FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
THE SIMS
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 20-08-2011, 11:41   

O, będzie można mieć konia...? O tym nie wiedziałam... Cóż, to może być interesujące, widać przynajmniej, że twórcy gry w końcu wysilili się na coś więcej niż psy, koty, papugi i szynszyle :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 20-08-2011, 17:10   

Dość długi gameplay ze Zwierzaków. Widać nową okolicę, interakcje piesków, kotków, koni i mnóstwo innych rzeczy :)
http://www.youtube.com/watch?v=zD4zOWeL3Qs

No i tryb tworzenia konia (zaczyna się około 7:20) i pokaz okolicy:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

I oczywiście oficjalny zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=Md2N6ao94Fo

W ogóle teraz jest cały wysyp zdjęć, urywków gry, jakieś nowe trailery itp. :D
Dodatek zapowiada się całkiem ciekawie, mam odczucia całkiem odwrotne niż do takich Pokoleń na przykład (których w ogóle nie wyczekiwałam, nie mam i nie chcę mieć).
 
 
Birdy 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2011
Posts: 11
Posted: 01-01-2012, 14:23   

Birko, nie dziwię Ci się, że nie chcesz mieć "Pokoleń". To według mnie najgorszy dodatek. Zazwyczaj gram jedną simką, dlatego na niewiele mi się przydał. Co wprowadzili? Hmm... Ojej, wózki dla dzieci, psikusy i nową profesję! Takie coś powinno być od początku.

Ogólnie dodatki do The Sims 3 mnie nużą. Każdy ma swój odpowiednik we wcześniejszych częściach. Najbardziej ubolewam nad tym, że nie ma "Czterech Pór Roku". No proszę, "Cztery Pory Roku", tak samo jak "Zwierzaki", powinny zostać wprowadzone w podstawie. Chyba za dużo wymagam. A słyszeliście o tym, że tworzą nowy dodatek: "Zostań gwiazdą"? Premiera ma być 8 marca. Dla mnie to totalnie bezsensu. Mogli coś takiego wprowadzić w "Po Zmroku". Mają być nowe zawody: piosenkarz, akrobata, DJ i magik. Będzie można mieć własny lokal. Podsumowując, Gwiazda z The Sims 1 i Własny Biznes z The Sims 2. To po co "Po Zmroku", pytam się? Już tam wprowadzili poziom gwiazdorstwa, a udoskonalenie przyjdzie kilka dodatków później. Okładka "Zostań gwiazdą":


Najbardziej lubię The Sims 1. Kocham połączenie dodatków: "Gwiazda" i "Abrakadabra". Moje ulubione. Może grafika nie była zachwycająca, ale grało się naprawdę fajnie.

The Sims 2 nie jest najgorsze.

Na The Sims 3 się zawiodłam. Miało być super i pięknie, na screenach piękne budynki. Rzeczywistość? Nie można do nich wejść, ani zwierzaków, ani pór roku, po prostu tragedia. Jednak oceniam ją wyżej niż The Sims 2. Chociażby dlatego, że można odwiedzać innych i swobodnie chodzić po mieście.
_________________
Jestem archeologiem. Odkopuję stare tematy.
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 02-03-2012, 13:09   

Bardzo lubię Simsy, mam Sims 2 + zwierzaki i jeszcze Sims 3 + podróże. Ten ostatni trochę mnie zawiódł, bardzo dużo nowych rzeczy, ale trzeba wyjechać gdzieś żeby to zobaczyć, a na to trzeba mieć simoleny. :nie: Ogólnie trójka bardzo fajnie się sprawdza, szkoda tylko, że taka drożyzna w tym Store.
A teraz pogrywam w Sims 2 na moim niezbyt nowym komputerze i muszę powiedzieć, że gra się kiepsko mając S3, bo wyraźnie czuć różnicę. Jednak w S2 będę grać dopóki nie wyjdą Cztery Pory Roku do Sims 3 i Zwierzaki. :P

Ah, jeszcze jedno:
http://www.youtube.com/watch?v=5WT-g4_AgRA :??:
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 02-03-2012, 13:26   

Są już zwierzaki do Sims 3 przecież ;)
_________________
; p ; >>
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 02-03-2012, 13:30   

Owszem, trochę źle to napisałem. Miałem na myśli to, że JA ich nie mam, a nie, że nie wyszły, w przypadku Zwierzaków. ;)
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 12-04-2014, 19:48   

Ja jestem archeologiem, odkopuję temat.
Tak zabujałąm się miłością beznadziejną w simsach, że kupiłam je 14 lutego 2014 r i 5 marca też 2014 miałam wszystkie dodatki do trójki :) . Gra wspaniała, aktualizuję listę, simsy na 2 drugim miejscu, lepsze niż TR5. Pewnie nikt mi nie wierzy, no cóż - ludzie nie wierne istoty xDee. A mój SimPage mi dwa dodatki wyrejestrował ;( ;( ;( ;( :( :( ;( ;( .
_________________
alphabet boy
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-04-2014, 13:24   

Też miewam fazę na Simsy.

Zwykle gram bez przerwy 3 dni a potem przez rok ich nie ruszam :P
_________________
; p ; >>
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 16-04-2014, 12:37   

Simsy są fajne, do dzisiaj w nie gram i nie mam zamiaru przestać. :p O ile w dwójkę gram tylko po to, by robić zdjęcia do opowiadań(jedyna motywacja do pisania), to jedynka jest moją ulubioną jeśli chodzi o klimat, interakcje, gameplay.
 
 
Lilijka 
Nowicjusz



Joined: 26 Jan 2011
Posts: 19
Posted: 16-04-2014, 13:52   

Uwielbiam simsy, to po TR moja druga ulubiona gra. Zaczynałam od jedynki, w którą grałam u koleżanki, a gdy wirtualne ludziki zagościły na moim komputerze, nie mogłam się od niego oderwać. Do tej pory mam do pierwszej części ogromny sentyment i lubię do niej wracać. Kocham muzykę z jedynki, te fortepianowe kawałki są genialne :love: Jednak bardzo przeszkadzają mi niestarzejące się simy - lubię tworzyć ogromne rodziny, patrzeć jak z czasem stają się coraz większe, towarzyszyć moim podopiecznym od kołyski do śmierci. No i zawsze jak rodzi się nowe dziecko, to jestem ciekawa jakie cechy otrzyma po rodzicach, bardzo podoba mi się simowa genetyka :) To dlatego dwójka jest moją ulubioną częścią, spędziłam długie godziny przy tej grze, a z pewnością "przegrałabym" ich jeszcze więcej, gdyby nie notoryczny brak czasu.
W trójkę niestety nie grałam, choć ta mnogość opcji kusi, kusi. Jednak często słyszałam o licznych bugach, no i sam wygląd simów jest okropny, zwłaszcza jeśli porówna się je z simami z dwójki. Wszystkie są jakieś grube, nierealistyczne, wyglądają trochę jak postacie z Shrecka. Niezbyt optymistycznie podchodzę też do 4 części - simy wyglądają jakby pochodziły z okresu pomiędzy jedynką a dwójką, do tego odnoszę wrażenie (może niesłusznie), że twórcy gry trochę skąpią informacji na temat najnowszej odsłony :roll:
_________________
Wierzymy w nią! Nie mamy podstaw, ale wierzymy!
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 16-04-2014, 14:57   

Lilijka wrote:

licznych bugach, no i sam wygląd simów jest okropny, zwłaszcza jeśli porówna się je z simami z dwójki. Wszystkie są jakieś grube, nierealistyczne, wyglądają trochę jak postacie z Shrecka.


W dwójkę przestała grać, bo TS 3 ma Pięknych, bardziej realistycznych Simów. Te ,,płaskie" oczy w the Sims 2 przypominają te z TR4-5.
To tylko moje zdanie.
_________________
alphabet boy
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 16-04-2014, 16:35   

Próbowałem grać w trójkę, ale szybko zrezygnowałem. Już na starcie moja simka wystrzeliła w powietrze, przeszła przez dach pod ziemię, a potem wylądowała przy skrzynce pocztowej i uznała, że ma za mało miejsca na jakikolwiek ruch. Do tego grafika - okropna! O ile otoczenie jeszcze ujdzie, podobne co w grach z 2006 roku, to simy są straszne. Tłuste twarze, podwójne podbródki, do tego dziwne animacje(szczególnie twarzy). Wprawdzie są to rzeczy, które podobno można poprawić, ale wymaga to gimnastykowania, na które ja osobiście nie mam ani czasu ani cierpliwości. Wolę dwójkę, gdzie wystarczy ściągnąć kilka tekstur i simy już wyglądają znacznie lepiej. ;)

Właściwie z całej trójki podobają mi się tylko drzewa, ale one nawet nie są robotą twórców(patrz: speedtree).
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 17-04-2014, 10:45   

Simowie w czwórce ( i wgl. interfejs czwórki) są bardzo ładni. CAS rzeczywiście umożliwia stworzenie jakiejś czarownicy xD . A ciuchy nie wiem jak wyglądają i jak się je zakłada. Ale gra może być zaprawdę fajna.
_________________
alphabet boy
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-04-2014, 15:43   

Jako osoba najbardziej przyzwyczajona do TS3, dwójkowe simy wyglądają dla mnie jak mokry sen otaku :p Ani to manga, ani nie udaje rzeczywistości, simy jak patyki. W tym kontekście możliwe, że rzeczywiście "podwójne podbródki" to perspektywa jakiej nabiera się po przejściu od patyczaków do normalniej zbudowanych simów.
_________________
; p ; >>
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 18-04-2014, 20:39   

Integral wrote:
Jako osoba najbardziej przyzwyczajona do TS3, dwójkowe simy wyglądają dla mnie jak mokry sen otaku :p


Hehe... zagraj w TS 1... Zapewne ci simowie będą " zaprawdę bardzo mało kanciaści" :)
_________________
alphabet boy
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 19-04-2014, 23:30   

Integral, czy ja wiem czy normalniej? ;) To raczej takie dwie skrajności. W każdym razie moim największym mankamentem w trójce jest to, że głowy simów są takie duże, okrągłe i nie potrafię w żaden sposób zrobić ich bardziej podłużnych bez tworzenia równie gigantycznego czoła. No i te podbródki. Nie wiem, nie umiem, nie potrafię. :p A że dla mnie projektowanie simów i domów do fotostory jest szczególnie ważne, dlatego też nie mogę się do tego przyzwyczaić. Chociaż niektórzy potrafią. Jeśli ktoś z was siedzi na forum.thesims.pl to pewnie zna marandile i jej niesamowite simki, które przykuwają uwagę właśnie tym, że wyglądają tak zwyczajnie, a przy tym bardzo ładnie(click). Najlepsze co ja kiedykolwiek zrobiłem w trójce to Mary Anne, co do której i tak nie jestem w pełni przekonany.

Co do jedynki, kanciastość moim zdaniem rekompensują klimatem. Abrakadabrowo i Dzielnica Handlowa to moje ulubione miejsca chyba z całej serii. :D

A simy w czwórce faktycznie są ładne. :) Chyba najładniejsze w całej serii, łączą styl dwójki i trójki. Jednakże trochę im mam za złe to skąpstwo detali - spodziewałem się, że czwórka będzie bliższa temu, co oferują amatorskie dodatki, tymczasem wygląda to, jakby się kierowali w stronę klimatu freeplay, wszystko jest takie komiksowe. Niezbyt mi to odpowiada, no ale jeśli dzięki temu gra będzie chodzić dobrze na laptopie... Może jeszcze to poprawią, bo czwórka chyba dalej jest w fazie alpha.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 23-04-2014, 15:39   

kwiatuszek wrote:
Integral wrote:
Jako osoba najbardziej przyzwyczajona do TS3, dwójkowe simy wyglądają dla mnie jak mokry sen otaku :p


Hehe... zagraj w TS 1... Zapewne ci simowie będą " zaprawdę bardzo mało kanciaści" :)

Jedynka pozostaje poza wszelkimi porównaniami. Przyklaskuję przedmówcom w temacie wspaniałych fortepianowych kompozycji ;)
_________________
; p ; >>
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 29-06-2014, 12:10   

PLIS O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! Czy 1 dodatek do TS3 można mieć na 2 kompach ( ten sam)?
_________________
alphabet boy
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 30-06-2014, 18:20   

No można. :P
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 23-07-2014, 23:20   

EA-Games jakiś czas temu udostępniło kod, dzięki któremu można za darmo, legalnie ściągnąć kompletne The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami. Żeby je dostać, trzeba mieć program Origin wraz z zarejestrowanym kontem. Po tym wystarczy wybrać Origin/Wykorzystaj kod produktu a następnie wpisać w pole I-LOVE-THE-SIMS. Po zaakceptowaniu gra powinna się ściągnąć. Okazja trwa do 31 lipca, więc trzeba się spieszyć.

Ja już ściągam, a wy? :p
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-07-2014, 09:08   

Skorzystałem, darowanemu koniowi się pod ogon nie zagląda. Szkoda tylko, że gra mi odstawia dziwne cyrki na W7 (graficzne glitche i koszmarnie długie loadingi).
_________________
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-07-2014, 17:18   

Jeśli masz problemy z kwadratowymi cieniami to można to łatwo naprawić. W opcjach są ustawienia cieni, ustaw je na średnie i kwadraty powinny zniknąć. Jednak jest jeszcze taki problem, że gra potrafi w ogóle nie rozpoznać karty graficznej. Można wtedy pobawić się ustawieniami w folderze "The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\TSData\Res\Config". ;) Niestety nie wiem dokładnie co trzeba zrobić, ponieważ u mnie gra wygląda ok więc nigdy się tym nie zajmowałem.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo