FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend - SPOILERY!
Author Message
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 08-02-2006, 17:00   

Necron -> jak włączysz filmik to w tym momencie w którym chcesz zrobić screena naciśnij klawisz PrintScreen. :) Potem wklej obrazek do Painta czy gdzieś i gotowe. :)
Fanek -> dobra robota. Świetne screeny. ;)
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 08-02-2006, 17:08   

mi tez sie bardzo podobaja te screeny :D a jakie to sa filmiki?? moze ktos podac do tych filmkiów linki :P POZDRO!!!
 
 
 
Necron 
Student


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 38
Posted: 08-02-2006, 17:13   

Kamcia wrote:
jak włączysz filmik to w tym momencie w którym chcesz zrobić screena naciśnij klawisz PrintScreen. :) Potem wklej obrazek do Painta czy gdzieś i gotowe. :)


Tak właśnie robiłam ale obrazek sie nie wkleja jest tylko czarny ekran i to za każdym razem i nie wiem dlaczego

:551: :?: :?:


Slawciun wrote:
moze ktos podac do tych filmkiów linki


Tutaj masz adres na te filmiki :P :wink:
http://www.tombraiderchro...dtv_movies.html

Valkiria
Necron -> jeśli masz Windows 98 to są specjalne zabezpieczenia na takie robienie screenów w filmach. W Windows XP te są zabezpieczenia, ale je sie da usunąć.
 
 
Necron 
Student


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 38
Posted: 08-02-2006, 17:35   

Aaa, no to dlatego sie nie da. A wiesz może jak usunąć te zabezpieczenia??

P.S. Sory chciałam napisać to w tamtym poście ale nie wiedziałam jak, a nie dało sie już edytować... :roll:

Valkiria
Ja sama mam 98 i niestety w tym temacie dobra nie jestem, ale łatwo nie będzie. Trudno jest się tego pozbyć, jeśli w ogóle się da. Z kolei screeny wychodzą jak oglądam coś na quicktime.
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 09-02-2006, 15:26   

Screeny z filmików robi się w Windows Movie Maker (Start/Wszytskie programy/Akcesoria/Rozrywka/WMM). Później 'impotruj obraz wideo' i ikonką aparatu pod oknem robi się screena :P

:offtopic:
_________________
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 09-02-2006, 17:57   

Quote:
Fanek dobra robota. Świetne screeny.


He he dzięki :D :D

Więc słuchajcie oglądając teraz te filmiki odkryłem kilka ciekawych rzeczy :)
Ktoś się pytał kim jest niejaki Kent :) Sam nie wiedziałem myślałem że to jakiś kumpel Lary ale wsłuchałem się w króciutki dialog na jednym z filmików. TO by było tak.

Kent: Amanda ! Amanda !
Amanda: Tato ?
Kent: ( do Lary) Jest tutaj ! ( zaczyna biec w stronę głosu amandy)
Lara: Kent! Poczekaj! Kent!


Być może nie jestem odkrywczy ale mnie to umknęło :P Poza tym polecam wam wsłuchanie się również w dialog Lary i Amandy w drugim filmiku :) Bardzo interesujący :)

Druga sprawa to pomieszczenie w którym Lara i Amanda się znajdują. Spójrzcie na obrazek.



Moim zdaniem to jest to samo miejsce w którym w teraźniejszości pływa Lara i wciska niebieskie guziki ( gameplay1 tombraider.com) :wink: Ach i przecztałem jeszcze że przygoda z Amandą dzieje sie w Peru ale nie wiem czy to prawda :)
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 09-02-2006, 18:02   

fanfan -> no juz zauwazyłem ze to jest w tym samym miejsu gdzie Lara naciska te guziki :P zreszta jest filmik jak woda sie wylewa i Lara podchodzi do skał i wyciaga but Amandy...pewnie ale co moze miec ten potwor wspolnego z angielkim artefaktem?? :>
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 09-02-2006, 18:14   

slawciun wrote:
fanfan -> no juz zauwazyłem ze to jest w tym samym miejsu gdzie Lara naciska te guziki

Ona wyciąga te guziki, o ile mnie moja pamięć wzrokowa nie myli ;P
slawciun wrote:
:P zreszta jest filmik jak woda sie wylewa i Lara podchodzi do skał i wyciaga but Amandy...pewnie ale co moze miec ten potwor wspolnego z angielkim artefaktem?? :>

A co ono ma wspólnego z artefaktem? Ano to, że na filmiku Amanda wyciąga ze ściany jakiś kryształ (tym samym niszcząc upiora), który jest może większą częścią jakiegoś artefaktu! (I pewnie upiór ów powróci, bo ktoś go wybudzi i Lara będzie szukała tego kyształu, żeby go zniszczyć raz na zawsze, a tym samym będzie odkrywać tajemnice swojej przeszłości ;) )
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 09-02-2006, 18:47   

Cinek wrote:
Screeny z filmików robi się w Windows Movie Maker (Start/Wszytskie programy/Akcesoria/Rozrywka/WMM). Później 'impotruj obraz wideo' i ikonką aparatu pod oknem robi się screena :P


Łatwiej się robi w BSPlayer jak się nie mylę to się klika chyba P i jak screeny to uważam,że w BSPlayer się lepiej robi w Windowsie jeszcze nie robiłam :P

Quote:
A co ono ma wspólnego z artefaktem? Ano to, że na filmiku Amanda wyciąga ze ściany jakiś kryształ (tym samym niszcząc upiora), który jest może większą częścią jakiegoś artefaktu! (I pewnie upiór ów powróci, bo ktoś go wybudzi i Lara będzie szukała tego kyształu, żeby go zniszczyć raz na zawsze, a tym samym będzie odkrywać tajemnice swojej przeszłości ;) )


Może ten potwór strzeże tego artefaktu :P
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 09-02-2006, 18:49   

Quote:
(I pewnie upiór ów powróci, bo ktoś go wybudzi i Lara będzie szukała tego kyształu, żeby go zniszczyć raz na zawsze, a tym samym będzie odkrywać tajemnice swojej przeszłości )


Właśnie już wcześniej o tym pisałem :) to może być właśnie ten duch:



Chyba pamiętacie naszą wcześniejszą rozmowę w topicu przed premierą :) Kasia Trent dała krótki filmik w którym był ten sam duch co na załączonym obrazku i fruwał sobie po metrze. Mnie się właśnie wydaje że ten duch którego teoretycznie zniszczyła Amanda powróci żeby zemścić się na Larze :roll:

PS: Kocham Amande i jej głos :mrgreen:
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 09-02-2006, 18:51   

Quote:
Chyba pamiętacie naszą wcześniejszą rozmowę w topicu przed premierą :) Kasia Trent dała krótki filmik w którym był ten sam duch co na załączonym obrazku i fruwał sobie po metrze. Mnie się właśnie wydaje że ten duch którego teoretycznie zniszczyła Amanda powróci żeby zemścić się na Larze :roll:


Czyli w końcu to jest ten duch,który był w filmiku a ja myślałam,że to jest potwór!
A ma ktoś ten filmik z tym duchem w metrze bo chciałam to zobaczyć jeszcze raz!
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 09-02-2006, 18:53   

No właśnie ja też nie pamiętam filmiku z duchem, ktoś może jakoś nam go podrzucić :) Z góry thx:D
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 09-02-2006, 19:44   

Specjalnie dla was przeszukałem Topic Przed Premierą :D :D Filmik możecie ściągnąć z tąd :) Co prawda teraz go obejrzałem jeszcze raz i nie wygląda jak duch ( czy tam potwór) w rzekomych sekwencjach FMW w grze ale może przeszedł swojego rodzaju metamorfoze :lol: :?:

 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 09-02-2006, 20:07   

Dzięki FANFAN :D Ale w sumie masz rację nie przypomina on tego z new filmików. Ale porusza się tak samo jak tamten :> Ale to pewnie ten sam potwór, chyba że to inny boss :D
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 09-02-2006, 20:26   

Wielkie dzięki FAN FAN :) CHyba to jednak jest ten duch to potwór jak Lara jest młoda z Amandą :)

Gra się zapowiada extra!
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-02-2006, 17:21   

Kawałek artykułu, o którym mówiłam w Tomb Raider Legend - Przed Premierą:

Quote:
Lara udaje się do Japonii, gdzie ma nadzieję odzyskać część artefaktu skradzionego z Uniwersytetu Waseda przez japońską Yakuzę. Level zaczyna się w klubie nocnym prowadzonym przez Yakuzę. Początkowo Lara w elegenckiej sukience rozmawia sobie z ludźmi, ale wszystko to szybko przeobraża się w chaos. Lara chowa się za bar, zdejmuje swoje szpilki, zadziera kiecę ukazując swą broń i rusza pokazać Yakuzie, kto tu jest szefem...
_________________
Miow.
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 11-02-2006, 17:25   

Kasia Trent wrote:
Lara chowa się za bar, zdejmuje swoje szpilki, zadziera kiecę ukazując swą broń i rusza pokazać Yakuzie, kto tu jest szefem...
[

Czyli Lara miała szpilki więc dlatego jest na boso a ta suknia jest taka krutka i dziwna bo jest rozdarta :D
Zaczyna mi się to podobać :) :D ;) :-)
Czyli wszystko jest już jasne odrośnie tej sukni :)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-02-2006, 17:31   

Mi się wydaje, że ona nie jest rozdarta, Lara miała tylko inną część kiecki przypiętą tak, żeby zasłaniała cały gear ;) A sama sukienka jest idealnie dopasowana do kabur - chodzi mi o rozpierdaki po bokach. Więc Lara pewnie od początku miała plan B :P
_________________
Miow.
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 11-02-2006, 17:35   

Kasia Trent wrote:
Mi się wydaje, że ona nie jest rozdarta, Lara miała tylko inną część kiecki przypiętą tak, żeby zasłaniała cały gear ;) A sama sukienka jest idealnie dopasowana do kabur - chodzi mi o rozpierdaki po bokach. Więc Lara pewnie od początku miała plan B :P


He he :)
Lara bez planu u Lary nie ma czegoś takiego ;)
Ta sukienka kojarzy mi się z sukienką z Tomb Raider Chronicles albo z grą Alias :D
 
 
Necron 
Student


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 38
Posted: 11-02-2006, 17:50   

larcia wrote:
Ta sukienka kojarzy mi się z sukienką z Tomb Raider Chronicles

Mi tez sie tak skojarzyło :roll: , bo wkoncu na samym początku Lara jest w sukience tylko że chyba w jakimś teatrze, czy gdzie to bylo :? . Ale w sumie mogli dac jej inny strój. Ten mi sie zabardzo nie podoba. czegoś mu brakuje :| . A macie może zdjęcie jak wygląda w całości :?:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-02-2006, 17:56   

Tutaj znajdziesz wszystkie scany ze strojem, jest też w całości. A w TR5 to była Opera, ale to przecież tylko sekwencja filmowa. Co innego podczas gry ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 11-02-2006, 18:20   

Dla mnie bomba Lara przeslicznie wygląda w tej miniówce :D Ale jednak ten pasek zwisajacy jej z boku mogła, by sobie też oderwać gdyż trochę dziwnie to wyglada ale niech już bedzie... :P

Ale ogólnie spoko. A tak na marginesie kim jest Yakuza ? To jakaś japońska mafia czy jakis konkretny, jeden wróg... :)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-02-2006, 18:26   

Dokładnie, Frik, to nazwa japońskiej mafii.

"Yakuza, termin przyjęty do określenia japońskich organizacji przestępczych, ich członków lub też ogólnie japońskiej mafii."

"W Japonii działa od XVII wieku "Yakuza (boryokudan)", mafijna organizacja która wywodzi się z samurajów, którzy stawali w obronie słabszych w czasie wojny domowej. Grupa ta jest dziś najliczniejszą organizacją na świecie, liczy ponad 100 tysięcy członków. Głównym źródłem dochodu jest handel narkotykami, hazard, nielegalne przestępstwa finansowe, obrót nieruchomościami i przemyt broni."
_________________
Miow.
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 11-02-2006, 18:29   

Kasia Trent wrote:
Dokładnie, Frik, to nazwa japońskiej mafii.

"Yakuza, termin przyjęty do określenia japońskich organizacji przestępczych, ich członków lub też ogólnie japońskiej mafii."

"W Japonii działa od XVII wieku "Yakuza (boryokudan)", mafijna organizacja która wywodzi się z samurajów, którzy stawali w obronie słabszych w czasie wojny domowej. Grupa ta jest dziś najliczniejszą organizacją na świecie, liczy ponad 100 tysięcy członków. Głównym źródłem dochodu jest handel narkotykami, hazard, nielegalne przestępstwa finansowe, obrót nieruchomościami i przemyt broni."


Czyli jednak dobrze typowałem ;)

Ale Lara sama przeciwko takim Imperium. :shock: Ciekawe jak to sie potoczy. Chętnie sobie postrzelam ficając do mafiosów... :P

A wiadomo już co będzie bym rozczłonkowanym artefaktem? Czy tego dowiemy sie na 100% tylko w dniu premiery? :)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-02-2006, 18:33   

Jedynym przypuszczeniem, które może się w miarę sprawdzić, jest Excalibur. Nic więcej narazie nie wiadomo. Ale już niedługo będziemy znali odpowiedzi na wszystkie dręczące nas pytania, cierpliwości! :)
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo