FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wasze zdanie

Czy nie uważasz, że przez K@ta forum upada?
Nie, nie uważam tak
37%
 37%  [ 11 ]
Tak, nie uważam tak
13%
 13%  [ 4 ]
Integra mnie wk#rwia
48%
 48%  [ 14 ]
Voted : 29
Total Votes: 29

Author Message
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-05-2012, 19:15   

Służę uprzejmie :)

Quote:
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 22-05-2012, 19:34   

Ja mam zdanie ja mam zdanie!

[spoiler:6e788a6ef1]Pojebało was kompletnie[/spoiler:6e788a6ef1]

[ Komentarz dodany przez: Integral: 22-05-2012, 19:40 ]
[spoiler:6e788a6ef1]Nie mamy dobrego przykładu.[/spoiler:6e788a6ef1]
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 19:41   

Lubimy Cię, Kika :*
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 20:38   

Do tematu chcę tylko dodać, że:
- jeśli ktokolwiek chce się dopisać, wyrazić opinię itd. proszę bardzo. Krtomb ciężko sobie zapracował na tę dyskusję, ale to nie znaczy, że nikt inny nie może się włączyć.
- nadal proszę o kulturę - możemy rozmawiać, ale nie znęcać się nad Krt i nie zrywać się agresywnie w jego obronie.
- proszę na mnie głosować w ankiecie, bo mi notowania spadają :roll: .
_________________
; p ; >>
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 22-05-2012, 21:05   

Dziwię się wam, bierzecie kilka skrzętnie wypreparowanych i wyedytowanych opinii dot. waszych równie skrzętnie wyedytowanych postów za bardzo do siebie, zupełnie jakby na ich podstawie osoba po drugiej stronie kabla miała jakiekolwiek podstawy do oceniania was. Spodziewałbym się tego po takich niedoświadczonych internautach jak Agniecha, której wiek w pewien sposób tłumaczy przewrażliwienie wokół słów na jej temat. Wasze dyskusje przypominają mi kłótnie czternastolatków, tyle że z udziałem bardziej wyszukanego słownictwa :D
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 22-05-2012, 21:12   

Że rzucę cytatem ze Shreka: "Ale jajca!" :D To forum jest jedyne w swoim rodzaju. Dlatego tak rzadko się tu odzywam, zbyt wyszukani jesteście dla mnie!

(Int, zagłosowałam na Ciebie, masz to co chciałaś!)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 22-05-2012, 21:14 ]
Dzięki!
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 21:57   

Quote:
Wasze dyskusje przypominają mi kłótnie czternastolatków, tyle że z udziałem bardziej wyszukanego słownictwa

Ale tu nikt się nie kłóci ;-)

I oczywiste że na pojedyncze wypadki nie zwraca się uwagi, ale zauważ jak szybko rozchodzi się negatywna fala. Nawet Rob3rt przyznał, że w pierwszym momencie źle odebrał to wszystko, ale ostatecznie zobaczył kto zaczął ten cyrk. Problem w tym, że niewielu jest takich jak Rob3rt i nie każdemu chce się przekopywać przez dziesiątki postów, żeby dojść do źródła i zobaczyć, że moderacja nie jest tak zła, jaką się ją maluje.

Pewne rzeczy można ignorować, ale nie w chwili gdy autentycznie wpływa to w tak bardzo negatywny sposób zarówno na wizerunek pojedynczych osób, jak i całego forum ogółem.

Tak jak by ktoś nie zauważył, to jednak trochę mi zależy zarówno na serwisie, jak i forum i już wielokrotnie mi doradzano olanie tego, jeśli sytuacja wygląda jak wygląda. Ale nie chcę, dlatego też staram się często prowadzić ten nieszczęsny dialog, który prowadzi do sytuacji jak ta obecna. O, zły ja :p

Dziwi mnie też trochę to przeświadczenie wielu użytkowników, że ostrzeżenie/zwrócenie uwagi/jakieś tam ostrzejsze słowo w przeszłości oznacza od razu, że się kogoś nie lubi, czy się na kogoś uwzięło. Bzdura do kwadratu, ostatnio sam nawet czytam swoje stare posty i ostrzeżenia by się upewnić, czy faktycznie przypadkiem komuś nie zalazłem za skórę - nawet całkiem nieświadomie.
_________________
  
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 22-05-2012, 22:05   

Jak wbiłem prawie 500 postów tak udało mi się nie wciąć w żadną grubszą aferę. :mrgreen2:

Co do ankiety, to zagłosowałem na Integral, bo się dziewczyna chyba przejęła atakiem na K@ta, lubię to :D

Osobiście w ogóle nie uważam, by K@t coś rujnował. Pisze świetne newsy, a gdy coś odpisuje na forum, to się czasami po prostu chowam, i czuję taki zaszczycony... :p Anyway na tą chwilę ów man udziela się tutaj najczęściej i bardzo podoba mi się jego styl pisania i wychodzenia z każdej mniejszej lub większej afery z dobrą twarzą. ;-) Co nie zmienia faktu, że może się komuś nie podobać, jak w swoim mniemaniu broni nowego TRa, ale to już chyba sprawa personalna i nie będę go oceniać pod tym względem.

Co do krtomb to kompletnie nie rozumiem jego intencji na forum, bo nuż z każdym postem czuję taką złą energię, czasem mam wrażenie, że robi z siebie ofiarę, nikt go nie rozumie, itp. :nie: Okej, to na tyle jeśli chodzi o moje zdanie, bo jeszcze ja się w coś wplączę. Teraz tylko pozostaję obserwatorem.

Dzięki za uwagę!

EDIT:

K@t wrote:
I oczywiste że na pojedyncze wypadki nie zwraca się uwagi, ale zauważ jak szybko rozchodzi się negatywna fala. Nawet Rob3rt przyznał, że w pierwszym momencie źle odebrał to wszystko, ale ostatecznie zobaczył kto zaczął ten cyrk. Problem w tym, że niewielu jest takich jak Rob3rt i nie każdemu chce się przekopywać przez dziesiątki postów, żeby dojść do źródła i zobaczyć, że moderacja nie jest tak zła, jaką się ją maluje.


Czytałem tą dyskusję post po poście, kiedy się pojawiały, a i tak miałem ogromne trudności ze zrozumieniem, o co w ogóle chodzi... ;)

serio, jakby ktoś coś miał do mojej wypowiedzi, to się nie odezwę, po prostu wyraziłem swoje zdanie.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 22:13   

Quote:
Czytałem tą dyskusję post po poście, kiedy się pojawiały, a i tak miałem ogromne trudności ze zrozumieniem, o co w ogóle chodzi...


Bo dyskusja trzymała się normalnego toru do momentu w którym ktoś nagle nie wybuchnął - z niewiadomych przyczyn ;-)

Zresztą temat TR9 to najmniejszy problem właściwie, to raptem jedna z wielu takich sytuacji, gdzie coś jest niepotrzebnie przeinaczane i wyolbrzymiane.

Quote:
serio, jakby ktoś coś miał do mojej wypowiedzi, to się nie odezwę, po prostu wyraziłem swoje zdanie.

Nie wiem skąd ta obawa, chyba że to parafraza żalów naszego kolegi :p
_________________
  
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 22:13   

Znowu prowadzę!!!11 8)

I mam nadzieję, że więcej nie będę musiała podobnej dyskusji odczyniać.
_________________
; p ; >>
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 22-05-2012, 22:16   

K@t niszczy forum, a Integral trolluje. : /
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 22:17   

No sam dzisiaj mówiłem, że chce koniecznie do 2100 postów dobić, i że to niby w mojej obronie :/
_________________
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 22-05-2012, 22:25   

Nie pisz o tym tak "głośno" i oficjalnie...
Dajesz kolejny powód do ataku, zaraz pójdzie nowy temat i ankieta i się skończy. : /


Paradoksalnie ta "wojna", kłótnia czy jakkolwiek to nazwać trochę ożywiła forum. Pozytywnie czy negatywnie to nie mnie oceniać. ; )
 
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 22-05-2012, 22:32   

Cez jest spoko i c@$#. A zażalenia i kłótnie na forach mnie nie obchodzą , ba drażnią w jakiś sposób. Sami doprowadzacie do upadku forum , nie zwalajcie na jedną osobę,
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 22:41   

To wie każdy - Cez i Kasia najlepszymi modami :mrgreen:

Quote:
Sami doprowadzacie do upadku forum

Tja, tylko że ten upadek to jak koniec świata - od wielu lat każdy nim straszy, a coś go nie widać.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2012, 22:59   

Znowu upadamy?
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-05-2012, 23:00   

Już bardziej pompatycznie być nie może :D

[ Komentarz dodany przez: Integral: 22-05-2012, 23:01 ]
Mówisz tak, bo znowu przez Ciebie :/ .
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 22-05-2012, 23:04   

To wszystko jak zwykle przez templariuszy...

[ Komentarz dodany przez: K@t: 22-05-2012, 23:06 ]
i Tuska

[ Komentarz dodany przez: Integral: 22-05-2012, 23:08 ]
Illuminati
_________________

 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 23-05-2012, 13:19   

I tych, no, wiecie, Ż..... No żymian powiedzmy :)
 
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 23-05-2012, 18:01   

To K@t jest Żymniakinem, Tuskiem czy Templariuszem, bo już się pogubiłam...
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 23-05-2012, 19:21   

Natlą. W końcu wszyscy wiemy, że ona tak naprawdę nie umarła.

A tak w ogóle to wybacz K@t, ale opcja trzecia jest aż nazbyt kusząca. No i taka prawdziwa. :jumper:
A i tak widzę, że już przegrałeś.
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 23-05-2012, 21:26   

Sorry Int, ale zagłosowałam na opcję 1. Zdarza mi sie u Ciebie nocować, wiec musze Ci włazic w d*pe i choc niewiem jak bys mnie wkurzała tym swoim chrapaniem i tak nie moge sie przecież przyznać że mnie wkur#$#, a fakt jest taki, że wku... ekhm...

W ogole to fajny temat, znowu moge nabijać posty!

http://www.komentujnieobrazaj.pl/
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 06-08-2012, 23:05   

Ej zagłosuj ktoś na mnie bo nie mogę zdzierżyć, że K@t ze mną zremisował!
_________________
; p ; >>
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 07-08-2012, 17:18   

Dziękuję! :*

I przepraszam za krótkiego posta!
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-08-2012, 17:26   

Skąd Ty tu miałaś w ogóle remis jakiś? W momencie pisania posta miałaś 5 głosów przewagi przecież :D Od wczoraj nic się nie zmieniło.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo