FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mulutki problemik z TR6
Author Message
gocha19 
Nowicjusz


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 11-04-2009, 17:24   

Witajcie,moze mi ktos pomoc?Jestem w pokojach luwru i nie moge przejsc pokoju z alarmem,jestem gdzies po srodku,stoje na gablocie iprzed soba mam potrojny laser.Nie wiem jak to przeskoczyc.pls,help.
_________________
gocha
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-04-2009, 17:32   

Jeśli jest to ta gablota o której myślę, to po lewej, na ścianie powinna być kamienna tablica. Z niej można przeskoczyć lasery.

Generalnie na tym etapie lasery możesz pokonać albo skacząc, albo łapiąc się krawędzi gabloty i ostrożnie przeciągając.
_________________
 
 
gocha19 
Nowicjusz


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 11-04-2009, 18:01   

Dzieki wielkie ale to nie to.Nie ma tablicy,za mna sa filary,1laser na poziomie nog,2 po srodku,3 na wysokosci gzymsu,probowalam skakac i zawsze wlaczalam alarm, z przeciaganiem tez lipa,jak wisze przecinam gorny laser.To jest prawie poczatek poziomu,nie wiem moze dalej sa inne podobne pokoje,1 komnata z laserami.Siedze tu 2dzien?????

POŁĄCZONE

OK;Mam,przeciaganie po gablocie,dzieki wielkie
_________________
gocha
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 12-04-2009, 12:56   

Mam problem:
[ktoś już o to pytał, bardzo podobne, ale nikt nie odpowiedział(czemu mnie to nie dziwi? :o )]

Otóż mam AoDa z CLICK! ponieważ oryginalne wydanie mi się gdzieś zapodziało ;( . No więc to jest numer 12/2007. Instaluję wersję 'Typical'. Okej, wszystko gra. Włączam menu, dalej ok. Daje New Game/Start Game i tu nagle komunikacik Please insert CD1, czy coś takiego! Płytka w napędzie, kilka krotnie gra resetowana. Dalej nic. Ktoś może mi pomóc, lub spotkał się już z takim problemasem?
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2009, 13:07   

A na pewno masz w napędzie płytkę nr 1? Instalacja kończy się na drugiej, a z Twojego posta ciężko wywnioskować czy je zmieniłeś potem.
W razie czego usuń grę i zainstaluj od nowa, tym razem wybierz wariant maksymalny.
_________________
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 12-04-2009, 13:15   

Mam tylko jedną płytkę. Była ona w gazetce CLICK!. Spróbuję zainstalować wersję maksymalną, ale nie wiem, czy coś da. W sumie kiedyś też miałem coś podobnego. Gram sobie, był już chyba Parissian Getto a tu nagle mi się wyłącza i tak coś wyskakuje. ;(

@EDIT
Ja się zabiję, tylko mi pozwólcie, ok? Teraz uruchamiam instalację, pierwszy pasek ładowania idzie bardzo ładnie, a jak chce się przerzucić do tego już właściwego okna instalacji, bach i wyskakuje to:




no i się wszystko zamyka!

ps. zabiję się
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
gocha19 
Nowicjusz


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 13-04-2009, 08:43   

Witam,kto pamieta jak ustawic symbole na tarczy w wykopaliskach :pozdro:
_________________
gocha
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 13-04-2009, 09:01   

gocha19, zajrzyj do solucji http://laracroft.pl/tr6sol.htm
Wszystko tam jest opisane. :)

Adamaru, wygląda mi to na problem z odczytem płytki. Może jest porysowana i napęd jej nie odpala.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 13-04-2009, 12:22   

No wiesz, są tam jakieś ryski w nietypowych miejscach... -.- Pozostaje mi kupno nowego AoDa... cóż, trudno :gupek:
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 13-04-2009, 13:00   

Przecież zawsze pozostaje jeszcze opcja "full" albo ponowne przegranie płytki, czasem to pomaga ;o
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 13-04-2009, 13:22   

pmkkoch wrote:
ponowne przegranie płytki, czasem to pomaga

Ponowne przegranie płytki nie pomoże. Jak można przegrywać coś z (prawdopodobnie) uszkodzonego nośnika?

Adamaru,
jeśli chcesz mieć pewność, że płytka jest uszkodzona to najprostszym sposobem będzie po prostu skopiowanie jej zawartości. Może napęd ci się starzeje? Kilka rysek to nic groźnego. Spróbuj z innym napędem.
_________________
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 13-04-2009, 14:04   

Szczerze mówiąc tych rysek trochę tam jest...

Quote:
Przecież zawsze pozostaje jeszcze opcja "full" \.../

Ale gdybyś zauważył, to byś zobaczył, że w poście wyżej umieściłem dwa obrazki z tym czymś co mi się pokazało po pierwszym pasku, przygotowującym [preparing, czy cos tam]. Nie mogłem jeszcze wybrać opcji typical, full, czy minimal.


Quote:
Spróbuj z innym napędem.

Jest to samo.

Quote:
najprostszym sposobem będzie po prostu skopiowanie jej zawartości


eeeh, chyba dam sobie spokój, płytka zrysowana jest.


@EDIT
Na prawdę dzięki za pomoc :) ale jednak dam sobie spokój
 
 
gocha19 
Nowicjusz


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 17-04-2009, 08:52   

Witam,jestem na miejscu zbrodni monstrum,mam problem z zegarem,uatawilam go na 3-cia i nic sie nie dzieje co wiecej nie moge wyjsc z tej opcji ustawiania czasu.Moze zrobilam cos nie tak,jakies sugestie,pls ;)
_________________
gocha
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 17-04-2009, 13:27   

gocha19, spróbuj kucnąć klawiszem 1 na klawiaturze numerycznej. Sorry za krótkiego posta ale co tu wiele pisać ;)

Jeśli to nie podziała to spróbuj ENTER-em myślę że to zadziała. Pamiętam że sam miałem taki problem i jakoś to tak działało. Testuj każdy klawisz po kolei od ENTER-a zaczynając.
 
 
Edyta666 
Nowicjusz


Joined: 12 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 18-04-2009, 09:36   

czesc:) mam problem z TRAOD jestem w levelu The Bio-research Facillity...i kiedy chce sie zapisac wyrzuca mnie na pulpit...normalnie masakra. tzn...jak naciskam esc.. juz przeinstalowalam gre i znowu dzialo sie to samo..
(a z tej plyty korzystalam jkaies 6 miesiecy temu i wszystko bylo ok bo bylam duzo dalej i sie zapisywalo)
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 18-04-2009, 09:39   

Edyta666, spróbuj zapisać w innym miejscu, albo spróbuj przejść ten poziom bez zapisywania. Możesz też ściągnąć sobie jakiegoś save'a i wrazie skucia wczytać grę od tego sejwa. ;)
 
 
Edyta666 
Nowicjusz


Joined: 12 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 24-04-2009, 15:40   

no wlasnie probowalam przejsc bez zapisu...ale sie raz zabilam drugi i potem juz wylaczylam;/(myslalam ze sie wsciekne) a potem przeszlam troche i sobie mysle ze juz bedzie normalnie i mnie wyrzucilo (jak nacislam esc)
a gdzie znajde tego save'a??;]
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 24-04-2009, 18:03   

Wejdź do tematu save'y i wybierz coś . Moim zdaniem najlepsza jest strona Stelli, ktoś ją tam podawał . Masz linka http://www.tombraiders.ne...e/TR6saves.html
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 24-04-2009, 22:31   

adriano216 wrote:
Ponowne przegranie płytki nie pomoże. Jak można przegrywać coś z (prawdopodobnie) uszkodzonego nośnika?

Mozna sprobowac przegrac na twardy dysk. Jezeli przy tym kopiowaniu nie wystapi zaden blad to instalacja powinna pojsc dobrze ;)
Edyta666 wrote:
no wlasnie probowalam przejsc bez zapisu...ale sie raz zabilam drugi i potem juz wylaczylam;/

Moze cos Ci sie przestawilo w funkcjach klawiszy? Mi sie wylacza np TR3 jak 3 razy pod rzad nacisne lewego shifta ;]
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 26-04-2009, 11:55   

Littlelady91 wrote:

Mozna sprobowac przegrac na twardy dysk. Jezeli przy tym kopiowaniu nie wystapi zaden blad to instalacja powinna pojsc dobrze ;)


Zanim zaczniesz cytować moje wypowiedzi przeczytaj mój post do końca ;)

Edyta666, próbowałaś zainstalować łatki do gry? Grę przeinstalowałaś ówcześnie usuwając wszystkie jej katalogi i wpisy w rejestrze?
_________________
 
 
Edyta666 
Nowicjusz


Joined: 12 Apr 2009
Posts: 4
Posted: 26-04-2009, 14:08   

Esmeralda- ok dzieki sprobuje;p
Littlelady91- no nie wiem...sprawdze;p (wczesniej ta gra byla normalna, dzialala bez zarzutu. )
adriano216- yyy nic nie instalowalam... no tak usunelam wszystko.

Połączone

Build Sep 17 2003 15:53:15

The Following Error has occured

Generic Game Error

ASSERTION: 'sgSaving == TRUE' at C:\projects\tomb raider\Game\core\Savegame.c(94)

Taki mi wyskakuje blad jak nacisne esc (mam zla date jak co :D )

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 26-04-2009, 15:09 ]
Edytuj posty i pisz jakoś ładniej i składniej :p
Witaj na forum!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo