FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nowa seria komiksów TR(2014)
Author Message
Shalryma 
Student



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 47
Location: Katowice
Posted: 08-03-2014, 20:22   Nowa seria komiksów TR(2014)

Dzisiaj udało mi się dostać w swoje łapki pierwszy numer nowego komiksu Tomb Raider,zatytuowany Survivor's Guilt,scenariusz autorstwa Gail Simone i ilustracje Nicolasa Selmy.Widzę,że nie ma o tym tematu,a przydałby się :D

Komuś jeszcze udało się dorwać kopię? Jakie opinie? :)

Fabuły po równie małym wycinku nie sposób oceniać,ale już mogę powiedzieć,że jeżeli chodzi o podróże Lary do różnych zakątków Ziemi,to czuję,że nadchodzi ich mały renesans.Co jest fajną sprawą,choć nie wiem,czy nie kłóci się trochę z nową koncepcją gry,według której Lara nie dysponuje teraz za dużym budżetem x)

Niestety,muszę skrytykować dialogi,są potwornie enigmatyczne i właściwie nie mają sensu.No i ilustracje są moim zdaniem bardzo brzydkie i niestaranne-jestem ogromną fanką starych komiksów z Larą i widzę ogromną przepaść jakościową-stare komiksy ilustrowane były znacznie bardziej starannie i po prostu są ładniejsze.Akurat w komiksach nie przepadam za minimalizmem :(
_________________
Nothing is lost forever,but some things are better if never found.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo