FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ściana płaczu ;)
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-03-2013, 14:46   

Od dłuższego czasu klikając w jakiekolwiek linki na stronie głównej przekierowuje mnie do jakichś ankiet i innych reklam. (np klikając w "Forum", linki z Update Report etc). Drażni to trochę, bo muszę korzystać z "Otwórz link w nowej karcie".
Korzystam z Opery i nie wiem czy inne przeglądarki też tak się zachowują.
_________________
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 24-03-2013, 15:55   

Menkaure, U mnie to samo korzystam raz to z google chrome a raz internet explorer ;) Ja mam nadzieję że przed śmiercią jeszcze zdołam ujrzeć brak tego wkurzającego ,błędu ' (?)
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 24-03-2013, 22:30   

Jak każdy admin każdej strony odpowiem: a to dziwne ;)

Ale tak na serio - nie miałem dotąd ani sygnałów o czymś takim, ani też sam się z tym nie zetknąłem. RAZ zdarzyło się, że przez reklamy nie działały żadne linki i tylko wyskakiwało jakieś okienko. Pomogło odświeżenie strony. Także ogólnie rzecz biorąc u mnie problemu nie ma.

Temu co dzieje się u Was, winny jest oczywiście system reklam ze wspaniałego Stat4U - bo to ten serwis podlicza nam wyniki strony. Może to u nich ktoś lewiznę odwalił. Dajcie im chwilę czasu jeszcze na usunięcie błędu.

Jeżeli jednak nadal będą występowały uciążliwości dla wielu osób - dawajcie znać. Zmienimy statystyki.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 16-08-2014, 11:42   

Odkopię może temat ale niestety mam pewien problem z forum. Próbowałem wczoraj wysłać Integral życzenia urodzinowe za pomocą opcji "złóż życzenia", lecz po napisaniu wiadomości i kliknięciu "wyślij" pokazał się błąd, że próbuję wysłać wiadomość nie ze swojego adresu e-mail. Ostatecznie wysłałem je na pw, ale wie ktoś może o co chodzi? To błąd ze strony forum, czy może ja coś zrobiłem? ;) Ostatnio zmieniłem w ustawieniach profilu adres e-mail, bo mój stary jest nieaktywny. Może to o to chodzi?
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 21-08-2014, 19:45   

Ostatnio forum przestało mnie automatycznie logować, muszę to robić za kazdym razem, w dodatku podwójnie- pierwsza próba nigdy się nie udaje. Działam na Google Chrome. Wiem że ludzie mieli już ten problem, jakie jest rozwiązanie?
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-08-2014, 20:31   

Nie jest naprawione. Mnie np. loguje automatycznie tylko wtedy, gdy... wchodzę przez linka ze strony głównej (chociażby poprzez odnośniki pod newsami). Inaczej nie ma opcji.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-08-2014, 20:50   

Ja działam na Chrome. Wcześniej pod Operą - no problem. Nie muszę wchodzić przez żadne strony internetowe. Co jakiś czas mnie wyloguje, ale sporadycznie.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 21-08-2014, 22:09   

Spróbuj usunąć w ustawieniach zaawansowanych hasło i login, a potem wpisz je od nowa - Chrome powinno zapytać czy chcesz zapisać hasło wtedy zapisz i zaznacz checkboxa obok hasełka. Może w ten sposób - ja raz tak miałem i tak zrobiłem to mi problem zniknął :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 26-08-2014, 10:27   

Ja też sobie ponarzekam :)


Otóż od premiery TR 2013 minął już ponad rok. Natomiast w dziale "klawiszologia" nadal pusto. Kiedy wy to uzupełnicie xD ?
_________________
alphabet boy
 
 
dziecfynecka10 
Nowicjusz



Joined: 20 Apr 2013
Posts: 12
Location: Łódź
Posted: 26-08-2014, 12:04   

kwiatuszek wrote:
Otóż od premiery TR 2013 minął już ponad rok. Natomiast w dziale "klawiszologia" nadal pusto. Kiedy wy to uzupełnicie xD ?


Masz klawiszologię w dziale "Solucja". Nie starczy? :P
_________________

 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 17-05-2015, 11:20   

Odkopuję temat, ponieważ mam drobną propozycję odnośnie działu download na stronie WOTR.

Jakiś czas temu na sami-wiecie-jakim forum pojawił się temat z kompilacją wszystkich wydanych/publicznych dem klasycznej serii Tomb Raider(1-5). Na to składają się wersje zarówno na PC, PSX jak i Sega Saturn, wersje alfa i beta. Niestety twórca tematu, b122251, nieustannie musi walczyć z botami antypirackimi, które automatycznie je usuwają, mimo że nie mają ku temu żadnych konkretnych powodów.
Moja propozycja jest więc taka, że można by było zaproponować b122251 zrobienie na WOTRze bazę w/w dem i wersji beta Tomb Raiderów, dzięki czemu dema nie zostaną tak łatwo usunięte, nie zginą a i WOTR stanie się jedyną stroną o Tomb Raiderze posiadającą równie bogatą bazę wersji demonstracyjnych. ;)
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 17-05-2015, 11:29   

Może nie jestem w temacie, ale nie wiem czy wersje beta i alfa akurat są legalne, to zależy od posiadacza praw autorskich, a tym jest Square ;) Co do dem to już inne sprawa... :)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 17-05-2015, 21:33   

Wersje beta można w takim razie ominąć, tym bardziej że na 26 linków tylko 5 są uznane za beta, a i tak nie wszystkie to faktycznie pełne produkty. Przykładowo jedna beta to Times Exclusive na PSX. ;) W każdym razie jeśli chcecie mogę napisać o tym do b122251 i zobaczyć, czy będzie zainteresowany pomysłem. Chyba, że ktoś z redakcji wolałby to zrobić(z tego co kojarzę Cez chyba zagląda na TRF)?
 
 
kamila12345 
Nowicjusz


Joined: 20 May 2015
Posts: 3
Posted: 20-05-2015, 13:07   

Ja bym zmieniła szatę graficzną strony głównej. Bardziej profesjonalna by się przydała:)
_________________
brykiet kominkowy
 
 
Kharupira 
Nowicjusz



Joined: 10 Aug 2016
Posts: 7
Posted: 13-08-2016, 09:10   

Bardzo podoba mi się nowy design strony głównej WOTR :)
Błękit wygląda o wiele bardziej profesjonalnie niż zieleń, a powiększone czcionka i w ogóle "szerszy" design są miłe dla oka.
Czy poddziały także zostaną zredesignowane, czy tylko strona główna?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-08-2016, 12:24   

Dzięki za miłe słowa! :)

Tu pisaliśmy o zmianach ;) http://laracroft.pl/0816.htm#news2116

Quote:
Zmiana szerokości dotyczy strony głównej WoTR oraz wszystkich działów, które powstaną w przyszłości. Dotychczasowe podstrony naszego serwisu pozostają bez zmian, czyli nasze unikalne layouty przeróżnych działów nie znikają!


Osobiście chciałbym, by wszystkie podstrony były szersze, tak jak główna i przyszłe działy, ale niestety ze względów technicznych, jest to niemożliwe. Każdą podstronę musielibyśmy zmieniać ręcznie, a jest ich około 500-600, robota na całe lata, a wolimy się skupić na sprawach bieżących, czyli newsach i aktualizacjach działów.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo