FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Stacraft!!!
Author Message
Master Payne 
Nowicjusz


Joined: 28 Dec 2003
Posts: 2
Posted: 28-12-2003, 11:34   Stacraft!!!

Mowimy tu TombRiderze ale czy ktos jeszcze pamieta takie klasyki? :D

cześc Fenix :) (by CEZAR)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2003, 17:43   

no w tym dziale właśnie nie mówimy o TR :)

W starcrafta to ja nigdy nie grałem.. nawet nie wiem jak to wygląda.. poweażnie... koledzy mnie do tego namawiali.. ale jakoś wolę inne strategie... np. Empire Earth
_________________
 
 
Master Payne 
Nowicjusz


Joined: 28 Dec 2003
Posts: 2
Posted: 28-12-2003, 18:55   

Widac wszyscy TR tak maja :D Strategie turowe :) Ale to klasyk i najlepsza gra RTS kiedykolwiek stworzona :)
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 28-12-2003, 18:56   

Nie chcę się kłucić bo to kwestia gustu, ale osobiście wolę Age of Empires / Mythology.

A Empire Earth to też RTS.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 28-12-2003, 19:06   

Age of Empires jest cudowne ,a w Starcrafta nigdy nie grałem i raczej nie prędko zagram . Może kiedyś przeczytam książkę ale wątpię 8)
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Lidka 
Student



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 61
Location: Wejherowo
Posted: 28-12-2003, 19:19   

StarCraft to również mój ulubiony RTS, gra jest naprawdę świetna, a teraz jestem w trakcie przechodzenia BroodWar :)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2003, 19:20   

dajcie tu jakieś screeny.. ja naprawdę nigdy tego nie widziałem :) albo linki dajcie :)

Panie topicodawco, dawaj jakieś screeny czy linki :)
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 31-12-2003, 18:11   

Co to za gatunek to RTS?


EDIT BY GRZEKO
Real Time Strategy :|
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-01-2004, 14:04   

no wiesz Frodo... to jedne z najciekawszych gier na rynku. Wcielasz się we włądcę jakiegoś ludu i zaczynasz ich rozwój. Walczysz, rozwijasz się, zbierasz syrowce, i wszytko w czasie rzeczywistym. W tym samym momencie co Ty, komputerowy przeciwnik też gra. Za to w turowych strategiach jak Ciwilizacja, gra sie na zmianę, raz Ty, raz komputer
_________________
 
 
Beliar
Guest
Posted: 10-02-2004, 20:03   StarCraft --rules--

TAK, StarCraft jest super musicie zagrać, jest na drugim miejscu po TR :P w moich ulubionych grach, jak wszystko się uda to może ktoś ma chętkę na partyjkę w StarCraf-cie chętnie zagram :mrgreen: ,a i jeszcze na jekich zasadach :568: :?: :?: :wink:
 
 
Mnich 
Nowicjusz



Joined: 10 May 2010
Posts: 4
Posted: 10-05-2010, 22:24   

Od kilku dni ponownie odpaliłem StarCrafta. Świetna gra, mam dodatek BroodWar, więc sądze że gdy przejdę podstawową część to nie będę się nudził ;)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-05-2010, 22:33   

Broodwar jest bdb, aczkolwiek dość wymagający. Z drugiej strony to dodatkowe wyzwanie i motywacja do gry.
Miło, że ktoś pamięta jeszcze o starociach - kultowych bądź co bądź (sam odświeżyłem sobie StarCrafta jakiś rok temu, a ostatnio mnie naszło nawet na Age of Empires II :) .
_________________
 
 
MackaN 
Student


Joined: 21 Nov 2009
Posts: 77
Posted: 02-01-2011, 19:35   

Gra, w którą mogę grać w nieskończoność. Pierwsze 5 epizodów dla rozrywki i ostatni broodwarowy epizod dla jakiegoś wyzwania, bo tam naprawdę podnieśli poziom trudności. Przynajmniej dla przeciętnego gracza, który za dużo w multi nie grał i nie jest koreańczykiem :)

Do tego dochodzi moje hobby oglądania meczy i relacji prosto z Koreii. Podejrzewam, że z tą grą będzie jak z Diablo 1. Pomimo, że jest już druga część i tak gro ludzi będzie grać w część pierwszą... Szczególnie, że Starcraft 2 jest jeszcze zbyt młody na zbilansowane multi.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 03-12-2013, 14:47   

Super! StarCrafta to ja gram, oj tak :devil: . Mam II i dodatek do niej jak i jedynkę. Jak ja kocham Być moją imienniczką- Sarą Kerrigan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: No dlatego dwójka na początku mi się nie podobała... ALE JEDYNKA JEST GIT! Za to gdy kupiłam StarCraft 2 : Hearth of the Swarm ( chyba to by było '' Serce Roju"czy cuś ) byłam w NIEBO WZIĘTA! No, to chyba tyle

Charles napisał/a:
Age of Empires jest cudowne


No... mój ojciec i ja gramy w to bez końca. Ta jak ja lubię grać z me father za to, że mogę grać w nim bez końca we wszystkie moje gierki :p W StarCrafta też zaczęłam grać z tatą ( w Tomb Raiderka to też :) ) :) .
_________________
alphabet boy
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-12-2013, 18:37   

Edytujemy posty.
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 14-01-2014, 17:51   

W Hearth of the swarm Sara ma dredowatą fryzurkę... W klasyku, w pierwszej części, nie przyglądałam jej się ale była taka... no... Inna. Ale nie przez Grafikę. To... po prostu... no... kobieta zmienną jest :P :p . Te ciuszki z początku były.. bardzo dopasowane :D .

[spoiler:024f4cf8a2] Nie kapuję co z tym jej chłopakiem. Zabiła go czy co? to ten co nie chciał by powróciłam to Roju. [/spoiler:024f4cf8a2]
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo