FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Vampire: The Masquerade - seria (tylko dwie częśći)
Author Message
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 14-08-2011, 13:37   Vampire: The Masquerade - seria (tylko dwie częśći)

To dość nietypowa produkcja w którą nigdy wcześniej nie miałem okazji zagrać :P . Wcześniej zbytnio nie interesowałem się grami komputerowymi, ale ostatnio coraz częściej sięgam po różne tytuły, bo obecnie ciężko znaleźć naprawdę ciekawy film albo książkę, ale nie o tym teraz. Co myślicie o tej dość oryginalnej produkcji? Natrafiłem na nią przez przypadek, to Vampire The Masquerade: Bloodlines i wydaje się całkiem inna od typowych RPG lub w ogóle od innych gier. Warto w to zagrać? Co o niej myślicie? Miał w ogóle ktoś kontakt z tą grą oprócz mnie? Gra została zrobiona na silniku source (half-life2). Może nie posiada wspaniałej grafiki, ale klimat samej gry jest bardzo wciągający. Miałem okazję zagrać w to chwilę i ta gra bardzo mnie zaintrygowała. Nie do końca orientuje się w o co w niej chodzi, ale wiem, że w grze możemy dołączyć do paru różnych klanów wampirów, chyba około siedmiu. Są różne rodzaje wampirów, gdzie każdy rodzaj specjalizuje się w czymś innym np. kontrola umysłu. Bardzo spodobały mi się dialogi, a szczególnie mimika postaci. Sama gra posiada wiele obiektów które można wykorzystać np. użyć telefonu w celu zadzwonienia do kogoś, aby dowiedzieć się czegoś i móc się gdzieś dostać itp. albo skorzystać z komputera w jakimś celu. Gra miejscami jest straszna, a także brutalna. Myślicie, że opłaca się kupić jedną kopię, jeżeli jakąś znajdę ?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo