FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Author Message
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 10-06-2007, 12:02   

Co do time triali. Za przejście wszystkich w Peru dostaje się niskończoną ammo do magnumów, ale nie dostałem. I tu moje pytanie, czy aby odblokować cheaty trzeba przejść jeden raz grę? Bo jeszcze nie przeszedłem, kończę Egipt. ;)
 
 
groza 
Student



Joined: 07 Jun 2007
Posts: 40
Posted: 10-06-2007, 18:07   

zakszi - jeśli tylko masz levele odblokowane w replay level - to w nich możesz wykonywać time triale. Replay level odblokowuje się po skończonym rozdziale gry: jak przejdziesz levele w Grecji - to ci się odblokowują replay level poziomów Grecji itd. Tak więc, jeśli masz samozaparcie, to wykonuj je przed skończeniem gry ;) To jak najbardziej możliwe

Jeśli chcesz włączyć cheat, to podczas gry (nie z ekranu startowego gry, tylko, gdy już grasz) wejdź w opcje i tam są cheaty (na dole listy). Wejdź w nie i włącz ten, który chcesz. No chyba, że nie da się ich tam włączyć?
 
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 10-06-2007, 18:47   

groza wrote:
Jeśli chcesz włączyć cheat, to podczas gry (nie z ekranu startowego gry, tylko, gdy już grasz) wejdź w opcje i tam są cheaty (na dole listy).
Dzięki groza. nie wiedziałem, że to w grze używa się cheatów. Ja myślałem, że w menu głównym ^^.

Ale mi konkretnie chodziło, czy aby cheaty było odblokowane trzeba przejść jednorazowo całą grę? Jetem w 2 lvl w antlantydzie, nie zebrałem dwóch sekretów i zaliczyłem 7 time triali, a nic nie dostałem :/ (chodzi o kody)
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 11-06-2007, 13:47   

Mam pytanie.....czy ktos mi może powiedzieć co to są te cheaty ?? :-P nie znam się , a dużo osób o tym pisze xD
_________________

 
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 11-06-2007, 16:50   

l@r@ croft - cheaty to inaczej kody do gier np. na niekończona amunicje, czy nieśmiertelność

A teraz już wiem, że kody są dostępne dopiero po przejściu gry.
Za przejście wszystkich time triali w peru dostajesz niekończoną ammo do calibru50.
 
 
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 13-06-2007, 21:24   

Kiedy odblokowują się nowe stroje i czemu nic się nie dostaje za TimeTriale?
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 13-06-2007, 21:25   

Stroje odblokowują się za zdobywanie poszczególnych sekretów, a żeby odblokować kody musisz mieć zaliczone wszystkie TT w danej lokacji, czyli np we WSZYSTKICH levelach z Peru.
_________________
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 14-06-2007, 16:35   

I trzeba też mieć zaliczoną całą grę. A ja się dziwiłem, dlaczego nie odblokowują się kody :D
 
 
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 14-06-2007, 20:52   

Ma ktoś może liste co się za co otrzymuje??
Np. za relikwie w Lost Valley otrzymuje się strój Legenda, i tak dalej.
 
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 14-06-2007, 21:09   

Na GameFAQs jest trochę napisane. ;)
http://www.gamefaqs.com/c...ode/934025.html
 
 
Aurelie 
Praktykant



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 127
Location: Łódź
Posted: 17-06-2007, 19:40   

Ja narazie jestem na Great Pyramid w Atlantydzie. Do tej pory zrobiłam tylko Time Trial w pierwszej planszy .. bodajże Górskie Jaskinie czy coś w podobie :) . Nie moge zebrać relikwii w Pałacu Midasa w lokacji gdzie jest woda i słupy, z których bucha ogień. Mam około 1,30 minuty zeby to zrobic.. :| Za relikwie stroje chyba się dostaje .. a za artefakty to nie wiem.. ;)
 
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 17-06-2007, 23:09   

Ja nie rozumiem już powoli tego Peru w TRA!
No bo doszłam do grobowca Qua coś tam
No i ja przez te dwa levele(lub trzy) nazbierałam tylko ok. 1/3 artefaktów w każdym levelu a o relikwiach nie ma mowy żebym jakąś znalazła. Mam prośbę czy ktoś mi może powiedzieć gdzie są te relikwie i artefakty i powiedzieć mi jak je zdobyć.
I czy macie jakieś stroje w TRA odblokowane?
Jeśli tak to proszę o screeny :)
 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 17-06-2007, 23:17   

Quote:
Ja nie rozumiem już powoli tego Peru w TRA!

A ja Twojej postawy ! Tomb Raider polega na eksploracji, nieprawdaż ? Ja gram powoli ale wchodzę wszędzie gdzie się da i dzięki temu mam wszystkie sekrety ( artefakty i relikwie ) jak do tej pory ( Kopalnie Natli )
Quote:
Mam prośbę czy ktoś mi może powiedzieć gdzie są te relikwie i artefakty i powiedzieć mi jak je zdobyć.

Obawiam się, że powiedzieć będzie ciężko. Ja np. wiem wzrokowo gdzie są, a opisanie miejsc raczej będzie trudne.
Quote:
I czy macie jakieś stroje w TRA odblokowane?

Tak, mam Rezydencja - Sportowy ( czy odwrotnie ), Złoty, Kamuflaż, Klasyczny. Pewnie dziś doszły mi nowe ale za bardzo się tym nie interesowałem jak dotąd. Po ukończeniu gry pobawię się w przebieranie Lary.

:narka: :pozdro:
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 18-06-2007, 18:13   

Ale co do mojej postawy to nie chodziło mi że nie czaję zagadek tylko się wkurzyłam że nie mam żadnych bonusów nawet za 1/3 artefakty. Powini mi dać jakiegoś bonusa!
A tak to mam tylko ścieżki muzyczne i korzenie lary ale to przez sekrety które zdobyłam w Croft Manor
Aha a możesz mi podać jakieś screeny z ubraniami lary bo chciałabym nacieszyć oczy :-P
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 21-06-2007, 17:32   

Słuchajcie mam problem z jednym sekretem w Egipcie.
Na dole macie screena i czy mógłby mi ktos napisać lub wysłać screena jak się do niego dostac ? ;) Próbowałam biegac po ścianie ale Lara mi sie dosięgała krawędzi lub te pułapki ją ''cięły'' i spadała ;(
_________________

 
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 21-06-2007, 17:39   

Jak nie możesz z linki? Przecież właśnie trzeba tędy. ;) Jak już będziesz na tych dużych schodach przy ścianie( co wcześniej była zjeżdżalnia) to linką dostań się najpierw na jedno kółko, a potem drugie. Z tego drugiego spuść się prosto do sekretu.
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 21-06-2007, 17:44   

Nie ma innej drogi, trzeba minąć ostrza.

Zakszi wrote:
Z tego drugiego spuść się prosto do sekretu.

Też tak chciałam, ale nigdy nie mogłam trafić. Więc najpierw przedostałam się z jednego kółka na drugie, potem na półkę od checkpointu i stamtąd skoczyłam na półkę z sekretem.

Obejrzyj sobie filmik.
http://youtube.com/watch?v=lxv5MIjbJp8
_________________


 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 21-06-2007, 17:59   

thx juz dostalam sie do sekretu :) :) Ruszam dalej xD
_________________

 
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 21-06-2007, 18:02   

Właśnie o to miejsce mi chodziło. Ja się z tego miejsca spuszczałem do sekretu.
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 21-06-2007, 18:42   

Ja jakoś nie mogłam trafić i spadałam. Ale po obejrzeniu filmiku, wiem, że jednak można.
_________________


 
 
geohound 
Nowicjusz


Joined: 22 Jun 2007
Posts: 6
Posted: 22-06-2007, 21:18   

Nie zabardzo wiedzialem gdzie to umiescic ale - nie wiem, jestem slepy albo niewidomy (:D) wiec sadze ze opcja Next Gen jest bonusem... jestem juz w Atlantydzie a nie znalazlem/nie odblokowala mi sie nigdzie ta opcja. Szczerze to nawet nie wiem czy ona jest w TRA...jesli jest to powiedzcie jak ja wlaczyc bo chce ja sprawdzic z prostej przyczyny: W TRL na Next genie mi cielo lekko a TRA chodzi mi szybciej niz TRL dlatego sadze ze i next gen bylby szybszy... ale nie umiem znalezc XD
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 22-06-2007, 21:21   

geohound, w TRA nie ma opcji Next Gen. Nie wiem skąd ci ten pomysł że NG będzie jako bonus przyszedł do głowy. Przecież Crystals od samego początku właściwie mówili że w TRA nie będzie NG. A TRA chodzi szybciej niż TRL dlatego że silnik gry został zoptymalizowany i wykorzystany do granic możliwości. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
geohound 
Nowicjusz


Joined: 22 Jun 2007
Posts: 6
Posted: 22-06-2007, 21:40   

Sory ale od czytania nowinek producentow o planach co do gry wole sama gre... no nic... nie ma NG to nie ;) Przezyje
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 22-06-2007, 22:20   

Dzisiaj trudziłem się GODZINĘ (sic!) nad zdobyciem sekretu w Obelisk of Khamoon, (w pomieszczeniu gdzie zsuwamy się po dwóch pochylniach na dół, a na dole czeka mumia, potem po uruchomieniu dźwigni pochylnie wsuwają się w ścianę i mamy schodki)
Byłem przekonany że trzeba się rozbujać na lince, odskoczyć od ściany i trafić prosto do półeczki z artefaktem. Ile razy biedna Lara zginęła podczas tych wysiłków... :690:
(po tylu próbach - już nie taka biedna :fire: )...
No ale w końcu go mam! A już chciałem się żalić, że te skakanie z linki jest totalnie zwalone :hehe: Chociaż IMO trochę jest na pewno - po ciężkich przeżyciach w Egipcie (całkiem jak w TLR) już nigdy nie będę miał pewności czy Lara nie postanowi przypadkiem lecieć przed siebie zamiast odbić się od ściany :>
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 22-06-2007, 22:59   

Tu jest cos wspanialego: filmiki jak dostac sie do kazdego, z 52 sekretów i artefaktów razem wziętych. Niesamowita sprawa.
TUTAJ
A tak nawiasem, niech ktos wykombinuje, jaki kodek i jaki format one wykorzystuja po sciagnieciu. Po pobraniu na dysk nie chce się otworzyc filmik :(
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo