FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
THE SIMS
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-09-2004, 08:58   THE SIMS

Ludzie.. nikt w to nie gra? :P czemu nie ma jeszcze tego tematu.

Grałem sobie kilka lat temu sims 1.... ale bardzo szybko mi sie znudzilo. Teraz dostałem Sims 2.. i jestem bardzo happy :) Masa rzeczy zmienial sie na plus.. nie ma chyba zbyt duzo minusów. Gracie też w to? Ja zrobiłem samego siebie.. jako sima :) świetny edytor postaci na to pozwala.. to lepsze od portretu pamieciowego :P teraz muszę sie sobą zaopiekowac.. dałem sobie kareirę medyczną, teraz szukam żony :P chcę miec dwójkę dzieci i zobaczę sobie jak zadziała w tej grze genetyka :) Dzieci mają ponoc odziedziczyć i wygląd i cechy charakteru :) Zobaczymy.. na razie zbudowałem sobie domek.. gram bez kodów, więc domek .. jest.. delikatnie mówiąc.. no skomniasty ;)

jednak na razie sie chyba wstrzymam.. bo znalazłem inną super grę, którą muszę ukończć >> syberię :)

Gracie w the sims 2? Jesli nie macie jeszcze tego.. a macie jakies ptania.. to piszcie :)
_________________
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 27-09-2004, 11:29   

Witaj :) wlasnie przymierzam sie do kupna The Sims 2. Niestety nie gralam w pierwsza czesc. Moj kontakt z Simami to SimCity 3000 i SimCity4. Czy gra jest w wersji polskiej? To znacznie ulatwia sprawe nowemu graczowi hehe
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-09-2004, 15:09   

oczywiście, że jest w polskiej :)

jesli nie grałas w jedynkę, to zapewniam, że duuuzo czasu spędzisz nad zapoznaniem się z tą gra. W pozytywnym tego słowa znaczeniu.. W sims odkrywanie nowych rzeczy jest bardzo bardzo ciekawe.

a propos sim city. swego czasu nałogowo gralem w sim city 3000. w czwórkę chcę zagrac za pewnien czas. warto?
_________________
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 27-09-2004, 15:27   

:) lubie odkruwac nowe rzeczy :) a SimCity3000 to po oporach nawet moja mama katowala :690: Jesli chodzi o SimCity4 to kupilam hehe pirata i to pewnie dlatego sie caly czas wieszal i chodzil wolno im wiecej bylo zabudowane. Ale pewnosci nie mam. No i byl po angielsku. W porownaniu z 3000 bardzo pogmatwany. Nie wiem, nie ogarnelam tego. Moze jakbym miala polska wersje byloby inaczej. Najbardziej no mnie wkurzali strajkujacy ludzie jak im obnizalam fundusze zeby zaoszczedzic troche kasy, bo np. musialam wybudowac cos waznego bezs czego robily sie wszedzie ruiny. Sprobuj zagrac moze to tylko moja jazda.
W SimCity3000 sprzedawels sobie prad przyjmowales smieci i dochody byly a tu nie ma komu sprzedawac dopuki nie wybudujesz czegos obok ale tamci tez musza miec kase i skad ja brac chyba tylko kody musza wejsc w gre.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 27-09-2004, 15:59   

Simsy.... :/ ble.... :/ Grałem 2 tygodnie w jedynke i mi się znudziło.... w resztę nie mam zamiaru grać... Half-life rulez :P

Cez:
no to pograj w sims 2 :P
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-09-2004, 17:06   

Ja też wytrwałam przy tej grze jakieś 2 tygodnie :P Raz pograć - rozumiem, ale na dłuższą metę, to robi się nudne... :/ To zależy jak kto woli, moja kuzynka by w to grała dniami i nocami :wink: No może przesadziłam troszeczkę :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 27-09-2004, 18:09   

Ja bym sobie kupiła 2, ale troche to kosztuje :/ . I wymagania są duże, może nie wszystko, ale pewnie by nie poszło, albo by się zawieszało. Zgroza. A z poprzednimi miałam problemy typu "nie widzi płyty" a to wina gry :| . Widziałam na żywo TS2 i jest całkiem, całkiem. The Sims nie takie złe :wink: .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 27-09-2004, 18:27   

Mi się ta gra nigdy tak bardzo nie podobała. Grałem w to bo wszyscy inni w to grali w grali z nudów :P Ja też grałem w to bo nie było w co grać :P . Half-life, Deus ex i Operation Flashpoint rulez :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-09-2004, 18:30   

Ja grałam i paliłam ludzi :twisted: Potem zdychali w pożarze i urny zostawały w chacie :roll:
Nie szło usunąć :lol: Najczęściej doprowadzałam wiare do opłakanego stanu :mrgreen:
Ale pare razy też grałam 'normalnie' :>
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 27-09-2004, 18:34   

Ja też często doprowadzałem wiare do załamania :twisted: Najbardziej wqrzała mnie muzyczka z simsów podczas jak się kupowało coś do chaty.... taka spokojna.... ble :/ ... metal rulez :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 27-09-2004, 18:42   

Ach, Simsy... :) Mam do nich prawie taki sam sentyment jak do TR :mrgreen: Cez, racja odkrywanie nowych rzeczy w Simsach jest najfajniejsze. Przypomniałes mi tym tematem jak to było kiedyś, jak się grało w podstawową wersję, thx :thanx: A później w dodatkach rozkminianie co do czego i gdzie co jest :P

Przy dodatkach zatrzymałam się na 'Zwierzakach', bo na następne szkoda mi było kasy i w sumie mi się gra znudziła.

Mam straszną ochotę na Sims 2, ale... hmmm... nie wiem czy opłaca się wydawać kasę, którą zgromadziłam po urodzinach :twisted:

Takie są moja pytania :mrgreen: :
1. Czy opłaca się wydać kasę?
2. Czy przez to, że w grze jest zupełnie inny widok, poruszanie się po domu nie jest trudniejsze?
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 27-09-2004, 19:05   

Ja sama to widziałam i to moje odpowiedzi:
1. Pomimo dużej (jak zawsze :/ ) ceny myślę, że się opłaca, jest zrobiona, wszystko byłoby ok, ale widziałam jeden problem, no nawet 2 :P . Pierwszy...tandetna muzyka gdy się ładuje (przyzwyczaić się można), drugi to tandetna muzyka przy budowaniu...mogłaby być o niebo lepsza. Aha i jeszcze za duże dla mnie miasta.
2. Poruszanie się jest ok, simy normalnie chodzą, ale jak ja patrzałam, to gubiłam sie w domu :/ .

Spoko gierka. :wink:
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-09-2004, 09:21   

to ja tez odpowiem

1) opłaca sie, ale chyba lepiej troszkę poczekac na obniżenie ceny, bo 159 zł to jednak przegięcie.

nie ma tandetnej muzyki! świetne są te dzwięki! łatwo wpadają w ucho i nie drażnią podczas budowania, kupowania czy wczytywania miasta...

2) na początku jest z tym problem, ale oczywiscie do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. Dzieki obrotom kamery mozesz widziec wszystko pod każdym kątem i przy różnych zbliżeniach. od kilometra nad ziemią do 5 cm od twarzy sima :P
_________________
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 28-09-2004, 19:37   

No... może nie aż tak :P , ale na początku ta muzyka jest denerwująca. Potem jest o wiele lepiej. Cena faktycznie imponująca :P , ale dla chcącego nic trudnego :D .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 28-09-2004, 20:07   

Az tak to mi sie nie pali poczekam az stanieje ta super gra :) albo moze ktos ze znajomych sobie kupi :>
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-09-2004, 19:31   

Teraz Simy kosztują (jak ja widziałam) od 149 do 159 zł. Paranoja :| . Jak ktoś nie ma nerwicy ( :wink: ) na tą grę, żeby tylko ją kupic odrazu to poczekać warto...stanieje z czasem. A po jakiego grzyba kupować droższe? Na Allegro czasami są interesujące oferty. A narazie ceny te same :/ .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 05-10-2004, 22:02   

MAM! MAM! MAM! Mam Simsy! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gra jest super. Muzyka ogólnie ujdzie w tłoku :wink: Za to metal jest tam fajny :P Grafika u mnie... tak sobie. Wyłączyłam wszystkie szczegóły, a i tak się troszkę przycina. Zrobiłam oczywiście sima - siebie i wyszło całkiem, całkiem :)

Przede wszystkim podobają mi się rozwiązania typu: kupowanie ubrań w mieście, możliwość zmiany koloru mebli i fajne małe dzieci :P Pomysł z emeryturą też jest niezły. I w ogóle życie Simów co raz bardziej upodabnia się do naszego :mrgreen: Chociaż to wciąż nasze kochane, bezmyślne (pod warunkiem, że wyłączymy 'wolną wolę' :P ) stworzonka, nad którymi możemy się pastwić :twisted:
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 06-10-2004, 16:28   

Mam z tą grą problem. Zainstalowałam spokojnie TS2, mój komp wspaniale przyjąłby tą grę, bo wymagania go "nie dotyczą" (chociaż są duże, to ja mam łohoho i więcej do przechowywania tej gry), działałoby u mnie w 100%, ale zawsze jest coś. Gdy włączam ją, to po kilku sekundach (pokazuje sie tylko ten duży napis The Sims 2) komp się WIESZA. Nie widać myszy na pulpicie, czekasz a i tak się nie odblokuje. Czy miał ktoś takie cos i udzieliłby mi pomocy :/ ?
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 06-10-2004, 17:28   

Valkiria -> Ja tak miałam i w efekcie musiałam formatować dysk a to nie było przyjemne. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie okazało sie, że na płytkach był jakiś virus :? No cóż to mnie raz na zawsze nauczyło żeby kupować oryginalne gierki :)
_________________
...sleep my friend and you will see, that dream is my reality...
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 06-10-2004, 18:04   

Ale to jest oryginał :/ , tydzień temu kupione :/ . Płytki bez najmniejszej ryski. Czy tylko u mnie muszą się dziać takie banalne przygody z simami :? . Supcio :| . Ale dzięki za info :wink: .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 06-10-2004, 19:48   

skoro masz oryginał, to co za problem? zadzwoń do dystrubutora i nawrzeszcz na nich, że jak Ci nie powiedzą jak to włączyć, to nie rozłączysz sie :P
_________________
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 09-10-2004, 10:15   

Nie mam The Sims 2 i mieć nie będę ;( Komp nie dźwignie. Buuuuu.... ;( ;( ;(
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 21-03-2005, 18:21   

Ech... moje kochane The Sims :cry: . Tą rozmową w topicu "Gry" rozbudziliście u mnie nostalgię :) . Nawet nie wiecie jak ja lubiłem w to grać; całe miesiące przy niej spędziłem. A z pierwszym dodatkiem to dopiero była jazda ! To, co od razu przekonało mnie do tej gry, to możliwość zbudowania domu simów od podstaw, oraz wyposażenia go w ogrom przedmiotów. Dużą przyjemność sprawiało manualne rozwijanie swojego ukochanego podopiecznego tak, by mógł doczłapać się do najwyższego stanowiska w robocie. To był kawał ciężkiej i frustrującej harówy - zwłaszcza gdy trzeba było załatwić dwunastu przyjaciół do zalicznia awansu. Godziny spotkań musiały być dokładnie rozplanowane aby nie pokrywały się z pracą. Ale po wielu miesiącach można było sobie nareszcie pozwolić na rozbudowanie małej chatki i postawienie na jej miejscu luksusowej willi. Albo chociaż na zmianę tapety w salonie na droższą ;) . No i ta muzyka przy budowaniu domu... ja po prostu KOCHAM te kawałki fortepianowe ! Jak tylko kupię nagrywarkę, od razu zgram to sobie na płytę :) .
_________________

 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 30-03-2005, 14:00   

Simsy 2 są super, tak samo jak i Tomb Raider. Niedawno wyszedł dodatek - Na studiach. Widzę że temat siadł więc może warto go rozbudzić. Kto grał, jak mu się podoba, co ogólnie sądzicie o dodatku ??? Mi się bardzo podoba, Maxis nie zawiódł i tym razem a zabawa w kampusie jest super.
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 22-04-2005, 22:34   

The Sims to jedna z moich ulubionych gier. Narazie moje zetknięcie z Simami wyglądało następująco - grałam w pierwszą czesc simów wraz ze wszystkimi dodatkami, a w The Sims 2 grałam narazie tylko u qmpeli, która nie chce mi tego pozyczyć, bo ciągle gra. Grałam jeszcze w Sim City 3000. Parę miechów temu mialam niezłą jazdę - zamiast się uczyć, całymi dniami siedziałam przed kompem i grałam na zmianę to w Simy, to w TR czego rezultatem były nienajlepsze oceny na koniec roku. Ale teraz jest już trochę lepiej - gram może z 2 luv 3 razy w tygodniu, gdyż mam strasznie duzo nauki, ale w necie jestem codziennie - dlatego tak dziwnie, bo granie zwykle zajmuje mi kilka godzin, a surfowanie po sieci czasami krotką chwilkę, czasami dłuższą.......
A co do Sims 2, to w to raczej (na razie) nie pogram - mam za słaby komputer na nowsze gry :placz:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo