FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
SEKS :P
Author Message
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 01-05-2007, 21:10   SEKS :P

Więc :) Przyszła pora i na to forum. Temat myslę nie tak wstydliwy i niedozwolony jak wmawiają Nam mochery. Czyli co najbardziej lubicie w sexie? Czy uważacie za zbyt staroświecki sposób na rozmnażanie czy też nie? xD Myślę że rozmowa potoczy sie sama i nie będzie trzeba wszystkich zbyt zachęcać do dyskusjii :) :pozdro:

K@t:
A może autor sam się wypowie najpierw ? :p
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 01-05-2007, 21:15   

To nie przejdzie, jest zbyt wielu konserwatystów na forum, zwłaszcza w administracji i wśród moderatorów. Seks (nie żaden sex, piszmy po polsku albo w innym języku, ale nie w kilku naraz) nie powoduje takich emocji jak na innych forach. I powodem nie jest jakaś staroświeckość, katolicyzm, czy coś podobnego, a fanatyzm, który powoduje, że nawet w temacie zatytułowanym "Wasz pierwszy raz" ludzie piszą o grach komputerowych, a zwłaszcza tej jednej.




Po zedytowaniu posta przez Boone moja wypowiedź straciła sens, więc można ją usunąć.

K@t:
1. Chyba temat ci się pomylił.
2. Co to znaczy "zwłaszcza wśród administracji i moderatorów" ? :p Trafił się nie konserwatysta :D

millo
Boone zaproponował utworzenie tematu o seksie, a potem taki temat utworzył, a tekst o tym z tego postu usunął. Chciałem odpowiedzieć na ten skasowany fragment żartująć sobie trochę, no i wyszło, jak wyszło. Generalnie miał to być żart, ale pointa wyszła niezbyt wyraźna.
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 01-05-2007, 21:22   

millo wrote:
To nie przejdzie, jest zbyt wielu konserwatystów na forum, zwłaszcza w administracji i wśród moderatorów. Seks (nie żaden sex, piszmy po polsku albo w innym języku, ale nie w kilku naraz) nie powoduje takich emocji jak na innych forach. I powodem nie jest jakaś staroświeckość, katolicyzm, czy coś podobnego, a fanatyzm, który powoduje, że nawet w temacie zatytułowanym "Wasz pierwszy raz" ludzie piszą o grach komputerowych, a zwłaszcza tej jednej.


Ojojoj... Przeciez e_g napisał na poczatku tematu że chodzi o komputer a nie seks,jest to przeciez oficjalne forum TR więc pisząc o tej grze tutaj to nie fanatyzm.
W dodatku nazywasz administratorów i moderatorów konserwatystami. Wydaje mi sie że to ugrupowanie jest przeciwko np. homoseksualistom a z dyskusji i nastawienia forumowiczów to raczej nie wynika... Zawsze mogę sie mylić :) :pozdro:

K@t:
Z tymi konserwatystami to troche błędnie rozumujesz ;)
Proszę o powrót do tematu.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-05-2007, 21:35   

Zatem... :P Post millo i Boona został przeniesiony z tematu "moj pierwszy raz" tutaj.. skoro Boone załozył taki topic :P Ano na TRPL było cos takiego, było.

millo wrote:
To nie przejdzie, jest zbyt wielu konserwatystów na forum, zwłaszcza w administracji i wśród moderatorów.


Hahahahaha :D Rozumiem, ze zartujesz? :P Bo jesli nie, to zaszło jakies nieporozumienie.

Boone wrote:
W dodatku nazywasz administratorów i moderatorów konserwatystami. Wydaje mi sie że to ugrupowanie jest przeciwko np. homoseksualistom a z dyskusji i nastawienia forumowiczów to raczej nie wynika...


No raczej :P Heh, millo, kto tu jest konserwatysta :P

No ale ok.. Boone.. zapraszamy do rozpoczecia arcyciekawej dyskusji :> :P
_________________
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 01-05-2007, 21:39   

Hehehe ja za mlody jestem na takie rzeczy :P Ale znam duzo trikow seksulanych( I love you Cosmopolitan :D ) Tylko niestety niewiem nakim je wyprubowac :P
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 01-05-2007, 21:52   

Moim zdaniem seks nie powinien być zastepowany przez sztuczne zapłodnienia ...itd. w przyszłości jest to oczywiście rozwiązanie dla bezdzietnych par ale by to się nie rozniosło na wieksza skalę :-P A co myślicie o seksie grupowym? Nigdy w tym czyms nie brałem udziału ale bynajmniej jest to ciekawe "eksperymentowanie" :) Może ktoś doświadczony się wypowie? Chyba że wszyscy się za bardzo wstydzą....


"Nic co ludzkie nie jest mi obce" taka ciekawa renesansowa idea której można by sie trzymac przy tej dyskusji. :pozdro:
  
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 01-05-2007, 21:52   

Na dmuchanej lalce ...
A temat bardzo odkrywczy, przenosimy się z Sex Boxa ? :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-05-2007, 22:01   

Ja chcę na 18tkę dostać od znajomych dmuchaną lalkę :D Chociaż takie małe urozmaicenie życia seksualnego :P Ale tak czekam i czekam aż się dyskusja rozgrzeje a tu pupa.


EDIT:
Zabawa z lalką jest bezpieczniejsza, czystą prokreacja, nie trzeba sie martwic ze przez przypadek dzieciaki będą, Lala zawsze dotrzyma towarzystwa.
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 01-05-2007, 22:04   

Cez wrote:
Hahahahaha :D Rozumiem, ze zartujesz? :P

millo wrote:
Generalnie miał to być żart, ale pointa wyszła niezbyt wyraźna.

No ale adminowi się wybacza.
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 01-05-2007, 22:06   

Paciej wrote:
Ale tak czekam i czekam aż się dyskusja rozgrzeje a tu pupa.


Nie Ty jeden :D Ale nasi drodzy moderatorzy omijają ten topic szerokim łukiem <lol> :D

EDIT:
Paciej wrote:
Ja chcę na 18tkę dostać od znajomych dmuchaną lalkę Chociaż takie małe urozmaicenie życia seksualnego


Zapomniałeś jeszcze o wibratorze :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-05-2007, 22:11   

Oj Boone, nie rozumiem o co masz pretensje :p Założyłeś temat, to najpierw Ty się wypowiedz a nie czekaj aż inni zaczną się zwierzać.
_________________
  
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-05-2007, 22:12   

Okej,seks. Regularnie z prawą ręką,kochamy sie oboje. Wystarczy?

Chryste,co za temat oO
_________________
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-05-2007, 22:16   

e_g wrote:
Okej,seks. Regularnie z prawą ręką,kochamy sie oboje. Wystarczy?
A próbowałeś kiedyś z lewą ;d ? :)

K@t:
To jest kącik marszczycieli czy ja fora pomyliłem ? :p
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-05-2007, 22:20   

Paciej wrote:
e_g wrote:
Okej,seks. Regularnie z prawą ręką,kochamy sie oboje. Wystarczy?
A próbowałeś kiedyś z lewą ;d ? :)

K@t:
To jest kącik marszczycieli czy ja fora pomyliłem ? :p


Jak mi pożyczysz to spoko :)
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-05-2007, 22:36   

Quote:
Moim zdaniem seks nie powinien być zastepowany przez sztuczne zapłodnienia

Znam parę, która z pewnych przyczyn nie mogła mieć dzieci (starali się od kilku lat) ale dzięki in vitro w końcu mają bliźniaki :)
To tak samo jak z aborcją - nie można nakazać co komu wolno. Tym bardziej, że sztuczne zapłodnienie daje jednak życie.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 01-05-2007, 22:52   

:D :D :D
Ja mam jedno zasadnicze pytanie, na ćwirka ten temat? :D
Bo, aluzjując do wypowiedzi pewnego męczennika forumowego (już wiadomo, dlaczego Cosmopolitan szczyci się wzięciem wśród panów), odnoszę niejasne wrażenie, że niektórzy wpadają tu spragnieni seksualnych zwierzeń poszczególnych userów. Zaś szczególniejszych zwierzeń bym się nie spodziewała, bo raz, że zdecydowana większość tutaj niczym eg orgie uprawia co najwyżej z kaczuszką w wannie, a dwa, ci, którzy mogliby mieć w tym temacie coś do powiedzenia chyba tak nisko nie spadną :D

Co do in vitro, mam się wypowiedzieć czy jestem za czy przeciw? :hehe: To to też już zaczyna komuś szkodzić? Bo że homoseksualizm jest "wynaturzeniem" to już "wiadomo"...
_________________
; p ; >>
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-05-2007, 23:17   

Integral wrote:
a mam jedno zasadnicze pytanie, na ćwirka ten temat? :D
Bo, aluzjując do wypowiedzi pewnego męczennika forumowego (już wiadomo, dlaczego Cosmopolitan szczyci się wzięciem wśród panów), odnoszę niejasne wrażenie, że niektórzy wpadają tu spragnieni seksualnych zwierzeń poszczególnych userów. Zaś szczególniejszych zwierzeń bym się nie spodziewała, bo raz, że zdecydowana większość tutaj niczym eg orgie uprawia co najwyżej z kaczuszką w wannie, a dwa, ci, którzy mogliby mieć w tym temacie coś do powiedzenia chyba tak nisko nie spadną :D


No co ty, Integral !? To super temat ! Można pogadać, pozwierzać się ! Proponuję dodać punkt w regulaminie żeby każdy napisał i opisał swoje życie seksualne ! Jak nie to wylot z forum ! A co ! I każdy musi się nauczyć trików z cosmopolitana czy jak to tam się zwie !
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 01-05-2007, 23:24   

K@t wrote:
Cytat:
Moim zdaniem seks nie powinien być zastepowany przez sztuczne zapłodnienia

Znam parę, która z pewnych przyczyn nie mogła mieć dzieci (starali się od kilku lat) ale dzięki in vitro w końcu mają bliźniaki


Wyjołeś te kilka słów z całej wypowiedz kóra brzmi : "Moim zdaniem seks nie powinien być zastepowany przez sztuczne zapłodnienia ...itd. w przyszłości jest to oczywiście rozwiązanie dla bezdzietnych par ale by to się nie rozniosło na wieksza skalę".

Nie mam nic przeciwko i popieram by pary które nie mogą mieć dzieci mogły skorzystac z in vitro, byle to za 40 lat nie stało sie normą dla każdego. Nie brak stwierdzeń że seks jest "przestarzały"... Koniec xD

Integral wrote:
Zaś szczególniejszych zwierzeń bym się nie spodziewała, bo raz, że zdecydowana większość tutaj niczym eg orgie uprawia co najwyżej z kaczuszką w wannie, a dwa, ci, którzy mogliby mieć w tym temacie coś do powiedzenia chyba tak nisko nie spadną


Cenie sobie twoje zdanie ale dlaczego twierdzisz że gdy ktos mówi o seksie to musi "tak nisko spaśc"? :) Przeciez nie chodzi tu chyba o to by każdy w dosłownie najdrobniejszych szczegółach opowiadał o swoim życiu seksulanym. Wypowiedzą sie tylko chętni (którzy oczywiście maja coś do powiedzenia),nikt nikogo nie zmusza .


K@t wrote:
Oj Boone, nie rozumiem o co masz pretensje Założyłeś temat, to najpierw Ty się wypowiedz a nie czekaj aż inni zaczną się zwierzać.


Drogi Kocie ależ ja pretensji do nikogo o nic nie mam :690: Mam się wypowiedzieć? Czekam na pytania... A tymczasem dobrej nocy, ja spadam bo nadmuchiwana "pokojówka" czeka i grzeje mi łózko :) :pozdro:


P.S. Może da ktoś kilka konkretnych skanów z Cosmopolitana? xD
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-05-2007, 23:47   

Boone wrote:
A tymczasem dobrej nocy, ja spadam bo nadmuchiwana "pokojówka" czeka i grzeje mi łózko :)
Cholera mi nikt nie grzeje wyra. Dobrze że na obiad była grochówka :) Żeby nie było totalnego off topu -> dobry seks nie jest zły ! Muszę kupić cosmoblabla.
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 01-05-2007, 23:49   

Seks jest nudny :<
Pogadajmy o pogodzie :D
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 02-05-2007, 10:36   

Jak ten temat będzie tak dalej wyglądał, to do zamknięcia. Oburzenie niektórych było do przewidzenia. Seks? Bleee. Mężczyzna całuje kobietę? Bleee. Facet faceta? Fuuuj.

Boone wrote:
A co myślicie o seksie grupowym? Nigdy w tym czyms nie brałem udziału ale bynajmniej jest to ciekawe "eksperymentowanie"


Myślę, że to zależy od tego jak ważny jest dla Ciebie seks, ale w sferze raczej psychiki i czy Ci się uśmiecha dawanie go komuś innemu niż "teeej osobie" :p Mi by się absolutnie nie uśmiechało, więc nie mam doświadczeń.

BTW ciekawa jestem, ile osób na forum jest już doświadczonych na tyle, żeby podejmować dyskusję w tym temacie :> Co prawda średnia wieku wynosi 20.49, ale to nie ma dużego znaczenia skoro nawet trzynastolatki mogą :p Ciekawe.

Cez wrote:
Ano na TRPL było cos takiego, było.


I z tego, co kojarzę funkcjonowało na dość dobrym poziomie. Wiedziałam, że w końcu ktoś się odważy i założy taki temat tutaj :D
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 02-05-2007, 12:33   

"Dziewictwo", "niewinność" - tak to się fachowo nazywa, prawda :) - straciłem rok temu, ale chyba jak każdy pierwszy raz jest beznadziejny ;) nie wspominam go dobrze, poza tym byłem troszkę wstawiony (moja partnerka też :P ) Potem już było lepiej.
Teraz, będąc singlem w ogóle nie myślę o seksie. Nie uważam tego czegoś za nieodłączną część życia chłopaka w wieku 19-25 lat (statystycznie to w tych latach życia najczęściej dochodzi do zbliżeń). Nigdy nie umówię się z kimś tylko na 1 noc - dla mnie to bez sensu. Umiem panować nad sobą, a sam seks nie jest dla mnie najważniejszy. Jeśli oboje tego chcemy to w czym problem? Nie sztuką jest się z kimś przespać.
_________________
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 02-05-2007, 16:25   

Przecież w życiu liczą się tylko pieniądze, samochody i seks ! :)

Menkaure wrote:
"Dziewictwo", "niewinność" - tak to się fachowo nazywa, prawda :) - straciłem rok temu, ale chyba jak każdy pierwszy raz jest beznadziejny


Ja się do swojego pierwszego razu przygotuję :) Truskaweczki, bita śmietana, świeczki, muzyka :) Musi być klimat. Żeby nie było stypy. I muszę poczekać aż znajdę swą seksbombę :)
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 02-05-2007, 17:19   

Paciej wrote:
muszę poczekać aż znajdę swą seksbombę :)

:) powodzenia ;)
Ciekawe czym w tym roku Grecja mnie zaskoczy ;) Słyszałem, że dwie Greczynki to samobójstwo dla mężczyzny ;)

a z tymi truskawkami to masz ograniczony czas - przełom maja/czerwca i koniec, chyba, że mówisz o tych z puszki, albo mrożonych. Niewiele osób je lubi, więc uważaj ;)
_________________
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 02-05-2007, 17:59   

Menkaure wrote:
Nigdy nie umówię się z kimś tylko na 1 noc - dla mnie to bez sensu.
Menkaure wrote:
Ciekawe czym w tym roku Grecja mnie zaskoczy ;) Słyszałem, że dwie Greczynki to samobójstwo dla mężczyzny ;)


To z każdą po dwie noce, czy dwie noce z obiema naraz? :P
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo