FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR Underworld - Na czym gracie??

Na czym będziesz/ grasz w TRU??
XBOX 360
11%
 11%  [ 28 ]
PC
71%
 71%  [ 173 ]
PS2
6%
 6%  [ 16 ]
PS3
5%
 5%  [ 13 ]
Wii
0%
 0%  [ 2 ]
Nintendo DS
0%
 0%  [ 1 ]
Notebook
3%
 3%  [ 8 ]
Voted : 241
Total Votes: 241

Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-03-2009, 11:17   

Rocky wrote:
Gram na X360 i mam pytanie dotyczące Achievements'ów.Wykonałem wszystkie trzy Speed Demon'y a niestety osiągnięcie Master Speed Demon (Beat all three Speed Demon challenges) nie zostało odblokowane.


Miałem identyczny problem. Rzeczywiście, musisz zrobić tak jaki radzi Luth :)
Rzecz jasna po ponownym "zaliczeniu" każdego speed demona nie wyskoczy stosowny komunikat ale możesz być pewien, że po prawnych wykonaniu wszystkich trzech za kolejnością, finałowy achievement zostanie odblokowany.

Szkoda tylko, że wszelkie netowe poradniki wprowadzają w błąd ;)
_________________
 
 
Autumn 
WoTR Team



Joined: 15 May 2007
Posts: 58
Location: Wonderland
Posted: 28-12-2009, 15:44   

Gralam na PS2 gdyż mój komputer jest z lekka za slaby..
Przeglądając dział o TRU natknęłam się na opisy przeciwników, w tym rekina i pająków których ja NIE spotkałam... w ogóle przeciwników było niewielu i tylko w kilku miejscach czym byłam zawiedziona.
Przed chwila oglądałam gameplay z PC na youtube i aż chce mi się płakać... bo nie mówiąc już o dźwigni w innym miejscu czy braku spadających desek w prologu które maja zrobić dziurę w podłodze zostałam zupełnie pozbawiona możliwości zwiedzenia statku Lary. Level na morzu śródziemnym zaczynał się gdy bohaterka była już w wodze. Zdecydowanie wiec nie polecam grania na tej platformie. Chyba będę musiała zabrać mojego TRU z UE i wybrać się na dłuższe posiedzenie u kuzyna..
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 29-12-2009, 15:27   

Ja gram na laptopie bo mój komp nie spełnia nawet minimalnych wymagań. Ale czy to się gra na PC czy na laptopie to nic się nie zmienia. Jednak ostatnio oglądałam na yt filmiki z TRU na Wii i musze przyznać że to mnie poraziło! Gra jest miejscami zupełnie inna... No nie mówiąc już o grafice. Postacie wyglądają tak jakoś inaczej. I np. w prologu dźwignia jest zupełnie po innej stronie korytarza. No i inne menu. Nie pamiętam już dokąłdnie ale w opisie pisało że to gra na Wii i jakieś innej niestety już nie pamiętam na jakiej. Być może na PS2. Takie podejrzenie wpadło mi do głowy kiedy przeczytałam komentarz Laury. Ale niektórzy w komentarzach zachwycali się tą grafiką. :)
_________________
Bring Me To Life
 
 
Argemen 
Nowicjusz



Joined: 26 Feb 2009
Posts: 25
Posted: 30-12-2009, 12:23   

Ja gram w TR:U na Xbox 360, i powiem, że po doświadczeniach z komputera, to takie gry są zdeydowanie na KONSOLE. Wszystko mi owiele łatwiej szło na konsoli, ale nie dlatego, że było mniej przeciwników, tylko dlatego, że wszystko miałem pod dwoma kciukami. Owszem, kamera jest czasem do odbytu, a do gałek trzeba się przyzwyczaić, ale jak nabierzesz wprawy w ogarnianiu tego, to gra się całkiem przyjemnie.
 
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 11-01-2010, 19:14   

Ja gram na PC, ale na padzie :D więc też mam dwa kciuki w ruchu
Jednego nie rozumiem PO JAKIEGO grzyba kupować TRU na 3 platwormy (nie mówiąc już o tym ,że na PS2 czy WII jest dużo gorsza grafika ) :!!:
Czuje się poszkodowany z jednego powodu Dodatki LS i BTA (PCtowcy rozumieją) to naprawde niesprawiedliwe !!!
PS: czy to prawda ,że TRU na X-pudle jest lepsze (słyszałem takie pogłoski) :??:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-01-2010, 19:20   

Quote:
PS: czy to prawda ,że TRU na X-pudle jest lepsze (słyszałem takie pogłoski)


Zależy co rozumiesz przez "lepsze". Imo jest mniej zabugowane i odrobinę ładniejsze niż na PC, no i ma porządnie działający system sejwów.
_________________
 
 
Argemen 
Nowicjusz



Joined: 26 Feb 2009
Posts: 25
Posted: 11-01-2010, 19:23   

K@t, Z tymi save'ami bym się nie zgodził zbytnio. Oczywiście, grafika jest o niebo lepsza, ale z save'ami gorzej, a czasem praca kamery jest irytująca ;/

[ Komentarz dodany przez: K@t: 11-01-2010, 19:25 ]
Przepraszam, ale w wersji premierowej na PC system auto save był skopany totalnie, to samo w wersji PS3. NA x360 od początku było prawidłowo.
 
 
 
troxet 
Nowicjusz


Joined: 04 Mar 2010
Posts: 2
Posted: 04-03-2010, 19:02   

Czemu tylko 2 osoby z tego forum grają na Wii? Gra się niczym nie różni, być może dla tego, że dużo kosztuje :P Mi tam się bardzo dobrze i wygodnie gra w TRU na Wii.
 
 
 
MariCz 
Nowicjusz


Joined: 04 Aug 2010
Posts: 8
Posted: 04-08-2010, 08:50   

Cóż, widzę że już jakiś czas nikt nic tu nie napisał :) ja gram na xbox 360 i muszę powiedzieć że spotkałem się ze znikomą liczbą błędów...Jedyne co mi się nie podobało to brak możliwości zobaczenia co jest za nami podczas gdy zwisamy z krawędzi, poza tym ja nie uświadczyłem nic poważnego. Save zachowuje się (przynajmniej u mnie) tak jak powinien, grafika bardzo ładna, gameplay bardzo dobry, polecam grę na tą platformę.
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 04-08-2010, 17:51   

MariCz wrote:
Jedyne co mi się nie podobało to brak możliwości zobaczenia co jest za nami podczas gdy zwisamy z krawędzi, poza tym ja nie uświadczyłem nic poważnego.

To nie jest pierwsza część TR, w której kamera stanowi kłopot, szczególnie w sytuacji takiej jakiej wymieniłeś. Chociaż według mnie kamera w TRU jest lepsza niż w TRA.
MariCz wrote:
Save zachowuje się (przynajmniej u mnie) tak jak powinien, grafika bardzo ładna, gameplay bardzo dobry, polecam grę na tą platformę.

Cóż nie ma się co dziwić, w końcu Underworld docelowo był robiony na X360.
Sam przechodziłem TRU na X360 i PC i przyjemniej grało mi się na 360. I nie tylko z powodu, że wolę pada. :)
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 04-08-2010, 20:33   

Ja nie wiem właśnie czym to jest podyktowane, ale niestety mam nie wiem czy buga czy wybrakowaną wersję - w menu głównym na start gry nie mam muzyki. Słychać tylko deszcz i burzę w tle i eksplozję tak jak się zaczyna już grę. Innych bugów nie uświadczyłem - pomijając może to, że wysokość wysokości w grze nierówna. Z jednej wysokości Lara spada i nic jej się nie dzieje, innym razem z mniejszej wysokości zeskakuję i ubywa mi dużo zdrowia - trochę to debilne. Czasem też kamerka ustawia się tak jak sama chce, ale poza tym to nie mam się do czego przyczepić :) Plus na XBOX'a mam cudne dodatki - moim zdaniem powinni zrobić osobny większy kawałek z sobowtórem - bo mi się podoba walka i sterowanie :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-08-2010, 08:15   

Quote:
Ja nie wiem właśnie czym to jest podyktowane, ale niestety mam nie wiem czy buga czy wybrakowaną wersję

W wersji na X360 nie ma muzyki i być nie powinno :) Nie wiem do tej pory czemu theme w menu leci w wersjach na PC i PS3, skoro był to utwór napisany przede wszystkim do napisów końcowych.
_________________
 
 
MariCz 
Nowicjusz


Joined: 04 Aug 2010
Posts: 8
Posted: 06-08-2010, 22:34   

Rocky ---> Z kamerą masz rację iż nie jest to pierwsza taka część, w której występują problemy z kamerą natomiast przyszło mi grać w Splinter Cell Chaos Theory gdzie kamera była dopracowana pod tym względem mimo iż jest grą z poprzedniej jeszcze generacji. Ale nie narzekam, jestem fanem serii i gra mi się z przyjemnością.
 
 
aux 
Nowicjusz



Joined: 09 Sep 2010
Posts: 3
Posted: 09-09-2010, 22:47   

W Underworlda gram na Xbox 360 który od dwóch lat stanowi główny i w zasadzie jedyny sprzęt do grania w domu. Próbowałem kiedyś w inne części TR grać na kompie, ale sterowanie mnie odrzucało. Cieszy mnie bardzo wynik forumowej ankiety. PC wygrywa, ale konsolomaniaków tu nie brakuje.
_________________
w budowie
 
 
Nightwalker 
Nowicjusz



Joined: 05 Jun 2010
Posts: 11
Location: Wrocław
Posted: 22-09-2010, 01:33   

Ja oczywiście PC, po to modernizowałem kompa - coś mnie musiało do tego w końcu zmusić :P . Nie narzekam na tą wersję, jak zwykle gry crystalsów lepiej mi przechodzi się na komputerze. Jednak gdybym tylko miał konsolę nowszej technologii, a nie tej, którą mam (PSX), to grałbym raczej na konsoli.
 
 
0101Konrad 
Nowicjusz



Joined: 16 Jan 2010
Posts: 29
Location: Wrocław
Posted: 13-10-2010, 20:32   

Ja też gram na PC i to Tomb Raider Underworld zmusił mnie do zmiany kompa, a właściwie to demo :P Na kompie gra mi się dobrze w Tomba choć trochę gorzej w Underworld. ;) Nie mam żadnej konsoli ale jakbym miał na pewno bym na niej grał, ale musiałbym jeszcze spróbować bo nigdy nie grałem :gupek:
_________________
 
 
 
cherry_coke 
Nowicjusz


Joined: 25 May 2011
Posts: 5
Posted: 21-11-2011, 14:46   

Czy orientuje się ktoś z was, czy Tomb Raider Underworld działa na Macbooka Unibody 2,4GHz? Czy chodzi na systemie Mac, czy tylko na Windowsie?
 
 
Birdy 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2011
Posts: 11
Posted: 01-01-2012, 01:07   

Cieszę się, że zajrzałam do tego tematu - chociażby po to, aby się dowiedzieć, iż Underworld wyszło na DSa. Nawet nie wiedziałam. Z pewnością sobie sprawię. Cena na Allegro nie jest zdzierstwem jak niektóre gry...

Póki co, gram tylko na notebooku. Nie narzekam.
_________________
Jestem archeologiem. Odkopuję stare tematy.
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 21-01-2012, 17:09   

Przeszedłem na PC Underworlda z 8 razy. W końcu mam PS3... i oczywiście musiałem na nim zagrać w TR. I mam takie wrażenie, że TR:U na PS3 jest ładniejszy niż na PC nawet na max. detalach. Nie wiem... jakoś tak. Już w Morzu Śródziemnym widać wielką różnicę... w wodzie jest tak mgliście, nie widać z góry od razu tej świątyni. Wiem, że na PC też może być coś takiego, wystarczy tam pogrzebać w rejestrze czy czymś. Lary stopy nie "wpadają" w naciskowe płytki na podłodze... Miłe zaskoczenie, chociaż te babole, to zapewne wynik konwersji na PC... szkoda.

PS: Tomb Raider: Anniverasry w HD jest piękny. : )

[ Komentarz dodany przez: Integral: 23-01-2012, 23:39 ]
Anniverasry :D
 
 
 
Elle 
Nowicjusz



Joined: 01 May 2012
Posts: 3
Posted: 01-05-2012, 16:45   

Ja gram i na PC i na PS2. Wersja na PC jest jednak według mnie lepsza :D Obraz przejrzystszy , piksele ładnie się zlewają w całość, bardziej urozmaicone otoczenie, większy poziom trudności zagadek. Na ekranie telewizora gra na konsolę PS2 nie jest zbyt przyjemna dla oka, ponieważ widać trochę piksele i sam obraz razi po oczach... Przyciemnić obrazu nie mogę, gdyż i tak ledwo co widzę w grze. Najwidoczniej jest to wina telewizora, zależy jaki się ma :D
_________________
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 02-05-2012, 08:19   

Ja gram, a raczej grałem na PC ale z padem. Lepiej mi się sterowało. :)
_________________

 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 19-06-2012, 22:17   

Ja też grałem na pc i ps2 :szok:
Elle wrote:
Wersja na PC jest jednak według mnie lepsza Obraz przejrzystszy , piksele ładnie się zlewają w całość, bardziej urozmaicone otoczenie

tu się zgadzam wersja ps2 nawet z skanem progresywnym nie wygląda tak dobrze jak TRU na minimalnych opcjach, w szególności roślinność jest jakaś taka skąpa :D
Elle wrote:
większy poziom trudności zagadek

Tu się niezgodzę :!!: , ponieważ zagadki są takie same :jumper:
 
 
Laaarkaaa123 
Nowicjusz



Joined: 08 Jun 2012
Posts: 15
Location: Tczew
Posted: 20-06-2012, 14:26   

Ja gram w TRU na PC. Jest o niebo lepiej niż na konsolach.
Przeszła też potem na PS2 . Całe TR było skrócone i grafika nie była zachwycająca.
Na kompie wszystko działa bez zarzutów.A co ważne bardzo realistycznie :D
_________________
LadyCroft
 
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 20-06-2012, 17:50   

Laaarkaaa123, oczywiście zdajesz sobie sprawę, że PS2 jest już dość wiekową konsolą i na konsolach obecnej generacji TRU prezentuje się równie dobrze co na PC?! Nie ma co porównywać wersji PS2 z wersja PC/X360/PS3. ;)
_________________
 
 
Laaarkaaa123 
Nowicjusz



Joined: 08 Jun 2012
Posts: 15
Location: Tczew
Posted: 22-06-2012, 18:12   

Wiem, lecz nie rozumiem tylko tego dlaczego go aż tak skrócili? :/
_________________
LadyCroft
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo