FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
UEFA Euro 2012
Author Message
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 17-06-2012, 10:41   

Nie dziwie się, że przegraliśmy, przecież ci nasi piłkarze biegali wolniej niż muchy w smole o.O
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-06-2012, 11:27   

Oni w ogóle nie biegali. Ja miałem wrażenie, że oni byli wszędzie - byle nie tam, gdzie piłka. Przecież to było śmieszne, na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje w których mieliśmy piłkę. O liczbie udanych podań nawet nie mówię, bo to żenada. Nie mam pojęcia co się stało, przecież to wyglądało jak by oni pierwszy raz w życiu wyszli na boisko i nie mieli za bardzo pojęcia, co tam właściwie robią. Przykro i tyle.
_________________
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 17-06-2012, 12:09   

(Nie chce być prorokiem ale.....)

Z jakim honorem ?
W każdym meczu stać nas było tylko na jedną dobrą połowę co już jest samo w sobie śmieszne. Plusy są takie, że i Rosjanom nie udało się awansować i pokonała ich Grecja :D My o honor graliśmy właśnie z ruskimi bo wiadomo jak na te mecze patrzy większość Polaków. Co tu dużo mówić daliśmy ciała po całej linii wraz z trenerem i resztą darmozjadów.
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 17-06-2012, 12:12   

Skończyła się przygoda. Teraz już będzie mniej ciekawie niż wcześniej.
Co do wczorajszej gry to myślę że gdyby grali tak jak grali na początku 1 połowy to ten mecz by wygrali. Najbardziej frustrujące jest to że Tytoń prawie obronił tego gola, tak mało zabrakło. Nie jestem pewna, ale czy w obronie Wasilewski poślizgnął się czy specjalnie upadł i dlatego Czech strzelił gola?
Lewandowskiego i Błaszczykowskiego w meczu nie było widać w ogóle, tylko w 1 połowie Lewandowski miał świetną okazję ale zabrakło na pewno szczęścia, jak to bywa w piłce nożnej.
A co do Smudy to zastanawiające jest to, że nie emocjonował się tym meczem tak jak poprzednimi. Wcześniej krzyczał coś do piłkarzy a w tym meczu nie.
Szkoda, że Smuda odchodzi po Euro, bo naprawdę stworzył dobrą drużynę.
Wy tylko umiecie krytykować. Z Czechami nie zagrali tak jak grali wcześniej z Rosją i Grecją, a te mecze pokazały ich klasę, mimo że były remisami. Te dwa pierwsze mecze wzbudzają dumę i nadzieję na przyszłość. Mecz z Czechami odbieram jako chwilowy spadek, nie wiem co się stało, ale to nie było to na co stać było naszych.
Myślę, że gdyby ta sama reprezentacja grała ze sobą przez kolejne 4 lata to na pewno dostalibyśmy się na kolejne Euro.
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 17-06-2012, 12:24   

Anissa wrote:
Skończyła się przygoda.

Tak kończy się udział w ME z taką formą. Niestety.
Anissa wrote:

Teraz już będzie mniej ciekawie niż wcześniej.

Czemu ? teraz będzie jeszcze ciekawiej bo grają już tylko najlepsi. Chyba, że chodzi ci o to, że naszych już nie będzie w turnieju.
Anissa wrote:
Nie jestem pewna, ale czy w obronie Wasilewski poślizgnął się czy specjalnie upadł i dlatego Czech strzelił gola?

Wasilewski się poślizgnął, a najbardziej zawinił w tej sytuacji Murawski, który stracił wcześniej piłkę w bardzo głupi sposób i nie zdążył za zawodnikiem (Petr Jiráček) który ostatecznie zdobył bramkę.


Anissa wrote:
Szkoda, że Smuda odchodzi po Euro, bo naprawdę stworzył dobrą drużynę.
Wy tylko umiecie krytykować.

Jeśli ktoś przed samym Euro krzyczy, że awansujemy do ćwierćfinału i mamy ekipe jakiej dotąd jeszcze nie było, a kończy się tak jak zawsze, to za co można taką osobę chwalić ? Nam się udał tylko jeden mecz z Rosją, bo spokojnie można było go wygrać w drugiej połowie. Z Czechami zagraliśmy zupełnie bez stylu i zabrakło jak zawsze skuteczności. To nie jest drużyna gotowa na jakiekolwiek Mistrzostwa.
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 17-06-2012, 14:38   

Mam strasznie mieszane odczucia co do naszych występów na Euro. Z jednej strony graliśmy bardzo fajny futbol przez pierwsze 20-30min z Grecją, a z drugiej pojawiała się beznadziejne granie jak w drugiej połowie z Grecją czy teraz z Czechami. Odnoszę wrażenie, że nasza kadra nie była przygotowana fizycznie do tego turnieju. W tym meczu z Czechami to dosłownie nasza drużyna stanęła w miejscu. Nic nie grali, totalne zero. No i nie oszukujmy się - nie jesteśmy tak ofensywną drużyną żeby marnować tyle sytuacji strzeleckich. W grze naszych zabrakło bardzo, bardzo dużo i mam poważne obawy przed eliminacjami do kolejnych MŚ. Naprawdę spodziewałem się czegoś więcej no bo cholera nasi to nie jakieś 3ligowe pachołki żeby momentami pokazywać się z tak słabej strony.
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 17-06-2012, 15:37   

Karda Smudy zrobiła coś, czego dawno nie doświadczyliśmy. Mimo, że zakończyliśmy mistrzostwa na ostatnim miejscu w tabeli, emocje mieliśmy do samego końca, to nie były standardowe: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Może i nie za bardzo to widać, ale mimo wszystko kadra w porównaniu do tej prowadzonej przez Beenhakkera zrobiła mały kroczek wprzód, dlaczego? Bo mimo tego, że w rankingu FIFA jesteśmy najgorzej notowaną drużyną tych mistrzostw, to w każdym meczu Polacy momentami dawali nam powody do radości! Liczy się to, że te momenty BYŁY! Nie wiem natomiast dlaczego z Czechami zagraliśmy taktyką podobną do tej z Grecją - gdzie duży nacisk nałożyliśmy na początek gry, w którym i tak zabrakło szczęścia (czy jak kto woli: skuteczności), a potem bez sił "biegaliśmy" po boisku, innym błędem był taki, że Lewandowskiego wystawiono samotnie pod bramkę rywala (gdzie pilnowało go trzech obrońców) i usiłowano mu dogrywać długą piłkę - takich strat było z 10 podczas meczu :/

No i ciągle zastanawia mnie jedno: po co oglądają mecze Ci, którzy psioczą i nie mają wiary w to, że Polakom się uda? :P Nie zawsze się wygrywa, więc z takim podejściem nie widzę nawet sensu przesiadywania przed telewizorem. "Oglądam bo tak wypada"? Dajcie spokój, to nie przymus :) http://demotywatory.pl/38...j-Reprezentacji
_________________
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 17-06-2012, 15:42   

bro wrote:
Całe szczęście, że nam zabrakło szczęścia. Dzięki temu Czesi nie mieli pecha i wygrał lepszy.

Ale za to my mieliśmy pecha w pierwszej połowie przy sytuacjach strzeleckich, których nie udało się wykorzystać :( W drugiej połowie zagraliśmy tak bezpłciowo. Czesi mieli dużo okazji w czym jedną wykorzystali.
bro wrote:
I cóż by nam dał ten remis? Awans Rosji i kolejne zamieszki chyba, a tak przynajmniej mają nad czym sobie razem przy wódce popłakać

Nic by nam nie dał, ale zawsze by to jakoś inaczej wyglądało. Trzy remisy byłyby lepsze niż dwa i jedna przegrana.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 17-06-2012, 16:57   

Rob3rt wrote:
http://demotywatory.pl/38...j-Reprezentacji


To jestem prawdziwym kibicem :]

Ar2r wrote:
Czemu ? teraz będzie jeszcze ciekawiej bo grają już tylko najlepsi. Chyba, że chodzi ci o to, że naszych już nie będzie w turnieju.


Tak, to że naszych już nie będzie wpłynie przynajmniej na mnie na zainteresowanie tymi Mistrzostwami.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-06-2012, 19:40   

Quote:
No i ciągle zastanawia mnie jedno: po co oglądają mecze Ci, którzy psioczą i nie mają wiary w to, że Polakom się uda?

A czy ktoś tu twierdzi, że tak robi? Nie dalej jak dwa dni temu rozmawiałem z Jerry i powiedziałem wprost, że niezależnie od wszystkiego trzymam kciuki za reprezentację i kibicuję mimo wszystko.

Problem w tym, że wczorajszy mecz był żenujący pod wieloma względami i po prostu nic nie usprawiedliwia tego, co chłopcy odstawili.
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 17-06-2012, 21:10   

Ale ja czy ja tu się odnoszę do Was? :) Napisałem to ogólnie, bo niestety zarówno wśród znajomych jak i wypowiedzi, które zdarza mi się przeczytać, są tacy co od początku nie wierzyli w naszą reprezentację i tylko "hejtowali" wszystko co się wokół Euro dzieje - obrazki na kwejku typu: "rzygam tym całym euro", czy od wczoraj komentarze w stylu "Smuda: odwróć tabele będziemy na czele!". Skąd się biorą tacy ludzie? Mają Niemieckie korzenie, czy co? Całe szczęście, że jednak większość pozostaje wiernym bez względu na wyniki.

Co do samego meczu - tam nie ma co usprawiedliwiać, to jest sport, raz się wygrywa, raz się przegrywa, a że było słabo? Widocznie nasza drużyna była słaba, źle przygotowana, ale trzeba zauważyć, że pierwsze 30 minut to my rządziliśmy! Tego już nikt nie widzi? Problem właśnie polega na tym, że nie dostrzegamy tego bo było dobre. Powtórzę jeszcze raz: graliśmy na tyle ile potrafiliśmy. Graliśmy z Czechami, którzy w rankingu FIFA są na 27 pozycji, my na... 62.
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-06-2012, 21:17   

Quote:
ale trzeba zauważyć, że pierwsze 30 minut to my rządziliśmy!

Graliśmy dynamicznie, ale nie rządziliśmy. Rządzilibyśmy, gdyby padła przynajmniej jedna bramka :p Zresztą pierwsza połowa tak czy siak była okej, horror zaczął się w drugiej. Przecież to wyglądało tak, jak by oni stracili jakiekolwiek chęci do gry.

Quote:
Powtórzę jeszcze raz: graliśmy na tyle ile potrafiliśmy. Graliśmy z Czechami, którzy w rankingu FIFA są na 27 pozycji, my na... 62.

Absolutnie nie akceptuję takiego tłumaczenia. Bycie niżej w jakimś rankingu nie zwalnia z obowiązku PRÓBOWANIA. A nasi uznali, że próbować chyba nie warto. Nie wiem zresztą, bo to co się działo po przerwie pozostaje dla mnie niewyjaśnionym kuriozum i tyle. Wyglądali na zmęczonych, zniechęconych, nieskoordynowanych i totalnie niezgranych. A to są rzeczy, które miejsca mieć nie powinny, nawet w "słabszych" drużynach.

Dlatego to jest przykre i dlatego ja osobiście jestem zawiedziony. Bo nie przerżnęli dlatego, że Czesi byli lepsi, a dlatego że dali dupy - tak po prostu.
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 17-06-2012, 21:26   

Rządziliśmy! :D Lewandowski zmarnował niemal 100% akcję - tam powinien paść gol!

Nie tłumaczę nas rankingiem, napisałem to po kropce - podałem tylko informacje, że teoretycznie jest to lepszy team. Wcześniej w tym temacie pisałem, że mimo tych właśnie rankingów, mam ogromne szanse na wyjście z grupy. I chyba muszę napisać jeszcze raz: to jest sport, raz się wygrywa, raz się przegrywa :)

Czesi po przerwie bardziej się zmobilizowali, bo dowiedzieli się, że Rosja przegrywa - więc remis z nami był nie do przyjęcia, nasi jak widać nie umieli się tak zmobilizować, bo od początku na pewno nie uznali że nie warto ;)
http://www.youtube.com/watch?v=wVaF6_u_BqQ :D
_________________
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 17-06-2012, 22:43   

W każdym meczu zagraliśmy jedną dobrą połowę. Niestety zabrakło sił na drugą i zwykle źle kończyliśmy, cóż....
Ja nie wierzę, że nie było nas stać na lepszą grę w tym turnieju. Po prostu zespół był źle przygotowany do tych mistrzostw. Jakoś eliminacje za czasów Leo Beenhakkera graliśmy wybornie i nie była nam nawet straszna Portugalia. Jestem przekonany, że mogliśmy zagrać o jeden poziom lepiej. Przynajmniej mamy na koncie strzeloną najpiękniejszą jak do tej pory bramkę. No dobra, jedną z najpiękniejszych
(v.d. Vaart i Welbeck, też zdobili przecudowne gole) :p
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-06-2012, 09:47   

Rob3rt wrote:
są tacy co od początku nie wierzyli w naszą reprezentację i tylko "hejtowali" wszystko co się wokół Euro dzieje - obrazki na kwejku typu: "rzygam tym całym euro"

Nie czuję kibicowskiej atmosfery, jest dla mnie równie denerwująca co przemarsze katolików na Boże Ciało i równie hałaśliwa. I dlatego mam niemieckie korzenie? To dopiero ciekawy wniosek.
Co to w ogóle za spina. Pięciu karczychów ma prawo wydzierać ryje prosto do ucha bogu ducha winnych obywateli, ale ci nie mają prawa powiedzieć, że im się to nie podoba?

Mecz Polska-Czechy obejrzałam i mimo, że nie jestem entuzjastą piłki nożnej, rzeczywiście wyglądało to co najmniej żałośnie. Początek był w porządku, ale potem tak jak K@t mówił - nasi nawet nie biegali. Spacerowali sobie, niecelnie podawali i generalnie dało się wyczuć rezygnację.
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo