, a grę przeszedłem po 1000 razy wcześniej i nigdy na to nie trafiłem :D Wolałem kiedy TR potrafił zagiąć problemem z przejściem, a nie prowadził za rączkę :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 23-05-2012, 18:52   

Mnie to zajęło chyba z dwa dni tak po osiem godzin dziennie, tak myślę. Plus parę godzin na nadrobienie zaległości w postaci nagród, a i nie wszystkie udało mi się w niektórych lokacjach zdobyć i tak, niemniej jednak nie było tak zle ;) .
 
 
 
Gosia-chan 
Nowicjusz



Joined: 26 May 2012
Posts: 8
Location: z Polski
Posted: 26-05-2012, 18:18   

Mi na przejście całej gry na 100% (wszystkie nagrody, time trale itd.) zajęło łohohoho.... Z miesiąc. Najgorsze było dla mnie, iż nie miałam za dużo miejsca na dysku i gra się masakrycznie ścinała, co pogarszało moją grę.
Jest dużo prawdopodobieństwo, że gdyby ten okres gdy przechodziłam TRA nie byłby w trakcie roku szkolnego to może i by mi się udało to krócej przejść.
Bez artefaktów, czas mojej gry wynosił z jakieś trzy, cztery, góra pięć dni. Jednak wtedy, czyli ok. 2008 r., byłam jeszcze nieskoordynowaną graczką w gry typu TTP. Teraz moje przejście mogłoby mniej zająć.
_________________
http://www.photoblog.pl/gosiam98/
Watashi-wa Gosza desu ~~
 
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 04-06-2012, 21:18   

Cztery dni. I pół ;) poszłoby mi może trochę szybciej, gdyby nie to, że trafiła mi się jakaś trefna płytka i co jakiś czas wyskakiwały smieszne lagi (w stylu: Lara kręcąca jakieś salta przy półkach skalnych), ale za to wszystko pięknie posprzątalam z artefaktów i relikwii i byłam z siebie megadumna :p Tak dumna, że później wpadłam 86542346 razy do lawy zanim pokonałam ostatniego bossa :hehe:
_________________
‘You can do it Lara, after all you’re a Croft’
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 06-06-2012, 01:18   

Coś koło 20 godzin (sesje dwu/trzygodzinne co jakiś czas), nigdy większej uwagi nie zwróciłem na czasomierz. Time triale nigdy nie były na moje nerwy, więc również nie patrzyłem na liczniki. No a bez nich to nie 100%, choć i tak prawie full.
 
 
Laaarkaaa123 
Nowicjusz



Joined: 08 Jun 2012
Posts: 15
Location: Tczew
Posted: 09-06-2012, 15:22   

Wszystkim wam to mało czasu zajęło :P
Ja przeszłam całe TRA pierwszy raz w 1 dzień i 2 godziny ... Trochę słaboo .. xd
Potem szło mi trochę lepiej xd Najkrótszy czas jak zapoznałam się z grą to było 13h xd :P
_________________
LadyCroft
 
 
 
szczuras1171 
Nowicjusz


Joined: 01 Jul 2012
Posts: 2
Posted: 06-07-2012, 15:51   

:murek: OMG !!! Przeszedlem ostatnio TRA w 6 godz ( oczywiscie z przerwami :D ) ze wszystkimi reliktami + artefaktami. Tylko w Obelisku sie obijalem ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo